>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

System 50

monat 7

monat

Użytkownik
Ostatnio w internecie znalazłem stronę, która reklamuje &quot;System 50&quot;. Jest to system bukmacherski, który podobno daje skuteczność 95%. Szukałem informacji o tym systemie, ale nic nie mogłem znaleźć. Czy któryś z forumowiczów zna ten system i mógłby coś więcej o nim powiedzieć?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
95% ale jaki kurs? bo jesli 1.05 to ja podziekuje:p
Nie ma mozliwosci utrzymac 95% na dluzsza mete. Dobrym przykladem jest Collatz Conjecture.Jednen nie trafny typ robi wiecej szkod(procentowo) niz pare trafnych typow.
p.s a o systemie nie slyszalem.
 
monat 7

monat

Użytkownik
No właśnie nie mam pojęcia jakie kursy. Chwalą się tylko 95% skutecznością i dają zrzuty ekranu z wygranych kuponów.
Myślałem, że ktoś z forumowiczów miał z nimi do czynienia i wie na czym ten system polega ????
Daje link do strony http://system50.pl/
 
A 85

aksior

Użytkownik
Daj sobie spokój z takimi wynalazkami &quot;dla frajerów&quot;. Strona jakich w sieci tysiące, z tą różnicą że gość ma działalność w pkd klasyfikowana jako działalność związaną z oprogramowaniem...czyli jakiś &quot;informatyk&quot; sobie postanowił stronę zrobić i dorobić na &quot;jeleniach&quot;. Jakby miał &quot;system&quot; jak to określa, nie musiałby liczyć na naiwniaków po 99zł abonamentu tylko spijałby drinki na Malediwach ???? Ludzie mamy XXI wiek a wy dalej wierzycie w cudowne systemy regularnie dające zysk jak jakiś zaścianek czarno-grodu...Są co najwyżej metody gry podwyższające skuteczność trafień i nic więcej... Ale jakby nie patrzeć sport i bukmacherka to i tak loteria albo celowe działania &quot;wąskiej grupy ludzi&quot; w celu maksymalizacji zysków. Bo np taki PSG wygra 2-3 razy po 5-7:0 żeby nagle zremisować albo przegrać z ogórkami z końca tabeli i &quot;99% świata&quot; popłynie...Zarobią nieliczni głównie szejkowie, bo nie po to kupowali za setki mln kluby żeby dopłacać do biznesu ???? kwestia tylko umiejętnie trafić...
Od lat twierdzę że sport dzisiaj to loteria/przypadek a być może jak walki wrestlingu...spektakularne widowiska dla mas które mają dawać emocje, cieszyć i zysk nielicznym...w pełni kontrolowane
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Aksior, niekoniecznie. Jakiś czas temu grałem typy ze strony o podobnej nazwie bo mws50pl. Układ był taki że w ciągu 3 tygodni mieli zwiększyć budżet o 50%. Płatnośc była za każdy cykl. Podawali typy i jaki procent budżetu trzeba postawić. Nieraz w ciągu tygodnia już była wygrana. Grałem z nimi tak kilka trzytygodniowych cykli i wychodziłem na plus. Skończył się sezon piłkarski i siatkarski i zrobili przerwę. Niestety już nie wrócili a strony wygasła. Więc ten 0,5% to są uczciwi gracze. Tylko niestety ciężko ich znaleźć. No i na pewno nie mają 95% skuteczności jak kolega wyżej pisze.
 
D 10

drawsniper

Użytkownik
Wybaczcie, że wbijam do tematu sprzed 3 tygodni lecz przyda się to ludziom który się natkną na ten oto system.
System50 polega na graniu na 4 dokładne wyniki na drużynę z kursem 1.8 - 3.2
Za 100 złotych dostajecie opis jak to grać oraz 7 meczów w których te 4 dokładne wyniki macie zagrać.
Przykład;
Barcelona - Atletico
2:0, 2:1, 3:0, 3:1, do tego używa się kalkulatora do dutchingu aby przy różnych kursach była ta sama wygrana.
95% skuteczności nie znaczy, że w każdym meczu traficie jeden z czterech wyników tylko 95% szans na to, że jak traficie wynik w dowolnym momencie to macie jakiś tam ZYSK który gość ma zamiar utrzymać na 50%.
Stawka początkowa czyli np. 50zł no i wiadomo, progresja.
Zdarzenie 1: 50zł z podziałem stawek (FAIL)
Zdarzenie 2: 100zł z podziałem stawek (FAIL)
Zdarzenie 3: 150zł z podziałem stawek (WYGRANA KTÓRA DAJE ZYSK PONAD MINIMUM 50% OD WSZYSTKICH NASZYCH DOTYCZASOWYCH STAWEK)
Zdarzenie 4: 50zł (wracamy do naszej stawki początkowej - bo wygraliśmy) FAIL
Zdarzenie 5: 100zł (FAIL)
Zdarzenie 6: 150zł (FAIL)
Zdarzenie 7: 250zł (wygrana która daje zysk 50% od naszych stawek czyli zagraliśmy za 550, wygrać musimy 850 z groszem itp.)
A system PRZELOBOWANY od tej samej osoby który jest w cenie 50zł to identyczny system tylko na granie dubli na dokładne wyniki z dutchingiem.
A kombinacji wiadomo jest sporo bo;
1) 2:0, 2:0 2) 2:0, 2:1 3) 2:0, 3:0 4) 2:0, 3:1
5) 2:1, 2:0 6) 2:1, 2:1 7) 2:1, 3:0 8) 2:1, 3:1
9) 3:0, 2:0 10) 3:0, 2:1 11) 3:0, 3:0, 12) 3:0, 3:1
13) 3:1, 2:0 14) 3:1, 2:1 15) 3:1, 3:0, 16) 3:1, 3:1
System jest dla osób która jest w stanie przeznaczyć około 3000 złotych na granie (nie 1000zł jak to mówi osoba sprzedająca system.
Ogólnie nie polecam, bo zysk jest mizerny (grałem takie coś i lepiej bym wyszedł grając 5 AKO remisów po 3zł BEZPIECZNY w fortunie).
Dzięki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom