>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.11.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 22. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Anderlecht-Bayern
Typ: over 3.5 gola
Kurs 2.01
Buk Fortuna
Analiza: Anderlecht na swoim stadionie w tej 5 serii spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów podejmował będzie ekipę Monachijskiego Bayernu , ekipa gości oczywiście od samego początku jest stawiana w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, pomimo tego że nie będzie grała na swoim stadionie to Bayern jest zespołem co najmniej o dwie klasy lepszym od zespołu z Belgii i powinien spokojnie od samego początku do samego końca kontrolować przebieg tego spotkania. Anderlecht w tym momencie może jeszcze tylko powalczyć o 3 miejsce w tabeli , czyli o awans do piłkarskiej Ligi Europy,ale na pewno nie będzie to dla nich latwe zadanie bowiem Bayern dalej walczy o pierwsze miejsce w tabeli i w tym spotkaniu to mało prawdopodobne żeby zgubił punkty z tak słabym ostatnio Anderlechtem , który jest bardzo marnie zorganizowany w defensywie, stracił w sumie 9 bramek w dwóch spotkaniach z PSG. Stawiam tutaj na wysoką wygraną zespołu gości , oraz na to iż Anderlecht strzeli bramkę na swoim stadionie, Mój typ to wynik 1:3 po 90 minutach tej rywalizacji. Liczę że Bayern na finiszu przegoni PSG wygrywając wysoko w ostatnim spotkaniu.
⛔ 100
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 18:00
Spotkanie CSKA - Benfica
Typ: CSKA powyżej 1,5 gola
Kurs 2.05
Bukmacher: Millenium

Witam, wśród środowych spotkań najciekawiej dla mnie wygląda kurs na zakład powyżej 1,5 gola dla drużyny gospodarzy. Benfica przyjeżdża do mroźnej Moskwy, w sumie walczyć o honor - CSKA natomiast, jeśli myślą o awansie muszą walczyć o zwycięstwo. By je odnieść będzie trzeba wbić rywalom co najmniej 2 gole, bo uważam,że łatwo się nie poddadzą, gdyż 4 porażki i stosunek bramek 1:10 jest w tym momencie kompromitujący dla Portugalczyków. Myślę,że możemy się spodziewać dużo goli w tym meczu, dlatego mój typ jest wielce prawdopodobny...
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LM
Godzina 18:00
Spotkanie : CSKA Moskwa : Benfica
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.75
Bukmacher : Unibet
No to pozostaję przy czerwieni , w meczu CSKA z Benficą takiego kartonika się spodziewam , CSKA na pewno będzie do końca walczyć o awans z FC Basel obie drużyny mają po 6 pkt i 2 mecze do końca fazy grupowej , teoretycznie po tej kolejce CSKA może przeskoczyć FC Basel bo powinni dziś pokonać Benficę natomiast FC Basel gra z liderem Manchesterem United no ale nie interesuje mnie zwycięstwo CSKA tylko jak pisałem czerwień , piłkarze Benfiki grają fatalnie i na pewno nie tak wyobrażali sobie ten udział w LM , po 4 meczach 0-0-4 i zaledwie 1 gol zdobyty i 10 straconych może doprowadzać do szału zarówno ich jak i kibiców zresztą przekłada się to na brutalną grę i tak - 1 mecz u siebie z CSKA porażka 1:2 i 5 żółtych kartek , 2 mecz i pogrom z Basel 5:0 i co ? 2 żółtka i bezpośrednia czerwień dla Benfiki , mecz nr 3 z Manchesterem u siebie i 0:1 i czerwień dla nich mecz nr 4 z Manchesterem 2:0 i w meczu 5 żółtek z czego 3 dla Benfiki i co tu dużo pisać dzis mecz nr 5 i coraz bliżej odpadnięcia całkowicie z pucharów stąd liczę że dziś znowu będzie brutalnie i może sie to skończyć czerwienią , kto sędziuje ? ale na czerwień stawiam !
⛔ 100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anderlecht - Bayern Monachium
Typ: Bayern wygra do zera
Kurs: 2,35
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Od czasu przjęcia Bayernu przez Heynckes&#39;a gra Monachijczyków wygląda o niebo lepiej niż w końcowej fazie współpracy z Ancelottim. Można się tylko domyślać czy to wina byłego trenera, czy zespół grał przeciwko szkoleniowcowi. Dzisiaj Bayern powalczy o punkty w stolicy Belgii. Raczej niemożliwe jest aby mistrzowie Niemiec zakończyli grupę na pierwszym miejscu ze względu na bilans bramkowy PSG (17:0!) chyba, że Paryżanom powinie się noga i przegrają swój mecz. Mimo to ekipa z Niemiec napewno nie odpuści dzisiejszego spotkania licząc właśnie na potknięcie PSG i wygraną z nimi na swoim boisku w ostatnim meczu. Mój typ głównie stąd, że Anderlecht nie strzelił ani jednego gola w fazie grupowej Ligi Mistrzów i nie sądzę, aby piłkarze z Brukseli pokonali dzisiaj wyśmienitą defensywę Bayernu. W dobrej formie Lewandowski, a u gospodarzy nie zagra Teodorczyk. Ciężko wytypować over lub under bramkowy więc stawiam na brak trafienia gospodarzy. Powodzenia.
⛔ 100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów UEFA
Godzina: 20.45
Spotkanie: PSG - Celtic
Typ: Neymar strzeli gola i otrzyma kartkę - Tak
Kurs: 4.25
Bukmacher: Unibet
Analiza: Jutro o godzinie 20.45 na Parc des Princes Paris Saint-Germain podejmie szkocki Celtic. Gospodarze są liderem grupy. Do tej pory zgromadzili komplet punktów i jutro mogą zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie, chociaż i tak niemal są już jego pewni, ponieważ Bayern musiałby ograć ich w rewanżu różnicą czterech bramek, samemu zdobywając jutro z Anderlechtem komplet punktów, a to raczej nie wchodzi w grę. Głównie ze względu na formę w jakiej jest zespół ze stolicy Francji. Trochę wybiegłem w przyszłość, a powinienem skupić się na tym spotkaniu. Gospodarze to faworyt, bez dwóch zdań. Zapewne ten mecz wygrają. Pierwszy zakończył się wygraną na Celtic Park 5-0, a mogło skończyć się zdecydowanie wyżej. Neymar, Cavani i Mbappe grają świetnie, a przecież w tej drużynie gwiazd grają jeszcze tacy piłkarze jak Verratti, Di Maria, Pastore czy Draxler. Zresztą, nie ma co dywagować nad kadrami obydwu zespołów, bo to jest jednym słowem - przepaść. Mój typ oparty jest na przeczuciu. Czuję, że największa gwiazda drużyny ze stolicy mody zdobędzie jutro bramkę. To jednak nie wystarczy do tego, by ten typ &quot;wszedł&quot;. Musi jeszcze ujrzeć jakiś &quot;kartonik&quot;. Zdecydowałem się ten typ, ponieważ w pierwszym meczu właśnie takie coś miało miejsce. Neymar trafił do siatki szkockiej drużyny, a w drugiej połowie zarobił żółtą kartkę. Wiele zależeć będzie od rozjemcy jutrzejszego meczu oraz od tego czy piłkarze Celtiku będą jutro grać agresywnie, bo tamta kartka, to o ile mnie pamięć nie myli był rewanż Neymara na jakimś zawodniku po ostrym wejściu w jego nogi. Kolejny typ z &quot;mojej ręki&quot;, do którego potrzeba będzie trochę szczęścia, ale bez tego w życiu, jak i w zakładach bukmacherskich bywa trudniej, więc liczę, że mi ono po prostu dopisze.
⛔ 100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy, WSM Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Prostejov - Karlowe Wary
Typ: Prostejov
Kurs: 2.51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Poprzedni mecz który typowałem niestety zakończył się remisem, ale było blisko. Statystyki meczu bardzo wyrównane, w oddanych strzałach ze wskazaniem na Ołomuniec. Idę dalej tropem czeskiego hokeja i szukam tzw. niespodzianek (czytaj &quot;wysokich kursów&quot;) z mozliwoscią wygranej.
Mecz 2 klasy rozgrywkowej Czech, w którym piąta drużyna w tabeli LHK Jestrabi Prostejov (40 pkt 10-4-2-8), podejmuje lidera HC Energie Karlowe Wary (49 pkt 13-4-2-5). Prostejov obecnie na wysokiej fali, w ostatnich 10-ciu meczach 5 zwycięstw, 4 remisy (2 wygrane po dogrywce), jedna minimalna przegrana (0:1). Lider nieco gorzej, na 10 meczy 3 przegrane i 1 remis.
Wyraźną zwyżke formy zespołu z Prostejova widać w dwóch ostatnich meczach, kiedy to wygrali na wyjeździe z zespołem Usti 9:1 oraz z Trebic u siebie 9:0. Te same zespoły grały miesiąc wcześniej z drużyną Karlowe Wary, Trebic u siebie 2:2 (2:3) i Usti na wyjeździe w Karlowych Warach wygrał 3:2!!! POWODZENIA!
✅ 151
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Resovia - Zawiercie
Typ: (Handicap +2.5 seta) Zawiercie
Kurs: 2.25

Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Zacznę od Zawiercia ,które w tym meczu według mnie są w stanie powalczyć o jakąkolwiek zdobycz punktową ,a co za tym idzie ugranie seta. Dużym atutem dla Zawiercia jest niesamowita waleczność. Ostatnie spotkania wykonaniu zespołu Zawiercia to 5 porażek z rzędu. Ostatni pojedynek co prawda przegrany ale po 5-setowym pojedynku z ONICO Warszawa. Przegrana po 3 setowym pojedynku zSkra,Bydgoszcza,Jastrzębskim i Treflem. Świetne spotkanie z Czarnymi ,ale niestety przegrane po 5 setowym pojedynku również przegrany mecz po 5 setowym pojednek z Cuprum. Zwycięstwo z rewelacją rozgrywek Olsztynem w tie-breaku. Jak widać zespół Zawiercia lubi urwać czołowym zespołom sety i myślę. że jutro powalczą i przywiozą z Rzeszowa przynajmniej punkt.
Jesli chodzi o Resovie zwycięstwo w 4 setowym pojednynku z Radomiem. Zwycięstwo po słabym meczu Resovii w tie-breaku,przypominam że Cuprum grał w tym meczu bez Tahta i Guni. Wygrana w 3 setowym pojedynku z Olsztynem. Gładka przegrana z Treflem. Jak widać zespół z Resovii nie gra swojej siatkówki z sezonówubiegłych. Myślę że warto jutro wejść grubiej w ten typ i zagrać handi +2.5 seta na Zawiercie. Polecam kurs godny zagrania. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅ 125
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina:18:00
Spotkanie:Karabach-Chelsea
Typ: 0-2
Kurs:5,6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Kolejny mecz z ligi mistrzów i kolejny typ na dokladny wynik tym razem 0-2 dla Chelsea przy zwyciestwie pikarze gosci moga awansowac na pierwsze miejsce w grupie pod warunkiem ze druzyna AS Roma straci punkty w meczu z Atletico na stadionie w Madrycie przypomnijmy ze w pierwszym meczu w/w druzyn Chelsea rozbiła Karabach az 6-0 a AS Roma u siebie zremisowała z Atletico 0-0
⛔ 100
 
robson93 35

robson93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - USA, NHL
Godzina: 02:30
Spotkanie: Dallas Stars vs Montreal Canadiens
Typ: Dallas Stars, handicap 0:1,5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W środę mamy dużo ciekawych spotkań, wybieram jednak ten mecz. Zespół gości od początku sezonu dręczą kontuzje, w tym na najważniejszej pozycji, dzisiejszej nocy zespół Montrealu będzie grał znów, swoim bodajże trzecim bramkarzem, a jeden z dwóch obrońców trzeciej piątki: Victor Mete, 19 latek, nie jest jeszcze zawodnikiem który powinien grać na najwyższym poziomie. O ile dziury w ataku można zastąpić, dziury w tyłach niestety nie... Gwiazdy natomiast w rozegranych 9 meczach u siebie uległy tylko 2 razy, bilans 32:17, natomiast Montreal w 10 meczach wyjazdowych zdobył tylko 8 pkt bilans 27:39, myślę że Dallas wygra dziś bardzo pewnie i wpadnie sporo bramek. Powodzenia
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 43

kuba5017

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - RPA, 1 LIGA
Godzina: 18:30
Spotkanie: Platinum Stars - Bloem Celtic
Typ: 2
Kurs: 2.65
Bukmacher: forBET

Analiza:
Ten sam mecz odbyl się 4.11 i zakonczyl się wynikiem 1:2, tj. wygraną Bloem Celtic. Bloem Celtic zajmuje 5 miejsce mając o 2 mecze zagrane mniej niż podium. Natomiast Platinum Stars mimo jednego meczu rozegranego więcej zamyka tabelę. Platinum ma jedynie 1 wygraną w lidze (ostatni mecz ligowy byl wygrany) przegrywał z wieloma drużynami, z którymi Celtic wygrało. Bloem Celtic prezentuje się lepiej w każdej kategorii (na wyjezdzie/ogółem oraz forma) niż ich rywale. Ostatnim rozegranym meczem przez Platinum było właśnie bezoośrednie spotkanie tych dwóch ekip i - jak już wspomniałem wcześniej - zakończyło się wygraną dla Celtic.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Barcelona
Typ: 2 over 1,5

Kurs: 3.10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Kolejny dzień z Ligą Mistrzów, wczoraj fartem siadł mój typ na mecz Sevilli z Liverpoolem. Na środę wybrałem mecz Juve z Barceloną. Oglądałem ostatni mecz Juve i ekipa z Turynu ewidentnie ma problemy w obronie, w 4 ostatnich meczach na własnym stadionie tracili przynajmniej jedną bramkę. Drużyna z Camp Nou wręcz przeciwnie w 4 ostatnich wyjazdowych spotkaniach czyste konto. Atutem obu zespołów na pewno jest ofensywa, jednak sądzę, że i w tym meczu perfekcyjni w tym sezonie Umtiti i Ter Stegen staną na wysokosci zadania i zagrają tak jak przyzwyczaili już w tym sezonie sympatyków Blaugrany. Kusi mnie żeby zagrać na ostro i postawić na Barce i over 3,5 ale to już bardzo ryzykowny typ.
⛔ 100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt 1 liga
Godzina: 13:45
Spotkanie: El Raja - Wadi Degla
Typ: 2
Kurs: 2.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Outsider ligi El Raja podejmie dzis u siebie probe zlapania chocby punktu z Wadi Degla.
Jak to mozna zauwazyc w Egipcie kursy na remis na ten mecz w granicach 2.8.
Lecz sadze ze dzis tu nie bedzie remisu lecz skromne 0:1 lub 0:2 dla gosci.
Powody na win gosci:
1. El raja po 9 kolejkach tylko 1 zdobyta bramka przy straconych 17.o_O
2. El raja to znakomity rywal dla wadi degla aby odskoczyc dzis od strefy spadkowej.
3. Wadi degla o klase lepsza druzyna od El raja
4. W druzynie gosci wystapi dzis w miare bramkostrzelny - 4 gole na koncie - Quattara.
Typ troche na tak zwana &quot;czutke&quot; ale licze na skromne 0:1 lub 0:2 dla gosci ⚽
⛔ 100
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 11:00
Spotkanie: King - Hugill
Typ: Hugill
Kurs: 4
Bukmacher: unibet
Analiza: Sporo niespodzianek w pierwszej rundzie, dlatego na drugą postanowiłem poszukać doga. Jak szukać doga to najlepiej przeciwko Kingowi. Obrońca tytułu sprzed roku, nie za bardzo wiem jakim cudem go zdobył, ale fajnie, że mu się udało bo niewątpliwie bardzo wzruszający moment to był, a teraz do rzeczy. King ostatnio słabiutkie mecze, nie może się wstrzelić kompletnie. Zwycięstwa tylko nad słabymi rywalami, a i pare przegranych ze snookerowymi słabeuszami się ptrzytafiło, np Xiongman(po kursie ponad 5) czy Zifan(kurs w okolicach 4), więc czemu teraz miałoby tak się nie zdarzyć. Hugill i King w pierwszej rundzie bez szału, pokonali słabszych rywali w miare pewnie, wbijając po jednej 50tke. Hugill to kwalifikant z Qschoolu i poza pierwszym występem w Rydze zawsze coś tam potrafił ugrać nawet przegrywając z topowymi rywalami. Ostatnio 6:1 z selbym porażka ale tam pare partii na styku było, w EO ograł Bonda i postraszył Milkinsa. Generalnie bardzo mało płynnej i ładnej gry w tym turnieju i strach faworytów ruszać u buka. Co do Kinga to nie ma on głowy do grania w snookera i potrafi się bardzo usztywniać w ważnych momentach, albo jak ktoś wywiera na nim presję. Niewątpliwie jako obrońca tytułu jest w centrum zainteresowania co nie dokońca jest dla niego komfortową sytuacją. Prędzej czy później się spali w tym turnieju i zagra tragiczny mecz.
⛔ 100
 
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie: Basel - Manchester United
Typ: goście + więcej rzutów rożnych goście
Kurs: 4,20
Buk: Unibet
Witam. Dzisiaj wybieram mecz pomiędzy Basel a Manchester United. Manu w tym sezonie sobie bardzo dobrze radzi i w lidze mistrzów jak i w Premier League, gdzie za ManCity zajmują drugie miejsce. Sytuacja po dwunastu kolejkach jest taka, że City prowadzi aż 8-ma punktami. Spojrzałem na kalendarz rozgrywek i w dniu 10. grudnia dojdzie do starcia aktualnych gigantów, czyli Manu vs City. Co to ma do rzeczy z dzisiejszym meczem? No cóż, ostatnie rozgrywki w LM w fazie grupowej odbywają się w tym tygodniu oraz 5. i 6. grudnia. Myślę, że Manu dzisiaj będzie grał o zwycięstwo, aby już dzisiaj zagwarantować sobie pierwsze miejsce w grupie, aby w ostatnim meczu na luzie podejść (u siebie) i oszczędzać zawodników przed ważnym starciem z City 10. grudnia. Jeśli Manu chcę w tym sezonie jeszcze powalczyć o mistrzostwo w Anglii, to musi ten mecz wygrać! Zatem dobrze by było, już dzisiaj wszystko rozstrzygnąć, tym bardziej że w sobotę z Brighton Hove &amp; Albion nie przyjeżdża ekipa, która powala na nogi. W LM Manu sobie świetnie radzi jak wyżej wspomniałem. Cztery mecze, cztery wygrane, 10:1 bramek. Basel co prawda jest u siebie w lidze szwajcarskiej &quot;potęgą&quot; ale dla Manu pomijając wszystko o jeden numer z mały. Po pierwszym meczu u siebie który dość wysoko (5:0) z Benficą wygrali, zostali już w drugim meczu u siebie ściągnięci do realiów przez ZSKA Moskwę, z którą przegrali 1:2. Patrząc na statystyki, to ze stylu gry Anglików (ogólnie wszystkich drużyn) wynika dość dużo rzutów rożnych. Z czterech meczy wygranych w LM, Manu w 3 przypadkach również wygrał pojedynek na rzuty rożne. Jeśli moje przypuszczenia sią spełnią i Manu dzisiaj ten mecz weźmie na poważnie i będzie chciał od początku wygrać to będzie dusił przeciwnika. Zatem idę na wygraną meczu i ilość rzutów rożnych.
⛔ 100
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico - Roma
Typ: remis
Kurs: 3.45
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Przedostatnia kolejka spotkań grupowych w Lidze MIstrzów. Na Wanda Metropolitano zmierzy się Atletico z Romą. Atletico ostatnio często notuje remisy, w samej LM na 4 mecze 3 remisy, na ostatnie 10 meczów - 7 remisów. Roma natomiast w gazie, ostatnie 10 spotkań - 8 zwycięstw, remisy im się rzadko przytrafiają. No chyba, że mowa o Atletico. Mają oni nikłe szanse na awans, musieliby dzisiaj wygrać co będzie niełatwym zadaniem. Roma bramkostrzelna, natomiast Atletico świetne w defensywie. Atleti mało strzelają, na 17 spotkań we wszystkich rozgrywkach tylko 4 razy strzelili więcej niż 1 gola. Maszyna zwana Griezmann chyba się zacięła. Włosi wiedzą, że wystarczy remis aby zablokować Atletico w grze w następnej rundzie chociaż z pewnością mają ambicje na wygranie grupy. Myślę, że prawdopodobnym wynikiem będzie powtórka z meczu w Rzymie lub bramkowy remis 1-1.
⛔ 100
 
mfigzal 1K

mfigzal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Nice 1. liga Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Wigry Suwałki
Typ: Ruch Chorzów + obie drużyny strzelą
Kurs: 4.65
Bukmacher: efortuna
Analiza: Witam. Po ostatniej wpadce z typem Ruchu, wchodze do gry ponownie. Przystępuje do analizy. Ruch Chorzów, ostatnio dwa blamaże z Sosnowcem oraz ze Stalą Mielec. Grzeją czerwoną latarnie pod Górnikiem Łęczna. W 17 spotkaniach, 10 przegranych, jeden remis. Bilans bramek 22:25, dużo tracą, w prawdzie przeważnie jeden gol przy prowadzeniu, tak jak było w derbach, czy w spotkaniu z Opolem. Wigry Suwałki, nie są do chłopcami do bicia, dużo strzelają, 19;19 w bramkach.
Ruch musi się obudzić, i zacząć wygrywać u siebie, tymbardziej po ostatniej wpadce, gdzie remisowali, aż do 89minuty po golu Gancarczyka. Punkty uciekają, a ta drużyna, z tradycjami, ciekawą historią nie może grzać ostatniego miejsca na zapleczu Ekstraklasy. Kurs dobry na czysty Ruch 2.45.
Osobiscie uważam, że będzie 2-1, 3-1 dla Niebieskich. Powodzenia/
⛔ 100
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Dyscyplina: Esport ,Counter strike, Championship ECS EU
Godzina: 19.00
Spotkanie: Astralis vs Ninja in Pijamas
Typ: Ninja in Pijamas (1mecz)
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich, nie będe ukrywał, że wybrałem bardzo ciężki mecz, nie od dziś wiadomo o Astralis a o NiP dopiero w ostatnim czasie zaczęto pisać częściej więc może na dobry początek przybliżę wam drużyny :


Pewnie niektórym to wogóle nic nie mówi, ale jedna i druga drużyna to wielokrotni mistrzowie Danii i Szwecji. Aktualnie NiP w dużo lepszej formie, wygrali IEM Oakland w USA gdzie grała czołówka ( Faze Clan, C9 ,G2, SK Gaming...) i w finale ograli Faze Clan. Get Right wspiął się aktualnie na wyżyny swoich możliwości a draken tak napiepsza z AWP, że jakby Niemcy podczas II wojny mieli takiego snajpera to oglądalibyśmy dziś niemiecką telewizje a zamiast ul. Marszałkowskiej była by ul. Przyjaciół Hitlera. Do tego REZ.... jeśli będzie miał chłopak dzień to pewnie otworzy całe spotkanie i całą tabele.
O Astralis można by pisać książki, ale sprawa wygląda trochę inaczej... w Oakland nie wyszli z grupy, ostatni mecz wygrany z przeciętniakiem The MongolZ, lekkie rozczarowanie po przegranej z C9, generalnie chłopaki nadal mają potencjał, ale długa przerwa i ostatnie przeciętne wyniki nie mogą sie przełożyć na wynik. Na dokładkę grają dziś z słabym GODSENT, więc bardzo możliwe, że odzyskają pewność siebie dopiero po tym meczu.

Bukmacherzy trochę podpuszczają, bo kurs na zwycięstwo NiP to w tym momencie 4,5 (nieregulaminowy s*s) i zastanawia mnie co jest tego powodem ?
Ja oczywiście zaryzykuje i postawie czystą 2 na NiP, ponieważ w pierwszym meczu zagrają na mapie Train i nawet Faze uległo NiP w finale pomimo, że gracze clanu czuli się lepiej na tej mapie.
Trochę mnie martwi druga mapa, ale póki co żadne statystyki nie wskazują na jakąś niespodziankę,
w końcu to jest esport i można powiedzieć, że prawie w każdej drużynie jest jakiś Cristiano Ronaldo albo Messi więc wynik zależy w dużym stopniu od formy. Liczę na to, że Szwedzi nie skończą dobrej passy i dziś udowodnią bukom, że to oni są faworytem w dzisiejszym spotkaniu. Życzę trafnej Ligi Mistrzów. Pozdrawiam ????

✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dyscyplina-Piłka ręczna
Godz-18.30
Spotkanie-Piotrków Tr.-Wisła Płock
Typ-Piotrków h-9,5
Kurs-1.84
Analiza.

Bukmacher-Fortuna


Witam na dzisiaj wybrałem spotkanie w polskiej lidze,gdyż uważam że Piotrków nie przegra aż tak wysoko,wygrać raczej nie wygra ,choc w zeszłym sezonie była mega niespodzianka i Piotrków wygrał u siebie 26-25.
Wczesniejsze mecze kończyły się porażkami ale tak 5-7 bramek w plecy.
Wisła ostatnio tj,19.11 grał u siebie mecz Ligi Mistrzów z Kristianstad,ciężki mecz,który kosztował ich sporo wysiłku,zremisowany zresztą.
Uważam że dzisiaj nie będą grali na maksa żeby zlać swojego przeciwnika,no bo i po co?
Powodzenia.
Aha to jest mój 3 typ tutaj i liczę że passa zostanie podtrzymana.
✅ 84
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Barcelona
Typ: Wynik końcowy i obie drużyny strzelą : FC Barcelona i Tak

Kurs: 4,55
Bukmacher:
forBET
Analiza:
Witam ,
Juventus bez wątpienia przeżywa gorszy okres swej gry , myślę ,że Barcelona będzie chciała wykorzystać ten moment. Juventus od 15 spotkań zawsze strzela u siebie. Liczę ,że tak samo będzie dziś .
Z kolei Barca co prawda nie traci bramek na wyjazdach ostatnio lecz nie grała z drużynami pokroju Juve. Już w wyjazdowym spotkaniu z Atl. Madryt był remis 1-1.
Wydaje mi się ,że może być wyrównane spotkanie Barca w tej grupie na dwa mecze nie strzeliła bramki w wyjazdowym spotkaniu (samobój ze Sportingiem). Uważam, że jednak goście zepną się podobnie jak w spotkaniu w którym gościli Juve i szybko ruszą do ataku, chcąc jak pisałem wykorzystać słabszą dyspozycję gospodarzy. Mają tez świadomość ,że przegrywając Juve zrówna się z nimi w punktacji i oba zespoły będą miały po 10 pkt. Liczę tu na ładny mecz i wynik 1-2.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom