>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Nie ma tematu innych turniejów więc napiszę w najbardziej &quot;świeżym&quot; temacie
Dzisiaj o godzinie 16 w ramach kwalifikacji Epicenter zmierzą się Navi z AVANGAR
O ile Navi to wiadomo, skład silny chociaż ostatnio trochę pod formą. Mając w składzie simple`a można zawsze liczyć na jakiś poziom.
Avangar natomiast jakaś drużyna z Kazachstanu, nigdy nie widziałem w akcji, nigdy nie widziałem meczu z Europejskim tier 1/2 nie wiem skąd ta drużyna się wzieła, nie znam zawodników, ale to znaczy, że jako takiego poziomu nie prezentują.
Kursy na to spotkanie wystawione przez pinbet88 to
Navi win 1.359 ( do dubelka jak znalazł)
Navi -1.5 mapy (2.15 i to myśle zagrać)
Mam nadzieję że ktoś coś ciekawego do tego meczu dopowie (coś o czym nie wiem) i wspólnie uda się wybrać najlepszą opcję. Pytanie też brzmi czy Navi naprawdę zależy na tym turnieju i czy będą w 100% zaangażowani w ten mecz.
Też mi wiele ta kazachska drużna nie mówi, ale popatrzyłbym na samo hltv. Wiadomo, że tam często ludzie kręcą bekę, ale prawie 60% głosów jest na przeciwników NaVi, a to jednak już spory odsetek.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Space Soldiers - AGO 1 @1.52✅✅
SS -1.5 mapy @2.65 uni✅✅

Turcy na pewno są w chwili obecnej zespołem lepszym. Raz na jakiś czas potrafią pokonać zespół z topu, ale brakuje im 1-2 zawodników z większym skillem. Xantares i Calyx robią robotę, to jest już 1/2 turnieju, a tylko zwycięzca awansuje do turnieju głównego do Szanghaju. Ostatnio pokazali klasę pokonując Envyus 2:0. Dziś na przeciw nim stanie dobrze rokujące AGO, którzy bardzo szybko idą w górę i zaliczają solidne wyniki.
Dzisiaj nie widzę możliwości wygranej Polaków, może nawet SS ogarną 2:0. Myślę, że kurs na wygraną Turków powinien oscylować w granicach 1.30.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dzisiaj bardzo ciekawy mecz w ESEA z perspektywy polskiego kibica. VP kontra AGO. Kursy w granicach 1.6-1.7 na Paszę i jego kolegów. 2.0-2.1 na Grubego i resztę. Z perspektywy formy obu drużyn widać tutaj szansę dla dogów. Virtusi od dawana pod formą, zaś AGO na krzywej wznoszącej. W weekend zaliczyli drugie miejsce na lanie w Niemczech i nie wygląda to źle. Co myślicie o tym meczu? Jakieś pomysły?
 
D 305

dovver

Użytkownik
Dzisiaj już półfinały ELEAGUE, a w nim spotkanie Astralis na Cloud9. Astralis jest tam zdecydowanym faworytem. Ostatnio mieli kilka wpadek w grach online, ale że jest to typowa drużyna turniejowa, to wczoraj gładko poradzili sobie z Fnatic. C9 również dobrze sobie poradziło z G2, ale G2 to nie jest dla mnie topowa ekipa... Miał być superteam, niby coś tam już ugrali, ale to dalej nie jest to... a czasu na zgranie mieli już wystarczająco.
Co do dzisiejszego półfinału, widzę tu 2-0 dla Astralis patrząc na ich mapy.
C9 banować zapewne będzie Nuke/Overpassa, i której by nie zbanowali, mają mapę w plecy. Szansę mogliby mieć na cobblu, ale to raczej będzie ban od Astralis. Tak więc zostaje im mirage/inferno/train, na których parę rund mogą mieć, ale nie widzę ich wygranej. Tak więc:
Cloud9 - Astralis (-1,5) 2 @2.25 STS
 
walecznyroman 24

walecznyroman

Użytkownik
witam szukam takiego bukmachera, gdzie moglbym dolozyc do ako 2 zdarzenia z obydwu map tych samych druzyny np. G2 - Astralis na cashu i Astralis - G2 na nuke over 26.5 i over 26.5 w bukach, ktorych gram nie ma takiej mozliwosci tutaj przykladowa odpowiedz, gdy chce polaczyc te 2 zdarzenia &quot;Please note that some of the outcomes are related and cannot be combined. Accumulators including the related outcomes have been removed.&quot;
 
P 0

pumafortuna

Użytkownik
W mojej opinii gracza od x czasu + obstawiającego, e sport jest najpewniejszym kierunkiem jeżeli chcesz wygrywać duże pieniądze. Sam jestem byłym zawodnikiem league of legends+ posiadam mnóstwo znajomych z czołowych polskich teamów i z ręką na sercu z ostatnich 40 kuponów przegrałem 3. Dzieje się że ten kierunek nie jest bardziej popularny niż obecnie. Wiele zdarzeń choć by że sceny cs:go ma przesadzone kursy, nie wiem czego to kwestia. Gorąco polecam granie tej dyscypliny bo tu można wygrywać duże pieniądze z stosunkowo mniejszym ryzykiem niż w innych dyscyplinach. Jeżeli ktoś nie wie jak zacząć, lub nie zna obecnej sceny i możliwości zespołów jeżeli chodzi o counter strike oraz league of legends to zapraszam PW. W miarę możliwości pomoge. Pozdrawiam
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Dziś rozpoczyna się IEM Oakland. A więc LAN z dużą pulą nagród. W skrócie prestiżowy turniej. Skupiam się tutaj na totalnym under-dogu TheMongolz. Drużyna z Mongolii, której obecności na tym turnieju nie da się brać na poważnie. Chłopaki oczywiście wywalczyli awans w eliminacjach, ale grali tam z takimi tuzami jak MVP, CHIEVS, RECCA i inne noname. Dzisiaj zetknął się z rzeczywistością. Na przeciwko im staną wielkie drużyny z aspiracjami C9, Sk i Envyus. Envy na papierze wygląda najsłabiej z tej trójki, ale ostatnio wystrzelili z formą. Jak dla mnie dzisiaj pewne handicapy na faworytów.
Envy(-6,5) - Mongolz 1 @1.67⛔
SK(-7,5) - Mongolz 1 @1.7✅
C9(7,5) - Mongolz 1 @1.67✅
Może ktoś jeszcze wypowie się na temat dzisiejszych meczy ?
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Dodatkowo moim zdaniem warto zagrać
C9(+3,5) - Astralis @1,75✅
C9 jest w stanie pokonać Astralis grając na ich pełny skład, a jeszcze mniejszym problemem ugrać 13 rund na Duńczyków gdy w ich składzie nie zagra jeden z liderów, TOP3(IMO) snajperów świata Device. Zastąpi go ich coach. Różnica jakości zauważalna. Wiadomo esport wszytko się może zdarzyć, ale ja widzę value w tym typie.
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
@UP jak dla mnie STS, mimo że nie cierpię tego buka i gram w Fortunie/Lvbet, to jeżeli chodzi o Csa to gram tylko w Stsie, oferta niezła w przeciwieństwie do innych, kursy też chyba najlepsze no i teraz chociażby ćwierćfinały IEM już są wystawione oferty, a np w Fortunie jeszcze nie ma.
A jeżeli chodzi o IEM Oakland to dzisiaj ćwierćfinały i nareszcie coś pogram bo z grupowych dużo zaskoczeń szczególnie wczoraj, jedyne co grałem to Gambit z Faze na Live złapałem fajny kurs na Kazachów.
Mecze dzisiaj są rozgrywane oczywiście w systemie BO3
SK - Optic | Optic +1,5 mapy @1,9 STS ⛔ ⛔ Mieli Inferno ale nie dali rady
Optic fajnie zaprezentowali się w grupie, zajęli 2 miejsce SK natomiast ledwo co wyszli z grupy, to co wczoraj grali z Astralis pozostawia wiele do życzenia, porażka z C9 7-16. Myślę że dzisiaj SK jeżeli się nie poprawi to może być niespodzianka i odpadną, bo Optic póki co solidnie gra i sądze że 1 rundę powinni wygrać.
C9 - Gambit | over 2,5 mapy @1,75 STS ✅ ✅ Cloud 2-1
Jeżeli chodzi o mecz Amerykanów z Gambit to tu widzę 3 mapki. C9 solidnie w grupie wywalczyli 2 miejsce, chociaż mieli wpadkę 8-16 z Envy czy 4-16 ze zwycięzcą grupy NIP. Ci drudzy natomiast zaczęli bardzo słabo i wszystko wskazywało na to że nie zobaczymy zespołu Dosi w dalszej fazie rozgrywek, ale wczoraj AdreN i Dosia wykonali niezła robotę i najpierw Gambit wygrali na Miragu z Faze 16-3 a później z Renegades 16-9 na mapce Inferno. Wydaje mi się że to będzie wyrównany pojedynek i nie padnie wynik 2-0. Osobiście kibicuję Kazachom i mam ogromną nadzieję że to oni przejdą, ale w grupie forma była 50/50. Na ostatnie mecze się spięli i ugrali 3 miejsce ale nie było to łatwe. Tak jak wyżej pisałem ten mecz to dla mnie niewiadoma i nie warto tu stawiać 1/2. Najrozsądniejsze to własnie chyba over map bo pula nagród jest duża i obu drużynom na pewno będzie zależało.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Widać, że nie oglądałeś meczów jak mówisz, że Optic zaprezentowało się dobrze, bo zajęli 2 miejsce. Wygrana z Liquid którzy zagrali bardzo słabo na mirage, G2 samo oddało im wygraną na Overpassie, na którym zagrali po prostu bardzo słabo i jedni i drudzy. Do tego nie mieli nic do powiedzenia z Australijczykami. SK grało swoje. Doświadczony in game leader. Przegrali z Astralis gdzie zdarzyły się dziwne rzeczy, ale sam mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Meczu z C9 nie widziałem ale C9 na train to jest niezwykle ciężki team do pokonania.
Optic ze swoim map poolem będzie miał ogromne problemy. Jedyna dla nich szansa to tak naprawdę chyba train, bądź inferno o ile SK nie zbanuje tej mapy jako pierwszej bo raczej mało prawdopodobne by Optic nagle wyskoczyło z Nukem, którego nie grywają. Ale SK na train też jest drużyną bardzo trudną do pokonania. Do tego Optic ma w tym turnieju spore problemy ze stroną CT a tak zgrana i doświadczona ekipa jak SK, która ma przygotowane wiele ciekawych taktyk będzie potrafiła to wykorzystać. Ja tutaj spodziewam się łatwego zwycięstwa SK.
Co do drugiego meczu zgadzam się w pełni. Przede wszystkim obie ekipy z różnym map poolem a to często prowadzi do 3 mapy. Aczkolwiek sam wynik to rzut monetą bo obie ekipy z znakomitymi aimowo zawodnikami, którzy potrafią przechylić szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny. Jednak taktycznie obie ekipy popełniają masę błędów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 1

grzibek

Użytkownik
Dzieki za odpowiedz ale STS odpada poniewaz nie mieszkam w Polsce.
Moze orientuje sie ktos u ktorego z bukow na obrazku mozna wplacac i wyplacac prawdziwa kase. Nie interesuje mnie gra za skiny itp.
Pozdrawiam
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dzieki za odpowiedz ale STS odpada poniewaz nie mieszkam w Polsce.
Moze orientuje sie ktos u ktorego z bukow na obrazku mozna wplacac i wyplacac prawdziwa kase. Nie interesuje mnie gra za skiny itp.
Pozdrawiam
Betway, bah, bet365 i 1xbet na pewno, gdyż są to zwykłe buki. Niemniej jednak betway oraz bet365 nie są dostępne dla rezydentów Polski, co akurat w Twoim przypadku nie ma znaczenia.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nie wiem gdzie wrzucić, więc podklepuje w ogólnym.
Warto śledzić ten zakład, bo tutaj nie jest wszystko takie pewne. Brazylijczyk na chwilę obecną jest najlepszym zawodnikiem kantera (co potwierdzają statystyki), ale NiKo tak mocno od niego nie odstaje &gt;&gt; Tak to wygląda na chwilę obecną, gdyby porównywać jednego i drugiego. Gdyby to jutro mieli wybierać zwycięzcę to raczej pewne jest, że wygrałby cold, ale do końca roku zagrają jeszcze na trzech dużych turniejach i jeżeli SK by szybko odpadło i NiKo został MVP w tych dwóch największych - albo i nawet w jednym - to myslę, że wszystko by się wyrówało. Warto zaznaczyć, że te dwa ostatnie będą z pulą 750,000 klocków dolarów, więc jest o co grać i każdy finalny wynik jednego jak i drugiego zawodnika może decydować o tym kto zostanie numerem jeden.
Nov 24th - Nov 25th, BLAST Pro Series
Dec 5th - Dec 10th, ESL Pro League Season 6 Finals
Dec 15th - Dec 17th, ECS Season 4 Finals (C9, SK, OpTic, Liquid, FaZe, fnatic, mousesports, Astralis)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pasek 5,9K

pasek

Użytkownik
LootBET Cup 2
HAVU - Tricked
20:00
Nie będzie grany cache, nie będzie grany cobblestone, cache zbanują Duńczycy, cobbla Finowie.
Oba zespoły niechętnie grają nuke, za to chętnie grają traina i mirage, więc te mapy zapewne obejrzymy jako wybór Tricked i mapę decydującą. Mapą HAVU powinna być albo inferno albo overpass, te dwie mapy Duńczycy grają słabo i to powinna być dość łatwa przeprawa dla Finów.
HAVU pick inferno/overpass
Tricked pick train/mirage

HAVU odrzuci zapewne nuke
Tricked odrzuci pozostałą mapę z puli inferno/overpass
Ostatnia mapa to train/mirage

Przewaga talentu mocno po stronie HAVU, sergej to niesamowity talent potrafiący w pojedynkę otwierać bombsite&#39;y. Oba zespoły grały z pro100, oba wygrały 2:1, oba grały z Avangar, w obu spotkaniach górą byli Kazachowie, choć to Finowie urwali im mapę. Jeżeli nie pomyliłem się w procesie vetowania, to mapa wybrana przez HAVU padnie właśnie ich łupem (chyba, że spieprzą veto), jako pozostałe mapy typuję traina i mirage, w dowolnej kolejności (gdyby nie bardzo dobre wyniki HAVU na trainie - najczęściej grana przez nich mapa, 80% winratio - to właśnie train byłby w mojej ocenie grany jako pick Tricked) i na obu mapach możliwa jest wygrana obu drużyn, problem Tricked polega na tym, że muszą wygrać obie te mapy...
HAVU @1.46 1:2 LVBET, do dubla w sam raz ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Hej dzisiaj na wstępie powiem, że emocje po niedzielnym finale mouz vs Faze pozwoli opadły. Nie zobaczymy już w tym roku najlepszych drużyn świata w jakimś turnieju lanowym. Ale nie ma czym się przejmować bowiem czekają nas jeszcze spotkania słabych tierow w turnieju LOOT.CUP Cup 2.
Mianowicie od 15:00 RR vs HAVU, o 17:00 Heroic vs PRIDE i na koniec o 20:00 Sprout vs Avangar.
Mówiąc tak na szybko, to celował bym w underdoga. W każdym z tych meczy teoretycznie słabsza drużyna może ugrać przynajmniej mapę. Najtrudniej to chyba będzie zrobić naszej polskiej ekipie lecz sądzę że nie są oni na straconej pozycji.
Dokładniej to przemyśle i wrzucę później analizę i moje typy na ten turniej.
@edit: Typujemy ????
1) rr vs HAVU
Chciałem znaleźć jakieś argumenty na wygraną rr lecz nie potrafię. Widać, że Finowie są dużo lepsza drużyna. Niewiele będzie zależeć od map gdyż HAVU ma zdecydowanie lepszy mappool i mogą zakończyć już spotkanie na dwóch mapach. Najniebezpieczniejszą mapa RR może być overpass ale tak jak mówiłem, że w przypadku gdy zostanie ona wybrana to fińskana drużyna może sobie na niej poradzić. ja o wczoraj poprostu zapominam i polecam HAVU po kursie 1.5 LVBet
✅

2) Heroic vs PRIDE
Mecz na który bardzo czekam. Polacy bardzo się rozwinęli i uwielbiam oglądać ich grę. Wczoraj jak zniszczyli fragsters to po prostu pięknie się oglądało. Dzisiaj czeka ich zdecydowanie trudniejszy rywal ale ja czekam po prostu aż nasi wybiorą traina albo mirage i pokażą Duńczykom solidnego Counter-Strika. Jak to powiedział Furlan w wywiadzie dla sportowych faktów &quot;Polska scena w tym roku bardzo się rozwinęła (...) Kiedyś były tylko 3 ekipy,które były wyżej niż wszyscy w Polsce i nie miały żadnego zagrożenia od jakiegokolwiek polskiego zespołu. Teraz mamy około siedmiu może więcej drużyn, które grają dobrze i tak jak wcześniej wspomniałem to żaden wstyd przegrać na jedną z nich.&quot; Liczę że PRIDE udowodni dzisiaj, że nie tylko w Polsce sobie radzą, ale również w Europie.
Handicap (1,5+) PRIDE 1.85 LVBet
⛔ mirage tragedia a Nuke 16:14, szkoda
3) Sprout vs AVANGAR
Na zakończenie również bardzo emocjonuje spotkanie. Ekipa z polskim graczem Innocentem podejmuje solidny kazachstański team. Wyżej na wstępie napisałem, że każda drużyna może dzisiaj ugrać swoją mapę. Nie jest to wykluczone aczkolwiek moim zdaniem pewniejsze tutaj wydaje się być obstawienie Avangar.
Sprout po zmianie barw swoją grą nie porywa. Z początku liczyłem na nich, że będą grać dobrze ale poprostu są bez formy. Czasem coś krystal ustrzeli z awp, czasem zehn i innocent popiszą się jakaś fajna akcja ale nie ma w tym stabilności. Uważam, że team z Kazachstanu wykorzysta ten zły okres Sprout i wygra mecz. Kurs wynosi AVANGAR 1.65 na LVBet
⛔

PS. Widziałem sporo głosów że nie opłaca się już stawiać na takie drużyny, żeby czekać na większe turnieje itp. Natomiast ja siedzę w tym CS&#39;ie codziennie i przez to że się tym interesuje to będę dalej robił swoje czyli analizował i obstawiał nawet tier 5. Pozdrowiam wszystkich i miłego dnia ????
 
pasek 5,9K

pasek

Użytkownik
Spirit - HAVU
Krótko, bo nie ma o czym pisać. Spirit niedawno podpisali somedieyoung, to taki ropz dla ubogich, młodziak wyciągnięty z FPL gdzie radził sobie nieźle. Ingame leader Finów - Aleksib rzucił info w eter, że już razem nie trenują, tylko grają oficjalne mecze, które mają w terminarzu, więc źle się dzieje w państwie fińskim. Spirit dzisiaj 2:0 z EPG.
Bany na cobble i traina, Spirit powinni wziąc przykład z Tricked i wybrać nuke przeciwko Havu, co wybierze Havu trudno przewidzieć, oba zespoły nie lubią cache, dla obu to druga najrzadziej grana mapa, pozostałe trzy są dobre zarówno dla jednych jak i dla drugich. Kurs na Spirit przeszacowany.
Team Spirit @2.70 estees

Do tego dorzucam Windigo i Heroic (nie polecam 2:0 w tym meczu) w triplu.
Dobrze, że na live złapane w połowie 2 mapy, bo Bułgarzy umoczyli tripla ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
uzytkownik-24118 2,1K
Space Soldiers – Natus Vincere
Mecz w ramach baraży o awans do ESL Pro Ligi. Cały turniej miał być w formie LANA w Nowym Jorku, ale wobec problemów z lotem GODSENT (zawrócili ich lot) to jedyny mecz europejskiej części turnieju jaki zostanie rozegrany. NA gra zgodnie z harmonogramem. EU dogra w późniejszym terminie (bez decyzji kiedy i czy LAN/online)
Turecka formacja kompletnie mnie nie przekonała swoimi występami podczas ESEA Global Challenge – przegrali na AGO na jednej ze swoich lepszych map – cobblestone, przegrali swój wybór na eXtatus, przegrali 2:0 finał na AGO, gdzie decyzja o banowaniu była dziwna. Woleli grać na AGO traina zamiast overpassa, po czym kompletnie nic nie pokazali po stronie atakującej na tej mapie. A NaVi to jednak nieco lepszy rywal.
Space Soldiers muszą zbanować nuke, NaVi odpowie banem cache (nie tylko dlatego że to dobra mapa SS). Space Soldiers powinno picknąc Mirage, natomiast NaVi odpowie wyborem zapewne overpassa. Trzecia mapa może być bez znaczenia bo i tak Ukraińcy mogą to zamknąć w 2 mapach.
Over 26,5 [1. Mapa] @1,88 LVBet ⛔⛔ 26 (16:10) Po mapach już wiedziałem że będzie slabo
Natus Vincere -3,5 [2. Mapa] @1,95 LVBet ⛔⛔
ewentualnie NaVi -1,5 @2,25 (osobiście tego nie gram) LVBet ⛔⛔
Stawki ostrożnie bo simple narzekał na TT że taki turniej w ostatniej fazie przygotowań do majora to słaby pomysł
To be honest ESL made big mistake to do relegation matches with 4 European teams (3, cuz Godsent flight is canceled) in another region when teams need time to practice before the major
E. Znowu inaczej mapy - poprzednie baraże i cały Global Challenge niższy seed wybierał pierwszy tu na odwrót. Pewnie będą minusy - jak ktoś grał to przepraszam. Odwrotnie mapy i zielone. Tak zresztą miało być - ov 26,5 na picku SS i pewna wygrana NaVi na swojej mapie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom