>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Miał być ov a na razie w Perth bogo.. oj popłynę po tej kolejce.
Przepraszam za fatalne typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mecz otwarty, po zawirowaniach w składach odpuściłem overy i bts, natomiast bardziej przekonująco wygląda gra Victory, co przed chwilą udowodnili. Do tej pory każdy widział jak to wyglądało.
ps Jak ktoś chce obejrzeć na co wydaje pieniądze to proszę:
http://cdn.livetvcdn.net/webplayer.php?t=ifr&amp;amp;c=810587&amp;amp;lang=pl&amp;amp;eid=588645&amp;amp;lid=810587&amp;amp;ci=150&amp;amp;si=1
edit Notabene, to co w sprawie składów się wyprawiało w tej kolejce to szok i niedowierzanie. Nigdy takich &quot;afer&quot; nie było!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Gwoli podsumowania tego weekendu:

CCM - Reds
: przedmeczowy bts za miedziaka na plus, drobne na live (x) minus;
Roar - City: przedmeczowy dnb za miedziaka minus, x2 na live garść centów na minus;
Sydney - Newcastle: przedmeczowe x2 na minus, garść centów na live (ov 0,5 kartki) na minus;
Crusaders handi + over (sam Glenavon go wykręcił): dubel ratujący mi monety w sakiewce na plus;
Austria W - Admira (dla niektórych Austria i Australia to przecież to samo ???? ): garść centów na over (live) na plus;
Glory - Victory: garść centów na dnb Big V (live) na plus.
PS Dla zainteresowanych dlaczego tak słabo w Australii odsyłam do moich postów. Do zobaczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
No niestety ja też dziś popłynąłem ,chociaż Victory było Victory to zabrakło sporo kornerków. Pzdr dla wszystkich.
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
to kolejka na mega minusie... -3,18j w sumie w Australii mamy -0,6j. Po całkiem fajnym zysku zostało wspomnienie ???? ... no nic, pora wyciągnąć wnioski i za tydzień odrobić straty.
O powołaniach i składach na mecze nie powiem za dużo.. bo ta kolejka wygląda tak jak by wszyscy trenerzy się umówili i stwierdzili &#39;dziś dajemy odpocząć kilku ważnym graczom&#39;. Szkoda słów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wszystkie bramki tej pechowej (a niby 7 jest szczęśliwa) kolejki:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-team-week-round-7-0
W tygodniu mamy finał pucharu FFA: 21.11. 2017 o godz. 09:30 - Sydney FC vs Adelaide United, a od czwartku kolejka nr 8:
23.11. 09:50 Newcastle Jets - Melbourne Victory
24.11. 09:50 Melbourne City - Perth Glory
25.11. 07:35 Wellington Phoenix - Central Coast Mariners
25.11. 09:50 Sydney FC - Brisbane Roar
26.11. 09:00 Adelaide United - WS Wanderers
Od razu zaznaczam, że po aferze pt. &quot;jaja ze składami w kolejce nr 7&quot; dopóki nie zobaczę na własne oczy wyjściowych 11-ek, wszelkie wstępne opisy nadchodzących spotkań proszę traktować z mojej strony jako literaturę soccer fantasy ewentualnie kangaroo fiction.
Dziękuję za uwagę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
09:30 - Sydney FC vs Adelaide United

Takie znalazłem prognozy w temacie składów:

Sydney FC Expected XI (4-2-3-1):
Redmayne (GK); Wilkshire, Buijs, Wilkinson, Zullo; O’Neill, Brillante; Mierzejewski, Brosque, Ninkovic; Bobo.
Adelaide United Expected XI (4-3-3): Izzo (GK); Marrone, Elsey, Gulum, Garuccio; Isaias, Adlung, Mileusnic; Matmour, Kitto, Baba.
Co do samego meczu, ja postaram się go po prostu obejrzeć, oczywiście chcę na własne oczy zobaczyć też składy obu zespołów. Eksperci stawiają w roli faworyta Blue Sky, ale Redsi moim zdaniem nie są bez szans w tym starciu. Na razie trzymam się zasady: &quot;kto gra puchary ten je suchary&quot;.
PS Potwierdzenie składów:
https://www.adelaideunited.com.au/match/sydney-fc-v-adelaide-united-ffa-cup-21-11-2017/959155
edit Nie wytrzymałem, dałem 2 &quot;live&quot; ze zmiennym szczęściem ???? Taka natura człowiecza ???? Redsi się postawili, ale puchar po dogrywce zdobyło Sydney!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Na dziś 2 single. W pierwszym idę torem rozumowania kolegi qowalsky6, że Adelaide nie są bez szans. A w drugim spróbuję kartek. Linia 4.5 wydaje się nie za wysoka i dodam, że została pokryta w obu półfinałach (po 5 kartek).
1. Sydney-Adelaide +1 @ 1,73 - 0,5j ✅ 1:1 +0,37j
2. Sydney-Adelaide ov 4.5 ::zoltakartka: @ 2,23 - 0,5j ⛔ 3 -0,5j

za grosze dorzucam live po regulaminowym czasie:

3. Sydney-Adelaide zdobędzie puchar @ 2,35 - 0,07j ⛔ 2:1 -0,07j

No i w dogrywce kartki się wysypały jak z rękawa...

strata: -7,02j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tnf 253

tnf

Użytkownik
Ja gram over po pięknym kursie 1,90. Wiem że h2h nie sprzyja ale ich ostatnie mecze mówią że warto.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja gram over po pięknym kursie 1,90. Wiem że h2h nie sprzyja ale ich ostatnie mecze mówią że warto.
Dla hazardu under 0,5 ht za garść centów @2,10. ⛔Tylko dla hazardu ???? nie z argumentów ????
edit live Najszybsza wtopa w historii fb ???? Klawiatura nie ostygła i 1-0 ???? Stary, a &quot;gupi&quot; ????
edit live
Po 1 poł. jest 1-0 więc mój głupi pomysł na live przy tym wyniku wydawał się nie taki znowu zły. Od razu prostuję. Jak dla mnie (po tym co widziałem) mogło być i 3-0. Sydney przeważa i ma sytuacje. Redsi pod koniec trochę się ruszyli. Zobaczymy co się będzie działo w 2 poł.?
edit live
Zszedł strzelec bramki dla Blue Sky - Ninkovic, gra się wyrównała, co odzwierciedla też wynik 1-1
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Siema,
pow pisach Qovalsky6ego i TNFa decyduję się na bts (ok. 2.20) oraz over 2.5 (chyba 2.30) aktualnie na live. Pierwszej połowy nie oglądałem bo niedawno wstałem :-/ . Wystarczą mi te analizy wyżej do położenia na stół mojej małej stawki. Dziękuję
i pozdrawiam
m.
live 80&#39;
Wcześniej (ale jużpo moim wpisie) myślałem też o &quot;podebraniu&quot; typu na kartki, ale aktualnie myślę, że i o gola i o kartki będzie już do końca reg.czasu trudno....no, prędzej gola siędoczekamy niż kartki (chyba)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
edit live
Po 1 poł. jest 1-0 więc mój głupi pomysł na live przy tym wyniku wydawał się nie taki znowu zły. Od razu prostuję. Jak dla mnie (po tym co widziałem) mogło być i 3-0. Sydney przeważa i ma sytuacje. Redsi pod koniec trochę się ruszyli. Zobaczymy co się będzie działo w 2 poł.?
Siema,
pow pisach Qovalsky6ego i TNFa decyduję się na bts oraz over 2.5 aktualnie na live. Pierwszej połowy nie oglądałem bo niedawno wstałem :-/ . Wystarczą mi te analizy wyżej do położenia na stół mojej małej stawki. Dziękuję
i pozdrawiam
m.
Dam dla sportu x po 1,50 ???? za garść centów ofc... ???? W końcu to puchar.
edit live Izzo jak w transie wybronił &quot;główkę&quot;, bo znowu bym się błyskawicznie na live ośmieszył ???? Szczęśliwie ale 1-1 i ✅
edit Wynik 2-2, 3-2 (piszę to ku pokrzepieniu overowców) też mógł paść. 1 poł. pod dyktando Blue Sky, w 2 poł. gra się wyrównała. Zobaczymy, czy nie będzie przypadkiem karnych. I wtedy Izzo broni zapewniając Redsom zwycięstwo ???? Takie fantasy. Ale dopóki piłka w grze ????
edit2 No nie było epicko (obyło się bez karnych), w dogrywce Bobo (po asyście Mierzeja) strzela na 2-1, Sydney zdobywa puchar FFA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
allen21 122

allen21

Użytkownik
Na dziś 2 single. W pierwszym idę torem rozumowania kolegi qowalsky6, że Adelaide nie są bez szans. A w drugim spróbuję kartek. Linia 4.5 wydaje się nie za wysoka i dodam, że została pokryta w obu półfinałach (po 5 kartek).
1. Sydney-Adelaide +1 @ 1,73 - 0,5j ✅ 1:1 +0,37j
2. Sydney-Adelaide ov 4.5 ::zoltakartka: @ 2,23 - 0,5j ⛔ 3 -0,5j

za grosze dorzucam live po regulaminowym czasie:

3. Sydney-Adelaide zdobędzie puchar @ 2,35 - 0,07j ⛔ 2:1 -0,07j

No i w dogrywce kartki się wysypały jak z rękawa...
A ja postawilem w totolotku na kartki. Mecz sie skonczył, mysle kupon padł. Teraz patrze kurs wszedl bo polski ziemniak liczył razem z dogrywką ????

strata: -7,02j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czwartek 09:50 Newcastle Jets - Melbourne Victory
Hmm... Nie spodziewałem się, że po ostatnich akcjach &quot;coś&quot; postawię w ciemno, a rzeczony mecz chciałem sobie w ogóle odpuścić. Wobec tego co mnie podkusiło? Zerknąłem sobie na osłabienia gospodarzy i &quot;oficjalnie&quot; w czwartkowym spotkaniu nie wystąpi podstawowy bramkarz: Duncan, w dalszym ciągu nie nie ma Vargasa, no i O&#39;Donovana. Wszyscy wiemy co to znaczy. U gości dalej nieobecny będzie Austin, reszta graczy jest (wg. wstępnych zapowiedzi) do dyspozycji Muscata. Jeśli w temacie kadrowym nic się nie zmieni, to moim zdaniem zasadnym jest spróbowanie zagrania w stronę Victory, które jak na vicemistrza przystało &quot;obudziło&quot; się w ostatnim momencie, aby rozpocząć marsz w górę tabeli. A Jetsi? Przy tych osłabieniach wg. mnie nie poradzą sobie z ekipą gości, która w najgorszym (on the paper) razie tego spotkania nie powinna przegrać. I tyle. Przed meczem dam &quot;bezpiecznie&quot; w stronę Big V dnb @1,95, ale tylko za garść centów ⛔ edit. na całe szczęście! Jestem ostatnio przeczulony (patrz m. in. afera składowa) na punkcie grania pt. &quot;mam argumenty, ale nie mam wewnętrznego przekonania&quot; i dlatego ze stawkami nie będę przesadzał. Postaram się też przyczaić na live. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
-

Jak grasz 2 dnb to ja sobie spróbuje za 0,33j zagrać czystą 2 - @2,7. ⛔

edit - na papierze ok.. na boisku - amatorszczyzna

Mam 3 argumenty:
1. Skoro nie zagra na bramce gości Duncan.. to albo Moss (który wcześniej bronił w Phoenix) lub Necevski (który w ostatnich 4 meczach, w których grał w Australii stracił 12 bramek). Obaj dobrze po 30, obaj doświadczeni bardziej życiowo niż piłkarsko.... gdzie warto zwrócić uwagę Necevskiemu coś chce się grać, bo w przerwie sezonowej gra w ligach stanowych - no chyba, że ma kredyt na głowie ;)
2. Jets bez zębów.. a właściwie zęba, jakim jest O&#39;Donovan. Jest co prawda Petratoc, ale patrząc na jego wcześniejsze sezony, myślę nie jest w stanie utrzymać długo dotychczasowej skuteczności (goli w meczach) - 57%. Wcześniejsze sezony w A-Lidze miał następujące: 16/17 - 14%, 15/16 - 24%, 14/15 - 4%
3. Po zdobyciu pucharu przez SFC nie wyobrażam sobie, żeby mistrzostwo pojechało do Sydney. To by był wielki policzek dla Melbourne. Dodatkowo z Victory zeszła na pewno już trema &#39;pierwszej wygranej&#39; i może zacząć marsz w górę tabeli. Zwłaszcza, że trener będzie miał do dyspozycji wracającego z kadry narodowej Barbarosesa (który nie grał w ostatnim meczy przeciwko Perth a więc będzie wypoczęty) oraz Troisiego czy Leroya... jednym słowem jest z kogo wybierać do pary z Besartem
Stawka niska bo meczowych składów jeszcze nie ma.. a ostatnia kolejka pokazała, że czasami trenerzy dają odpocząć kluczowym zawodnikom... mimo, że tych meczy nie ma za dużo a i warunki jeszcze nie są jakieś mocno wymagające.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Zakładając, że faworytem są goście (vide propozycje powyżej), to siłą rzeczy bramkę - choćby jedną - zdobyć powinni. Ale Jets mimo, że osłabieni, to niezależnie od wyniku myślę, że też tę jedną strzelą. Czy to będzie bramka wyrównująca, kontaktowa czy tylko honorowa nie ma znaczenia. Czyli ten scenariusz jest napisany pod:
Jets-MV bts @ 1,58 - 0,76j ✅ 4:1 +0,44j

Panowie, 14 minuta i trafiony - zatopiony ????
strata: -6,58j
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom