>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jak grać dalej na bet365 - poradnik

sven@ 808

sven@

Użytkownik
Drodzy uzytkownicy Forum. Mam pewien problem z logowaniem sie na Bet365 od dwoch dni , o ile sama strona wchodzi logujac sie poprzez VPN rzecz jasna to niestety nie moge sie zalogowac na konto. Czy zatem moge uzyskac poradę co do sprawdzonego vpn`a na ktorym mozna be problemu dalej korzystac z uslug wyzej wymienionej Firmy ? Bede wdzieczny za kazda porade i sugestie
Jak ktoś Ci go poda na otwartym forum to także za długo na nim nie pograsz :]
 
markol1973 220

markol1973

Użytkownik
Jak ktoś Ci go poda na otwartym forum to także za długo na nim nie pograsz :]
Drodzy uzytkownicy Forum. Mam pewien problem z logowaniem sie na Bet365 od dwoch dni , o ile sama strona wchodzi logujac sie poprzez VPN rzecz jasna to niestety nie moge sie zalogowac na konto. Czy zatem moge uzyskac poradę co do sprawdzonego vpn`a na ktorym mozna be problemu dalej korzystac z uslug wyzej wymienionej Firmy ? Bede wdzieczny za kazda porade i sugestie
na jaki kraj szukasz?
 
M 0

maciej126

Użytkownik
Panowie ja właśnie wyemigrowałem do Holandii, gdzie bet365 jako tako nie oferuje swoich usług ale stronka śmiga i wszystko jest ok. Chciałbym się jednak dowiedzieć jak założyć konto? Na kogo ewentualnie, aby później nie było problemów z wpłatami i wypłatami. Jestem zielony w tym temacie a mam już dosyć innych bukmacherów bo albo kitowa oferta albo słabe kursy.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Panowie ja właśnie wyemigrowałem do Holandii, gdzie bet365 jako tako nie oferuje swoich usług ale stronka śmiga i wszystko jest ok. Chciałbym się jednak dowiedzieć jak założyć konto? Na kogo ewentualnie, aby później nie było problemów z wpłatami i wypłatami. Jestem zielony w tym temacie a mam już dosyć innych bukmacherów bo albo kitowa oferta albo słabe kursy.
też jestem ciekaw co i jak ;)
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Dzisiaj sprobowalem zalogowac sie do bet365 z angielskiej karty sim na terenie polski i wszystko smiga. Ktos tak gra na stale?
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Ja znalazlem przypadkowo bezplatny z lokalizacja kalifornia.
Byly przypadki ze blokuja konta i nie da sie wyplacic kasy? Konto na ang dane i ang karte
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ja znalazlem przypadkowo bezplatny z lokalizacja kalifornia.
Byly przypadki ze blokuja konta i nie da sie wyplacic kasy? Konto na ang dane i ang karte
Jak dostaniesz ACSTA :] No chyba, że będziesz miał PVC, drugi dokument oraz selfi.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Skoro masz konto na angielskie dane i z angielską kartą (lyca, lebara) to po co używać VPN na Californię?
Niestety czasami jak jest trefne konto to bet365 potrafi zablokować dostęp, żądając dodatkowego potwierdzenia tożsamości (list z kodem PVC). Czasami także zły vpn (zdublowanie adresu) powoduje to że bukmacher zablokuje konto.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Skoro masz konto na angielskie dane i z angielską kartą (lyca, lebara) to po co używać VPN na Californię?
Niestety czasami jak jest trefne konto to bet365 potrafi zablokować dostęp, żądając dodatkowego potwierdzenia tożsamości (list z kodem PVC). Czasami także zły vpn (zdublowanie adresu) powoduje to że bukmacher zablokuje konto.
Z angielskiej sim nie korzystam bo jakis problem z trabsmisja danych w roamingu mam. Mieszkam na stale w anglii i mam na angielski adres konto + wplaty i wyplaty z karty angielskiej leca. Teraz 2 miesiace urlopuje sie w polsce i chcialem miec dostep do konta
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Z angielskiej sim nie korzystam bo jakis problem z trabsmisja danych w roamingu mam. Mieszkam na stale w anglii i mam na angielski adres konto + wplaty i wyplaty z karty angielskiej leca. Teraz 2 miesiace urlopuje sie w polsce i chcialem miec dostep do konta
To nawet jak dostaniesz ACSTA to bez problemu przejdziesz jak na Ciebie konto :]
 
A 1

arsenewenger

Użytkownik
Panowie i Panie. Może któryś z użytkowników ma na sprzedaż zweryfikowane konto? Albo ma chociaż jakieś sprawdzone namiary gdzie takowe konto mozna nabyć?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
ja sie wlasnie zalogowalem na b365 po kilku miesiacach przerwy i widze, ze juz zbanowali konto niemal z wszystkich ofert promocyjnych :]
 
C 0

cfaniak1916

Użytkownik
Panowie jak to jest z Angielskim betem? Bo jak wiadomo, bet 365 w Uk nie pobiera zadnego podatku, ale jesli ktos pracuje legalnie w UK i na niego jest konto, to czy ta osoba potem nie musi sie rozliczac z dochodu?? Proszę o pomoc !
Nie chcę kumpla wjeb** na mukę, żeby potem nie musiał sie rozliczać z tego... robi normalnie na etacie i pod koniec kwietnia zawsze sie musi rozliczac
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Wróciłem z UK, tam założyłem i zweryfikowalem konto jednak teraz jestem w Polsce i pytanie jak wejść na stronę?
 
Do góry Bottom