>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Muszę się tym z Wami podzielić

W 0

wiernyfanbarca

Użytkownik
Witam
Z racji, że nie mogę pisać postów na forum typy bukmacherskie, a wchodzi mi średnio 4 na 6 meczy, które obstawiam 3 drogowo.Dziś myślałem nad obstawieniem Sevilla vs Liverpool remisu, wydawało mi się to prawie pewne, myślałem nad wynikiem 3:3 lub 2:2, chociaż gdybym miał wybrać było by to 3:3 i co ? Do przerwy Sevilla 0:3 Liverpool, wynik końcowy 3:3 .. ah to uczucie, kiedy straciłeś okazję na coś dobrego i wiesz, że nie możesz tego cofnąć ????
Mianowicie mecz Juventus vs Fc Barcelona
Kibicuję Barcelonie od kilu ładnych lat i tak pewnie i regularnie jej grającej już przez jakiś czas nie widziałem, według mnie są głównym faworytem do zdobycia wszystkiego w tym sezonie.Mają trenera, który potrafi reagować na sytuację podczas meczu jak i odpowiednio dobierać skład.Dajmy na to sytuację Suareza, który był w beznadziejnej formie przez tak długi czas i co ? Valverde konsekwentnie na niego stawiał, aż w końcu udało mu się przełamać ( 2 gole w meczu wyjazdowym z Leganes ).Myślę, że teraz Suarez odpali i da dodatkowy impuls w ataku.Juve ostatnie 3 mecze to remis w LM na wyjeździe 1:1, zwycięstwo w lidze z wyniku 0:1 na 2:1 u siebie i ostatnia porażka z Sampdoria na wyjeździe 3:2.
Za to ostatnie mecze wyjazdowe Barcelony w LM to 0:0 i wygrana 0:1, także jak na Barcelone bardzo mało goli i myślę, że jutro to się zmieni i Barcelona pokaże, że jest w stanie ograć każdą drużynę na każdym terenie w tym sezonie nawet nie będąc w szczytowej formie.
Reasumując Barcelona celuje w tym sezonie kolejny raz w potrójną koronę(W lidze już 10 pkt nad Realem i Valencią 10 dni przed końcem listopada! nie można jednak zapominać o Valencii nad która są już tylko 4 oczka, choć myślę że i ta przewaga się niebawem powiększy), więc będzie chciała pewnie przypieczętować awans z pierwszego miejsca w grupie.

Warty uwagi jest też mecz Atletico - Roma | Atletico w beznadziejnej formie, ale nie traci goli. Pachnie remisem ?
 
Do góry Bottom