>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

17. kolejka LOTTO Ekstraklasy (24.11-27.11.2017)

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Co do wszystkich kontuzji i absencji, wszystko się zgadza. Kurs na Zagłębie jest już bity bo pójdzie zdrowa masówka na to. Można jeszcze pobierać koło @2 na DNB i to jest jedyny zakład który można ruszyć w tym meczu. Remis zabezpiecza stawkę i tyle.
Im więcej tych osłabień i wszystkich przeciwności losu tym mniej staje się prawdopodobne, że Zagłębie sobie od tak przyjedzie, walnie 2 bramki i wróci z 3 punktami do domu. Tak na pewno nie będzie.
Paradoksalnie porażka z Arką może tylko pomóc, bo derbów już nie mają prawa odpuścić. &quot;Wszystkie ręce na pokład&quot;, &quot;pokazanie charakteru w trudnym momencie&quot; i Śląsk tego nie przegra. Taka jest specyfika naszej ligi a tym bardziej gdy mówimy o derbach, gdzie gra będzie maksymalnie zamknięta.
Następna sprawa, wydaje się kluczowa. Zagłębie nic nie gra od ponad miesiąca i to takiego dobrego. W Gdańsku odstawili sabotaż (20 km dalej w Gdyni chwilę wcześniej kopali się po czołach z miejscowymi rugbystami), jedyny mecz gdzie coś było pozytywnego ostatnio to wygrana z Górnikiem, ale tam Górnik sam się o to prosił. Pozostałe wyniki to jest dramat a sama gra jeszcze gorsza.
Śląsk nastawi się na kontrę pod duet Pich/Piech i zabiją. Podam na przykładzie, nasza liga i zespoły są takie, że w momencie gdy rywal dostanie czerwoną i gra w osłabieniu to ten co ma strzelić ma jeszcze większy problem jak normalnie po 10 w polu.
Powiem szczerze, że mocno zawiodłem się na Zagłębiu. Gdy osiągnęli swego czasu lidera, presja ich zjadła całkowicie, czym sobie i wszystkim innym udowodnili w jakim miejscu obecnie się znajdują. Właściwie nie ma powodu by mogli się usprawiedliwić z ostatniego miesiąca. Puchary grali z 2 lata temu, zmęczeni jeszcze chyba nie są. A grają taki piach jakby przeszli 1500 meczów w pre eliminacjach do gry w fazie grupowej LE.Wcale nie dziwię, że zarząd Zagłębia w końcu się wkurwił i w przerwie reprezentacji wziął na dywanik trenera i radę drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Im więcej tych osłabień i wszystkich przeciwności losu tym mniej staje się prawdopodobne, że Zagłębie sobie od tak przyjedzie, walnie 2 bramki i wróci z 3 punktami do domu. Tak na pewno nie będzie.
O to to! Mam podobne zdanie, co Grac, tylko ja bym w ogóle nie szedł w żadną stronę 1x2 w tym meczu, totalny no bet. W jakiejś bardziej szanowanej lidze taka sytuacja z absencjami naprawdę mogłaby być przyczyną pewnej klęski, ale w takich ligach podobne sytuacje nie mają miejsca dzięki szerokim kadrom drużyn. Jeszcze wczoraj oglądając mecz Śląska, jak po kolei się wykartkowywali wszedłem na stronę sts&#39;a zobaczyć, jak kształtują się kursy na wygraną Zagłębia w derbach i byłem to nawet skłonny zagrać, ale trzeba patrzeć właśnie na obie drużyny. Owszem - Śląsk się wykartkował, ale Zagłębie gra jedno wielkie nic w ostatnich meczach. Można mówić o presji, że ich zjada, bo poprzedni sezon też świetnie wystartowali, a potem obniżyli loty, ale ja bym zwrócił uwagę na coś innego:

Co by nie mówić, jest ogromna zależność gry Starzyńskiego od wyników Zagłębia. Może nie ma to odzwierciedlenia w bramkach i asystach tak jak choćby w przypadku Carlitosa w Wiśle, ale są Miedziowi zależni od niego. Dlatego ja bym w tym meczu na chwilę obecną jedyne co obstawiał, to under 2,5 po kursie 1,75 w Fortunie albo nawet podjąć większe ryzyko i spróbować under 2,0 w lvbet - kurs 2,35.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Co do wszystkich kontuzji i absencji, wszystko się zgadza. Kurs na Zagłębie jest już bity bo pójdzie zdrowa masówka na to. Można jeszcze pobierać koło @2 na DNB i to jest jedyny zakład który można ruszyć w tym meczu. Remis zabezpiecza stawkę i tyle.
Im więcej tych osłabień i wszystkich przeciwności losu tym mniej staje się prawdopodobne, że Zagłębie sobie od tak przyjedzie, walnie 2 bramki i wróci z 3 punktami do domu. Tak na pewno nie będzie.
Paradoksalnie porażka z Arką może tylko pomóc, bo derbów już nie mają prawa odpuścić. &quot;Wszystkie ręce na pokład&quot;, &quot;pokazanie charakteru w trudnym momencie&quot; i Śląsk tego nie przegra. Taka jest specyfika naszej ligi a tym bardziej gdy mówimy o derbach, gdzie gra będzie maksymalnie zamknięta.
Następna sprawa, wydaje się kluczowa. Zagłębie nic nie gra od ponad miesiąca i to takiego dobrego. W Gdańsku odstawili sabotaż (20 km dalej w Gdyni chwilę wcześniej kopali się po czołach z miejscowymi rugbystami), jedyny mecz gdzie coś było pozytywnego ostatnio to wygrana z Górnikiem, ale tam Górnik sam się o to prosił. Pozostałe wyniki to jest dramat a sama gra jeszcze gorsza.
Śląsk nastawi się na kontrę pod duet Pich/Piech i zabiją. Podam na przykładzie, nasza liga i zespoły są takie, że w momencie gdy rywal dostanie czerwoną i gra w osłabieniu to ten co ma strzelić ma jeszcze większy problem jak normalnie po 10 w polu.
Powiem szczerze, że mocno zawiodłem się na Zagłębiu. Gdy osiągnęli swego czasu lidera, presja ich zjadła całkowicie, czym sobie i wszystkim innym udowodnili w jakim miejscu obecnie się znajdują. Właściwie nie ma powodu by mogli się usprawiedliwić z ostatniego miesiąca. Puchary grali z 2 lata temu, zmęczeni jeszcze chyba nie są. A grają taki piach jakby przeszli 1500 meczów w pre eliminacjach do gry w fazie grupowej LE.Wcale nie dziwię, że zarząd Zagłębia w końcu się wkurwił i w przerwie reprezentacji wziął na dywanik trenera i radę drużyny.
Jest jedno ale ;), na 90% Pich zagra na prawej obronie. Co do Piecha, to ostatnio strzelone bramki zamydlają trochę jego obraz, gościu wygląda jak reklama Michelina, jak to już się z niego we Wrocławiu śmieją ;), za dużo kebabów, a Urban udaje, że nie widzi.
Po drugie tutaj Zagłębie musi wyjść skoncentrowane i nie muszę przypominać, że derby to derby, bo każdy to wie, ale tutaj sprawa jest taka, że na chwilę obecną Śląsk ma 3 obrońców,
ja nie mówię, że Lubin wygra, bo jak zauważyłeś nasza liga jest lekko mówiąc dziwna, ale przy obecnych wyczynach w obronie Tarasovsa, Celebana i Jakuba &quot;przyspawało mnie do linii&quot; Wrąbla jestem przekonany, że zakład Over 1.5 bramki dla Zagłębia może być idealnym na to spotkanie.
Owszem mógłbym uważać, że zespół jest się w stanie podnieść z tzw. gleby, ale potrzeba trenera, który złapie to towarzystwo za pysk, bo już widzę, że robi się kolesiostwo w ekipie, starsi zawodnicy, znani i już gwiazdorzą, nie pójdzie, to nie pójdzie, za rok zagram gdzie indziej, a Janek, jak to Janek, panowie spokojnie, wszystko się ułoży, brakuje trenera z jajami, kogoś kto ogarnąłby zespół taktycznie, żeby nie było nic na hurra, żeby piłkarze mieli w głowie, że od 44 czy 89 minuty zaczyna się czas koncentracji, żeby nie stracić gola, a tutaj babol za babolem , doliczony czas, 45 minuta, 90, 94. Ja jako kibic mam tego dość, Urban powinien polecieć przed Legią, a potem przyszły wygrana z Legią i Lechem i nagle Urbana wykreowali na cudotwórcę, a to już wtedy trzeba było zmieniać trenera, nie czekać , bo nie wiadomo na co.
I w kolejnym spotkaniu w derbach wyjdą ustawieniem:
Wrąbel - Poprawa, Celeban, Tarasovs, Pich - Srnic, Madej, Riera, Vacek - Piech, Robak
A ławka to dopiero komedia:
Słowik,Łuczak, Pałaszewski,Łyszczarz? - nie wiadomo czy się wyleczy.
15 - to liczba dostępnych graczy. To jest dramat, powtórzę to kolejny raz.
a i pisałem o 3 obrońcach, to tak, Celeban, Tarasovs i Poprawa - to jest stoper, zagrał z konieczności na prawej stronie kiedyś w meczu z Wisłą Płock, niestety jeśli zagra, a na 90% zagra na lewej obronie będzie objeżdżany niemiłosiernie.
Dodatkowo
Dlatego zakład:
Zagłębie Over 1.5 ⛔ po kursie 2.50 w forbet, to wg mnie jest doskonała opcja. Podobnie jak overy, na under to się tutaj nie zanosi z prostej przyczyny, Śląsk ma kim strzelać, Robak czy Piech w formie.
Ale obrona w tym składzie to obraz nędzy, rozpaczy i polityki transferowej Urbana i Matyska.
A i jeszcze jedno dlaczego mnie to przekonuje, spójrzcie jak Zagłębie wykonuje SFG, ja wiem nie ma Starzyńskiego, ale mają mocnych ludzi do skakania w polu karnym, każdy stały fragment to jest problem i teraz spójrzcie w jakiej formie jest Wrąbel i jak obrona. Wystarczy wrzucić piłkę w pole karne na 5-7 metr i już jest dramat, bo Wrąbel nie wyjdzie do piłki, bo go przyspawało do linii, Tarasovs w związku ze swoją inteligencją i zwrotnością jest spóźniony zawsze nie mówiąc o jego przyjęciu piłki. Robi się gorąco, wystarczy spojrzeć jak tracą bramki.

I kryzys Zagłębia?

Ja rozumiem brak Starzyńskiego i ostatnie 5 spotkań, których nie wygrali, ale naprawdę remis 0-0 z 2 w tabelii Koroną, porażka w Białymstoku to raczej nie jest powód, żeby mówić o kryzysie, przypomnę tylko co zrobiła Korona ze Śląskiem niedawno.
Za wpadkę można uznać mecz z Cracovią i remis u siebie z Piastem.
Dodajmy, że już bez Starzyńskiego Zagłębie pokonuje Górnika, także nie jest też tak, że nie potrafią nagle grać.
I teraz jak wyjdzie Zagłębie?
Są dwie opcje ostatnio grane przez Stokowca -&gt; 4-4-2 i 3-4-3.
Teraz jakie jest moje zdanie, wydaje mi się, że wyjdą 3-4-3, a dlaczego?
Pich grający na prawej obronie oznacza, że ze skrzydeł będzie zerowe zagrożenie, bo kto tam ma zagrać w tej sytuacji? Powinna zagrać dwójka Madej - Łuczak, o ile Madej wyjdzie o tyle w Łuczaka nie wierzę, pewnie będzie to Riera, Riera na skrzydło się nie nadaje, jest wolny i słabo wraca do obrony, strona Pich, Riera, będzie autostradą dla skrzydłowych Zagłębia. A biorąc pod uwagę w środku - Srnic - typowy defensywny gracz i Vacek, który jest bez formy, ale na więcej z jego strony nie liczyłem - późny transfer, wygląda to źle.
Zestawienie pomocy Łuczak - Riera, Srnic - Madej - daje dużo więcej możliwości, ale znając Urbana wyjdzie pierwszą możliwością.
Dobra, ale ja nie o tym, dlaczego wyjdzie 3-4-3 Stokowiec wg mnie. A no z prostej przyczyny, widząc braki w obronie Śląska i widząc jakość gry w drugiej linii warto zaatakować nie ma na co czekać, dla Zagłębia idealny mecz na przełamanie.

Oczywiście jest opcja w mojej ocenie, gdzie Śląsk mógłby podjąć walkę w derbach z tą kadrą,
ale w tym przypadku Urban musiałby pokazać wielkie jaja jak to mówią ;), w Śląsku w sparingach testowany był system 3-5-2
Wrąbel - Poprawa, Celeban, Tarasovs - Madej - Srnic, Riera, Vacek - Pich - Piech, Robak

Co prawda wtedy na ławce nie ma żadnego obrońcy, ale co z tego w ustawieniu z 4 obrońcami jednego brakuje, a przy braku Koseckiego zabiera się jedynego skrzydłowego czyli Picha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Myślę że w tym tygodniu przebudzi się Pogoń Szczecin. Pewnie spadną z ligi ale maja bardzo dobre statystyki z Piastem.
No nie wiem, ostatnie wycieczki piłkarzy po nocnych klubach, świadczą o tym jak podchodzą do swoich obowiązków. Porażka czy remis z Piastem będzie kolejnym krokiem do 1 ligi.
Zawodników mają dobrych, ale tak to jest, kiedy trener pozwala na wszystko - mówię o Skorży.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Wszyscy zdrowo pchają się w te Zagłębie a życie zweryfikuję plany i okaże się że mecz na 0-0 będzie jak t w derbach czasem bywa. To jest tylko nasza Ekstraklasa i tu może się wszystko wydarzyć.
edit: Też tak może być, chociaż ja w 0-0 nie wierzę, nie z tą obroną Śląska ;). Robson1416
 
dommus 0

dommus

Użytkownik
Ciekawa kolejka się szykuje. Żadnych totalnych hitów, jednak naprawdę kilka ciekawych meczów &quot;szachów&quot;.
Jak dla mnie nastąpi totalne przełamanie Lecha (3-0 / 3-1) wynik nie podlega dyskusji jako dodatek do kuponu można śmiało dorzucić.
Za jeszcze jeden pewniak postawiłbym 1x dla Arki plus obydwie drużyny strzelą.
Bardzo ciekawym meczem na pewno będzie Termalica - Wisła. Tak szczerze tak samo, jak Śląsk - Zagłębie może być każdy wynik, choć chybaml wszystko będę grał, że Wisła strzeli przynajmniej 2 bramki.
I być może przebudzi się Pogoń, ale jak pisaliście wcześniej jest to zawsze nasza &quot;kochana Ekstraklasa&quot; ;-)
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Nieciecza - Wisła 2 @2.72 / Fortuna (Kurs z 24.11)
Ciekawy kurs na Wisłę. Kursy dość wyrównane, ale moim zdaniem to goście mają aktualnie silniejszą kadrę i powinni śmiało celować w komplet punktów w poniedziałek. Kurs na Białą Gwiazdę z pewnością jest tak wysoki, ponieważ jest ona drużyną własnego boiska. Na wyjazdach jest już trochę gorzej, mimo wszystko bliski wyjazd i dużo czasu na regenerację (10 dni) powinny zrobić swoje. W międzyczasie krakowianie zagrali eksperymentalną gierkę gdzie ulegli Puszczy, a kontuzji nabawił się Bałaniuk. Wg. Flashscore w drużynie gospodarzy zabraknie Gutkovskisa, Smuczyńskiego i Szarka. Do absencji w Wiśle trzeba dopisać Frana Veleza, którego świetnie zastępuje Basha, OldBoya Brożka, Marko Kolara oraz Ivana Gonzaleza. Pod znakiem zapytania stoi wystep Pola Lloncha.
Termalica 6 meczy bez porażki i jestem przekonany, że nastąpi przerwanie passy. Wyjazd na Termalicę dla Wiślaków jest moim zdaniem jednym z najłatwiejszych w sezonie. Goście z Krakowa obecnie na podium za Górnikiem i Legią, aczkolwiek przy zdobyciu trzech punktów jest szansa podgonić lidera, zwłaszcza że podejmuje mocną Koronę na wyjeździe, a Górnik groźną Jagiellonie. Wątpie aby te dwie drużyny zdobyły po trzy punkty. Patrząc na H2H, to drużyny w Niecieczy spotkały się dwa razy i obydwa mecze wygrała Wisła. Martwi trochę ta fatalna gra na wyjeździe Wiślaków, ale zdecydowanie mają potencjał, aby ten mecz wygrać. Z drugiej strony Termalica u siebie nie raz potrafiła zaskoczyć chociażby Lechię czy Legię, ale myślę, że nie tym razem.
Patrząc na skład Wisły na to spotkanie... Chodzą słuchy, że w lidze może już zadebiutować Wasyl, zwłaszcza że z Niepołomicami zagrał całkiem dobrze w pierwszym składzie. Biała Gwiazda ma bardzo szeroką kadrę co jest jej dużym plusem. W bramce na 99% stanie Buchalik, zwłaszcza po mocno przeciętnym meczu Cuesty w sparingu. W obronie zobaczymy najprawdopodobniej Sadloka i Głowackiego. O pozostałe dwie pozycje powalczą Wasyl, Bartkowski, Cywka i Zoran Arsenić. W drugiej linii zakładam, że Wisła wystawi pięciu zawodników. Konkurencja na tej pozycji jest b.duża. Pewniakami do gry powinni być Basha, Jezus Imaz, Victor Perez. Na skrzydle zagra pewnie Boguski albo Małecki. W środku pola zagra ktoś z dwojki Halilovic/Wojtkowski. Nie przekreślam również szans Bartosza, który zadomowił się w U-21. W ataku drugi snajper polskiej ekstraklapy - Carlitos. Skład na papierze bardzo mocny. Liczę, że gospodarze nie będą mieli nic do powiedzenia oraz, że zobaczymy Głowę z Wasylem na ŚO ????
Gdybym miał przewidywać to spodziewałbym się: Buchalik-Sadlok,Głowacki,Arsenić,Bartkowski-Imaz,Basha,Halilović,Perez,Małecki-Lopez
Polecam jeszcze taki pakiecik z Fortuny:
2/+2.5 @4.15
Wisła (-1.5) @5.40 (!!)
2/2 @4.20
Carlitos Gol - 2.40 (kurs z dnia meczowego)
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Lech Poznań- Wisła Płock 1 wygra przynajmniej 2bramkami 2.59 / fortuna
Na tą kolejkę spotkań widzę 2 zakłady warte uwagi. Zwycięstwo Legii, która wskoczyła na fotel lidera i sądzę, że szybko z niego nie spadnie, oraz pewne zwycięstwo Lecha. Zajmę się tutaj tym drugim spotkaniem. Gospodarze 6 pozycja w tabeli, po dobrym początku sezonu teraz mają lekką zadyszkę. Ostatnie 5 meczy, to 4 remisy i jedna porażka. Goście zajmują natomiast odległą 11 pozycję w tabeli, forma ostatnio kiepska. 5 meczy to 4 porażki i jedno zwycięstwo. Gram tutaj na przełamanie Lecha. Dobrze wiadomo, że każda seria się kiedyś kończy i sądzę, że w tym meczu Lech w końcu zdobędzie 3 punkty. Jeżeli gospodarze chcą w tym sezonie powalczyć o mistrza to muszą takie mecze wygrywać. Martwią mnie delikatnie te ich częste remisy, ale terminarz ostatnio mieli dosyć ciężki i te remisy notowali z dosyć dobrymi na naszym ekstraklasowym podwórku drużynami ( Wisła, Kraków, Lechia i Jagielonia). Przegrywali też z Górnikiem Zabrze, który jest bardzo mocny w tym sezonie. Jedyny remis, który nie powinien mieć miejsca to remis w ostatniej kolejce ze słabą Sandencją. Liczę na to, że to byl tylko wypadek przy pracy. Gości można w ostatnim czasie pochwalić tylko za wysoką wygraną ze Śląskiem. Pozostałe mecze to pasmo porażek, tracili w tych meczach po kilka bramek. Ogólnie tych bramek tracą prawie najwięcej w lidze, a Lech po Górniku i Koronie najwięcej strzela. Kibice jak i cały zespół na pewno liczą na 3 punkty w tym spotkaniu. Bezpośrednie pojedynki tych drużyn również wskazują na zwycięstwo Lecha. Myślę, że spokojnie ograją Wisłę Płock, typuje wynik 3-0.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Górnik Zabrze - Jagiellonia
Górnik @ 2.45
buk: Bah
+145


W poprzednim tygodniu Górnicy grali bardzo ciężki i trudne mecz z Legią, który zasłużenie przegrali. Zawodnikiem tamtego spotkania został Loska bramkarz Górnik, który wielokrotnie ratował swój zespół. Górnicy zagrali bardzo słabe spotkanie, bowiem nie mogli wykonać nawet dwóch prostych podań, a piłki wybijali na oślep. Nie wiem czy było to spowodowane przerwą reprezentacyjną, ale niektórzy gracze wyglądają już słabo kondycyjnie. Brak rotacji w składzie może dopiero przynieść fatalne skutki. Jagiellonia również nie zagrała rewelacyjnego spotkania z Niecieczą, remisując bezbramkowo. Goście pomimo, że są najlepsza ekipą w spotkaniach wyjazdowych, to w Zabrzu będą mieli spore problemy. Górnik już w tym sezonie miewał słabe spotkania po których bardzo szybko się podnosił i notował od razu wygraną. Myślę, że tym razem będzie podobnie, bowiem remis nie zadowoli nikogo w Zabrzu. Brosz zapewne ustawi zespół trochę ofensywnie i poszuka trzech punktów.​
 
funemanka 31

funemanka

Użytkownik
Górnik Zabrze - Jagiellonia 1DNB @ 1,7 buk: ForBet ✅ 3:1
Atut własnego boiska + najlepszy jak dotąd strzelec ligi, nie mogą się oglądać na Legię i liczyć na potknięcie w Kielcach jeśli chcą wrócić na fotel lidera. Ponadto jeszcze w tym sezonie nie przegrali u siebie, a Jaga na własnym terenie nie mogła trafić do bramki Niecieczan dając tylko dwa celne strzały.
&#39;&#39;Porażka 0:1 przy Łazienkowskiej nie ma żadnych negatywnych konsekwencji. Górnik nadal jest solidnym ekstraklasowym zespołem, który jest w stanie wygrać z każdym. Przegrał z Legią, czyli głównym kandydatem do tytułu, bo miał mniej szczęścia, ale w piątek znowu może pokazać swoją ofensywną siłę i skuteczność w starciu z Jagiellonią&quot; - W.Lubański
Co może napawać wątpliwościami to to, że Górnik oprócz strzelania wielu goli także sporo traci, najwięcej z zespołów w czubie tabeli. Bilans spotkań tych drużyn w ostatnich latach też nie może Zabrzan napawać optymizmem:

Dlatego też zagram asekuracyjne na zwycięstwo gospodarzy. Pozdro.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Cracovia - Lechia Gdańsk 24.11.2017. godz. 18:00 - WYNIK 2:1 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.94 / Buk: fortuna
Cracovia niby w ostatnim czasie zaczęła częściej punktować, ale brak zwycięstw sprawia że nadal w strefie spadkowej na przedostatnim miejscu. Ostatnio przegrali ważny mecz z Piastem Gliwice gdzie nie wyglądali aż tak źle ale szwankowało ostatnie podanie, bo przewagę w grze piłką mieli. To trochę podgrzało znowu atmosferę. Dziś powrót do Krakowa i ciekawi mnie jaki zespół w sumie zobaczymy, na pewno zrobili ogromny progres w ofensywie patrząc na to jak to wyglądało na początku te sytuacje są bramki też u siebie tylko w jednym meczu nie strzelili bramki, po ostatniej porażce i fakcie jakie miejsce zajmują tutaj presja na zwycięstwo będzie spora, będą musieli zagrać odważniejszą piłką zresztą to wydaje mi się najlepszą opcją i mam tu na myśli także fragment w który będą prowadzić, bo bronić wyniku kompletnie nie potrafią ile już oni stracili bramek w końcówce – Lech, Wisła, Śląsk, Sandecja, Jagiellonia, Płock, Termalica – bronienie to nie jest mocny punkt i nie będzie.
Dziś też powinni moim zdaniem mieć więcej piłki do gry w kontrze bo Lechia na pewno w pewnych fragmentach weźmie tą piłkę. Co do Lechii to też mega dziwna ekipa tam dla mnie w każdej minucie defensywa to bomba z opóźnionym zapłonem – udało się co prawda wygrać dwa mecze bez straconej bramki ale zdecydowanie nie wolno ufać tej formacji która w wielu spotkaniach zachowuje się jak dzieci we mgle kto oglądał mecz z Koroną nie tak dawno ten wie o czym piszę a problemów kadrowych ta formacja nie ma. Najważniejsze jest to ze ofensywa czyli główny motor moim zdaniem napędowy tej ekipy łapie lepszy rytm a nie da się ukryć indywidualności maja ogromne, wydaje mi się że też lepiej wyglądają fizycznie a i sytuacja kadrowa coraz lepsza. Myślę że w tym starciu nie będzie jakiego wielkiego czekania stać obi ekipy na to by ruszyć od początku z ofensywna grą bo tak naprawdę cały czas potrzebują jak powietrza tych zwycięstw jedni by uciekać z dolnych rejonów, drudzy by gonić pierwsza ósemkę a przy podziale punktów nikt nic nie zyskuje ba moim zdaniem tracą do celów jakie mają przed tym spotkaniem. O poziomie gry obu ekip w defensywie niech świadczy też fakt że to trzecie najgorsze ekipy pod względem straconych bramek
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Chyba niektórzy myślą że Górnik będzie w czubie do końca sezonu. Ja mam wrażenie że czas najwyższy by przytrafiła im się czarna seria. Jaga w tym sezonie bez porażki z czołowymi drużynami i wydaje mi się że ta seria w Zabrzu zostanie podtrzymana
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Chyba niektórzy myślą że Górnik będzie w czubie do końca sezonu. Ja mam wrażenie że czas najwyższy by przytrafiła im się czarna seria. Jaga w tym sezonie bez porażki z czołowymi drużynami i wydaje mi się że ta seria w Zabrzu zostanie podtrzymana
Jeżeli pojawi się dwóch / trzech wartościowych zmienników i do składu wskoczy z powrotem Ambrosiewicz za Wolniewicza to nie widzę przeciwwskazań. Na pewno grają jedną z lepszych piłek w naszej ekstraklasie , a atmosfera na ich stadionie w meczach domowych daje ogromny handicap w tych meczach.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Górnik Zabrze-Jagiellonia
Typ: 1
Kurs 2.60
Buk Fortuna
Analiza: 17 kolejka polskiej ekstraklasy piłkarskiej , Zabrzański Górnik podejmował będzie u siebie na stadionie ekipę Jagielloni Białystok. Kursy na wygrane obu ekip są mnie więcej takie same, jednak moim zdaniem to Górnik, który ma na swoim koncie w tym momencie 29 ugranych oczek jest delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów, na swoim stadionie ekipa ze śląska nie poniosła porażki w meczu o punkty od kwietnia roku poprzedniego kiedy to ulegli zespołowi Zagłębie Sosnowiec 1:2 był to mecz o mistrzostwo drugiej ligi, od tamtej pory nie przegrali ani razu, Jagiellonia natomiast ostatnio niespodziewanie podzieliła się punktami z zespołem Termaliki na swoim stadionie, chociaż była przed spotkaniem zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Jednak ostatnio gościom wyjazdy nie idą za dobrze, w 6 poprzednich meczach tylko 1 zwycięstwo, natomiast jeśli spojrzymy na formę obu zespołów jest ona podobna. Myślę jednak iż Górnik w tym meczu okażę się zespołem lepszym niż Jagiellonia. Stawiam na wygraną tych pierwszych oraz dokładny wynik 2:1 , uważam że będzie to ofensywne spotkania i bramki onejrzymy po obu stronach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 247

corner91

Użytkownik
Dziękuję za wasze wpisy. Dla mnie mecze Górnika z Jagiellonią jak i Korony z Legią są hitami w tej kolejce. Zastanawiałem się długo nad meczem Żaboli i jedyne co przychodzi mi do głowy to remis. Oglądałem grę Zabrzan z Legionistami i muszę przyznać jedno &quot; Ekipie Górnika brakuje sił&quot; . Zabrzańska ekipa jest bardzo młodym zespółem nie mogę im odebrać zaangażowania oraz tego iż na własnym stadionie to drużyna, którą ciężko ograć.
Jagiellonia jest drużyną poukładaną chociaż brakuje im jednak tej ikry pomimo której stać ich na osiągnięcie dobrego wyniku w Zabrzu. H2H pomiędzy tymi drużynami jest na korzyść Jagielloni oraz obie drużyny bez większych problemów kadrowych.
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Typ: Remi ⛔ 3:1
@ 3.50
Buk: forBet
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Cracovia - Lechia
obie strzelą @1,68
fortuna ✅
podwójna szansa 0-0 @1,66 fortuna ✅
Kolejna seria gier w naszej rodzimej Ekstraklasie, na początek starcie w Krakowie, gdzie miejscowa Cracovia podejmie Gdańską Lechię. Delikatnym faworytem są goście, ja jednak upatruję w tym meczu bramkowego remisu, jednak postanowiłem zagrać trochę bezpieczniej i typuję podwójną szansę, że remis będzie lub do przerwy albo na koniec. Jeśli chodzi o bezpośrednie H2H to remisu między nimi nie było od 5 lat, więc jest to typ z gatunku &quot;na czuja&quot;. Gospodarze po serii 5 meczy bez porażki, z których wygrali 2 i zanotowali 3 podziały punktów, ostatnio dość niespodziewanie ulegli w Gliwicach i ponownie znalezli się w strefie spadkowej, natomiast goście po kompromitującej porażce z Koroną 0:5 wygrali kolejne 2 mecze nie tracąc w nich bramki. Jeśli chodzi o absencje to trenerzy będą mogli skorzystać praktycznie z wszystkich zawodników, nie zagrają tylko kontuzjowani od dłuższego czasu Dąbrowski (Cracovia) oraz Peszko i Harasimowicz (Lechia), więc ich nieobecność nie będzie miała praktycznie żadnego wpływu.

Górnik - Jagiellonia
Górnik @2,6
fortuna ✅
obie strzelą w 2 połowie @2,87 fortuna ⛔
W drugim dzisiejszym meczu naszej Ekstraklasy rewelacyjny beniaminek z Zabrza podejmie vice mistrza Polski z ubiegłego sezonu, czyli Jagiellonię. Dla mnie delikatnym faworytem w tym starciu jest ekipa gospodarzy, która w tym sezonie jeszcze nie przegrała meczu u siebie, notując w 8 meczach 5 wygranych i 3 remisy, bramki 20:10, natomiast Jagiellonia jest najlepiej punktującą drużyną w delegacjach na 8 meczy ugrała 4 wygrane, 3 remisy i zanotowała 1 porażkę bramki 12:11. W ostatniej kolejce obie ekipy straciły punkty, Górnik przegrał w Warszawie z Legią 0:1, natomiast Jagiellonia dość niespodziewanie zremisowała w Białymstoku z Termalicą 0:0. Dzisiaj przewiduję, że Górnik preferujący bardzo ofensywny styl i strzelający najwięcej goli z całej stawki ruszy od początku na przyjezdnych, Jagiellonia mam nadzieję, że nie będzie kurczowo trzymac się obrony tylko pójdzie na wymianę ciosów i zobaczymy ciekawe widowisko z kilkoma bramkami dla jednych i drugich, bo Górnik mimo, że strzela najwięcej w lidze to też dużo traci co tylko zwiastuje emocje. Drugi typ to typowo statystyczny, jednak uważam, że ma duże szanse na powodzenie, ale do sedna Górnik na 33 strzelone gole 20 strzelił po przerwie, natomiast na 23 stracone bramki 17 stracił w drugiej połowie, zaś jeśli chodzi tylko o domowe mecze Zabrzan to na 10 straconych goli 9 stracili w 2 połowie. Jagiellonia na 21 strzelonych goli 14 zobyła po przerwie, natomiast na 19 straconych bramek 11 straciła w 2 połowie. A patrząc tylko na jej zdobycze bramkowe w delegacji to wyglada to też bardzo ciekawie na 12 strzelonych bramek w roli gości aż 8 zdobyli w drugich 45 minutach. W pierwszym meczu tych drużyn rozegranym w Białymstoku też wszystkie gole padły w drugiej odsłonie. Także liczę na podtrzymanie tego trendu przez obie ekipy.
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Lech Poznań- Wisła Płock 2 wygra przynajmniej 2 bramkami 2.59 / fortuna
Na tą kolejkę spotkań widzę 2 zakłady warte uwagi. Zwycięstwo Legii, która wskoczyła na fotel lidera i sądzę, że szybko z niego nie spadnie, oraz pewne zwycięstwo Lecha. Zajmę się tutaj tym drugim spotkaniem. Gospodarze 6 pozycja w tabeli, po dobrym początku sezonu teraz mają lekką zadyszkę. Ostatnie 5 meczy, to 4 remisy i jedna porażka. Goście zajmują natomiast odległą 11 pozycję w tabeli, forma ostatnio kiepska. 5 meczy to 4 porażki i jedno zwycięstwo. Gram tutaj na przełamanie Lecha. Dobrze wiadomo, że każda seria się kiedyś kończy i sądzę, że w tym meczu Lech w końcu zdobędzie 3 punkty. Jeżeli gospodarze chcą w tym sezonie powalczyć o mistrza to muszą takie mecze wygrywać. Martwią mnie delikatnie te ich częste remisy, ale terminarz ostatnio mieli dosyć ciężki i te remisy notowali z dosyć dobrymi na naszym ekstraklasowym podwórku drużynami ( Wisła, Kraków, Lechia i Jagielonia). Przegrywali też z Górnikiem Zabrze, który jest bardzo mocny w tym sezonie. Jedyny remis, który nie powinien mieć miejsca to remis w ostatniej kolejce ze słabą Sandencją. Liczę na to, że to byl tylko wypadek przy pracy. Gości można w ostatnim czasie pochwalić tylko za wysoką wygraną ze Śląskiem. Pozostałe mecze to pasmo porażek, tracili w tych meczach po kilka bramek. Ogólnie tych bramek tracą prawie najwięcej w lidze, a Lech po Górniku i Koronie najwięcej strzela. Kibice jak i cały zespół na pewno liczą na 3 punkty w tym spotkaniu. Bezpośrednie pojedynki tych drużyn również wskazują na zwycięstwo Lecha. Myślę, że spokojnie ograją Wisłę Płock, typuje wynik 3-0.
Popraw typ
edit: poprawione
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom