>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (23.11.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Fortuna - Pierwszy zakład bez ryzyka do 100zł + do 400zł od pierwszego wkładu.

Dynamo Kijów, Steaua, Arsenal, Lazio i Zenit to 5 ekip, które awans mają już w kieszeni na dwie kolejki przed końcem. Tutaj możemy spodziewać się już całkowitej plaży w ostatnich meczach. Chociaż wiadomo, warto upilnować 1 miejsce by nie trafić na spadochroniarzy z LM w fazie pucharowej.
W pozostałych grupach bardzo ciekawie, grupy A,C,D,F, I, i J w mocno zagmatwanej sytuacji.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
lazarov29 0

lazarov29

Użytkownik
Czy ktoś sie orientuje która z drużyn nie wysłała żadnego ze swoich piłkarzy na zgrupowania kadrowe ? czy nie jest to przypadkiem druzyna szwajcarska Lugano?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Przestrzegałbym z graniem na Milan, w klubie nie wesoło, jak donosi sport.pl Milan może zostać wyrzucony z pucharów, ze względu na łamanie finansowego fair play, niejasne są też źródła finansowania klubu przez chińczyków,
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Przestrzegałbym z graniem na Milan, w klubie nie wesoło, jak donosi sport.pl Milan może zostać wyrzucony z pucharów, ze względu na łamanie finansowego fair play, niejasne są też źródła finansowania klubu przez chińczyków,
Dziś rano do mediów we Włoszech trafiła informacja, że UEFA nie zaakceptowała planu finansowego Milanu i odrzuciła tzw &quot;dobrowolne porozumienie&quot; z klubem. Powyższą &quot;rewelację&quot; podał dziennik Marca. Całej sprawie postanowił przyjrzeć się serwis MilanNews. Otóż dziennikarze z tej strony szybko zdementowali plotki podane przez Hiszpanów. Jak twierdzi powyższe źródło, UEFA nie rozmawiała jeszcze w ogóle o rossonerich i nie ma żadnych decyzji na temat pozytywnego lub negatywnego zakończenia sprawy Milanu. Jednocześnie portal przytacza słowa Marco Fassone z dnia 16 listopada: &quot;Jesteśmy umiarkowanie spokojni w sprawie porozumienia z UEFA. Nasze dokumenty są jasne i przejrzyste. Jesteśmy Milanem i nie mamy zamiaru się zatrzymywać. Najgorszy scenariusz? Odrzucenie planu na jesieni i ponowne omówienie ugody na wiosnę&quot;. Na sam koniec włoscy dziennikarze przytaczają, że mimo iż technicznie możliwe jest wykluczenie naszej drużyny w przyszłym sezonie z pucharów, to jest to mało prawdopodobny scenariusz. Gdyby wszystko nie poszło po myśli zarządu rossonerich prawdopodobnie klub otrzyma sankcje podobne do Romy i Interu w tym sezonie.
acmilan.com.pl
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 20:45
Spotkanie Nice-Waregem
Typ: 1/1
Kurs 2.00
Buk Fortuna
Analiza: Przed ostatnia runda fazy grupowej ligi europejskiej ekipa francuskiego Nice podejmowała będzie u siebie na stadionie drużynę Belgijskiego Waregem. Gospodarze są zespołem, któremu daje się większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu przede wszystkim mają tut własnego stadionu , gdzie ostatnio grali w kratkę do tego po spotkaniach wyjazdowych ekipy przyjezdnych można stwierdzić że nie jest to ich najmocniejsza strona. Nice aby awansować potrzebuje w tym spotkaniu zwycięstwa , goście natomiast muszą wygrać, co za tym idzie właśnie tutaj upatruje szansy gospodarzy przecież waregem będzie musiało w końcu zaryzykować i się otworzyć , Nice może takie coś szybko wykorzystać tym bardziej iż remis też zespołowi z Francji wielkiej krzywdy nie zrobi, bowiem zostaje już tylko później jedna kolejka do rozegrania. Goście w ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych zanotowali tylko 1 zwycięstwo , co jest raczej marnym wynikiem, Nicea natomiast nie licząc wpadek z Lazio, które już zapewniło sobie awans wygrało dwa pozostałe spotkania a na wyjeździe rozbiło Waregem aż 1:5. Myślę że w tym spotkaniu wynik się nie powtórzy, ale na 3:1 jest ich spokojnie stać i taki właśnie jest mój typ.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Rosenborg - Real Sociedad
Typ: Real Sociedad wygra do zera
@ 2.90
Buk: Forbet
Real Sociedad w dość dobrej formie pomimo tego iż w ostatnim meczu z Gironą nie zdołali zgarnąć trzech punktów. Rosenborg jest drużyną, która potrafi grać na pewnym poziomie jednak w Lidze Europy mają już tylko matematyczne szanse na awans. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się pewnym zwycięstwem
4 - 0 dla drużyny z Hiszpanii. Dopisać również można do tego wszystkiego iż Real Sociedad ma ambicie aby grać w pucharach europejskich a jak wiadomo zwycięstwo w Lidze Europejskiej daje prawo gry na przyszły sezon w Lidze Mistrzów. Można odebrać to dość absurdalnie ponieważ jest wiele drużyn, które walczą o Puchar Ligi Europy natomiast dla mnie na ten moment ekipa z krainy basków zaliczana jest do grona faworytów. W tej samej grupie jest również Zenit, który gra mecz z ekipą Vardaru i trzeba dopisać im trzy punkty na samym starcie. Raczej nikt nie wierzy w to aby drużyna z Petersburga mogła u siebie stracić punkty z tak słabą drużyną. Ostatni mecz pomiędzy Realem a Zenitem będzie wisienką na torcie, który wyłoni zwycięzce tej grupy. Jeżeli chodzi o osłabienia na ten mecz Real Sociedad w najmocniejszym składzie natomiast poza składem gospodarzy znajdują się m.in. Magnus Stamnestroe czy Erik de Lanlay.
 
honduras5 38

honduras5

Użytkownik
AC Milan - Austria Wiedeń
AC Milan i Poniżej 4.5 gola @1,65
Bukmacherzy tutaj sugerują jakiś mocny over myśląc że każdy zasugeruje się wynikiem pierwszego spotkania (1:5 dla Milanu) ;) Myślę że gospodarze wygrają to spotkanie i awansują dalej wszak w lidze bryndza to może chociaż w LE dać fanom trochę radości i sobie oddechu przed dalszą rywalizacją w lidze, trochę zrekompensować ligowe niepowodzenia. Ale czy tutaj Milan da z siebie 100% ? Wątpię osobiście i myślę że pójdą najniższą linią oporu... kalkulacja, kalkulacja, kalkulacja. Już w niedzielę u siebie Torino, ważny mecz bo może Milan zaskoczy, kalendarz jak by z górki Benevento, Bologna itd. W moim przekonaniu nie będą się zabijać o kolejne 5:1 z Austrią bo po co ?
Maccabi Tel Aviv - SK Slavia Praga
Poniżej 3.5 gola 1,30
Slavia po solidnych wzmocnieniach przed ligą miała mega oczekiwania jednak na mistrza nie mają szans. 14pkt do Pilzna. Spójrzcie na Pilzno same wygrane !!! Muszą się skupić na walce o kwalifikacje do LM a nie będzie wcale też łatwo bo chętnych co najmniej trzech... w europie też bez błysku. I tak sobie myślę czy im w ogóle jest ta liga europy do czegoś potrzebna... czy nie skupią się na lidze bo europy w tej edycji raczej nie zawojują. Ligowy front wydaje się najważniejszy w tej chwili i bitwa o 2 miejsce. Maccabi u siebie niewygodne. Mało strzelają, mało tracą. 0:1 Astana 0:0 Villareal. Moja propozycja to under 3,5 do AKO z typem na Milan oraz under 2,5 osobno i Maccabi zakład bez remisu 2,25. Moim zdaniem Slavia odpuści puchary ale zobaczymy.
AKO: @ 2,14
Under 2,5: @ 1,75
Maccabi bez remisu: @ 2,25
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Sheriff Tiraspol - Zlin 1 1.73 William Hill ✅ 1-0
W tym meczu stawiam na pogromcę Legii. Nie jest to wielki zespół, ale wydaje mi się, że skoro ambicja i woła walki wystarczyła na naszą wielką Legię, to powinno też wystarczyć na przeciętny Zlin. Zwycięstwo bardzo przybliży gospodarzy do awansu. Zlin musi liczyć też na potknięcia rywali.
Gra mołdawskiego zespołu nie wygląda źle. Potrafią długu utrzymywać się przy piłce i trzymać się założeń taktycznych
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
A mnie zaciekawił kurs na Everton u siebie z Atalantą 3.25. Skłaniam się do gry na X1 po zobaczeniu składów.Atalanta ma już praktycznie pewny awans, bardzo dawno nie wygrała na wyjeździe, to całkiem inna drużyna niż u siebie. Z drugiej strony Everton,który zaczyna grać swoje. Pytanie czy nowy trener będzie ich oszczędzał czy jednak starczy już blamaży na Goodison Park. Kibice mimo,że nie traktują poważnie tych rozgrywek no to ile można przegrywać u siebie na stadionie z drużyną,która nigdzie indziej nie potrafi wygrywać niż u siebie. 1.65 na nieprzegranie meczu przez Everton biorę bo to jednak mecz o nic i Atalanta nie powinna się zbyt mocno spinać a Everton ma co odpokutowywać swoim kibicom.
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Lyon Apollon: handicap 0:1 Typ: 1 Kurs 1,75 . O ile na swoim terenie Apollon jest coś w stanie ugrać, to dzisiaj powinien być bez szans. Lyon od zawsze bardzo poważnie traktuje Ligę Europejską, a w tym szczególnie, bo finał odbędzie się na ich stadionie. Myślę, że będą chcieli zapewnić sobie awans z pierwszego miejsca i nie będzie dzisiaj żadnego oszczędzania. W każdym meczu trener Lyonu wystawia bardzo mocny skład. W ostatnim meczu wpadka z Motpellier, ale Montpellier już w tym sezonie powstrzymało i Monaco i PSG. Do tego brak Fekira, który dzisiaj wróci głodny gry. Jeśli chodzi o wartość kadry - jest to przepaść. Około 150 MLN Lyon, a Apollon 15 (według Trasnfermarkt). W ostatnim meczu z Evertonem na początku było trochę męczarni, ale później pełna dominacja Lyonu i zwycięstwo 3:0. Dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku.
Nice - Waregem - 1 kurs: 1,5. Tutaj będzie krócej. Obie drużyny w słabej dyspozycji. Ale tutaj sprawa jest prosta. W ostatniej kolejce Nicea zagra na wyjeździe z Vitesse. Gdzie zapewnić awans jak nie u siebie? Tak jak w meczu Lyon, kadra Nice bije na głowę kadrę Waregem. Na pewno sporym osłabieniem jest brak Saint - Maximina, ale wrócił ich rozgrywający Seri. Myślę, że Nice poważnie podchodzi do Ligi Europejskiej, pokazali to chociażby w pierwszym meczu z Waregem czy Vitesse. Z Lazio dwie porażki, ale wszyscy wiemy w jakiej dyspozycji znajduje się Lazio. Dzisiaj liczę na pewne zwycięstwo.
Bilbao - Hertha - 1: kurs:1,67 Ten mecz wydaje mi się najmniej pewny. Powiem szczerze, dziwi mnie tak słaba gra Bilbao w tym sezonie. W minionym sezonie w meczach u siebie kroczyli od wygranej do wygranej. Obie drużyny są w dość słabym położeniu w lidze. W każdym razie sprawa jest taka, że ktoś z dwójki Ostersunds Zorya straci dzisiaj punkty. Bilbao wydaje się, że powoli wraca do lepszej gry na swoim stadionie. Wygrana z Sevilla, przegana z Barceloną (wcale nie byli gorsi) i remis z Villareal. No i dochodzi mecz z Ostersunds u siebie, w którym ta gra wyglądała tak jak należy. 22 strzały przy 5 Ostersunds - ten wynik robi wrażenie. Liczę, ze dzisiaj poradzą sobie z Herthą, której gra i wyniki na wyjazdach są tragiczne (nie tylko w tym sezonie).
Maccabi Tel Aviv - Slavia Praga 2 kurs: 2,25. Będzie krótko. Maccabi bez szans na awans, w niedzielę grają mecz z liderem H.Haifa, tam wyjdzie najsilniejszy skład. Trener o tym wspominał na konferencji. Dzisiaj spodziewam się wygranej Slavii, która następny mecz w lidze gra dopiero w poniedziałek.
Ludogorets - Basaksehir TYP :1 kurs 1,74. Niestety mam problem, żeby wejść na stronę Basaksehir i sprawdzić, co mówili na konferencji . Jednak sprawa jest taka, że Basaksehir praktycznie bez szans na awans. W poniedziałek mają mega ważny mecz z Kayserisporem, apetyty są duże, mogą powalczyć nawet o mistrzostwo Turcji. Myślę, że dzisiejszy mecz po prostu odpuszczą. Ludogorets natomiast w lidze przewaga, w poniedziałek mecz z ostatnią drużyną. Dzisiaj mogą przypieczętować awans i myślę, że na własnym boisku tego dokonają.
Sheriff Tiraspol - Zlin TYP 1: kurs. Tiraspol zapewnił sobie mistrzostwo Mołdawii, spore szansę na awans do fazy pucharowej LE. Myślę, że dzisiaj zrobią wszystko, żeby wygrać. Jednak typ dość niepewny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Wezcie pod uwage ze Lugano i Skenderbeu Korce sa gospodarzami,ale graja na neutralnych stadionach
Jesli oczywiscie kogos to interesi
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Siema.
Lokomotiv Moskwa - Fc Copenhaga - typ 1 @1.88 ✅
Ekipa z Moskwy w tym sezonie przypomina Spartak z przed sezonu, bynajmniej w lidze, bo aktualnie nie przekłada się to zbytnio na LE. Ich gra w tych pucharach jest po prostu kompromitująca, a przegrana na własnym obiekcie z mistrzem Mołdawii przelała szale goryczy. Na przeciw nim stanie ekipa ze stolicy Danii i to by było w sumie na tyle, problemy finansowe jak i kadrowe w tym sezonie to chleb powszedni, jednak ku zdziwieniu wielu są pierwsi, nawet, gdy gra na wyjazdach w ich wykonaniu wygląda tragicznie. Chęci - tyle wymagam dziś od gospodarzy i jestem spokojny o wynik. Niestety nie mam czasu na dłuższą analizę i na &quot;sucho&quot; polecam Young Boys DNB @1.81 ⛔ - o chęci i zaangażowanie Szwajcarów jestem spokojny, nie wierzę, że dziś przegrają.
Powodzenia ;)
E: Lokomotiv, gdy obejmuje prowadzenie to ich gra wygląda jakby grali w 9, cudem wygrali.
Young Boys to porażka, ograł ich Partizan grający z kontry, który poziomem zbliżony jest do Legii. Noga to 80% przypadku i 20% aktorstwa, nigdy więcej :cool:
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
FC Viktoria Pilzno vs FCSB
Typ: Pilzno win + over 1.5 w meczu ✅✅

Viktoria świetnie radzi sobie w lidze czeskiej, a dziś grają u siebie. Piłkarze z Bukaresztu mają awans zapewniony i nie wydaje mi się że pojadą w najsilniejszym składzie. 26 grają na wyjeździe z Astrą która jest zawsze mocna więc wydaje mi się że dziś przegrają z Pilznem

FC Astana vs Villarreal CF ✅✅
Typ: over 2,5
W składzie gospodarzy Twumasi oraz Kabananga, mega szybkie czorne człopaczki. Astana gra również dobrą piłkę, na dodatek jeszcze sztuczna trawa w stolicy Kazachstanu. Villareal mocno ofensywna i bramkostrzelna drużyna więc liczę na over 2.5 gola w meczu (obstawiam 2:2 lub 1:2)
FC Koln vs Arsenal FC ⛔⛔
typ: over 3.0
Koln gra tragicznie i w Bundeslidze oraz w LE. Do tego dochodzą liczne kontuzje, ale bramkę potrafią wcisnąć. Arsenal z pewnym awansem, liczę na drugi garnitur który będzie chciał się pokazać i upatruję tutaj wysokiego wyniku w całym meczu

FC BATE Borisov vs Crvena ⛔⛔
typ: over 2,5
Crvena fajnie się pokazała w tej edycji LE, dobry mecz z Koln, traci mało bramek. Dla Bate dzisiejszy mecz to mecz o 6 pkt, gdyż ostatni mecz grają w Londynie z Arsenalem i może być tam ciężko. Również upatruję tutaj otwartego widowiska
AKO: 21,59
Wkład: 15,86 PLN
WIN: 301,44 PLN

Powodzenia wszystkim
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Braga - Hoffenheim 1 3.15 Marathonbet ✅ 3-1
Zepół gospodarzy jest trochę osłabiony i z wiązku z tym kursy poszybowały w górę, w moim przekonaniu ponad miarę. U siebie są mega mocni a Hoffenheim najlepiej radzi sobie również u siebie. Biorąc pod uwagę, że to tylko Liga Europy, polecam zagrać win gospodarzy za niewielką sumę no i oczywiście singlem. Overy też do gry.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Skenderbeu vs K.Dynamo K. (1/2) kurs: 30 (podatek 12%) buk: LVBET i forBet kursy ok 14.
NO i są cuda, ale szkoda, że nie postawiłem innych wariantów ???? obie strzelą w I poł też było po wysokim kursie. x/1 także. No nauczka na przyszłość brać więcej opcji ???? Wielka szkoda, ale z roku na rok coraz bliżej...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom