>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NHL Regular Season 2017/18

Status
Zamknięty.
N 182

nafal

Użytkownik
Ottawa Senators - New Jersey Devils
Gospodarze na 3 mecze u siebie wygrali..zero (dwie przegrane po dogrywce). Bilans bramek ? 5:10.(5-).
Goście na wyjeździe ? 3 mecze i 3 zwycięstwa w regulaminowym czasie gry z bilansem bramkowym 15:7 (8+).
Gospodarze ostatni mecz rozegrali we środę 18.10 na własnej tafli z Vancouver Canucks polegając oczywiście 0:3.
Goście wczoraj 19.10 na własnej tafli wygrali w emocjonującym meczu z Tampą rzutach karnych 5:4.
Absencje ? Zarówno po jednej jak i drugiej stronie.
Ryzukujemy.
New Jersey Devils + dogrywka i rzuty karne @ 2,32 Unitet

✅✅✅
 
M 340

macvas

Użytkownik
Winnipeg Jets - Minnesota Wild
Liga nabrała rozpędu, większość ekip jest na poziomie 7-8 spotkań a hokeiści z Minnesoty rozegrali ledwie cztery mecze, z tego trzy na wyjeździe. Ich bilans też nie najlepszy, raptem jedno zwycięstwo. Dużo się dzieje z przodu (dobra skuteczność w PPG), ale nieszczelna defensywa nie pozwala przekuć takiej gry na punkty.
Dzisiaj goście wizytują taflę Jets, którzy podobnie jak oni poszukują punktów i póki co uprawiają radosny hokej na hurra do przodu z mocno dziurawą defensywą. Nie dziwota, że nie ma z tego punktów.
Intuicja podpowiada mi, że w tym spotkaniu &quot;dwóch pod kreską&quot; to Wild wreszcie &quot;zaskoczą&quot; i sprawią miejscowym lanie podobnie jak hokeiści Columbus - Ci ostatni niedawno zdemolowali dzisiejszych gospodarzy wynikiem 5:2. Podobnego, over&#39;ovego rezultatu upatruję dzisiaj.
Wiodącą postacią na starcie sezonu w Wild jest Chris Stewart (cztery bramki i dwie asysty) i to w nim widziałbym dzisiejszą lokomotywę poczynań strzeleckich u gości. Warto zaryzykować jakieś kolejne trafienie tego asa.
Bez zbędnego przedłużania typuję:
Wild+over 5,5 @4,10 forBET ⛔ (4:3 Wilds długo prowadzili a jednak szczęście było przy Jets)
C. Stewart - strzeli gola? Tak @3,80 forBET ✅
Udanych łowów.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Detroit Red Wings - Washington Capitals
Bardzo duży PB na to spotkanie, bo aż 77%, tylko większy mamy na Pingwiny dzisiaj.
Mimo wszystko moim zdaniem dzisiaj Caps powinni spokojnie wygrać.
Ostatnie 5 spotkań stołecznych to tylko 1 zwycięstwo, a mega bramkostrzelny Owca dzisiaj powinien ukłuć i poprowadzić ich do zwycięstwa.
WASHINGTON is 4-2-0 straight up against DETROIT over the last 3 seasons
Do tego już na jutro potwierdzony jest backup w bramce Caps, więc nastawiają się mocno na dzisiejsze spotkanie, żeby już dzisiaj przełamać złą passę ;)
Owca 2 spotkania bez punktów, więc czas na przełamanie.
Ovechkin zdobędzie punkt ✅ gol
1.50
10 j

Caps w końcu powinni wygrać, więc:
Capitals 60&#39; ⛔ wygrana ale po dogrywce
2.20
7 j

NJ Devils - San Jose Sharks

Na Rekiny mamy mały 56% PB.
W bramce Diabłów dzisiaj Kinkaid, grają b2b - a generalnie 3 spotkanie w ciągu ostatnich 4 dni. Wczoraj i 2 dni wcześniej grali dogrywki, gdzie wygrywali swoje spotkania.
No bez jaj, to nie jest tak mocna ekipa ;) czas ich dzisiaj pożreć ;)
Sharki zaczynają sezon na wyjeździe, ale na razie grają średnio - dzisiaj okazja do ukąszenia Rywali.
SAN JOSE is 3-1-0 straight up against NEW JERSEY over the last 3 seasons
Sharks 60&#39;✅
2.32
10 j

Sharks -2.0✅ 3.0
5.0
2 j


Anaheim Ducks - Montreal Canadiens
Obie ekipy jak na razie grają poniżej krytyki. Kaczki wygrały 2 z 6 spotkań, a Habs 1 z 7 ... no bez komentarza.
Habs grają dzisiaj 3 spotkanie w ciągu 4 dni i to jest na ich niekorzyść, ale dam im dzisiaj szansę.
Kaczki mają trochę bye week, bo grali ostatnio 16, a co pokazał zeszły sezon, takie przerwy działają źle na ekipy.
Kursy mocno poszło do góry, bo nie zagra też dzisiaj Getzlaf, który dołączył do sporej listy swoich nieobecnych kolegów.

Liczę dzisiaj w końcu na przełamanie Habs, mimo tego, że fatalny bilans z Ducks, no to okoliczności mamy sprzyjające.
Habs over 2.0 :eek: zwrot
1.52
10 j

Kursy Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pajn 326

pajn

Użytkownik
Dziś na szybko, ponieważ zmęczenie dopada. Do Kanady przylatują królowie z LA. W lepszych nastrojach goście, którzy po intensywnej grze wygrali 4:6 z kurtkami na ich tafli. Listki, które dobrze weszły w sezon w ostatnim meczu musze oddać wyższość senatorom, którym ulegli 6:3. Z ważniejszych osłabień: braknie Cartera, oraz Gaborika występ pod znakiem zapytania. Po stronie gospodarzy z Toronto bez większych osłabień. Dziś dojdzie do starcia najlepszej aktualnie ofensywny w lidze, czyli gospodarzy z wynikiem 4.63 GF/GP, a 3 ofensywny, czyli gości z wynikiem 3.86 GF/GP. Spodziewam się tutaj sporej ilości bramek i kierowałbym się bardziej tutaj w stronę gości z Los Angeles, którzy po ostatnim rozczarowywującym troszkę sezonie jak dla mnie muszę przyznać aktualnie prowadzą w swojej konferencji.
typ: spotkanie/ilość bramek - 2/+4.5 @3.90 fortuna
podwójna szansa: 2-2 @2.10 fortuna
over 5.5 60&#39; @1.80 fortuna

x3 ⛔ dramat
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Krótka piłka. Hokej to najbardziej przypadkowy sport na świecie, tutaj jak nie masz szczęścia, to nie wygrywasz. Możesz sobie oddawać ponad 40 strzałów, ale będziesz trafiał w klatę dla stojącego w miejscu bramkarza i gówno jesteś w stanie zrobić. Przeciwnik strzeli na pałę, pójdzie rykoszet i przegrywasz. Tak to często wygląda. Ja dziś uderzam w under w Vegas. Liczę na to, że znów będzie obijanie parkanów i i brak farta z obu stron. Forma strzelecka, siła ofensywna mało znaczy, co Chicago pokazywało już parę razy w tym sezonie. Poza tym, zapewne Crawford zamuruje swoją bramkę. Mecz wydaje się bardziej overowy niż underowy, więc to idealny kandydat, żebyśmy znów ujrzeli niemoc i brak goli. Typ poparty zwykłym przeczuciem, bo w tym sporcie żadnych racjonalnych argumentów nie ma co szukać.
Vegas - Chicago u 5,5 1.85 Uni⛔ 6 gol minutę przed końcem
 
pajn 326

pajn

Użytkownik
Columbus Blue Jackets vs Buffalo Sabres
CBJ to win 60&#39; @ 1.75 fortuna ✅✅
CBJ over 3.5 60&#39; @ 2.00 forbet ✅✅
Do Nationwide Arena przyjeżdżają szable, które grają b2b. Gospodarze po 2 porażkach z rzędu będą chcieli dziś za wszelką cene wygrać. Szable nie grają wielkiego hokeja, ale ostatnie dwa zwycięstwa w tym na tafli miśków po dogrywce dobrze rokuje na dalsze spotkania. Jednak dzisiaj wydaje mnie się, że kurtki, które są w ścisłej czołówce jezeli chodzi o SHOTS/GP z wynikiem 36.6 dziś z pewnością ukują szable, obstawiam tutaj zwycięstwo gospodarzy, którzy nie grają źle, ale często brakuje szczęscia jak to w hokeju już tak bywa. Artemi i spółka przystąpią do dzisiejszej potyczki bez większych absencji. Po stronie gości, liczba nieobecnych na dzisiejszy mecz jest znacza, jednakże nie są to mocne ogniwa. Niepewny występu jest Girgensons, oraz Beaulieu, który przeszedł do szabli z Montrealu. Warto dodać, że gospodarze rozegrali o dwa spotkania mniej niż szable, a w dodatku jak wspomniałem przyjezdni z Bufallo grają b2b po zwycięstwie nad skrzydłami (1:0) na własnej tafli. Takie mecze jak ten po prostu należałoby wygrać, wydaje mi się, że kurtki grają po prostu lepszy hokej i po dwóch porażkach powinni dziś wrócić na właściwe tory. Na mecz zapraszam was dzisiaj w nocy o godzinie 2:00 czasu polskiego. Powodzenia!

W drugim meczu na sucho proponuję:
St. Louis Blues - Calgary Flames: Blues -1 @2.50 forbet ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pajn 326

pajn

Użytkownik
Edmonton Oilers - Dallas Stars
Edmonton win OT @1.80 forbet ✅ (5:4)
Powyżej 6.5 goli (z dogrywką) @2.10 forbet ✅ (5:4)
Ja naprawdę nie mam pojęcia co z Nafciarzami się stało. To wygląda źle z porównaniu z poprzednim sezonem, nawet tragicznie. Ostatnie dwa spotkania hokeistów z Kanady to porażki 1:2 ( z pingwinami i lotnikami ). Do tej pory udało im się wygrać tylko dwa razy z czego jedno zwycięstwo odnieśli w dogrywce z jastrzębiami na ich tafli (1:2). Ekipa Connor&#39;a znajduję się na CZTERNASTYM miejscu w konferencji zachodniej, a gorsi sa od nich tylko kojoty, którzy nie wyglądają jak drużyna z NHL. Drużyna, która na codzień rozgrywa swoje mecze na Rogers Place jest cieniem samych siebie z poprzedniego sezonu. Już niejednokrotnie zawiedli mnie w tym sezonie, a ja mimo tego wierze, że wrócą na właściwe tory. Może dzisiaj? Na własnej tafli nafciarze podejmą drużynę z Dallas, która spisuję się całkiem nieźle i obecnie zajmuje 7 lokatę na zachodzie. Goście z Dallas na ostatnie 5 spotkań wygrywali 4-krotnie. Wyglądają dobrze, jednak dzisiaj moim zdaniem to jest ten moment kiedy nafciarze wygrają. Jak nie teraz to ja niestety chyba muszę przestać wierzyć i poprostu spisać ich na straty. Muszą odnaleźć się jak najszybciej i zacząć seryjnie wygrywać, żeby potem nie było płaczu i braku PO. Nafciarze u buków jeszcze niedawno byli w top5 pretendentów do wygrania Pucharu Stanley&#39;a, a teraz widzimy te katastrofę, która już dzisiaj w nocy o godzinie 03:00 czasu polskiego musi się zakończyć. Gwiazdy będą dziś grały 2 mecz pod rząd na wyjeździe i pozostanie im jeszcze później do rozegrania 3 mecze kolejne. Porządny trip w Kanadzie, jednak miejmy nadzieję, że dzisiaj dla gwiazd z Dallas ten mecz okaże się rozczarowaniem. W ostatnich 5 spotkaniach między tymi drużynami 3 razy wygrywali gospodarze. Co od absencji wstępnie nie widzę znaczych osłabień z jednej jak i drugiej strony.
Edmonton próbuje, stara się. Jednakże w tym sezonie pokonuje ich skuteczność, mianowicie nafciarze są 2 zespole w lidze widniejących w statystyce pt. SHOTS/GP z wynikiem 37.8, a co ciekawe są najmniej skuteczni w całej lidze z wynikiem 1.88 GF/GP. Wstyd, jak na realia NHL jest to koszmarny wynik, a Habs, którzy też zapomnieli jak się gra biją się z nafciarzami o najgorszą ofensywe ligi. To już nawet kojoty są skuteczniejsze...
Naprawdę liczę na nafciarzy i na to, że dzisiaj odniosą zwycięstwo, albo chociaż powalczą... Powodzenia!

Standardowo dodatkowo:
Vancouver Canucks - Washington Capitals - Capitals to win 60&#39; @2.13 fortuna ⛔
Boston Bruins - San Jose Sharks - Over 5.5 @1.85 forbet ⛔
Wiem, że to samobójstwo, ale kiedyś przydałoby się, żeby najbardziej utytułowana drużyna zaczęła coś grać...
Montreal Canadiens - LA Kings - Over 5.5 + Canadiens win @4.55 forbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pajn 326

pajn

Użytkownik
Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche
Suma. Strzały na bramkę over 61.5 @1.86 forbet ✅ (7:0)
Starałem się jak najdłużej unikać stawiania meczy z udziałem hokeistów z Vegas, jednak wydaje mi się, że dzisiejszy dzień z lawinami będzie dobrym momentem, aby spróbować coś zagrać w ich meczu. Co do samych złotych rycerzów... Napewno sprawili niespodziankę dobrze wchodząc w sezon mianowicie gospodarze z siedzibą w Paradise w Vegas zajmują 3 miejsce na Zachodzie odnosząc po 8 spotkaniach tylko 1 porażkę i to bolesną na własnej tafli ze skrzydłami (3:6). Nie spodziewałem się takiego startu z ich strony, jednakże to samo mogę powiedzieć o ich przeciwnikach, a mowa tutaj o lawinach, którzy w sezon też weszli świetnie, zabawne jest to, że mecz ten nie jest meczem z najwyższej półki, ale jestem przekonany, że te dwie drużyny w dzisiejszym starciu pokażą kawał dobrego hokeja! Jestem pewien, że będzie to mecz godny obejrzenia, a mój typ na mecz dzisiejszy też jest ciekawy. Dawno takiego nie grałem, a buki niekiedy dają naprawdę na tym zarobić i rzadko kiedy widzę aby ktoś to grał, a warto. Mianowicie mówię tutaj o perełkach z półki Sumy strzał na bramkę w meczu. Mimo, że zarówno jedni jak i drudzy nie są mocarzami w kwesti oblegania bramki rywala i strzałów to mimo wszystko linia 61.5 wydaje mi się lekko za niska i czuję, że dwie świetnie grające drużyny z tego sezonu mogą to śmiało pokryć już w połowie 3 kwarty, mam nadzieję, że to się sprawdzi. Rycerze ze stastyką 29.9 Shots for per game, a ich rywale z Colorado 31.6. Dla porównania w klasyfikacji tej górują nafciarze i habs&#39;owie, którzy jak wiemy okupują raczej dolne rejony tabeli. Mimo wszystko decyduję się na zagranie ponad 61.5 sumy strzałów w tym meczu i drużyny aktualnie grające na podobnym poziomie przy woli walki, której im nie brakuje śmiało powinny pokryć ten over. Znaczych osłabień nie będzie, a występu pewny nie jest Haula ze strony gospodarzy, które zawsze te 30-40 pkt w sezonie wyciągnie. Zapraszam was do oglądania tego spotkania. Powodzenia! Start o godz. 00:00 czasu polskiego.
Dodatkowo:
Columbus Blue Jackets - WInnipeg Jets - CBJ win 60&#39; @1.85 fortuna ⛔ (2-1 OT)
 
kolak11 16

kolak11

Użytkownik
Spotkanie: Columbus - Winnipeg
Godzina: 01:00
Typ: +5.5/1
Kurs: 2,75
Bukmacher: sts
Generalnie obie drużyny mają na chwilę obecną dość podobną sytuację w tabeli, jednak oglądałem parę meczy Blue Jackets, i dla mnie mają większy potencjał ofensywny żeby wygrać to spotkanie. 3-4 bramki powinni strzelić spokojnie, a sami na pewno coś stracą. Plus Columbus grał dziesięć dni temu na wyjeździe z Winnepeg i wygrał 5-2, u siebie coś podobnego również powinni powtórzyć. Pisane na szybko, bo zaraz spadam na nockę.
⛔1:1 (2:1)
 
M 340

macvas

Użytkownik
Spotkanie: Devils - Coyotes
Godzina: 01:00
Typ: +5.5/1
Kurs: 3,25
Bukmacher: forBET
Dzisiaj bogata oferta. Po chwili namysłu wybrałem mecz Diabłów, którzy na własnej tafli podejmują ligowego outsidera jakim są Kojoty z Arizony. Żenujący dorobek punktowo strzelecki gości lepiej przemilczeć i skupić się na gospodarzach. Ci w ofensywie stanowią trzecią siłę w lidze (3,8 bramki na mecz) i wiele wskazuje, że w meczu z dziurawą jak &quot;szwajcar&quot; defensywą Kojotów, którzy tracą średnio 4,4 na mecz pokuszą się o poprawienie tego wyniku. Po porażce z Rekinami i wygranym po karnych meczu walki z Senatorami trzeci z rzędu domowy mecz Devils zapowiada się jako dominacja miejscowych.
✅ 4:3
Inne warte uwagi za drobne:
Tampa vs. Anaheim - Kaczory w odwrocie, więc lider powinien utrzymać tempo.
Toronto vs. Philadelphia - Klonowe Liście będą chciały zmazać plamę z ostatniego meczu z Caroliną. Niezależnie czy im się uda, warto zaryzykować tezę że Lotnicy to może być fajny rywal pod kolejnego overa.
⛔ ale dzisiaj Kaczki pewnie zmiecie Huragan :rolleyes:
⛔ Toronto chyba już wraca co przecietności
 
pajn 326

pajn

Użytkownik
New York Islanders - Vegas Golden Knight
Suma. Strzały na bramkę under 61.5 @2.06 forbet ⛔
Ottawa Senators - Montreal Canadiens - Montreal ML @1.90 forbet ✅ jedyne co mi wyszło.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Flyers ML (3:4) + Ottawa/remis (3:8) + bonus 1.14 @ 2.45 fortuna
Od dluższego czasu gram konskwetnie przeciwko ekipie z Pheonix która chętnie bym zdegradował do AHL&#39;u podobnie jak Chicago Bulls do NCAA lub G-League ????
Kolejny sezon będą okupować miejsca 12-15 na Zachodzie, a gorszej ekipy w Pacific Division na pewno nie ma.
Dzisiaj mecz z Lotnikami. Goalie: Elliott (5-2-0) v Scott Wedgewood (0-0-0). Scott Wedgewood jest 4 bramkarzem który zagra w barwach Kojotów w tym sezonie.
Phila na pewno jest mocna u siebie, w tym sezonie 3 wygrane na 5 meczy (Caps, Florida, Edmonton). Dokładając do tego fakt, że &quot;Philadelphia is 9-3 SU in its last 12 games at home&quot; stawiam na zwycięstwo gospodarzy, ale profilaktycznie zabezpiecze się ewentualną grą po 60 minutach.
Do dubla Senatorzy ze stolicy Kanady. Główny argument to niewątpliwie katastrofalna forma Habs, jest to cień drużyny z zeszłego sezonu która zakończyła sezon w serii meczów z Rangersami. Dodatkowo dzisiaj &quot;between the pipes&quot; Al Montoya. Claude Julien którego posada jest mocno zagrożona daje odpocząć Price&#39;owi, który robi co może by uniknąć kompromitacji drużynie w której prawdopodobnie spędzi całą kariere.
Goalie: Anderson (4-1-0) v Montoya (0-1-0)
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Co do Las Vegas. Niby Vegas nie robi promocji ale to ~2,60 na taki hot zespół to jednak wydaje się trochę przesada na ML. Tym bardziej, że po prostu ostatnio co leci do bramki to wpada. Wiadomo kiedyś to się przerwie ale mimo wszystko żal nie wejść w taki kurs.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
NYR @ Vegas
Rangers 60&#39; @ 1.76 fortuna ✅ 6:4 / piękny powrót z 2:4 ????

Po wcozrajszym niepowodzeniu próbuje dziś zagrać na stołecznych strażników w singlu.
Vegas się posypało w kontekście &quot;netminder&quot; i wspólnie z Arizoną w grze mają już czwartego bramkarza, z tym, że Rycerze mają dopiero 11 mecz przed sobą dzisiaj w MSG. Dansk nie zagra przez co najmniej tydzień w skutek presunięcia na Injury List, więc do bramki od pierwszych minut wjeżdza prawdopodobnie 24-letni Maxime Lagacé a jego backup będzie ściągniety z juniorskiej ligi Dylan Ferguson z bilansem 4-9-0 w WHL.
Rycerze z Nevady zaczynają pierwszy w historii road trip. Po meczach w Nowym Jorku w ciągu 5 dni zagrają w Bostonie, Ottawie i Toronto także jestem niemalże przekonany o tym że osuną się nieco w dół tabeli konferencji.
Rangers w pelnym składzie przystąpi do tego spotkania. Król Henryk w bramce, trzon obrony to głównie Kevin Shattenkirk który wrócił do domu przed tym sezonem. Formacja ofensywna też sobie zaczyna nieźle radzić. T.J Miller w formie, czekam aż Zucarello odpali
Spodziewam się zwycięstwa NYR w reg.time i tak zagram, ale i kilku bramek władowanych przyjezdnym
Goalie: Lundqvist (2-4-2) @ Lagacé (0-0-0)
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Chicago v Flyers ✅ 3:0
under 5,5 @ 1.97 fortuna

Poszukam dziś betu troszke innego niż klasyczne ML, ale zagram go lżej bo to różnie może być, zwłaszcza że gram nieco pod prąd wobec bezpośredniej historii meczów w Illinois.
Opieram go wobec średniej formy strzeleckiej Chicago w ostatnich meczach na własnej tafli oraz dobremu bilansowi 1st goalie gospodarzy w meczach w United Center przeciwko Lotnikom ktory w 5 meczach może pochwalić się skutecznością na poziomie .951 %
Wiele dobrego nie można powiedzieć o 32-letnim goalie przyjezdnych, który pozwolił w głównej mierze zdobyć Arizonie pierwsze punkty w sezonie. Flyers dogoniło Coyotes od 0:3, ale dogrywkę lepiej zagrali hokeiści z Arizony.
Jastrzębie dalej opierają swoją gre na niezawodnym Patricku Kane który jest notabene #1 Chicago jeśli chodzi o kanadyjke. Fajnie w skład wszedł również Brandon Saad po dwóch sezonach w Ohio, ale dużo stracili na wymianie z Panarinem właśnie do Kurtek w Columbus. Mam nadzieję, że wyżej wspomniani &quot;forward&quot; z Chicago nie odpalą za bardzo w tym meczu, a i trójka z Filadelfii w postaci Giroux, Simmondsa i Voracka będzie strzelała obok bramki Crawforda.
Nie powinien być to mecz obfity w gole (jeżeli ktoś szuka bezpieczniejszego wariantu to można wybrać również przedział bramek 4-7 @ 1.54 w fortunie) /edit: bad idea
Goalie: Crawford (5-4-0) v Elliott (5-2-1)
 
jk.delaney 5

jk.delaney

Użytkownik
Hej! witam wszystkich - mój pierwszy post na forum.
Na dzisiejszą noc proponuję pojedynek Anaheim Ducks i Toronto Maple Leafs. Gospodarze zagrają bez Getzlafa, Keslera, Fowlera, Bieksy and Eavesa - każdy z tych zawodników jest kluczowym w rotacji Randy Carlyle&#39;a. Szczególnie brak Keslera i Getzlafa może być dokuczliwy, to dwa najlepsi środkowi Ducks. Getzlaf rozdaje krążki jak prawdziwy profesor, natomiast Kesler najpewniej miałby za zadanie powstrzymać linię Austona Matthews&#39;a. A tu klops.
Maple Leafs przyjeżdżają do Orange County po dwóch kolejnych porażkach i 4 w ostatnich 5 spotkaniach. Drużyna z ogromną ilością talentu i chyba jeszcze większym problemem z dyscypliną. Mike Babcock próbuje wstrząsnąć ekipą, dlatego też dziś zagrają w nieco zmienionym ustawieniu (odpoczną Moore i Polak, a do składu wskoczą Leivo i Carrick). Do tej pory dużym problemem &quot;The Buds&quot; była słaba postawa ich bramkarza, Freddy Andersena, ale ostatni mecz z San Jose Sharks był w jego wykonaniu doskonały, więc jest pewna nuta optymizmu.
Stawiam na mocne ofensywne uderzenie Maple Leafs, którzy dziś przełamią serię porażek.
Ducks v Maple Leafs
2 / over 4,5 @ 2.85
FORTUNA
Trochę zabrakło: 1:3 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 0

ckrfnex

Użytkownik
Wczoraj wszystkie moje typy weszły, a ja zagrałem je za drobne. Aż ból teraz ściska, że na 5 meczy, wszystkie przeanalizowałem poprawnie. Mimo to saldo odrobinkę się zasiliło i dziś można zagrać nieco grubiej.
Mecz: St. Louis Blues vs Philadelphia Flyers
Typ: St. Louis i over 5,5
Termin spotkania: 03.11.2017 1:00
Bukmacher i kurs: Fortuna @3.25
Analiza: Drużyna St. Louis gra dziś na własnej tafli co jest dodatkowym atutem do zwycięstwa. Z pewnością będą dążyć do utrzymania pozycji lidera. Choć w dywizji nic im na razie nie zagraża, w konferencji Kings depczą im po piętach. Flyers są natomiast typową drużyną z środka tabeli. W konferencji 8, w dywizji 5 lokata. Bez wątpienia będą dążyć do podwyższenia swojej pozycji aczkolwiek nie wierzę aby stało się to dziś. Blues są po prostu zbyt mocną drużyną na chwilę obecną. Ostatnie 5 spotkań domowych St. Louis pewnie wygrało, a w 4 z tych spotkań padło powyżej 5,5 goli. Philadelphia jest słabą drużyną jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe. Przeważają porażki, zaś często po remisach. Typuję dziś wynik 5:2 dla Blues, dlatego też typ z overem wydaje się jak najbardziej odpowiedni.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
BOS @ Vegas ✅ 2:1
Boston 60&#39; @ 1.80 fortuna

Trzeci mecz w tripie, i próbuje zagrać znów przeciwko Rycerzom z Nevady. O ile w meczach w Nowym Jorku byłoby to łatwiej przewidzieć, tak w TD Garden znów jestem zmuszony zagrać ten zakład lżej z prostej przyczyny:
&quot;Boston is 2-4 SU in its last 6 games
Boston is 3-8 SU in its last 11 games at home&quot;.
Niedźwiedzie to nie jest aż tak konkrenta ekipa by namieszać w lidze pomimo ciekawych nazwisk jak Pastrnak, Rask czy Marchand i biorąc pod uwagę ich start w tym sezonie miejsce w ósemce będzie dla nich ciężko osiągnać na Wschodzie.
W bramce Bostonu prawdopodobnie ujrzymy Tukkę, Khoudobin raczej nie będzie gotowy jeszcze do gry, a 3rd goalie McIntyre szykowany jest jako zmiennik Raska na mecz własnie z Vegas.
&quot;Defense&quot; Bruins musi solidnie pilnować najlepszych graczy Vegas, mam na myśli Audy-Marchessaulta, Neal&#39;a czy Perron&#39;a
Coach Vegas wysyła Maxima Lagace do bramki. 2 mecz z rzędu jako starter, a statystyki są dla niego wręcz brutalne &quot;Lagace has a 6.35 GAA and .813 save percentage in two games&quot;
Goalie: Rask (1-3-0) @ Lagace (0-2-0)
Ostatni mój bet na Boston miał miejsce podczas meczu z Colorado. Licze na zupełnie inny wynik tego spotkania.

Dodatkowo poboczne zakłady na dzisiejszą noc to gracza &quot;on fire&quot; z Tampy. /ed: tu już nieco gorzej :p
Stamkos strzeli @ 2.60 ⛔
Kucherov strzeli @ 2.20 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jk.delaney 5

jk.delaney

Użytkownik
Dziś na szybko bo czasu nie ma zbyt wiele. Zaczynamy od dubla składającego się z:
  • postawienia na to, że David Pastrnak zdobędzie punkt w meczu przeciwko Vegas Golden Knights. Goście przyjeżdżają do Bostonu z bramkarzem nr 4 w bramce, który w poprzednim meczu z NY Rangers zagrał po prostu słabo. Albo inaczej, zagrał na tyle na ile potrafi - a nie jest to poziom NHL. Pastrnak to bardzo utalentowany napastnik, który gra w pierwszej, najczęściej wykorzystywanej w ofensywie linii Bruins (z Bradem Marchandem i Patrice Bergeron&#39;em). Co więcej, dostaje mnóstwo czasu podczas okresów gry w przewadze. Jego linia powinna dziś postraszyć Lagace, wiec jest duża szansa że Pastrnak zapunktuje.
  • Łączymy powyższy pomysł z typem na zwycięstwo Calgary Flames z Pittsburgh Penguins. Goście przyjeżdżają do Calgary prosto z Edmonton i nie jest to dobra wiadomość. Dlaczego? W tym sezonie w tzw. meczach back to back (czyli dzień po dniu) mają bilans 0-4 i 9-27 w bramkach. Dziś muszą zdecydować czy między słupkami ich bramki wystąpi zmęczony Matt Murray czy niedoświadczony na poziomie NHL Tristan Jarry. I tak źle i tak niedobrze. Wypoczęci Flames czekają i jestem pewien, że zechcą spalić Pingwiny.

Pastrnak zdobędzie więcej niż 0,5 pkt @ 1.42
Flames (0-1,5) @ 2.91

Fortuna
W drugim kuponie skoncentrujmy się na zdobywanych bramkach:
  • Pierwszy mecz to pojedynek Arizona Coyotes i Buffalo Sabres. W obu drużynach znajduje się mnóstwo młodych, utalentowanych zawodników, którzy wiedzą jak zdobywać bramki. Problemem jest defensywa - obie drużyny pod własną bramką zachowują się fatalnie i nie bez przyczyny znajdują się w piątce najgorzej broniących ekip w NHL (Arizona ostatnia, Sabres piąte miejsce od końca). Połączenie talentu w ofensywie i chaosu w defensywie? W tym meczu padnie dużo bramek...
  • Do tego dokładamy typ na najbardziej bramkostrzelną drużynę w NHL czyli Tampa Bay Lightning. Rangersi są nieobliczalni, więc trochę boję się postawić na czystą jedynkę. Znacznie łatwiej zastanowić się nad ilością goli zdobytych przez Lightning (2,50). Lundqvist jest doskonałym bramkarzem, ale w tym sezonie to już nie ten sam Henrik. Skuteczność na poziomie 89,8% chwały mu nie przynosi. Dziś też łatwo nie będzie.
  • Do kuponu dokładamy jeszcze mecz z ligi OHL (tak wiem że nie ten dział, ale nie chce się rozbijać na różne tematy) pomiędzy Petereborough Petes a Sarnia Sting. Goście to prawdziwi tytani ofensywy w OHL - w 14 meczach strzelili już 82 gole. Na moje oko linia na poziomie 6,5 spokojnie do przykrycia.

Coyotes vs Sabres over 5,5 @ 1.80
Tampa Bay over 2,5 @ 1.48
Peterborough vs Sarnia (OHL) over 6,5 @ 1.60

Fortuna
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Ottawa v Vegas ⛔ 4:5
Ottawa 60&#39; @ 1.85 fortuna

Vegas dalej w road tripie. Vegas z 3 porażkami na koncie psuje ich znakomity początek sezony gdzie zaczęli od bilansu 8-1-0 i nie wiem gdzie odniosą swoje pierwsze zwycięstwo w serii meczów poza T-Mobile Areną. Dzisiejszym meczem wjeżdzają na trzy mecze do Kanady. Pierwszy przystanek to mecz z Ottawą (6-2-5) która poprawia swój bilans meczy po kiepskim początku sezonu i przegranych z Caps, Red Wings, Canucks i NJD.
Mamy informacje, że &quot;between the pipes&quot; Senatorów zagra Craig Anderson. Po 10 meczach 36-letni goalie legitymuje się średnią 2.92 gola na mecz i .901 obronionych strzałów.
Z drugiej strony mamy szpital jeśli chodzi o obsadę bramki drużyny z Nevady. Kto by nie stanął w bramce, to i tak będzie kłopot.
Zakładam, że będzie powtórka sytuacji z Bostonu, gdzie Lagace gra pod początku, jego backup będzie nastolatek z WHL&#39;u &quot;His 0-3-0 record, 4.59 goals against average and .855 save percentage&quot;. Spodziewam się wygranej Ottawy i kilku bramek w tym spotkaniu a co za tym idzie trend &quot;Ottawa is 3-6 SU in its last 9 games at home&quot; ulegnie poprawie.
Goalie: Anderson (5-2-0) v Lagace (0-3-0)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom