>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A 2017

Status
Zamknięty.
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Egipt - Premier League
Godz: 23:00
Spotkanie: Chapecoense - Vitória
Typ: Chapecoense
Kurs: 2.17
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 35 serię gier brazylijskiej Serie A.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Arena Condá zmierzą się ze sobą miejscowe Associação Chapecoense de Futebol a w gości przyjedzie zespół Esporte Clube Vitória.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 34 meczach zdobyli 44 punkty co daje obecnie 13 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 16 pozycji w brazylijskiej Serie A zdobywając 39 oczek w swoich 34 spotkaniach tego sezonu.
Chapecoense w tym sezonie u siebie 7 zwycięstw, 3 remisy oraz 7 przegranych i bilans bramek 20-19 natomiast Vitória w delegacjach 7 wygranych, 5 remisów oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 24-23.
Moim typem na to ciekawie zapowiadające się spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy jeśli ograją dzisiaj rywali pierwszy raz w 3 spotkaniu z gośćmi na swoim terenie to będą już mieć pewne utrzymanie na kolejny sezon w Serie A do tego przybliżą się bardzo do pucharów Copa Sudamericana na czym też im na pewno zależy a goście na wyjazdach grają nieźle lecz zespół gospodarzy tez ma swoje cele i nie jest to tylko utrzymanie lecz również gra w pucharach tak więc moim zdaniem komplet 3 ligowych oczek pozostanie przy Associação Chapecoense de Futebol na ich Arena Condá.
✅ 2:1
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Egipt - Premier League
Godz: 23:00
Spotkanie: Chapecoense - Vitória
Typ: Chapecoense
Kurs: 2.17
Bukmacher: Unibet
nie zwróciłem uwagi na to spotkanie (wiadomo, pojedynek średniaków, więc co z tego może wyniknąć?), ale po przeczytaniu analizy. Przyjrzałem się bliżej, poczytałem, poprzeglądałem i wpadłem na pomysł - bts - @1,7 ✅ (po 25 min.). Obie drużyny to raczej ligowe średniaki. Potrafią urwać punkty zespołom zdecydowanie mocniejszym jak i niespodziewanie stracić zwycięstwo w spotkaniach, które powinno dać im zwycięstwo. Jedno co łączy oba zespoły - niemal tyle samo goli strzelają co tracą... i tych goli jest ponad ligową średnią. Oba zespoły walczą o utrzymanie ale i jednocześnie mają szansę na Sudamericane - taki to urok tej ligi.
Oba zespoły niemal w optymalnych składach: Chapocoense z Reinaldo, Paulistą i Arthurem. Vitoria z Trellezem, Neilonem, Davidem i Riesem.
Pełne składy podaje Globo:
https://globoesporte.globo.com/sc/futebol/brasileirao-serie-a/noticia/rodada-35-tudo-o-que-voce-precisa-saber-sobre-chapecoense-x-vitoria.ghtml
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 12

mrowagno

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Egipt - Premier League
Godz: 23:00
Spotkanie: Chapecoense - Vitória
Typ: Chapecoense
Kurs: 2.17
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 35 serię gier brazylijskiej Serie A.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Arena Condá zmierzą się ze sobą miejscowe Associação Chapecoense de Futebol a w gości przyjedzie zespół Esporte Clube Vitória.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 34 meczach zdobyli 44 punkty co daje obecnie 13 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 16 pozycji w brazylijskiej Serie A zdobywając 39 oczek w swoich 34 spotkaniach tego sezonu.
Chapecoense w tym sezonie u siebie 7 zwycięstw, 3 remisy oraz 7 przegranych i bilans bramek 20-19 natomiast Vitória w delegacjach 7 wygranych, 5 remisów oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 24-23.
Moim typem na to ciekawie zapowiadające się spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy jeśli ograją dzisiaj rywali pierwszy raz w 3 spotkaniu z gośćmi na swoim terenie to będą już mieć pewne utrzymanie na kolejny sezon w Serie A do tego przybliżą się bardzo do pucharów Copa Sudamericana na czym też im na pewno zależy a goście na wyjazdach grają nieźle lecz zespół gospodarzy tez ma swoje cele i nie jest to tylko utrzymanie lecz również gra w pucharach tak więc moim zdaniem komplet 3 ligowych oczek pozostanie przy Associação Chapecoense de Futebol na ich Arena Condá.
Dyscyplina: Piłka nożna - Egipt - Premier League
Godz: 23:00
Spotkanie: Chapecoense - Vitória
Typ: Chapecoense
Kurs: 2.17
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 35 serię gier brazylijskiej Serie A.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Arena Condá zmierzą się ze sobą miejscowe Associação Chapecoense de Futebol a w gości przyjedzie zespół Esporte Clube Vitória.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 34 meczach zdobyli 44 punkty co daje obecnie 13 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 16 pozycji w brazylijskiej Serie A zdobywając 39 oczek w swoich 34 spotkaniach tego sezonu.
Chapecoense w tym sezonie u siebie 7 zwycięstw, 3 remisy oraz 7 przegranych i bilans bramek 20-19 natomiast Vitória w delegacjach 7 wygranych, 5 remisów oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 24-23.
Moim typem na to ciekawie zapowiadające się spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy jeśli ograją dzisiaj rywali pierwszy raz w 3 spotkaniu z gośćmi na swoim terenie to będą już mieć pewne utrzymanie na kolejny sezon w Serie A do tego przybliżą się bardzo do pucharów Copa Sudamericana na czym też im na pewno zależy a goście na wyjazdach grają nieźle lecz zespół gospodarzy tez ma swoje cele i nie jest to tylko utrzymanie lecz również gra w pucharach tak więc moim zdaniem komplet 3 ligowych oczek pozostanie przy Associação Chapecoense de Futebol na ich Arena Condá.
Jak na moje to słaba analiza. Właściwie trochę jej brak. Wygrają gospodarze, bo jeszcze nie wygrali z tym rywalem u siebie? Przedstawiamy statystyki spotkań u siebie i na wyjeździe, gdzie bardziej to jest argument na zagranie gości;) ja myślę, że będzie to wyrównane spotkanie, obie ekipy mają o co grac. Drużyna gości tuż nad strefa spadkową, więc będą walczyli mocno choćby o punkt gdyż mają nóż na gardle. Sklanialbym się na opcję x2, ale to tylko moje zdanie. Być może się mylę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Paysandu SC - Santa Cruz FC
Typ: 1
Kurs: 1,63
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej Brazyli. Tabela wygląda tak:

Jak widać Santa Cruz jest już pewny spadku z ligi, natomiast Paysandu już ma pewny ligowy byt. W tym spotkaniu stawiam na gospodarzy, którzy mimo, iż bardzo słabo radzą sobie na swoim boisku notując 6 zwycięstw, 6 remisów i 6 porażek to jednak dzisiaj trafiają na zespół, który na wyjazdach też bardzo słabo się spisuje i ma bilans 2 zwycięstw, 6 remisów i 10 porażek a do tego dzisiaj będzie w bardzo trudnej sytuacji kadrowej. Wielu graczy rozgląda się już za nowym klubem a do tego dzisiaj wiele zawieszeń i kontuzji po stronie gości.
Absencje w Paysandu:
obrońca Perema (28 występów w tym sezonie)
Absencje w Santa Cruz:
pierwszy bramkarz Julio Cesar (35 występów w tym sezonie), obrońcy Tiago Costa (14 występów w tym sezonie), Ananias (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Mattis (9 występów w tym sezonie) i Walber (3 wystepy w tym sezonie), pomocnicy Joao Paulo (24 występy w tym sezonie, 6 goli na koncie), Thiago Primao (25 występów w tym sezonie) i Derley (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnicy Bueno (29 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie), Nininho (22 występy w tym sezonie) i Grafite (15 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Nie widzę w tym meczu szans dla tak osłabionego Santa Cruz. Nie zagrają najlepsi strzelcy w zespole Joao Paulo i Bueno a do tego jeszcze kilku innych ważnych graczy. Gospodarze prawie w najmocniejszym składzie, jedyna absencja to nieobecność obrońcy Peremy. Goście już są pewni spadku, natomiast Paysandu zagra ostatni mecz ligowy przed własną publicznością więc będą chcieli godnie się pożegnać zdobywając 3 punkty. Stawiam na gospodarzy, którzy przed tym meczem są w dużo lepszej sytuacji kadrowej i mentalnej.
✅ 4-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Atletico MG - Coritiba (3:0)

1 - @1,58 ✅
Atletico dość niespodziewanie ma szanse na grę w Libertadores.. ale, żeby to osiągnąć potrzeba wygrywać najbliższe mecze. A na to są duże, szansę bo Fred z Robinho przypomnieli sobie jak się gra w piłkę. Dodatkowo wraca na skrzydło Luan... Na tomiast w zespole gości zawieszeni za kartki są Cléber, Thiago Carleto i Rildo.

Santos - Gremio (1:0)

1 - @1,55 ✅
Gremio w połowie tygodnia gra mecz finałowy Copa Libertadores. Dodatkowo zawieszony jest Fernandinho. No i Gremio nie ma już szans na mistrzostwo i już ma pewny udział w następnej edycji Copa Libertadores. Czyli jak dla nich sezon ligowy mógłby już się skończyć, gdyż został im do zdobycia jeden puchar i to na nim na pewno skupią się w 100%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Do końca sezonu zostały 2 kolejki. Mistrzem jest Corinthians, Gremio walczy w finale Copa Libertadores.... to tylko 2 pewne, które wiemy. Ja celuje w 2 spotkania:

Gremio - Atletico GO (1:1)

un2,5 - @1,7 ✅
x2 - @1,9 ✅
Gremio dziś zagra rezerwami. Bez Grohe, Geromela, Kannemanna, Michela, Evertona, Fernandinho i Luana. Z drugiej strony mamy Atletico, które już spadło z ligi. dlatego dla obu zespołów mecz mógłby się nie odbyć. Spodziewam się nudnego widowiska i podziału punktów (chociaż to to piłkarze gości mogą się postarać o ratowanie honoru). Skład Gremio na to spotkanie (za Globo):
Goleiros: Bruno Grassi e Paulo Victor.
Zagueiros: Bressan, Bruno Rodrigo e Rafael Thyere.
Laterais: Conrado, Guilherme Guedes, Leonardo, Raul.
Meio-campistas: Balbino, Cristian, Jean Pyerre, Kaio, Machado, Matheusinho e Patrick.
Atacantes: Batista, Beto da Silva, Dionathã, Lucas Poletto, Pepê e Vico.

Avai - Atletico PR (1:0)

ov2,5 - @2,05 ⛔
Oba zespoły o coś walczą, Avai o utrzymanie, Atletico i Copę Sudamericanę (a może i o Libertadores). Tutaj nie może być kalkulacji.. tutaj musi być otwarty mecz i palka o 3 pkty...
I myślę, to może być najciekawszy mecz kolejki.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Do końca sezonu zostały 2 kolejki. Mistrzem jest Corinthians, Gremio walczy w finale Copa Libertadores.... to tylko 2 pewne, które wiemy. Ja celuje w 2 spotkania:

Gremio - Atletico GO

un2,5 - @1,7
x2 - @1,9
Gremio dziś zagra rezerwami. Bez Grohe, Geromela, Kannemanna, Michela, Evertona, Fernandinho i Luana. Z drugiej strony mamy Atletico, które już spadło z ligi. dlatego dla obu zespołów mecz mógłby się nie odbyć. Spodziewam się nudnego widowiska i podziału punktów (chociaż to to piłkarze gości mogą się postarać o ratowanie honoru). Skład Gremio na to spotkanie (za Globo):
Goleiros: Bruno Grassi e Paulo Victor.
Zagueiros: Bressan, Bruno Rodrigo e Rafael Thyere.
Laterais: Conrado, Guilherme Guedes, Leonardo, Raul.
Meio-campistas: Balbino, Cristian, Jean Pyerre, Kaio, Machado, Matheusinho e Patrick.
Atacantes: Batista, Beto da Silva, Dionathã, Lucas Poletto, Pepê e Vico.

Avai - Atletico PR

ov2,5 - @2,05
Oba zespoły o coś walczą, Avai o utrzymanie, Atletico i Copę Sudamericanę (a może i o Libertadores). Tutaj nie może być kalkulacji.. tutaj musi być otwarty mecz i palka o 3 pkty...
I myślę, to może być najciekawszy mecz kolejki.
Zapomniałeś chyba o meczu Ponte Preta - Vitoria.
Obie drużyny walczą o utrzymanie z tą różnicą że jak gospodarz Ponte Preta nie wygra tego spotkania to już będzie praktycznie zdegradowana do Serie B szczególnie że ostanie spotkanie ma na wyjeździe na Vasco które jeszcze o coś gra a jeśli Vitoria przegra to w ostatniej kolejce będzie miała nieciekawą sytuację i mecz u siebie z słabszym na wyjazdach Flamengo ale walczącym o awans do Copa Libertadores i wszystko się może zdarzyć bo spaść ktoś musi.
Moim zdaniem to jest najciekawszy mecz tej serii gier chociaż tylko o utrzymanie, ale może najbardziej komentujący moje posty kuba72 spróbuje coś więcej napisać?
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Zapomniałeś chyba o meczu Ponte Preta - Vitoria.
Obie drużyny walczą o utrzymanie z tą różnicą że jak gospodarz Ponte Preta nie wygra tego spotkania to już będzie praktycznie zdegradowana do Serie B szczególnie że ostanie spotkanie ma na wyjeździe na Vasco które jeszcze o coś gra a jeśli Vitoria przegra to w ostatniej kolejce będzie miała nieciekawą sytuację i mecz u siebie z słabszym na wyjazdach Flamengo ale walczącym o awans do Copa Libertadores i wszystko się może zdarzyć bo spaść ktoś musi.
Nie zapomniałem, mecz dużo wnoszący do końcowej tabeli, ale może być nudny jak flaki z olejem... Uważam, że ten mecz może zakończyć się dowolnym wynikiem i nawet nie sprawdzałem kadry obu zespołów. Oba zespoły grają o utrzymanie, ale oba nie muszą wygrać. Z drugiej strony 3 pkty zdecydowanie dla obu są na wagę złota. Ale jeżeli będzie remis to zobaczmy pary na ostatnią kolejkę (dla interesujących nas 3 zespołów):
Recife - wyjazd z Corinthians - gdzie będzie oficjalna fena na stadionie i Cori może zagrać dla kibiców - tutaj może być pogrom
Vitoria u siebie z Flamengo - które walczy o Libertadores, a w najgorszym wypadku zagra w Sudamericanie (nadal gra w Sudamericanie i jest na dobref drodze do wejścia do finału)
Ponte Preta - wyjazd z Vasco - które nadal jest w walce o Libertadores, ale może nawet wypaść z Sudamericany...
Do tego dochodzi Avai i Coritiba (spadek). Za dużo możliwości, za dużo zmiennych. Sercem jestem za Vitorią, ale rozum przebąkuje coś o remisie - ja jak bym miał grać to na tą chwilę bym zagrał remis lub jakiś un1,5.
A jaki jest Twój pomysł?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Nie bardzo wiem po co kolego wywołujesz mnie do tablicy. Raz, że liga brazylijska nie specjalnie mnie interesuje. A po drugie komentuję twoje posty nie pod kątem merytorycznym, ale pod kątem formy. Jeżeli jeszcze tego nie zrozumiałeś, to trudno. Tym razem się jednak z tobą zgodzę, że akurat to spotkanie zapowiada się ciekawie. Dla mnie z uwagi na sytuację obu ekip i H2H klasyczny &quot;no bet&quot;. Wynik możliwy w każdą stronę. Widzę jednak, że moje posty może nie poszły tak zupełnie na marne, bo jednak potrafisz napisać po prostu Ponte Preta-Vitoria, a nie &quot;Associacao Atletica Ponte Preta podejmie na swoim Estadio Moises Lucarelli drużynę Esporte Clube Vitoria&quot;.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Nie bardzo wiem po co kolego wywołujesz mnie do tablicy. Raz, że liga brazylijska nie specjalnie mnie interesuje. A po drugie komentuję twoje posty nie pod kątem merytorycznym, ale pod kątem formy. Jeżeli jeszcze tego nie zrozumiałeś, to trudno. Tym razem się jednak z tobą zgodzę, że akurat to spotkanie zapowiada się ciekawie. Dla mnie z uwagi na sytuację obu ekip i H2H klasyczny &quot;no bet&quot;. Wynik możliwy w każdą stronę. Widzę jednak, że moje posty może nie poszły tak zupełnie na marne, bo jednak potrafisz napisać po prostu Ponte Preta-Vitoria, a nie &quot;Associacao Atletica Ponte Preta podejmie na swoim Estadio Moises Lucarelli drużynę Esporte Clube Vitoria&quot;.
Zostałeś wywołany do tablicy bo skomentować czyjś post a odpowiedzieć na zaproszenie do dyskusji to 2 rózne rzeczy i fakt od razu wiedziałem i wiem że nie chodzi ci o argumenty tylko o np nazwy gdyż argumenty są bardzo często dobre.
A odnośnie spotkania w którym zacząłem dyskusje to obie drużyny mają wiele do stracenia czyli Serie A i granie jak coś na zapleczu w Serie B w kolejnym sezonie a tak wcale nie jest w kolejnym roku awansować.
Odnośnie typu to kurs 2.08 na Ponte Preta który ma większy noż na gardle w moim mniemaniu może się opłacić gdyż oni na swoim terenie pokonali już nowego mistrza Corinthians, ostatnio ograli Atletico-PR i jak przegrali z Gremio to minimalnie a trzeba pamiętać że z Gremio grali ponad 70 minut w 10.
Wiem tyle że ostatnio wygraną zapewnił gospodarzom Danilo i to jest obrońca (5 goli w sezonie) ale mają też Lucce który ma goli 11 i jakoś ostatnio nie strzela ale zawsze może zacząć a bardzo by się przydało w tym meczu i ostatnim na Vasco które u siebie też najwięcej w lidze punktów nie zdobyło.
Ogólnie próbowałbym na Ponte Preta bo mnie kusi najwyżej będzie strata ale mam czutkę.
Nie zapomniałem, mecz dużo wnoszący do końcowej tabeli, ale może być nudny jak flaki z olejem... Uważam, że ten mecz może zakończyć się dowolnym wynikiem i nawet nie sprawdzałem kadry obu zespołów. Oba zespoły grają o utrzymanie, ale oba nie muszą wygrać. Z drugiej strony 3 pkty zdecydowanie dla obu są na wagę złota. Ale jeżeli będzie remis to zobaczmy pary na ostatnią kolejkę (dla interesujących nas 3 zespołów):
Recife - wyjazd z Corinthians - gdzie będzie oficjalna fena na stadionie i Cori może zagrać dla kibiców - tutaj może być pogrom
Vitoria u siebie z Flamengo - które walczy o Libertadores, a w najgorszym wypadku zagra w Sudamericanie (nadal gra w Sudamericanie i jest na dobref drodze do wejścia do finału)
Ponte Preta - wyjazd z Vasco - które nadal jest w walce o Libertadores, ale może nawet wypaść z Sudamericany...
Do tego dochodzi Avai i Coritiba (spadek). Za dużo możliwości, za dużo zmiennych. Sercem jestem za Vitorią, ale rozum przebąkuje coś o remisie - ja jak bym miał grać to na tą chwilę bym zagrał remis lub jakiś un1,5.
A jaki jest Twój pomysł?
Remis nie urządza w tym meczu żadnej ze stron ani gospodarzy ani gości a urządza tylko ich pozostałych rywali w walce o utrzymanie na kolejny sezon Serie A. Ponte Prete na koniec sezonu może bardzo zaboleć przegrana u siebie w październiku z Avai
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Powoli kończmy rozgrywki Serie A. Przed nami ostatnia kolejka. Góra tabeli jest w miarę jasna i tutaj już niedużo się może zmienić. Mistrzem zostało Corinthians, które miało fenomenalny start sezonu (przez ponad połowę sezonu to oni rządzili ligą), potem przyszedł lekki kryzys, ale punkty zdobyte w końcówce dały pewne mistrzostwo. Oprócz Corinthians w Copa Libertadores zagrają na pewno Palmeiras, Gremio (zwycięzca Libertadores), Santos i Cruzeiro (zdobywca pucharu). Z ligi spadają Atletico GO i Ponte Preta. I tyle pewniaków.
O ostatnie miejsce kwalifikujące do CL i 2 miejsca dające prawo gry w eliminacjach do CL walczą: Flamengo, Vasco, Botafogo, Chapecoense, Atletico MG, Bahia i Sao Paulo.
O utrzymanie walczą (2 z tych zespołów spadnie): Avai, Sport Recife, Coritiba i Vitoria. Na dziś wybieram do typowania spotkanie:
-


Atletico MG - Gremio (4:3)

1 - @1,36 ✅
Kurs ubogi, ale typ można śmiało nazwać lokatą. Gremio swoje już w Ameryce Południowej ugrało. Jest w pierwszej czwórce sezonu, wygrało Copa Libertadores, pozostało przygotowanie się do Klubowych Mistrzostw Świata. Dlatego dziś zobaczymy głębokie rezerwy. Zawodników, o których nigdy nie słyszałem, oraz takich, którzy w lidze jak już grali to wchodzili w końcówkach spotkań. Atletico w najsilniejszym składzie. Więcej o meczu na stronie Globo:
https://globoesporte.globo.com/mg/futebol/brasileirao-serie-a/noticia/rodada-38-tudo-o-que-voce-precisa-saber-sobre-atletico-mg-x-gremio.ghtml
-

Vitoria - Flamengo (1:2)

bts - @1,71 ✅
Oba zespoły o coś walczą, obu zależy na 3 pktach, oba osłabione. Vitoria bez swoich najlepszych graczy - Reisy, Trelleza, Davida. Flamengo przedewszyskim bez bramkarza... pierwszych 3 jest kontuzjowanych i na bramce zobaczymy bramkarza numer 4 - Cesara.
Vitoria ma finisz ligowy naprawdę imponujący: 3:1 u siebie z Palmeiras, 1:1 na wyjeździe z Gremio, porażka 2:1 z Chopecoense (wyjazd), 1:1 u siebie z Cruzeiro i 2:3 na wyjeździe z Ponte. - tj 2-2-1, bramki 9-7
W tym czasie Flamengo grało w kratkę: u siebie 2:0 z Cruzeiro, porażki wyjazdowe z Palmeiras 2:0 i Coritibą 1:0, Wygrana u siebie z Corinthians 3:0 i porażka u siebie z Santosem 1:2 - tj. 2-0-3, bramki 6-5.
Pełne składy:
https://globoesporte.globo.com/ba/futebol/brasileirao-serie-a/noticia/rodada-38-tudo-que-voce-precisa-saber-sobre-vitoria-x-flamengo.ghtml
z pozostały spotkań ligowych mam w tasiemce jeszcze:

Vasco - Ponte
- 1 - @1,34 (2:1) ✅
Botafogo - Cruzeiro - 1 - @1,74 (2:2) ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom