>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie ma &#39;gol do xx minuty&#39; na 1xbet, wszystko to co tu ludzie piszą od jakiegoś czasu to jest jakiś żart, bo oni grają przedziały nie nachodzące na siebie, a najśmieszniejsze że nie są nawet chyba tego świadomi, że to nie o to chodzi w ogóle
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Nie ma &#39;gol do xx minuty&#39; na 1xbet, wszystko to co tu ludzie piszą od jakiegoś czasu to jest jakiś żart, bo oni grają przedziały nie nachodzące na siebie, a najśmieszniejsze że nie są nawet chyba tego świadomi, że to nie o to chodzi w ogóle
Nie wiem czemu zakładasz że wszyscy inni są debilami, a tylko Ty jesteś mądry...
Oczywiście że są gole &quot;do&quot; a nie na ramy czasowe na 1xbet - może po prostu źle patrzałeś - dodaję screena sprzed kilku minut z meczu Chiangmai U19 - Lamphun Warrior U19
W tej konkretnej chwili można było mieć aktywną zakładkę na gola do 30 i 45 minuty w tym samym czasie.
PS: kurs z obrazka był z 19&quot; - w 14&quot; było na poziomie 2.50
Pozdro
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Zauwazylem, ze Iran i indie mają wysokie kursy na minutowki. Bramki tam zwykle padaje w drugich polowach wiec ja obserwuje mecz i jak widze, ze cos konkretnego graja to wchodze od 50 minuty. Przyklad z dzisiaj. 53minuta, a kurs do 70minuty 2,75. I tak w wiekszosci meczow. Tylko trzeba grac ostroznie bo to underowe ligi. Ale fajne zakladki czesto wchodza.
Na dzisiaj oczywiscie Newcastle. Ale tutaj kursy beda zapewne mizerne. Do tego Kortrijk, Rangers i Aberdeen. Mysle nam Mediolane bo tam zawsze pada sporo bramek tylko przeraza mnie, ze to derby i to w pucharze.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Nie wiem czemu zakładasz że wszyscy inni są debilami, a tylko Ty jesteś mądry...
Oczywiście że są gole &quot;do&quot; a nie na ramy czasowe na 1xbet - może po prostu źle patrzałeś - dodaję screena sprzed kilku minut z meczu Chiangmai U19 - Lamphun Warrior U19
W tej konkretnej chwili można było mieć aktywną zakładkę na gola do 30 i 45 minuty w tym samym czasie.
PS: kurs z obrazka był z 19&quot; - w 14&quot; było na poziomie 2.50
Pozdro
No niestety ale to Ty zle patrzysz kolego. Mowimy o golu do wybranej minuty w przedzialach co 10 minut. Czyli np w 10 minucie meczu mozesz zagrac gola do 70 minuty. A to co pokazales to gol do 15, 30, 45itd. Przedzial zmienia sie automatycznie co 15 minut i nie ma mowy o np. 5 minutowych zakladkach. Nie masz wyboru zagrania gola do np. 60 minuty na poczatku meczu. A kursy na poczatku przedzialu wynosza ok. 2,2.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Sydney fc✅
Osmanlispor⛔
Frosinione✅
Foggia✅
Monchengladbach✅
Freiburg✅
Hoffenheim✅
WHU✅
Leicester✅
Arsenal✅
Atletico✅
Fenerbachce✅
MU✅
Ado Den Hag✅
Strasburg✅
Kv Oostende✅
Las Palmas✅
Mecze ktore dzisiaj gram. Jak kursy na MU i Arsenal beda niskie to odpuszczam. Z belgia ostroznie bo dopiero zaczynaja.
Edit.
Trafil sie jeden minus, ale dzieki zakladka i puznej bramce WHU udalo sie wyjsc na delikatny
✅
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Sobota 20/01
Freiburg RB - Leipzig ✅
Arsenal - Crystal Palace ✅
Atl. Madrid - Girona ✅
Benfica - Chaves ✅
Zwolle - Breda ✅
Las Palmas - Valencia ✅
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Zalezy od meczu. W ligach potencjalnie underowych jak wloska B czy francja 2 gram od kursu 2,5 ktory pojawia sie ok x4 minuty. W meczach standardowych gram od x7 minuty. Q meczach pewniakow zakladek praktycznie nie lapie.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Niedziela 21/01
Willem II - Groningen ✅
Southampton - Tottenham ✅
Schalke - Hannover ✅
Betis - Barcelona ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 367

romeo12345

Użytkownik
Sivaspor✅
Sparta Roterdam✅
Atalanta Bergamo✅
Willem II✅
Ajax✅
Antwerp✅
Udinese✅
Sassuolo✅
Bayern✅
Heracles✅
Monaco✅
Antalyaspor✅
Schalke✅
Sociedad✅
Gent✅
Jezeli kursy na Bayern i Ajax beda niskie to odpuszczam te mecze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 367

romeo12345

Użytkownik
Kayserispor✅
Ajax II✅
Az Alkmar II✅
Paris Fc✅Tu ostroznie. Ale napewno kursy beda wysokie i mysle, ze jedna strzela.
Swansea✅
Juventus✅
Edit.
Tak jak mowilem, kursy we Francji byly wysokie. Ja zlapalem @4
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 367

romeo12345

Użytkownik
Vfl Bochumu✅
Holstein Kiel✅
Ajaccio✅- tu jest ryzyko ale za to beda fajne kursy.
Mouscron✅
Zulte Waregen✅
Po za konkursem zagrałem jeszcze Celtic✅ bo jakos puzniej go dopiero dostrzegłem ze dzisisj graja.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Besiktas✅ podany po czasie
Union berlin✅ podany po czasie
Jahn Regensburg✅ podany po czasie
Herenven✅
Helmond Sport✅
Jong Utrecht✅
Nec Nijmegen✅
Rkc Walwijk✅
Fc Dordecht✅
Fortuna Sittard✅
Chamois Niortais✅
Clermont Foot✅
Gazelec Ajacco✅
Chateaurox✅
Eintracht Frankfurt✅
KV Mechelen✅
Dijon✅
 
Do góry Bottom