>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

14. kolejka Ligue 1 [24.11. - 26.11.2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
14. kolejka Ligue1

Kursy od: Bah
PSG pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwo, jak tak dalej pójdzie to Paryżanie dość szybko zapewnią sobie tytuł mistrzowski. Teraz z rytmu będzie próbowało wybić ich Monaco, które miewa w tym sezonie przebłyski. Czy uda im się zatrzymać Cavaniego, Neymara i MBappe?. Nie zapominajmy też o innych spotkaniach w których emocji nie zabraknie.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów popartych analizą.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
PSG @1.60
Uni✅✅

Krótka piłka. PSG wróciło na właściwe tory. Z taką siłą w ofensywie, to Monaco może być biedne. Ekipa z Paryża strzela jak na lekarstwo i bardzo mało traci.
Monaco słabiutka gra. Tak to jest jak się rozsprzedaje piłkarzy. W ich ostatnim meczu przeciwko RB w LM, nie widziałem zbytnio pomysłu na grę. Źle się patrzyło na mistrza Francji, gdzie w zeszłym sezonie, tam wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku, a teraz ten zegarek zaczyna szwankować. PSG ma wszystko do wygrania tego pojedynku.
Zapraszam wszystkich w niedzielny wieczór do oglądania meczu.
 
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Monaco - PSG, jedyne co mi przychodzi do głowy to pograć grubiej na kartki. Np. Powyżej 4,5 kartek po kursie 2,00 albo pomyśleć nad kartką dla Glika albo Neymarka ????
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
Nice - Lyon 2 @2.10 Bet 365, over 2.5 @1.60 Bet365
Lyon w gazie, nie przegrali od 11 meczy (wliczając LE). Strzelają ogrom bramek (są drudzy za PSG) i dzisiaj wraca po przerwie główny kreator akcji w przodzie Fekir. Zajmują 3 pozycję w tabeli i dzisiaj mogą się zrównać punktowo z drugim Monaco, którzy będą mieli ciężką przeprawę z PSG.
W roli gospodarza przeciętna Nicea która broni się przed spadkami i która tak naprawdę nie ma konkretnych argumentów żeby choćby zremisować dzisiejsze spotkanie. Co prawda ostatnio się przebudzili i przerwali passę 6 porażek z rzędu notując 2 zwycięstwa i remis, ale to i tak na Lyon będzie za mało. Mogą coś strzelić, ale to przyjezdni zakończą spotkanie większą ilością strzelonych goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Jak dla mnie 1.55 na PSG to promo..
Dlaczego? Wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazuja na to ,ze PSG wygra to spotkanie,sa druzyna zdecydowanie lepsza co udowadniaja w kazdym meczu ligi jak i LM. Podejrzewalbym ,ze PSG wygra to minimum 2-3 bramkami. Jednak dlatego,ze chce to pograc bardzo mocno wchodze w czysty win.
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Jak dla mnie 1.55 na PSG to promo..
Dlaczego? Wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazuja na to ,ze PSG wygra to spotkanie,sa druzyna zdecydowanie lepsza co udowadniaja w kazdym meczu ligi jak i LM. Podejrzewalbym ,ze PSG wygra to minimum 2-3 bramkami. Jednak dlatego,ze chce to pograc bardzo mocno wchodze w czysty win.
Mam pytanie odnośnie środowego meczu PSG. Dlaczego flashscore pokazuje że neymar nie zagra w środę z troyes?dziś jest w pierwszym składzie to nie rozumiem tego.jakieś bzdury piszą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom