>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betclic Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Bo jak zaczną blokować strony tzw nielegalnych bukmacherów to nawet jeśli uda Ci się wybrać jakoś pieniądze narazisz się na konsekwencje prawne. A na pewno taka firma będzie to chciała wykorzystać utrudniając jak się da wypłatę środków.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie strasz, bo się...
Bukmacherzy są firmami licencjonowanymi, więc tutaj nie może być żadnego podtekstu, że ktoś będzie utrudniał wypłatę środków. Jeśli bukmacher nie wycofał się polskiego rynku po 1 kwietnia to oznacza, że zgodnie ze swobodą przepływu usług na terenach UE mogą świadczyć swoje usługi w naszym kraju.
Czy dojdzie do blokowania stron to się jeszcze okażę. Czytają list do ministerstwa od Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej mam obawy, czy takie praktyki będą zastosowane.
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Twoje obawy są moim wielkim marzeniem. Tylko w przypadku akurat tej firmy i jej bliźniaczego Expekta wiele osób przekonało się, że będą korzystali z okazji licząc na to, że ktoś zrezygnuje z wypłaty z obawy przed US.
 
E 0

el-maniaque

Użytkownik
Wpłaciłem sobie środki na skrill&#39;a, żeby zasilić konto gracza w betclic i niestety jak chciałem wpłacić ze skrill&#39;a, to okazało się, że jest ta forma wpłaty już niedostępna. Trustly tylko zostało i przelewy online.
 
T 0

toad

Użytkownik
Z tego co widzę, wypłata możliwa w chwili obecnej przelewem bankowym, przez Trustly, Skrillem i Netellerem.
 
maks 2

maks

Użytkownik
Wiadomo jak jest z wpłatą/wypłatą skrillem.
Nie udało mi się jednak nic znaleźć odnośnie wpłaty/wypłaty kartą, przypisaną do skrilla. Czy coś takiego przejdzie?
 
P 0

piepsz

Użytkownik
Pomocy. Co mam zrobić jak mam na betclic 6 tys a nie moge wejść na strone . na telefonie wchodze a na laptopie nie moge. jak moge odzyskac pieniadze ??
 
C 0

czarus

Użytkownik
Cześć,
Kasę z betclicka można jedynie wypłacić bezpośrednio na swoje konto bankowe w banku?
Nie widzę innych opcji wypłacania pieniędzy z betclicka na coś innego.
Czyli od teraz z betclicka można jedynie wypłacac kase bezpośrednio na swoje konto w banku?
PS. jest też opcja Trustly. Można przelać kase Trustly na &gt;&gt; konto bankowe w banku? I czy to jest bezpieczne?
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Założyłem konto na betclic. Z racji tego ze moj bank nie wykonuje przelewów w weekendy wplacilem pieniądze na konto z zony karty. Troche wygrałem i chciałbym teraz wypłacić. Przelew bankowy. I teraz nie wiem jak to zrobic zeby nie było problemu. Wplacając z zony karty betclic widział numer konta i teraz na to samo mam wyplacic, czyli na zony? Czy podac normalnie swoj numer konta?
 
S 0

spayki

Użytkownik
Czesc, mam pytanie;
Mam konto na Betlic i gram sobie na nim w Holandii. Pieniadze przelewam na buka przez Holenderski bank. Ostatnio dalem rade wygrac wieksza sume. Moje pytanie jest jak moge przelac pieniadze na swoje konto aby potem nie bylo problemow z US itp. Czy moge bezposrednio czy lepiej jednak bawic sie w Skrilla? Czy sa jeszcze inne opcje?
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom