>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik 2017

Status
Zamknięty.
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Mega aktywność w dziale - aż miło się patrzy i czyta
Dziękuję za reputy - mobilizują do pracy ????
Z mojej strony na dziś typy jak niżej, ale słowem wstępu to ja nie bym nie szedł w 76&#39;ers. Oglądałem i jednych i drugich w meczu z Washington i bardziej dojrzały basket grają dla mnie tłoki. Do tego jednak dochodzi atut własnej hali i fakt, że na koniec będą gdzieś blisko więc takie zwycięstwa są obowiązkiem. Osobiście omijam szerokim łukiem - Phila to będzie wielki zespół, ale jak pogodzą na boisku Fultza i Simmonsa. Popieram natomiast granie na Washington - wezmę jednak z delikatnym handi + 4,5 bo mi kurs 1,6 starczy.✅
Denver - Houston ( wirtualny pojedynek )
Typ: Houston lub remis
Kurs : 1,97 !⛔

Czego ja nie rozumiem ?
Ok, Houston gra z Memphis a Denver z Washington więc patrząc po rywalach to potencjał obrony jest po stronie miśków. Ale Houston rzuca średnio 16 punktów więc niż Denver. Ja rozumiem, że nie gra CP3 oraz prawdopodobnie Anderson ale to żadne argumenty. Ofensywa bryłek na razie wygląda marnie, a ciąg na kosz Houston to miazga. Tu musi być win Huston
Miami - Atlanta
under 206,5
1,78
Unibet✅

Mając na uwadze ilość absencji idę w under. Po stronie gości absolutnie kluczowi gracze nie zagrają - Schroder oraz Ilyasova. U gospodarzy zabraknie podkoszowej bestii Whiteside&#39;a. Paru gości dostanie tu dziś więcej minut i zapewne nie udźwignie. Dragic szybko zrobi blow, a potem będzie już wiało nudą. Miłośników dużych handicapów można zachęcić -dziś mi się tu kroi rzeź gości.
No i na koniec bez zbędnych komentarzy:
Giannis Antetokounmpo
over 30.5
1,82
efortuna✅

To jest jego początek sezonu. Naprzeciwko Charlotte z zerową opcją do obrony Greka. Jak dostanie swoje minuty, to po 3q już księgujemy.
Życzę wszystkim zaje... nocy i samych ✅✅
PS. Wszystkie absencje z rotoworld.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
blum 70

blum

Użytkownik
Phoenix-Sacramento
under 208.5
1.84
fortuna ⛔
Obie drużyny rzucają w tym sezonie niewiele (SAC: 100, 93, 79, PHO: 76, 130, 88). W ekipie z Arizony nie zagra Bledsoe, co jeszcze osłabi jej siłę ognia plus należy mieć na uwadze złą atmosferę panującą w zespole, która siłą rzeczy musiała zaistnieć przy okazji zwolnienia trenera Watsona, na samym początku sezonu. Z drugiej strony Sacramento też nie prezentuje otwartej, ofensywnej koszykówki. Raczej widzę w tym meczu wynik ok. 200 pkt.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Fajna noc dzisiaj, sporo spotkań dość wyrównanych i fajne kursy.
Phoenix - Sacramento @1,75 STS ⛔
Booker over 22,5 @1,82 fortuna ⛔
Bet dnia bez dwóch zdań. Kto bardziej rozeznany w temacie ten wie jak gospodarze zaczęli sezon - fatalna gra i wielkie porażki. Do tego wczoraj tweet &quot;gwiazdy&quot; - Bledsoe, że &quot;nie chce już tu być&quot;. Szybka reakcja, trener zwolniony, jakiś gość na chwilowe zastępstwo a sam Bledsoe zawieszony(?)/nie zagra w tym meczu.
I brak Erica nasuwa kolejny typ. Teraz wśród tej bandy słabych graczy LIDEREM w 100% będzie Booker. Jest to wybitny strzelec i coś czuje, że dzisiaj zrobi sobie małe one man show. A co potrafi zrobić jak złapie rytm i gra pod siebie? Przypominam 70pkt!!!!! w zeszłym sezonie vs Celtics. Linia 22,5 dość niska, w ogóle chyba nie wiedzą jeszcze, że Bledsoe nie zagra bo ciągle jest on w ofercie.

Pistons - 76ers @2,30 ✅
Embiid over 17,5 @1,82 fortuna ✅
Zacznijmy od Joela. Jestem olbrzymim fanem zarówno jako zawodnika jak i człowieka. Zdecydowanie lider i najlepszy gracz 76ers. Przez kłopoty zdrowotne ciągle nie może grać b2b ale dziś w nocy znów zagra i według mnie mimo ograniczonych minut 18pkt rzuci luźno? Dlaczego? Jest to olbrzymi gość ale przy tym z masą umiejętności - jest to zawodnik uniwersalny z szeroką gamą zagrań. A kto go dziś będzie krył? Drummond, równie wielki ale za to ciężki POWOLNY KLOC z którym według mnie Joel będzie się bawił, mijał bez problemu i rzucał łatwe trójki. Głodny gry po poprzednim meczu w którym nie grał - jak przyznał nie czuje się jeszcze graczem NBA bo nie może grać w meczach b2b.
Typ na przegraną Detroit trochę na podstawie nadziei, że Embiid zagra bardzo dobrze. 76ers to nie są już chłopcy do bicia, mają mnóstwo talentu i głębie składu z masą młodych gniewnych graczy. Jedyne co u nich szwankuje to końcówki, jak tym razem zachowają chłodne głowy to biorą ten mecz ????
Denver - Washington @2,2 STS ✅
Dziwny kurs. Goście są po prostu drużyną lepszą na papierze i bardziej ze sobą ograną. Denver dodało Milsapa super wzmocnienie ale na początku sezonu jeszcze na pewno nie rozumie systemu gry w 100%. Do tego Jokic, który świetnie grał w zeszłym sezonie i był poniekąd objawieniem. W tym sezonie na razie bardzo słabo więc czemu dziś miałby niby odpalić. Generalnie jedyną siłą Denver są gracze wysocy a Wizards mają jeden z najlepszych backcourtów w całej lidze a nie oszukujmy się większy wpływ na grę mają niscy. Wall i Beal powinni mieć dość łatwy mecz i poprowadzić Wizards do wygranej
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Ode mnie becik na pojedynek w Teksasie. Kierunek underdog, ale czy tak faktycznie może to wyglądać ?
Spurs @ Raptors 2.12 fortuna
Gram tutaj na gości. SAS dalej bez Kawhi&#39;ego i z bilansem 2-0 są w czwórce na Zachodzie.
Toronto w prawie pełnym rosterze z Lowry&#39;m i DeRozanem. Prawie pełnym, bo nie zagra Valanciunas który jak powiedział &quot;he&#39;s hopeful of returning on Toronto&#39;s current road trip.&quot; Więcej minut dostanie ktoś z dwójki Poeltl/Noguiera a bardziej bym stawiał na Brazylijczyka.
Smaczku dodaje na pewno fakt, że &quot;San Antonio is 5-0 SU in its last 5 games when playing at home against Toronto&quot; i czas w końcu przełamać niekorzystną dla Toronto serię.
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Houston Rockets - Memphis Grizzlies
Typy: Powyżej 212.5pkt / Marc Gasol powyżej 18.5pkt
Kursy: 1.80 / 1.70
Bukmacher: STS
Rakiety w tym meczu bez CP3, który jako tako trzymał troszke tą obronę. Bez niego, drużyna przede wszystkim skupiona jest na atakowanej stronie parkietu, troszkę odpuszczając bronioną stronę. Memphis już w poprzednim sezonie próbowała odciąć się od stylu którzy został do nich przyklejony w poprzednich sezonach (tj. twarda defensywa, spowalnianie meczu), próbują grać z kontry, fajnie się odnajdują w akcjach podaj-idź, trójka też u nich nie kuleje, pod koszem mają wielką przewagę w postaci Marca. Mike Conley dobrze czuje się w tym systemie gry, i wydaje mi się, że ten bardzo ułożony gracz jeszcze bardziej rozwinie się przez to że będzie miał więcej wolnego miejsca dla siebie i nikt nie będzie go aż tak bardzo kontrolował, dlatego partnerzy będą mieli łatwiejszą sytuację do zdobywania punktów. Wynik overowy jak najbardziej realny, i moim zdaniem możliwy.
Co do drugiego typu, przewaga Gasola nad Capelą jest OGROMNA, potrafi zagrać bliżej kosza w pomalowanym, tyłem do kosza, straszyć rzutem za trzy, w tym momencie Rakiety nie mają na tego chłopa obrońcy który potrafi go zatrzymać, dodatkowo jest po znakomitym meczy z Golden State, więc wydaje mi się że utrzyma forme i polot w swojej grze, tak jak to miało miejsce w poprzednim spotkaniu!
✅✅ Marc Gasol 26pkt
⛔⛔ 90-98 wynik underowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Detroit Pistons - Philadelphia 76ers
1 @ 1.60 ⛔⛔⛔
86:97 (DET 6/30 za 3pkt, wszystko przez rece rzucali, ale trzeba przyznć bardzo dobry mecz PHI)
Chyba najbardziej rozchwytywany dzisiaj mecz i fajnie, że zdania są podzielone i jest dyskusja. Ja idę jednak w stronę Tłoków. Phila ma olbrzymi talent i liczę, że w którymś momencie odpalą jednak na to za wcześnie jeszcze. Niestety w grze 76ers nie ma powtarzalności. Jedyny Ben Simmons gra na przyzwoitym poziomie reszta poniżej oczekiwań. O ile w pierwszej połowie jeszcze gra wygląda przyzwoicie to tak drugie połowy są fatalne. Zwłaszcza końcówki. Młody zespół to nie ma kto poprowadzić ich do zwycięstwa. Co do Embida lubię go, ciężko go nie lubić ale nie przypomina tego kolesia sprzed kontuzji. Forsuje jumpshota, za 3 0/10 (w zeszłym sezonie chciał występować w 3pt contest na ASG). Rok temu zagrał tylko 30-parę spotkań ale w każdym z nich zrobił różnicę teraz w tych trzech nie wykazał się niczym szczególnym póki co. Fultz razem z Simmonsem i Lonzo mieli być głównymi kandydatami do ROTY, a póki co to jedyny highlights to jak kolega pisał sposób jego rzutu z FT. Ma jakieś problemy z barkiem (tym tłumaczy taki sposób rzutu) i chyba nie jest w 100% gotowy do gry. Saric myślami chyba został na eurobaskecie. Z tych jaśniejszych puntów można jeszcze wymienić Baylessa i Ridicka, ale to póki co 3 graczy którzy prezentują przeciętny poziom. W defensywie wygląda to też kiepsko. Dużo piszecie, że Embid będzie wyciągał spod kosza Drummonda i tak prawdopodobnie będzie ale po drugiej stronie kto mu da radę ? W ostatnim meczu z Toronto Poeltl z Noguiera zdominowali pod koszem 76ers, a ten pierwszy w meczu z Bullsami na ich tle nawet wyglądał kiepsko. Nasz Marcin zdobył 16 punktów na dobrej skuteczności i zebrał 17 zbiórek. W każdym meczu 76ers oddawali ponad 50 zbiórek a to bardzo dużo. Drummond owszem jest surowym graczem i nie przypomina tego gracza z pierwszych sezonów, jednak wciąż bardzo dobrze zbiera i zarówno pod względem budowy ciała jak i siłowym na tle Phili to będzie wyglądało jak pojedynek chłopców z podstawówki z licealistą. Harris jest na początku sezonu w bardzo dobrej formie już dwa mecze over 30. Takiego właśnie zawodnika brakuje u gości który w ciężkich chwilach weźmie na siebie odpowiedzialność i trafi parę jumpshotów pod rząd. Do tego Jackosn który w moim odczuciu jest trochę niedoceniany. Owszem jest trochę jeźdźcem bez głowy ale robi dobra robotę w ataku i obronie. Ma dobry przegląd pola, potrafi przyspieszyć, potrafi rzucić a w obronie przeciwnemu PG nie daje miejsca na oddech. W defensywnie można liczyć na Bradleya i Johnosna, z czego ten pierwszy to jeden z lepszych graczy w lidze 2-way. Philadelphie czekają jeszcze wspaniałe czasy ale na to dopiero przyjdzie czas, póki co nie widzę większych szans w starciu z Detroit.
Phoenix Suns - Sacramento Kings
2 @ 1.75 ⛔⛔⛔
117:115 (SAC oddało o 22 rzuty więcej, PHO dzień konia i 68% trafionych za 2pkt)
Kursy lecą mocną w dół. Pozazdrościć tym którzy złapali w okolicach 2.00 Nie wiem dokładnie ale to będzie jeden z gorszych startów w historii. Phoenix już ma na koncie 42 pkt i 48 pkt porażkę. Niby z Lakers przegrali 2 punktami ale stracili ich 132. Obrona nie istnieje kompletnie. W ogóle tam nie widać chęci gry po zawodnikach. Coś wewnątrz zespołu na prawdę, źle się dzieje. Bledsone już prawdopodobnie nie zobaczymy w Phoenix (trzy drużyny już się zgłosiły Bucks, Nuggets i Knicks). Jest to najlepszy gracz Suns. Zmiana trenera też wcale nie musi podziałać mobilizująco na drużynę jak to zazwyczaj bywa. Po 3 meczach, owszem fatalne mecze, ale to też chyba jakiś rekord. Pokazuje to jakie wewnątrz organizacyjne problemy ma drużyna Phoenix. Co do samej gry to co można powiedzieć. Zero zespołowości, wszystko grane indywidualne, forsowanie rzutów, bardzo dużo strat, brak walki na tablicy. Póki co Suns prezentuje poziom na grę w europejskie lidze, a i tak te mocniejsze zespoły jak Real czy Fenerbahe pewnie by ich ograli. Po drugiej stronie też nie jakaś potęga ale mimo wszystko nieco lepsza drużyna ale co najważniejsza poukładana bez problemów z chęcią na grę. Mają już na koncie jedno zwycięnstwo w Dallas i całkiem dobrym mecz na otwarcie z Houston. Ostatnio było nieco gorzej i wysoka przegrana w Denver. Drużyna ma w składzie Randolpha i Hilla. Mocnego pod koszem Cauely-Steina. Hield dobry shooter który nie raz w tym sezonie może wypalić. Do tego dwie wielkie nadzieje wsród rookie. Fox który prezentuje się z dobrej strony i Bogdanovic który będzie miał dzisiaj szanse do debiutu. Kings nie rozpieszczają póki co w ataku ale zrobili parę kroków w obronie i póki co wygląda to dobrze. Suns nie mają obrony więc o zdobywanie punktów się nie boje bo jest paru zawodników którzy potrafią to robić, a brak opcji w ataku Suns i dobra obrona Kings nie wróży dobrze Phoenix. Ktoś wyżej podał typ na over Bookera i zgadzam się z tym bo chłopak dzisiaj pewnie odda dzisiaj ponad 25 rzutów albo i więcej. Będzie mocno forsował grę ale pod siebie a nie pod zespół i nie wyjdzie to na dobre dla wyniku gospodarzy.
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
mkl
tylko problem jest taki, ze Embiid jest szklany i gra malo minut, w 3 sezony zagral 40 spotkan, a jak gral to po 25 minut średnio, w tym sezonie 27,5 i juz glosy czy nie za dlugo ???? ostatni mu nie siedzi jumper też, za dużo rzuca z dystansu, za malo atakuje kosz. To plus restrykcje minutowe - ja bym uważał z tym overem.
Ja bym na dzis proponował zwyciestwo Detroit i to nawet z handi. Kurs 1,71 na Detroit win wydaje sie dobry, bo szczerze mowiąc to daje jakies 20% szans na zwyciestwo Philadelphii, ale wole zagrać wyższy kurs. 76ers mimo wzmocnień i tak slabo weszli w sezon, póki co są 0-3, oczywiście grali z druzynami dobrymi, jak na wschód ???? (Boston i tak grał bez Haywarda), ale ostatni mecz przegrali aż 34 punktami z Toronto... Pistons wrecz przeciwnie, wydaje mi się, że spokojnie zrobią PO na wchodzie i to bardziej na miejscach 5-6 niż 7-8. Bilans 2:1, przegrana tylko z Wizards w Waszyngtonie i ogranie Hornets i Knicks, czyli póki co z tymi miernymi zespołami radzą sobie dobrze. Bardzo lubie Embiida, jestem wielkim fanem talentu Bena Simmonsa, ale poki co trzeba spojrzeć obiektywnie na ten zespół, dalej to nie jest gotowa drużyna na walkę w PO, ale na pewno ekscytująca do oglądania. Troche zaskoczenie, ze Vegas zdecydowanie przecenilo 76ers przed sezonem, chyba na mega hypie na Embiida, Simmonsa i Fultza i wystawilo over/under 40,5... (czyli połowa wygranych spotkan, he he dobry zart) ,gdzie Ci 3-ej gracze to wlasciwie rookie, zalezy jak patrzymy na 30 spotkan Joela w tamtym sezonie i kontuzje do konca sezonu.. Nie ma opcji, ze Sixers zblizą się do 40 winów w tym sezonie, 35 tez baaardzo watpliwe, nawet na wschodzie.
Nawet patrzac na te spotkanie od strony statystyk to Detroit wygralo 4 z 5 (7 z 8)ostatnich spotkan z zepolem z miasta Rockiego, takze 4 z 5 ostatnich spotkań w Detroit z 76ers, Pistons wygrali. Ja tam sie nie zastanawiam i ładuje handi-4,5 dla Pistons.
Detroit Pistons -4,5 @2,1
 
eco 388

eco

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie firm bukmacherskich naziemnych w Anglii (Ladbrokes, WillHill, Coral, PaddyPower, Betfred, Betway, - o ile wymienione nie są tylko online)
Które firmy oferują możliwość zagrania remisów w NBA, a konkretniej zakładów 1x, x2 ?
(chcę skontrować jeden mecz zamykający kupon za nieco większe pieniądze a tak się składa że mogę posłużyć się znajomym z Anglii. No ale muszę kontrować razem z remisem, więc nie mogę grać zwycięstwo po dogrywce)
 
jf-sebastian 1,4K

jf-sebastian

Użytkownik
Detroit Pistons - Philadelphia 76ers
1 @ 1.60
Chyba najbardziej rozchwytywany dzisiaj mecz i fajnie, że zdania są podzielone i jest dyskusja. Ja idę jednak w stronę Tłoków. Phila ma olbrzymi talent i liczę, że w którymś momencie odpalą jednak na to za wcześnie jeszcze. Niestety w grze 76ers nie ma powtarzalności. Jedyny Ben Simmons gra na przyzwoitym poziomie reszta poniżej oczekiwań. O ile w pierwszej połowie jeszcze gra wygląda przyzwoicie to tak drugie połowy są fatalne. Zwłaszcza końcówki. Młody zespół to nie ma kto poprowadzić ich do zwycięstwa. Co do Embida lubię go, ciężko go nie lubić ale nie przypomina tego kolesia sprzed kontuzji. Forsuje jumpshota, za 3 0/10 (w zeszłym sezonie chciał występować w 3pt contest na ASG). Rok temu zagrał tylko 30-parę spotkań ale w każdym z nich zrobił różnicę teraz w tych trzech nie wykazał się niczym szczególnym póki co. Fultz razem z Simmonsem i Lonzo mieli być głównymi kandydatami do ROTY, a póki co to jedyny highlights to jak kolega pisał sposób jego rzutu z FT. Ma jakieś problemy z barkiem (tym tłumaczy taki sposób rzutu) i chyba nie jest w 100% gotowy do gry. Saric myślami chyba został na eurobaskecie. Z tych jaśniejszych puntów można jeszcze wymienić Baylessa i Ridicka, ale to póki co 3 graczy którzy prezentują przeciętny poziom. W defensywie wygląda to też kiepsko. Dużo piszecie, że Embid będzie wyciągał spod kosza Drummonda i tak prawdopodobnie będzie ale po drugiej stronie kto mu da radę ? W ostatnim meczu z Toronto Poeltl z Noguiera zdominowali pod koszem 76ers, a ten pierwszy w meczu z Bullsami na ich tle nawet wyglądał kiepsko. Nasz Marcin zdobył 16 punktów na dobrej skuteczności i zebrał 17 zbiórek. W każdym meczu 76ers oddawali ponad 50 zbiórek a to bardzo dużo. Drummond owszem jest surowym graczem i nie przypomina tego gracza z pierwszych sezonów, jednak wciąż bardzo dobrze zbiera i zarówno pod względem budowy ciała jak i siłowym na tle Phili to będzie wyglądało jak pojedynek chłopców z podstawówki z licealistą. Harris jest na początku sezonu w bardzo dobrej formie już dwa mecze over 30. Takiego właśnie zawodnika brakuje u gości który w ciężkich chwilach weźmie na siebie odpowiedzialność i trafi parę jumpshotów pod rząd. Do tego Jackosn który w moim odczuciu jest trochę niedoceniany. Owszem jest trochę jeźdźcem bez głowy ale robi dobra robotę w ataku i obronie. Ma dobry przegląd pola, potrafi przyspieszyć, potrafi rzucić a w obronie przeciwnemu PG nie daje miejsca na oddech. W defensywnie można liczyć na Bradleya i Johnosna, z czego ten pierwszy to jeden z lepszych graczy w lidze 2-way. Philadelphie czekają jeszcze wspaniałe czasy ale na to dopiero przyjdzie czas, póki co nie widzę większych szans w starciu z Detroit.
Phoenix Suns - Sacramento Kings
2 @ 1.75
Kursy lecą mocną w dół. Pozazdrościć tym którzy złapali w okolicach 2.00 Nie wiem dokładnie ale to będzie jeden z gorszych startów w historii. Phoenix już ma na koncie 42 pkt i 48 pkt porażkę. Niby z Lakers przegrali 2 punktami ale stracili ich 132. Obrona nie istnieje kompletnie. W ogóle tam nie widać chęci gry po zawodnikach. Coś wewnątrz zespołu na prawdę, źle się dzieje. Bledsone już prawdopodobnie nie zobaczymy w Phoenix (trzy drużyny już się zgłosiły Bucks, Nuggets i Knicks). Jest to najlepszy gracz Suns. Zmiana trenera też wcale nie musi podziałać mobilizująco na drużynę jak to zazwyczaj bywa. Po 3 meczach, owszem fatalne mecze, ale to też chyba jakiś rekord. Pokazuje to jakie wewnątrz organizacyjne problemy ma drużyna Phoenix. Co do samej gry to co można powiedzieć. Zero zespołowości, wszystko grane indywidualne, forsowanie rzutów, bardzo dużo strat, brak walki na tablicy. Póki co Suns prezentuje poziom na grę w europejskie lidze, a i tak te mocniejsze zespoły jak Real czy Fenerbahe pewnie by ich ograli. Po drugiej stronie też nie jakaś potęga ale mimo wszystko nieco lepsza drużyna ale co najważniejsza poukładana bez problemów z chęcią na grę. Mają już na koncie jedno zwycięnstwo w Dallas i całkiem dobrym mecz na otwarcie z Houston. Ostatnio było nieco gorzej i wysoka przegrana w Denver. Drużyna ma w składzie Randolpha i Hilla. Mocnego pod koszem Cauely-Steina. Hield dobry shooter który nie raz w tym sezonie może wypalić. Do tego dwie wielkie nadzieje wsród rookie. Fox który prezentuje się z dobrej strony i Bogdanovic który będzie miał dzisiaj szanse do debiutu. Kings nie rozpieszczają póki co w ataku ale zrobili parę kroków w obronie i póki co wygląda to dobrze. Suns nie mają obrony więc o zdobywanie punktów się nie boje bo jest paru zawodników którzy potrafią to robić, a brak opcji w ataku Suns i dobra obrona Kings nie wróży dobrze Phoenix. Ktoś wyżej podał typ na over Bookera i zgadzam się z tym bo chłopak dzisiaj pewnie odda dzisiaj ponad 25 rzutów albo i więcej. Będzie mocno forsował grę ale pod siebie a nie pod zespół i nie wyjdzie to na dobre dla wyniku gospodarzy.
Miało Sacramento Kings łatwo wygrać a tu nici z analizy i jakoś tego konfliktu nie było widać na parkiecie w drużynie Phoenix Suns.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
&quot;Mialo wygrac&quot;. U wrozki byles? SAC bylo bardzo bliski, weszli na remis w koncowce I tylko glupio rozegrana ostatnia akcja nie dala Im dogrywki, mecz rozbil Sie o detale. Jak mozna wylewac zale, ze czyjas analiza Sie nie potwierdzila I to nie zadnym blow out. Tylko pechowa koncowka. Ogarnij.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Widzę cisza ale sam na dzisiejszą noc nie mam za bardzo pomysłu. Natomiast znów wybiegnę ponad 24h do przodu bo Fortuna dała ofertę.
Miami - San Antonio @1,69
Dallas - Memphis @1,6
Lakers - Washington @1,42
AKO @3,84
Na papierze zdecydowani faworyci, wszystkie drużyny ciągle nie zostały przez nikogo pokonane. Najpierw Spurs, którzy mimo braku Parkera i przede wszystkim Leonarda prezentują bardzo dobrą grę klasycznie opartą na zespołowości - POP KRÓL. Kolejne w kolejce jest Memphis, które w przeciągu trzech dni pokonało GSW i Rockets mimo, że byli sporymi underdogami - powinni sobie poradzić z Dallas, które ciągle nie wygrało żadnego meczu. Na deser słabi młodzi Lakersi kontra mocny rozpędzony Waszyngton - raczej nie będą sobie odpuszczać i luzować ponieważ dwa dni przed pojawił się pierwszy &quot;internetowy trash talk&quot; z udziałem Gortata, który jest przekonanym, że Wall będzie torturował Lonzo cały mecz. LaVar narobił tyle szumu, że każdy chce teraz młodemu pokazać więc czuje świetny mecz Johna i sporą wygraną. Jedyny minus tych typów, że każdy gra na wyjeździe ale ufam i stawiam na ekipy lepsze.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Boston - Nowy Jork
Boston -7.5
1.86
fortuna ✅
Celtowie grają u siebie i są po trzech dniach odpoczynku. W ostatnich 5 z 6 spotkań z Knicksami wygrali. W statystykach przeważają zarówno w zbiórkach jak i rzutach za 3. Ma zagrać Kyrie Irving (co nie było pewne po starciu z kibicem w połowie ostatniego meczu z 76ers). Do tego mam wrażenie, że rolę odgrywa czynnik psychologiczny - chcą pokazać, że po pechowej stracie Haywarda w meczu otwarcia, wciąż stanowią siłę.
---
Drugi typ:
Cleveland-Chicago
Cleveland -14.5
1.84
fortuna ⛔
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls Under 206,5 kurs 2.00 Fortuna ⛔ 119-112
A ja w tym spotkaniu idę w drugą stronę czyli w under punktowy. Chicago trawione kontuzjami i niesnaskami jeśli chce cokolwiek pograć w spotkaniach z takimi drużynami jak Cleveland to ma tylko jedną szansę: obrona i spowalnianie gry bo ich ławka rezerwowych jest krótka jak liczba meczów w tym sezonie trenera słońc z Phoenix. Robili tak między innymi w spotkaniu z San Antonio gdzie skazywani na blow out przegrali jedynie dziesięcioma punktami przy bardzo niskim wyniku jak na NBA. Myślę, że tak samo będzie tutaj. Jutro Kawalerzyści mają mecz więc nie będą biegać na hurra, tym bardziej że prawdopodobnie nie zagra dzisiaj J.R Smith no i Rose. Oczywiście Cleveland powinno to wygrać z zamkniętymi oczami ale myślę, że zakręcą się coś koło 105 oczek a byczki o 10-15 mniej.

Brooklyn - Orlando
Vucevic over 22.5 1.8 Fortuna ⛔ 12 pkt, niestety żadna trójka nawet nie siadła ????
To co wyprawiał Vucevic trzy dni temu w meczu obu ekip to masakra. Fakt, że siadało mu prawie wszystko ale i tak 41 punktów super wynik, zazwyczaj to on ciągnie grę drużyny i na nim ciąży główny obowiązek zdobywania punktów. Dzisiaj ponownie liczę na wysoki wynik meczu, mało obrony i myślę że Nikola spokojnie pokryje linię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Boston - NYK
Boston - 7,5
@1,86
Porzingis over 27,5

@1,82
----------------------------------------------------------------------------------------------​
Krótko bo w sumie nie ma bardzo o czym pisać. Ekipa z Bostonu jest tu zdecydowanym faworytem mocno się zdziwię jeżeli taki hc nie zostanie pokryty. Widać kontuzja Haywarda namieszała trochę w ekipie Celtics, ale już najgorsze mają za sobą po średnim starcie sezonu w końcu wygrana z 76&#39;s co powinno robić wrażenie. A dzisiaj na przeciwko słabiutka drużyna z Nowego Jorku, o której pisałem już wcześniej. Jedynym plusem który widzę w ekipie Knicks jest właśnie młody Łotysz, który jest wyraźnym liderem zespołu. Sezon rozpoczął od double double notując 31 punktów w ostatnim spotkaniu 33. Linia co prawda już o 5 punktów wyższa niż we wcześniejszym spotkaniu jednak i tak warta zagrania.
----------------------------------------------------------------------------------------------​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Boston (-5.5) x Cavs (-10.5)
AKO: 2.4/unibet ⛔

Miałem dzisiaj nic nie grać, bo oferta słaba, mecze również bez szału. Wybrałem jednak dwa najpewniejsze spotkania i w nich wygrane gospodarzy, a zarazem ewidentnych faworytów z delikatnym handi. Ktoś może się zdziwić, że nazywam wygraną przynajmniej 11 punktami Cavs nad Bulls jednak przy tym jak prezentują się &quot;Byki&quot; oraz jakimi zawodnikami dysponują to właśnie tak to trzeba nazwać. W ekipie Hoiberga nie dzieję się za dobrze co pokazuję chociażby ostatnia bójka Portisa z Miroticiem przez co oboje dzisiaj nie wystąpią. Do tego nadal brakuje Lavine czy Payne. Do tej pory w tym sezonie 3 porażki z czego najmniejsza 10 punktami przeciwko San Antonio. Lebron i spółka przegrali w tym sezonie już jeden &quot;łatwy&quot; mecz z Orlando i na pomyłki już nie ma miejsca. Powrót do własnej hali, dość długi jak na standardy NBA odpoczynek oraz mała rotacja w składzie, która może usprawnić zespół. Wade zaczyna z ławki a JR wraca do s5. Moim zdaniem to dobra opcja, bo DW żyje z gry na piłce, a tej w s5 za nie dostawał. JR to bardziej zawodnik zadaniowy, który lubi poczekać w narożniku na swoją trójeczkę. Jedynie co może martwić to brak Rose, który przez kontuzję kostki wypada na przynajmniej 2 spotkania. Jego miejsce zajmie Calderon, który raczej nie pogra za długo tak jak w ostatnim meczu z Orlando i Cavs będą grali z Lebronem jako PG. Szczerze to nie widzę tutaj opcji żeby nasze handi nie siadło, a osobiście nie zdziwi mnie 4 kwarta grana głębokimi rezerwami, bo Bulls nie mają nikogo kto może choć trochę postraszyć Cavs. Do tego dorzucam Boston, który mimo kłopotów kadrowych nie powinien mieć problemów z pokonaniem Knicks. Ekipa z Nowego Jorku poza świetnym Łotyszem nie ma nic i mam nadzieję, że będą tankować, aby wokół tego Pana zbudować dobry zespół, gdyż niewątpliwie jest on wielkim talentem i ma wszystko żeby stać się nowym Gasolem dla NBA. Mimo wszystko myślę, że Boston zacznie powoli zbierać się po kontuzji Haywarda i wygrywać spotkania z takimi drużynami jak NYK. Z tego co widzę to grać będzie Irving, który powinien poprowadzić swój zespół do wygranej. Myślę, że 6 pkt przewagi powinni pokryć spokojnie. Stawkuje bardzo delikatnie, bo w sumie zagrałem to troszeczkę na siłę. Warto jeszcze wspomnieć, że linia na JR Smitha jest troszeczkę śmieszna. Over 7.5 jest do gry ale osobiście go omijam, bo boję się blowoutu i małej ilości minut s5 Cavs. Jeżeli ktoś jednak chce jakiś fajny kursik to polecam tą linię, bo dla mnie jest śmieszna.
Życie nadal uczy żeby nie grać nic na siłę, a czasem i tak to robię... Co nie zmienia faktu, że obrona Cavs w 1 połowie była tak dziurawa jak spodnie newschoolowych dzieciaków na ulicach... żałosne
 
G 0

gav0

Użytkownik
zamknąłem ten over za 7.800 co gralem cavs - chicago i zagralem na Indiane za 5 tys po tym jak zobaczyłem że Butler dziś nie gra
i taka krótka analiza na mecz Nets - Cavs, przełączałem z jednego na drugi i luźno obie ekipy rzucały pkt. jak wystawią linię to myślę że w granicach 225 pkt minimum, i warto się zastanowić czy czasem też nie zagrać, nie sądzę by się coś zmieniło przez noc jeśli chodzi o luzackie podejście do obrony (zwłaszcza graczy Cavs)
Brooklyn Nets - Cleveland Cavaliers
powyżej ???
kurs ???
Kolego, zniszczyles mi głowę tym co zagrałes. Gratuluję i czekam na Twoje typy !
 
L 0

lokotoko

Użytkownik
Ygtrece w zasadzie oba Twoje typy siadły. Jeden sam pograłem, więc dzięki ????
Ogólnie dzisiejsza kolejka bez niespodzianek, nie licząc Indiany.
 
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Lakers - Wizards
Wizards - 6,5

@1,84
------------------------------------------------------------------------------------------------​
Jak dla mnie bet dnia. Lakers nie zachwycają z początku sezonu, jedna wygrana na 3 spotkania w dodatku z bardzo słabą ekipą Suns, co prawda przegrane ze znacznie silniejszymi ekipami a gra Lakers póki co nie zachwyca. W obronie słabiutko, Ball na którego liczą w LA też nie zachwyca, co prawda odpalił i pokazał na co go może być stać w meczu z Suns ale nie wydaje mi się żeby dzisiaj mógł coś ugrać przeciwko ekipie Wizards. Ekipa Wizards zupełnie w odmiennych nastrojach przyjeżdża do LA jako pewny faworyt spotkania. Trzy wygrane w trzech spotkaniach bardzo dobra i solidna gra. Beal Wall widać, że są w formie Gortat nie zawodzi na pochwałę zasługuje również gra młodego Portera. Nie wydaje mi się żeby Lakers dali radę bardziej doświadczonej ekipie Wizards spodziewam się tutaj pewnej wygranej przyjezdnych. Dal Lakers jest jeszcze za wcześnie żeby ogrywać takie zespoły na koniec jeszcze taki mały smaczek do spotkania &quot;Marcin Gortat&#39;s tweet about how John Wall &quot;will torture&quot; the rookie point guard when the Washington Wizards visit L.A. on Wednesday&quot; także Lozo nie będzie miał dzisiaj łatwej przeprawy
------------------------------------------------------------------------------------------------
Mavericks - Grizzlies
Grizzlies - 4,5

@1,78
------------------------------------------------------------------------------------------------​
 
B 23

barbara

Użytkownik
Ygtrece.....podawaj typy i sie nie przejmuj ludźmi dobry jesteś z NBA...oprócz tego typu co podałeś na Ditriot z Philadelfia umoczyłem 500zł bo wygrała dwójka nie mam do ciebie pretensji o ten typ!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom