>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 42: Ningbo, Cali 2, Las Vegas, Ismaning

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Cali (Kolumbia), ziemna
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Daniel Elahi Galan Riveros - Mario Vilella
Typ: 1
Kurs: 1,74
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju challengerowym w Cali. Pojedynek dwóch typowych ceglaków, którzy w dużej większości w sezonie wybierają turnieje o nawierzchni ceglanej. Od czasu do czasu zaliczą jakiś turniej na hardzie ale szybciutko w nich odpadają. Vilella aby zagrać tutaj w turnieju głównym musiał przedrzeć się przez kwalifikacje. Teraz trafia w turnieju głównym na tenisistę gospodarzy Riverosa, który na ostatnim turnieju w swojej ojczyźnie rozgrywanym w Bogocie (też rangi challenger) doszedł do samego finału, gdzie uległ zawodnikowi Salwadoru Arevalo 0-2. Kolumbijczyk później zagrał 2 turnieje na nawierzchni twardej, w których szybko odpadł i teraz wraca na cegłę do swojej ojczyzny i dla mnie w tym spotkaniu jest faworytem. Myślę, że lepiej te korty zna właśnie zawodnik kolumbijski, który grał tutaj w 2016 i 2015 roku. Wprawdzie szybko się pożegnał, bo odpadał zaraz w 1 rundzie, w tamtym sezonie z innym Kolumbijczykiem Struvayem przegrywając 1-2 (3-6 , 6-4 , 1-6) a 2 lata temu z Brazylijczykiem Zampieri 0-2 (6-7 , 3-6). Teraz myślę, że 2 runda jest jak najbardziej na wyciągnięcie ręki dla niego. Wprawdzie trafia na kwalifikanta a więc zawodnika, który miał już możliwość zapoznać się z tymi kortami ale jednak Vilella poza ojczyzną w turniejach głównych odpada zaraz w swoim pierwszym spotkaniu. Hiszpan rzadko, kiedy startuje w turnieju rozgrywanym poza Hiszpanią ale jak już się tak zdarzy, to w turnieju głównym od razu przegrywa w pierwszym spotkaniu. W tym sezonie miał 4 takie starty w turniejach głównych rozgrywane poza Hiszpanią i 4 razy przegrał w pierwszym spotkaniu. W ubiegłym roku 2 razy miało takie coś miejsce i też 2 porażki zaraz w pierwszych rundach. Hiszpan to typowy zawodnik własnego podwórka i nie lubi opuszczać ojczyzny i grać na nie swojej ziemi. Nie wiem dlaczego jest aż tak wysoki kurs na Riverosa, raczej się tutaj spodziewałem kursów w granicach 1.40 - 1.50, bo na ten moment jest zawodnikiem lepszym niż jego rywal, jest dużo wyżej w rankingu ATP, zagra u siebie i jego rywalem jest zawodnik, który rzadko kiedy zalicza jakiś wyjazd poza Hiszpanię a jak już to robi to od razu żegna się z rozgrywkami po pierwszym spotkaniu. Kolumbijczyk dysponuje lepszymi warunkami i na ten moment jest zawodnikiem o lepszych umiejętnościach. Na turnieju we własnym kraju nie powinien dać szans Hiszpanowi.
⛔ 1-2 (6-4 , 3-6 , 5-7)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni, singiel: Cali (Kolumbia), ziemna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Luis Valero - Federico Coria
Typ: handicap 1 (+1.5)
Kurs: 3,34
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie tenisowe 1 rundy na turnieju challengerowym w Cali. Zdecydowanym faworytem tutaj jest Argentyńczyk Coria, który pod każdym względem przewyższa swego dzisiejszego rywala, tak pod względem rankingu ATP jak i umiejętności i doświadczenia na korcie. Ja jednak widzę tutaj to spotkanie nieco inaczej. Nie twierdzę, że Coria nie wygra tego pojedynku ale myślę, że pomęczy się bardziej niż wskazywałyby na to kursy. Luis Valero to zawodnik gospodarzy, któremu na ten turniej przyznano dziką kartę i zna te korty jak własną kieszeń, bo na co dzień mieszka tutaj oraz trenuje właśnie w Cali. Jest to młody 21-letni zawodnik i z pewnością takich umiejętności i doświadczenia na korcie jak jego rywal nie ma ale jednak gra przed własną publicznością wyzwala coś takiego, że chce się pokazać z jak najlepszej strony i bez wątpienia Valero będzie dziś walczył o każdą piłkę aby zaprezentować się jak najlepiej i napsuć jak najwięcej krwi faworytowi tego spotkania. O to, żeby Luis wygrał całe spotkanie będzie trudno ale myślę, że jest w stanie jak najbardziej urwać seta rywalowi, tym bardziej, że jest to spotkanie 1 rundy i Coria może nieco zlekceważyć rywala sądząc, że mecz wygra się łatwo i bez większego wysiłku. To może być zgubne dla niego i jeśli tak do tego spotkania podejdzie to typ jak najbardziej w zasięgu. Coria grał tutaj w tamtym roku i doszedł do półfinału. W swoim pierwszym spotkaniu pokonał Meksykanina Gomeza 2-1 (3-6 , 7-5 , 7-5), potem w 2 rundzie wygrał z Ekwadorczykiem Gomezem 2-1 (1-6 , 6-3 , 7-6), w ćwierćfinale ograł Chilijczyka Barriosa 2-0 (6-3 , 6-3) i w półfinale doznał porażki z Dominikańczykiem Estrellą 0-2 ( 3-6 , 2-6). Zaliczył tutaj jeszcze jeden udział w turnieju w roku 2013 ale szybko odpadł w 1 rundzie przegrywając z Brazylijczykiem Kirche 1-2 (7-6 , 4-6 , 3-6). W tym spotkaniu Valero ciężko będzie miał ograć Federico ale myślę, że urwać seta jest w stanie tym bardziej, że patrząc na udział w tym turnieju Cori w tamtym roku, to zawodnik ten długo wchodził w mecz przegrywając w pierwszych dwóch rundach pierwszego seta i dopiero potem wygrywając całe spotkanie. Valero gra u siebie, korty zna doskonale i z pewnością powalczy dzisiaj z całych sił i wierzę, że tego jednego seta wygra.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Challenger Ningbo
Rodionov vs Thompson 3-6 *1-5==&gt;6-5* ???? ==&gt;7-6 6-4
Ogolnie Thompson tu odj..bal niesamowita szopke. Jesli specjalnie to przebil &#39;wyczyn&#39; Davydenkii z Sopotu
Rodionov gra tutaj bardzo ładnie. Zaczął jako kwalfikant a odprawil juz wyżej cenionych przez bukmacherow Yibing Wu oraz Tsung-Hua Yang.Choć z tym drugim gonił wynik gdyz przegrał 1 seta. Serwis ma niezły, parę asów w meczu zawsze przyłoży. Myślę że powinien nawiązać dzis walkę z Australijczykiem
Rodionov 7.0 1/10 ✅
Over 19.5 gemow 1.83 4/10 ✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom