>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

12. kolejka Premier League (18.11 - 20.11.2017)

Status
Zamknięty.
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Pany jakie typy na Arsenal - Spurs? Jak dla mnie 1X po fajnym kursie 1.45 i do tego Leicester - City obie strzelą i powyżej 2.5 gola kurs 1.80
Myślę też nad wygraną Bournemouth 1.90
 
dzindzer 25

dzindzer

Użytkownik
Kanonierzy nie wygrali w lidze na własnym terenie z Kogutami od ponad 4 lat. W tym sezonie może być im równie ciężko o 3 punkty. Podopieczni Maricio Pochettino w 2017 roku grają bardzo efektywnie, a Delli Ali na współkę z Kane’m wyrastają na prawdziwych liderów swojej drużyny. Do tego dochodzi jeszcze świetna forma Eriksena, który wczoraj wpakował Irlandczykom 3 bramki w starciu o awans na Mistrzostwa Świata. Derby rządzą się swoimi prawami ale bardziej wskazywałbym na zwycięstwo Spurs.
Co do meczu Leicester z City- Maszyna Guardioli rozkręciła się na dobre i mimo coraz lepszej formy „Lisów” stawiałbym w tym meczu handicap 0:2 City.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Pany jakie typy na Arsenal - Spurs? Jak dla mnie 1X po fajnym kursie 1.45 i do tego Leicester - City obie strzelą i powyżej 2.5 gola kurs 1.80
Myślę też nad wygraną Bournemouth 1.90
A ja w pełni się zgadzam z kolegą co do typów.
Ostatnie 5 derbowych spotkań 3 razy kończyło się remisami, raz wygrywali Kanonierzy a raz Koguty. Arsenal w tym sezonie średnio bym powiedział ale jak zawsze jest to groźny zespół, szczególnie na The Emirates Stadium. Potrafią grać tam wielkie mecze a bez wątpienia derby Północnego Londynu takim spotkaniem są. Tottenham póki co fantastycznie ale jeśli nie gra któraś z gwiazd, mają problemy z wykańczaniem sytuacji (przykład mecz z United gdzie zabrakło Harego i była lipa z przodu bo Son na szpicy to według mnie pomyłka). Teraz bardzo prawdopodobnie zagrają wszyscy bo uraz Alliego jest nie groźny a siła ofensywna kiedy graja wszyscy jest wielka. Poszukałbym tu bramek bo według mnie to ciężki mecz do typowania w szczególności po przerwie. Arsenal w drugich połowach gra z reguły dużo lepiej i niezłym pomysłem według mnie jest ich bramka w drugiej połowie 1.55.
Lisy znów odżyły po zmianie managera co jest według mnie trochę śmieszne. Już gdzieś słyszałem żarty że zarząd powinien co tydzień zatrudniać nowego w tedy będą zwycięstwa non stop. W ostatnich 5 spotkaniach Leicester strzelał przynajmniej jedna bramkę i według mnie strzelą też City. Defensywie Obywateli zdarza się raz na jakiś czas babol np. Otamendi z WBA. Co prawda teraz nie zagra z powodu kartek ale Lisy są typem zespołu który z przodu skrzętnie potrafi wykorzystać jakiś błąd więc według mnie jak najbardziej obie strzelą. Swoją drogą ciekawy jestem kiedy się zatną bo już chyba 10 zwycięstw z rzędu i jeśli tak dalej pójdzie to będzie tak jak mówił zdaje się Wenger że City może być mistrzem już w styczniu.
W ubiegłym tygodniu pisałem podobnie o Swansea ale jeśli Bournemouth chce się utrzymać to powinni wygrywać takie spotkania. Wisienki sam osobiście lubię ze względu na Boruca ale również z tego że w zeszłym sezonie dali mi keesz. Eddie Howe potrafi ustawić zespół co pokazał w poprzedniej kampanii, w tej póki co ciężko im idzie ale chyba powoli łapią wiatr w żagle. Ostatnie spotkanie trochę szczęśliwe bo zwycięstwo wydarli w samej końcówce ale jak zawsze liczy się to co w sieci. Nie wiadomo czy zagra Afobe a szkoda bo potrafi się odnaleźć w polu karnym, jednak według mnie gorsza może być absencja Stanislasa bo ma on duży wpływ na grę zespołu. Teriery słabo na wyjazdach, pokonali tylko Palace na początku i tyle. Mają sporo szczęścia ale głównie u siebie gromadzą punkty i nie spodziewałbym się aby się to zmieniło. Bournemouth win.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
sobota , 18:30 , 1 ManUtd vs Newcastle @1.28 ✅
sobota ,16:00 , 2 Leicester vs City @1.34 ✅
sobota , 16:00 , under 2.5 Burnley vs Swansea @1.54 ✅
AKO: @2.64✅

United powinni to meczycho wygrać na Old Trafford. Przeciwko temu typowi przemawia doświadczenie Beniteza, który potrafi ustawić drużynę jak należy. Niemniej, umiejętności taktyczne Jose stawiam wyżej i uważam, że Diabły zostawią 3 punkty w Manchesterze. Mecz w ramach LM, który czeka United nie powinien mieć wpływu na sobotnią dyspozycję graczy Mourinho.
City zgubią punkty zapewne już niedługo ale nie sądzę, że będzie to miało miejsce już teraz. Ofensywa Obywateli to obecnie postrach wszystkich defensorów w BPL. Jeśli miałbym przewidzieć wynik meczu to nie postawiłbym na wysoką wygraną City zatem powiedzmy, że 1:2.
Ostatni mecz to typ na bramki i ich niewielką ilość. Typ jest oparty głównie na statystykach z tego sezonu oraz H2H.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Jak już chcecie grać w stronę Arsenalu to ja bym radził poczekać do oficjalnych składów. Nie w takich meczach Wenger już &quot;zaskakiwał&quot; i mu odbijało z wyborem podstawowej jedenastki. Nie zdziwiłbym się, gdyby znowu w podstawie wyszedł Iwobi czy jakiś inny Welbeck kosztem Sancheza lub Lacazetta. Co do składu Tottenhamu też jest trochę niewiadomych. Niby tylko kontuzja Alderweirelda, a tutaj może być grubsza mieszanka ze składem - Sissoko, Son, Dier, każdy z nich może zagrać na dwóch pozycjach przez co nie zdziwiłbym się, gdyby w takiej sytuacji Pochettino wyszedł nawet w 433, ale to już rzecz mało prawdopodobna.
Co do samych kursów to nie powiem, ale @2.87 na Tottenham i @2 DNB mega kuszące opcje.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
A jak widzicie spotkanie Palace - Everton. Nie wiem jak je ugryźć. Wydaje się że The Toffees się obudzili i powinni pójść za ciosem w kolejnym spotkaniu. Myślę że te spotkanie jest idealne do przełamania się i zapunktowania kolejny raz. Zastanawia mnie tylko jedno, a mianowicie postawa defensywy klubu z Liverpoolu. W poprzednich spotkaniach byli po prostu żałośni 14 bramek straconych w 5 ostatnich potyczkach. Z kolei Palace wyraźnie odstaje tylko 4 punkty punkty a i oni powinni w końcu coś ugrać. Jakieś pomysły???
 
1 5

19-jaworzno-64

Użytkownik
A jak widzicie spotkanie Palace - Everton. Nie wiem jak je ugryźć. Wydaje się że The Toffees się obudzili i powinni pójść za ciosem w kolejnym spotkaniu. Myślę że te spotkanie jest idealne do przełamania się i zapunktowania kolejny raz. Zastanawia mnie tylko jedno, a mianowicie postawa defensywy klubu z Liverpoolu. W poprzednich spotkaniach byli po prostu żałośni 14 bramek straconych w 5 ostatnich potyczkach. Z kolei Palace wyraźnie odstaje tylko 4 punkty punkty a i oni powinni w końcu coś ugrać. Jakieś pomysły???
Witam, to moj pierwszy post. Analiza nie bedzie szczegolowa. Odnosnie tego meczu nasuwa mi sie typ BTS jak dla mnie bardzo realne.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
City zgubią punkty zapewne już niedługo ale nie sądzę, że będzie to miało miejsce już teraz. Ofensywa Obywateli to obecnie postrach wszystkich defensorów w BPL. Jeśli miałbym przewidzieć wynik meczu to nie postawiłbym na wysoką wygraną City zatem powiedzmy, że 1:2.
Chłopie, przecież tak może pisać każdy w każdej kolejce grając na City. &quot;Kiedyś ich seria się skończy ale nie w tym meczu&quot;. Pakowanie się w taki kurs w Anglii na wyjeździe to strzał w stopę, ale co ja tam wiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Arsenal - Tottenham
X2 @1,6
X2 + BTS @2,31
1xbet

Co do Arsenalu to proste, że im kibicuję, ale w tym fachu kierować się sercem to nie ma co. Tottenham ogólnie gra lepiej w ostatnim czasie. Co prawda dwóch piłkarzy Kanonierów odpalili trochę na meczach reprezentacji (Iwobi x2, Laca x2). Ale być może zadziała syndrom FIFA. Poza tym taki kurs na KFC to trzeba brać. Pod uwagę należy wziąć też fakt, że sędziować będzie Mike Dean co na pewno nie wpłynie na korzyść Arsenalu, a raczej przeciwnie – wszak Dean to kibic Kurczaków. Ostatnie 3 mecze na Emirates to 3x 1:1, szczerze – nie zdziwiłbym się, jeżeli po raz kolejny mecz zakończy się takim wynikiem. Dla mnie rachunek prosty, albo hajs, albo radość. Ale piłkarsko obecnie KFC jest lepsze, a @1,6 to ideał do dubla, jednak jak ktoś woli single to jak najbardziej można próbować X2 + BTS.
Leicester - Man City
BTS @1,725 1xbet

Mecz w Leicester również będzie bardzo ciekawy. Każdy gra City bo w formie, a taki kurs to strzał w stopę i tyle. Gadanie, że kiedyś seria City się skończy ale jeszcze nie teraz można włożyć między bajki, bo w BPL każdy może wygrać z każdym, a kurs @1,3 na King Power ? O nie, nie. Natomiast celuje w to, że obie ekipy strzelą bramkę. W ostatnich latach, mecze między nimi były naprawdę overowe. Lisy posiadają w swoich szeregach dobrych piłkarzy – Mahrez, Vardy, Slimani. Liczę, że jest na tyle motywacja, aby w kolejnym meczu u siebie z rzędu Leicester strzeliło gola. O golu dla Manchesteru nie piszę, bo dla mnie to formalność.
Man United - Newcastle
1 + under 5,5 @1,55 1xbet

United ostatnio trochę spadło z wysokich lotów. Nigdy nie mieli jakoś problemów z ogrywaniem Srok na własnym obiekcie, więc wydaje mi się, że i w sobotę dadzą sobie radę, ale @1,31 to już trochę mało, dlatego wybieram kombinacje z underem. Czerwone Diabły nie są już tak overowe jak na początku sezonu, więc nie spodziewam się tu kanonady goli. Ostatni over 4,5 na OT, był 5 lat temu, wcześniej? Prawie 10. Tu powinno być podobnie, wydaje mi się, że można zaryzykować. Do dubla jak znalazł.
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
18.11.2017 g. 13.30 Arsenal- Tottenham
Typ: 0-0 Podwójna szansa
Kurs: 1,76
EFortuna
Stawka 6/10

Sobota, 18 listopada 2017, godzina 13.30, Emirates Stadium, derby północnego Londynu elektryzujące całą piłkarską Anglię czyli pojedynek odwiecznych rywali Arsenal kontra Tottenham, zapraszam na analizę tego spotkania. Gospodarze od początku sezonu zawodzą, po 11 kolejkach już 12 punktów straty do lidera z Manchesteru. Mimo pokładanych jak co roku nadziei, sprowadzenia klasowego snajpera jakim bez dwóch zdań jest Lacazette gra Arsenalu nie wygląda zbyt obiecująco. Do tego dochodzi fakt że już za kilka tygodni mogą stracić Ozila i Alexisa, którzy nadal nie przedłużyli kontraktów i być może zamiast oddać ich po sezonie za darmo będą chcieli wyrwać za nich trochę gotówki oddając ich w styczniu.
Tottki na przeciwnym biegunie, to już trzeci sezon z rzędu gdzie biją się mocno o mistrza. Mimo braku wzmocnień przed sezonem grają taki sam, a nawet lepszy futbol niż przed rokiem, mimo odejścia Walkera. Uważam że ten pojedynek będzie podobny do spotkania sprzed kilku tygodni pomiędzy Tottkami a United, czyli dosyć spokojne badanie przeciwnika, z niezbyt dużą ilością klarownych sytuacji strzeleckich.
Arsenal ma od lat wyraźny kompleks Kogutów, gdyż w lidze nie wygrali z nimi od 2013 roku, a 3 poprzednie pojedynki na własnym podwórku kończyły się wynikiem 1-1 i biorąc pod uwagę że oba zespoły notują serię 6 spotkań bez remisu, to podział punktów wydaje mi się tutaj wynikiem wielce prawdopodobnym, dlatego też pobieram typ na podwójną szansę, remis do przerwy lub na koniec meczu.
-----------------------------------------------------------------------------------
18.11.2017 g. 16.00 Leicester- Manchester City
Typ: 1 (+1,5)
Kurs: 1,89
Marathonbet
Stawka 6/10

Kolejne spotkanie, które rzuciło mi się w oczy to pojedynek Leicester z obecnym liderem angielskiej Premier League czyli Manchesterem City. Podopieczni Guardioli notują świetną serię 9 ligowych zwycięstw z rzędu. Ostatni i jedyny raz w tym sezonie kiedy zgubili punkty to 2 kolejka i mecz na Etihad z Evertonem, który zakończył się bezbramkowym remisem. Jednak City na wyjazdach nie gra jakiegoś kosmicznego i mega skutecznego futbolu, zobaczmy na ich wyjazdowe ostatnie pojedynki:
- West Brom 2-3, gospodarze mimo zdecydowanie mniejszego posiadania piłki potrafili stworzyć kilka bardzo groźnych sytuacji
- Chelsea 0-1
- Watford 0-6
- Bournemoth 1-2 po bramce w 97 minucie
- Brighton 0-2 po bramkach w ostatnich 20 minutach
Także jak widać jedyna przekonywujące zwycięstwo to pojedynek z Watfordem, reszta spotkań to wyniki na styku.
Uważam że Leicester to poza Chelsea najlepszy zespół z wymienionych, z którym w obecnym sezonie ligowym przyszło się mierzyć Obywatelom. Gospodarze na King Power Stadium potrafią napsuć krwi rywalom, przekonała się tutaj już Chelsea czy Liverpool. W poprzednich dwóch sezonach City mimo wysokich lotów nie potrafiło wygrać na tym stadionie, również jutro nie spodziewam się spacerku. Dlatego też kurs na poziomie 1,30 na wyjazdowy mecz w PL na City uważam za absurd i gram zdecydowanie w kierunku Lisów, które ogórami nie są, mają w swoich wielu groźnych zawodników i nie zdziwię się jak podopieczni Guardioli wyjadą jutro z King Power na tarczy.
-----------------------------------------------------------------------------------
18.11.2017 g. 16.00 Burnley- Swansea
Typ: x2
Kurs: 1,78
Pinnacle
Stawka 4/10

Typ czysto statystyczny, Burnley na własnym podwórku 4 mecze bez porażki, Swansea 3 mecze bez zwycięstwa. Goście to zespół, który potrafi świetnie bronić, potrafili wywieźć punkt z meczu z Tottkami, którzy atakować potrafią.
Poza tym widać że Łabędzie potrafią grać z zespołem gospodarzy:
04.03.17 PL Swansea Burnley 3 : 2
13.08.16 PL Burnley Swansea 0 : 1
28.02.15 PL Burnley Swansea 0 : 1
23.08.14 PL Swansea Burnley 1 : 0
16.04.11 CHA Burnley Swansea 2 : 1
28.08.10 CHA Swansea Burnley 1 : 0
10.01.09 CHA Burnley Swansea 0 : 2
20.09.08 CHA Swansea Burnley 1 : 1
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Ciężko wskazać zwycięzcę tego pojedynku. Z jednej strony widzę Tottenham, który jest w gazie, strzela dużo bramek, potrafi wygrywać z Arsenalem od jakiegoś czasu. Z drugiej strony Arsenal. Można powiedzieć, że powinni grać dużo lepiej biorąc pod uwagę ich skład czy zawodników z potencjałem. Chciałbym się bardziej skupić na strzelcach bramek. Przez dwa czy trzy lata z rzędu nie pada zbyt wiele bramek w trakcie derbów. Tym razem Arsenal przeżywa momenty naprawdę słabej gry w obronie, w której popełniają masę błędów. Tottenham zaś poprawił dużo bardziej grę w ataku, więc należy się spodziewać raczej otwartego spotkania. Od kilka spotkań Sanchez zawodzi na całej linii. Wiadomo, że chce odejść. Jednakże jest bardzo ambitnym zawodnikiem i myślę, że dzisiaj będzie próbował dać z siebie wszystko. Tym bardziej, że Arsenal musi punktować, wygrywać kolejne pojedynki. Dla Lacazette&#39;a będą to pierwsze derby z Tottenhamem i wydaje mi się, że dzisiaj uwaga obronców przeciwników skupi się bardziej na nim niż na Alexisie. Sanchez ma wszystko co w takim spotkaniu jest potrzebne i jestem zdania, że otrzyma parę fajnych pilek i znajdzie się w kilku dogodnych sytuacjach.
Sanchez gol @ 2.55 unibet
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Cieszy mnie fakt, że jesteśmy już po przerwie reprezentacyjnej. W końcu wróciła najlepsza liga świata i 12 kolejkę spotkań rozpoczynamy od hitu. Ja również skłaniam się ku grze w stronę gości, bo moim zdaniem ich gra wygląda dużo lepiej niż ekipy Kanonierów. Ktoś może mi za chwilę napisać, że to derbowe spotkanie i forma się nie liczy. Tak to racja, ale dlaczego w takim razie kursy nie są 50:50? Moim zdaniem powinny być wystawione odwrotnie niż są w tym momencie. Koguty są faworytem, bo mają chociażby Eriksena, który aktualnie jest chyba najlepszą &quot;10&quot; na całym świecie. Fenomenalne spotkanie przeciwko Irlandii okraszone Hat Trickiem i awansem na Mundial. Do tego Kane, Son czy Alli, którzy również są w dobrej formie. Wrócił Rose, który powoli wraca do formy z poprzedniego sezonu. W perspektywie wyjazd do Dortmundu w, którym tak naprawdę już nic nie muszą. Gospodarze zaś utrzymają się na pewnym poziomie, ale śmiem twierdzić, że dopóki Wenger będzie trenerem &quot;Armatek&quot; to nie będą oni wstanie już wejść do top4 w Premier League. Aktualnie ta liga jest szybsza, silniejsza i lepsza od tego co ma do zaproponowania Arsenal Francuskiego managera. Do tego dochodzi fakt, że tam jest chyba lekki problem w szatni. Cały czas mówi się o tym, że Sanchez czy Ozil chcą odejść. Niemiec gra dobrze w kadrze, a gdy wraca do klubu to jest cieniem tego Niemca, którym wszyscy się zachwycaliśmy. Skłaniam się ku graniu w stronę Tottenhamu oraz mam jeszcze delikatny bet na lepsze oglądanie.

Tottenham lub remis - 1.58/unibet ⛔
Eriksen strzeli gola i zaliczy asystę - 15/unibet ⛔
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Nie ma takiej opcji żeby Arsenal dzisiaj wygrał. Przecież Trippier i Wimmer wnoszą taka sama jakość do zespołu jak to robił Walker czy kontuzjowany Lamela. Kane a Sanchez obecnie to nawet nie ma porównania. Kane się cieszy grą a Sanchez chce tylko dotrwać do końca sezonu żeby podpisać kontrakt życia. Alli i Eriksen to przecież 200% tego co pomocnicy Arsenalu mają do zaoferowania. Nie wiem nawet na jakiej pozycji Arsenal ma przewagę bo tu nawet nie chodzi o klasę zawodników tylko co oni zostawiają na boisku. Pochettino jest teraz na topie,przed nim cała kariera i widać że ma ogromny zapał i chęć rozwoju nie tylko swojego ale i swoich podopiecznych. Gra Arsenalu wygląda jakby Arsenal od 20 lat próbował to samo ale z nowymi zawodnikami. Kiedyś Wenger stawiał na młodzież,teraz podąża za trendami i kupuje gotowe gwiazdy ale nie te z najwyższej półki. Nie idzie mu to za bardzo co odzwierciedla pozycja w tabeli. Pochettino po trochu robi jak Wenger za starych dobrych czasów,tyle że kupuje tez oszlifowane diamenty jak Sanchez(obronca Tottenhamu)
Czas Wengera dobiega końca a Pochettino właśnie nadszedł.
Tottenham win
3.1
Betfair
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 37

lalala23

Użytkownik
Nie ma takiej opcji żeby Arsenal dzisiaj wygrał. Przecież Trippier i Wimmer wnoszą taka sama jakość do zespołu jak to robił Walker czy kontuzjowany Lamela. Kane a Sanchez obecnie to nawet nie ma porównania. Kane się cieszy grą a Sanchez chce tylko dotrwać do końca sezonu żeby podpisać kontrakt życia. Alli i Eriksen to przecież 200% tego co pomocnicy Arsenalu mają do zaoferowania. Nie wiem nawet na jakiej pozycji Arsenal ma przewagę bo tu nawet nie chodzi o klasę zawodników tylko co oni zostawiają na boisku. Pochettino jest teraz na topie,przed nim cała kariera i widać że ma ogromny zapał i chęć rozwoju nie tylko swojego ale i swoich podopiecznych. Gra Arsenalu wygląda jakby Arsenal od 20 lat próbował to samo ale z nowymi zawodnikami. Kiedyś Wenger stawiał na młodzież,teraz podąża za trendami i kupuje gotowe gwiazdy ale nie te z najwyższej półki. Nie idzie mu to za bardzo co odzwierciedla pozycja w tabeli. Pochettino po trochu robi jak Wenger za starych dobrych czasów,tyle że kupuje tez oszlifowane diamenty jak Sanchez(obronca Tottenhamu)
Czas Wengera dobiega końca a Pochettino właśnie nadszedł.
Tottenham win
3.1
Betfair
Kolego Wimmer to już dawno do Stoke City sprzedany, pozdrawiam.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 21;00
Spotkanie Brighton-Stoke
Typ 1
Kurs 2.15
Buk Fortuna
Analiza: Beniaminek Brighton na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Stoke City, gospodarze są stawiani w roli delikatnego faworyta do zdobycia kompletu punktów bowiem nie dośc iż są kilka pozycji wyżej w ligowej klasyfikacji to jeszcze od 5 kolejnych spotkań są niepokonani na gdy rozgrywają spotkania na własnym stadionie , według mnie w tym meczu powinni sobie poradzić z zespołem Stoke , który ma problem z grą na wyjazdach , co prawda w poprzednim spotkaniu wygrali ale wczesniej zanotowali kilka porażek pod rząd do tego stracili sporo bramek, gospodarze natomiast jak wspomniałem już wcześniej grają nieźle i na pewno są rywalem bardzo niewygodnym , który potrafi sprawić sporo problemów zespołowi przyjezdnych , ogólnie jak spotykały się te dwie ekipy ze sobą w ostatnich latach , zawsze over 1.5 gola był pokrywany , gospodarze moim zdaniem tak samo jak i goście bramki tutaj będą w stanie strzelić, na pewno Brighton zaatakuję od samego początku bowiem ma atut własnego stadionu, nie wierze że nie będzie chciał tego faktu wykorzystać. Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy dokładnie 1 golem oraz wynik 2:1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom