>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna 2017/18

Status
Zamknięty.
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
A ja na oku mam następujące spotkania:

-

Union - Chacarita (0:0)

1 - @1,49 ⛔
Union dość niespodziewanie zajmuje 3 miejsce w lidze z bilansem bramkowy 12:4. Ale co się dziwić, jeżeli na wyjeździe ogrywa się Velez 2:0 czy u siebie Godoy. W zespole Union zobaczymy co najlepsze w ich składzie - w ataku Soldano, Gamba - duet, który zdobył w lidze 11 goli. W pomocy Acevedo. W obronie Battionelli, Pitton i Gomez. Maszyna jaką jest Union jak na razie funkcjonuje bez zarzutu i w meczy u siebie z raczej słabym beniaminkiem nie przewiduje większych kłopotów i łatwego zdobycia 3 pkt.
-

Olimpo - Godoy (1:1)

un2,5 - @1,63 ✅
Typ głównie z jednego powodu. Zdobycz golowa Olimpo w tym sezonie po 8 kolejkach wynosi 4 gole (na własnym stadionie w 3 meczach strzelili 1 bramkę). Z drugiej strony mamy Godoy - zespół własnego boiska, który w meczach wyjazdowym (4 spotkania) zgromadził 1 pkt i strzelił 2 gole.
Podsumowując jednym zdaniem: mamy mecz zespołów, który nic nie strzela z zespołem, który na wyjazdach jest najgorszy w lidze... i tyle w temacie.
-

Huracan - Velez (1:0)

1 - @2,05 ✅
Pobieram już teraz ten typ, mimo że jeszcze nie ma, żadnej informacji o składach - ale kurs sprzyjający.
Huracan musi zbierać pkty po ostatniej porażce z Godoy... ale wcześniej potrafili urwać punkty Union czy Colon. No i na pewno chcą się zrewanżować za pucharową porażkę z Velezem. Z Velezem, który ostatnie mecze nie wspomina najlepiej 2 porażki - 0:2 z Union (D), 0:4 z Gimnasią (W) świadczy, że w zespole gości coś się zacięło. I myślę, że ten kryzys jeszcze nie teraz zostanie przełamany.
Jeżeli w zespole gospodarzy zagraj duet Abila - Pusetto - myślę, można być spokojnym o gola dla Huracanu - a stąd już mały krok do zgarnięcia 3 pkt.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Superliga
Godzina: 01:30
Mecz: Talleres Cordoba - Rosario Central
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ja w tej kolejce idę w to spotkanie i zwycięstwo gospodarzy. Tabela wygląda tak:

Oba zespoły w całkowicie odmiennej formie. Talleres w tym okresie prezentuje się bardzo solidnie a na własnym stadionie odnieśli 3 zwycięstwa i 1 porażkę. Wygrali nawet z River Plate i to 4-0 a więc to pokazuje, że są w formie i w tym momencie ciężko się temu zespołowi przeciwstawić. Rosario z kolei jeszcze bez wygranej i po tym spotkaniu myślę, że pozostanie to bez zmian. Na wyjazdach goście 3 mecze zremisowali i 1 przegrali. Oprócz tego, że są bez formy to dzisiaj zagrają mocno osłabieni.
Absencje w Talleres:
pomocnik Reynoso (7 występów w tym sezonie) i napastnik Palacios (7 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
Absencje w Rosario:
obrońca Leguizamon (7 występów w tym sezonie), pomocnicy Colman (7 występów w tym sezonie), Romero (6 występów w tym sezonie) i Ortiz (3 wystepy w tym sezonie) i napastnicy Herrera (7 występów w tym sezonie) i Ruben (6 wystepów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
W zespole gości nie zagra 4 podstawowych zawodników z ostatniego ligowego spotkania i mogą mieć dziś problem, go gospodarzesą w dobrej formie.
⛔ 0-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera Division
Godz: 23:15
Spotkanie: CA Vélez Sarsfield - Godoy Cruz
Typ: CA Vélez Sarsfield
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na rozgrywki argentyńskiej Primera Division.
W bardzo ciekawym spotkaniu na José Amalfitani Stadium zmierza się ze sobą o ligowe oczka miejscowe Club Atlético Vélez Sarsfield a w gości przyjedzie drużyna Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 9 meczach 10 punktów co daje obecnie 21 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na 11 pozycji w argentyńskiej Primera Division zdobywając 14 oczek w swoich 9 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym.
CA Vélez Sarsfield w tym sezonie u siebie 2 zwycięstwa oraz 2 przegrane i bilans bramek 3-6 zaś Godoy Cruz na wyjazdach 2 remisy oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 3-9.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy zawsze lepiej grali u siebie na swoim śmieciach i teraz tez tam źle nie grają a 2 przegrane to z Boca Juniors i Union Sante Fe czyli zespołami obecnie z bardzo wysoką formą i na topie dobrze grającymi w delegacjach i z zespołami mniej wymagającymi wygrali u siebie a goście są bardzo mocni na swoim terenie na wyjazdach nie grają już tak skutecznie o ile w ogóle coś prezentują i to bardzo dobra szansa dla gospodarzy aby zgarnąć komplet 3 ligowych oczek do tabeli ligowej.
⛔ 0:1
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera Division
Godz: 23:15
Spotkanie: CA Vélez Sarsfield - Godoy Cruz
Typ: CA Vélez Sarsfield
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na rozgrywki argentyńskiej Primera Division.
W bardzo ciekawym spotkaniu na José Amalfitani Stadium zmierza się ze sobą o ligowe oczka miejscowe Club Atlético Vélez Sarsfield a w gości przyjedzie drużyna Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 9 meczach 10 punktów co daje obecnie 21 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na 11 pozycji w argentyńskiej Primera Division zdobywając 14 oczek w swoich 9 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym.
CA Vélez Sarsfield w tym sezonie u siebie 2 zwycięstwa oraz 2 przegrane i bilans bramek 3-6 zaś Godoy Cruz na wyjazdach 2 remisy oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 3-9.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy zawsze lepiej grali u siebie na swoim śmieciach i teraz tez tam źle nie grają a 2 przegrane to z Boca Juniors i Union Sante Fe czyli zespołami obecnie z bardzo wysoką formą i na topie dobrze grającymi w delegacjach i z zespołami mniej wymagającymi wygrali u siebie a goście są bardzo mocni na swoim terenie na wyjazdach nie grają już tak skutecznie o ile w ogóle coś prezentują i to bardzo dobra szansa dla gospodarzy aby zgarnąć komplet 3 ligowych oczek do tabeli ligowej.
Słaba analiza. Napisałeś wprawdzie jak się nazywa stadion Club Atlético Vélez Sarsfield czyli José Amalfitani Stadium, ale nie podałeś nazwy stadionu ekipy Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba. Poza tym nie podałeś barw Club Atlético Vélez Sarsfield jak też barw Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba. A to jak się okazało były kluczowe informacje i podejrzewam, że dlatego Club Atlético Vélez Sarsfield nie dał rady na swoim José Amalfitani Stadium pokonać Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba. Musisz nad tym popracować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Słaba analiza. Napisałeś wprawdzie jak się nazywa stadion Club Atlético Vélez Sarsfield czyli José Amalfitani Stadium, ale nie podałeś nazwy stadionu ekipy Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba. Poza tym nie podałeś barw Club Atlético Vélez Sarsfield jak też barw Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba. A to jak się okazało były kluczowe informacje i podejrzewam, że dlatego Club Atlético Vélez Sarsfield nie dał rady na swoim José Amalfitani Stadium pokonać Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba. Musisz nad tym popracować.
Przecież pisałeś bez odbioru wcześniej?
Chyba za krótko jesteś na forum żeby pamiętać że w ligach latynoskich najczęściej wygrywa gospodarz.
Widzę że niektórzy polubili twój post i o ile użytkownik z niecałą 100 postów mnie nie dziwi to znawcy już tak, jozzy22 odpuszczę bo sam sprawdź jego skuteczność w tym sezonie i tym temacie.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Spróbuj przeczytać mój post jeszcze raz, a potem jeszcze ze dwa razy. Jak już to zrobisz , to zastanów się co jest w nim napisane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
miałem coś uszczypliwego napisać.. ale się wstrzymam, nie o to tu chodzi.
Napiszę konstruktywnie (i mam pełną tego świadomość, że już po meczu).
Stawianie na Velez, które miał serię 4 meczów bez punktów, w tym 4:0 od Gimnasii (tutaj nie nawiązali nawet jakiejkolwiek walki) czy 0:2 z Unionem, gdzie w ciągu 90 min można sytuacje na bramkę policzyć na placach jednej ręki (Union to kolos na glinianych nogach a miejsce w tabeli nie odzwierciedla aktualnej formy)... O ile pomoc Velezu coś tam gra, to atak i obrona graja zwyczajnie słabo i w meczach z mocniejszymi zespołami zwyczajnie się gubią (może trema :|) natomiast bramka to zupełnie inna para kaloszy..na bramce Velez stał Rigamonti... facet, który rozegrał dotychczas w lidze 3 mecz i stracił 4 bramki, i który kompletnie nie potrafi daleko wybić piłki... no to trzeba być odważnym i kurs ledwie ponad @2 jest po prostu niski. Velez potrafi grać swoje jeżeli przeciwnik nie atakuje zbyt mocno, daje miejsce na rozegranie i wykończenie akcji.
Tak naprawdę jedyny ważny argument to mecz na własnym stadionie... i tyle.
Fajnie, że podałeś statystyki meczy u siebie i na wyjeździe, ale kopiowanie całego postu z innego tematu (gdzie musi on mieć określoną formę) jest zwyczajnie słabe. To już lepiej podać typ, kurs i 2-3 argumenty.... thats all. A wszelkie ozdobniki - to nie wyścig, w porównaniu z &#39;typami dnia&#39; - tutaj chodzi o argumentację, która może być nie trafna.. ale jakaś może być. Może też być argument typu - &#39;bo mam takie przeczucie&#39;... ale po co cała reszta ozdobników.
Przepraszam, że tak się rozpisałem, nie chciałem nikogo urazić, obrazić czy zniechęcić. Może po prostu wystarczy skrócić post do 2-3 zdań.. i łatwiej się go czyta i fajniej podjąć decyzję o typie... bo o to tu chodzi - żeby podawać fajne typy, argumentować je i dyskutować o lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
powyżej post trochę, bym powiedział, organizacyjny i &#39;off topic&#39;
a żeby nie być gołosłownym i rozsiewać hejt na forum ;) to wracam do tematu....
standardowo.. jedenastki meczowe podawane przez OLE:
https://www.ole.com.ar/futbol-primera/formaciones-superliga-fecha_0_1898810175.html#cxrecs_s
-

Chacarita - Huracan (0:2)

un2,5 - @1,45 ✅
dla odważniejszych - 2 - @2,35 ✅
Chacarita pewnie będzie walczyć o nie przegranie. Huracan cały czas jest w czołówce i coraz głośniej przebąkują o top 5 ligi. Oprócz obrony, po stronie gospodarzy warto zwrócić uwagę na Matosa... 35 lat na karku, ale wniósł poprawę gry w ofensywie. Goście także mają mocną obronę.. i skrzydłowego Pusetto:


jeżeli tylko Alfaro go za mocno nie przytemperuje to może wchodzić w obronę beniaminka jak w masło.
-

Colon - Tigre (3:1)

1 - @1,95 ✅
i wersja odważniejsza: 1+un2,5 - @3,7 ⛔
Colon jakiś tam poziom reprezentuje... Na własnym stadionie (5 meczy) zdobyli 9 bramek. Raczej strzelają sporo zespołom, które dużo tracą goli... a Tigre straciło tylko 2 gole na wyjazdach (pewnie dlatego tak wysoki kurs). Ale atak Colon jednak robi dobre wrażenie, Chancalay czy Vera powinni coś ustrzelić i Colon stać na minimalną wygraną (typ dla odważnych) nad Tigre. Jak to dodaje do kuponu.. a co będzie... zobaczymy.
Jeszcze dodam ,że na ten moment dodaje do taśmy wygraną San Lorenzo - kurs wysoki.. to &#39;in plus&#39;.. minus nie przeglądałem kadry na mecz.... in plus.. San Lorenzo walczy o mistrza - i to mnie przekonuje do pobrania typu... a coś więcej napiszę jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
majekx świetna robota w dziale, dba i pilnuje i zachęca do dyskusji pod moją nieobecnosć, tak trzymaj chłopie! ;)
Ostatnio wiele hitów za nami, ale i obecna kolejka to szlagiery jak derby Racing - Independiente czy River - Newells, a i taki Rosario - Boca to też ostatnimi laty pojedynek równie frapujący. Zapowiada się wielkie granie w tej kolejce.
Boca ostatnio poległa z Racingiem, porażka to jedno, a fatalnej kontuzji zerwania więzadeł w kolanie doznał Dario Benedetto i zdaje się ma MŚ i resztę sezonu z głowy -&gt; http://bocajuniors.pl/okropna-kontuzja-benedetto/
Powodzenia wszystkim z typami w najbliższym czasie.
Mniej polemiki o jakości analiz, a więcej o argumentach przemawiających za typami życzę. Jedni piszą lepiej, inni gorzej. Doceniajmy, że w ogóle piszą. Ale tez sami się starajmy zwracać uwagę na to co piszemy, bo nie piszemy by pisać, tylko by przekazać jakąś myśl. Jak oglądaliście jakiś mecz, wiecie jak kto zagrał to śmiało się dzielcie takimi sprawami.
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Szkoda Benedetto.. swoją drogą ciekawe czy wróci równie szybko co Arkadiusz Milik. Boję się, że już po karierze... wiadomo coś tam zostaje w głowie i po jednej kontuzji przychodzi kolejna.
Do szlagierów dodał bym jeszcze Rosario - Boca. Ja tymczasem typuję kolejne spotkanie. Jak napisałem wcześniej:
-

San Lorenzo - Arg. Juniors (1:0)

1 - @1,75 ✅
plus typ ryzykowny - 1+un2,5 - @3,45 ✅
San Lorenzo to w tym momencie zespół, który jako jeden z nielicznych może powalczyć z Boca Juniors o mistrzostwo. Kadrę mają szeroką, wyrównaną i silną. A ofensywa w postaci Blandi, Bellushi i Cerutti w tym sezonie zdobyła w sumie 10 bramek i zaliczyła 7 asyst.
Co do Argentinos to zespół zaliczył 5 zwycięstw z rzędu... i nazwy zespołów robią wrażenie.. ale w tym sezonie spisują się one poniżej oczekiwań (Rosario, Racing), ale potem przyszły mecze z Estudiantes i Colon.. i 2 porażki. Dziś mam celuję, że San Lorenzo spokojnie odniesie zwycięstwo - może być minimalne, ale 3 pkty to 3 pkty.
Co do jutrzejszego meczu:

-

River - NOB (1:3)


1 - @1,55 ⛔
Myślę można brać ten typ w ciemno... River musi gonić czołówkę, do tego dochodzi własny stadion i szansa na kolejne 3 pkty (po ograniu Union)... Co do NOB - nie zmieniam zdania - o ile w zeszłym sezonie grali swoje (i ja ten zespół lubię), to w tym sezonie gram przeciwko nim, bo wszyscy najlepszy zawodnicy opuścili klub i nie wróżę im nic dobrego w tym sezonie (a szkoda, może na wiosnę coś się zmieni).
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Panowie, coś więcej o tym meczu Rosario - Boca? Tak sobie przeglądam ofertę na noc i Boca lider, Rosario dół tabeli, ale po H2H widzę, że Boca się dławi w meczach z nimi. Kurs na Boca 2.45 i nie powiem, że chętnie bym w to wszedł, ale jeżeli chodzi o te ligi to jestem totalnym laikiem ???? Wyżej widzę, że fatalna kontuzja Benedetto, co jest na pewno wielką stratą, ale taki kurs jest spowodowany tylko i wyłącznie brakiem Benedetto, jakichś innych urazów czy całkowicie co innego stoi za tak wysokim kursem? Ogólnie polecacie zagranie Boca po takim kursie?
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Ale wczoraj River i Boca zaszalały.... zwłaszcza tłumaczenia trenera Juniors... masakra..., że bardziej skupili się na przepychankach niż na grze... :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Superliga
Godzina: 23:15
Spotkanie: San Lorenzo - Atletico Tucuman
Typ: 2
Kurs: 6,75
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Takiego wariacika próbuję. Tabela:

Gospodarze słusznie są faworytem w tym spotkaniu ale ja myślę, że łatwej przeprawy w dzisiejszym spotkaniu mieć nie będą. U siebie San Lorenzo ma na koncie 3 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę, natomiast ich rywal na wyjeździe ma bilans 1 zwycięstwa, 1 remisu i 3 porażek. Zespół Atletico Tucuman ma bardzo ciekawy kadrowo i zgrany ze sobą zespół i to jest chyba ich największa broń to zgranie, przynajmniej w moim odczuciu. W pucharze Argentyny zespół ten awansował do finału gdzie zmierzy się 9 grudnia z River Plate. Z pewnością na ten moment priorytetem jest dla nich ten finałowy mecz ale myślę, że tego dzisiejszego meczu jeszcze odpuszczać nie będą, bo do finałowego starcia jeszcze trochę czasu jest i te spotkanie może być dla nich ostatnim testem przed spotkaniem z River Plate. Kolejny mecz ligowy grają 4 grudnia u siebie z Colon i myślę, że w tym kolejnym spotkaniu trener już da odpocząć najważniejszym graczom w drużynie. Dziś spodziewam się, że goście tego meczu wystąpią z pełnym zaangażowaniem tak jakby to dzisiejsze spotkanie było tym finałem. Oczywiście to tylko takie moje gdybanie i wróżenie ale gdybym to ja był trenerem to dzisiejszy mecz potraktowałbym jak ostatni test przed tym meczem w pucharze Argentyny a w kolejnym spotkaniu z Colon zagrałbym rezerwowym składem ;) Zobaczymy jak to będzie, nie mniej spodziewam się, że dziś San Lorenzo będzie miał kłopoty w tym spotkaniu. Gospodarze zagrają bez kilku ważnych graczy i ja próbuję pograć tutaj w stronę niespodzianki. Mniej odważni mogą spróbować typu X2, bo kurs też fajny i wysoki
Absencje w San Lorenzo:
obrońca Salazar (5 występów w tym sezonie), pomocnicy Belluschi (8 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Mercier (8 występów w tym sezonie), Castro (5 występów w tym sezonie), Merlini (3 występy w tym sezonie) i Mussis (2 wystepy w tym sezonie) i napastnik Cerutti (8 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, najlepszy strzelec w drużynie)
Absencje w Tucuman:
pierwszy bramkarz Lucchetti (7 występów w tym sezonie), obrońca Sbuttoni (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnik Molina (bez występu)
⛔ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Ooo fiuuu Panie.. ale żeś zaszalał. Ja sobie San Lorenzo dziś daruję. Bez Ceruttiego i Belluschiego gospodarze sporo tracą w środku i w kreowaniu akcji ofensywnych... ale czy aż tak, żeby przegrać? Mają mocne skrzydła i wyrównaną szeroką kadrę. Może jakiś x2 można by pomyśleć.. ale czystą 2?...szaleństwo. Chociaż ja w poprzedniej kolejce popłynąłem na River gdzie kurs na NOB był w okolicach @10.
Powodzenia życzę ????
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
wczoraj odpuściłem... dziś już coś by wypadało zagrać. Kursy nie powalają, ale do jakichś kombi powinno się nadać:

-

Union - Belgrano (1:1)

un2,5 - 1,45 ✅
bardziej ryzykowny - 1+un2,5 - @3,35 ⛔
Typ głównie ze względu na statystyki bramkowe obu zespołów. Union u siebie (4 mecze) - 4:0, Belgrano na wyjazdach (5 meczy) - 4:7. Czyli mamy jedną z najlepszych defensyw na własnym stadionie kontra przeciętna ofensywa na wyjazdach.
W ataku Union zagrają Gamba i Soldano - a to już 11 goli w lidze (na 15 całego zespołu), z tyłu Acevedo a na skrzydle Zabala - i to już powinno wystarczyć na Belgrano. A kto jest wart odnotowania w składzie Belgrano? - głównie obrońcy - Lema i Benitez.. Dlatego myślę, za dużo bramek tutaj nie będzie - goście będą się bronić (a to jest ich mocną stroną), gospodarz atakować- i to jest ta niewiadoma - jak skutecznie. Gra Union mnie nie przekonuje i większość ataków powinna rozbijać się o dobrze funkcjonująca defensywę Belgrano. Ale po cichu liczę, że coś tam się uda ustrzelić

-

Huracan - Patronato (1:1)

1 - @1,55 ⛔

edit - brak słów, dwa karne, gra w przewadze przez ponad 40 min - nie wiem jak można było tego nie wygrać ????

Gospodarze u siebie jeszcze bez straty gola i bez porażki. W ataki zobaczymy Coniglio - bohatera poprzedniego spotkania Huracan - Chacarita. Na skrzydle Pusetto a w środku pomocy Bogado i Calello. Mimo nieobecności Abili to własny stadion powinien pomóc Huracanowi w odniesieniu 7 wygranej w sezonie. Patronato do ligowych potentatów nie należy, a seria 6 meczy bez wygranej (w tym 4 porażki) pokazują, że goście są w kryzysie. Uważam, że nie udźwigną tego meczu i mimo gry Ribasa na środku ataku nie uda im się zdobyć nawet 1 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
z dzisiejszych meczy szansę widzę w spotkaniach:
-

Talleres - Estudiantes (0:1)

1 - @1,9 ⛔
Talleres u siebie 5 meczy - 3-1-1, gole 10:3 - w tym 4:0 z River czy 5:2 z Lanus
Estudiantes na wyjazdach 4 mecze - 1-1-2, bramki 3:3
Telleres przed własną publicznością grają pewnie i solidnie. Do składu wraca Reynoso, w ataku bez zmian - Rojes, Menedes, Torres.W defensywie Olaza i Komar... to oznacz, że gospodarze dziś zagrają w optymalnym składzie.
Estutiantes, także bez braków kadrowych.
Tutaj na papierze Talleres wygląda lepiej, dodatkowo dochodzi atut własnego boiska. Myślę, mecz nie będzie obfitował w zbyt dużą liczbę bramek i minimalną wygraną odniesie zespół gospodarzy

Pozostałe typy:
Tigre - San Lorenzo - 2 - @2,25 (1:2) ✅
San Lorenzo w najmocniejszym składzie, musi gonić lidera
Boca - Arsenal - 1 - @1,25 ✅ + 1+ov2,5 - @1,75 ⛔ + 1/1 - @1,65 ✅ (2:0(1:0))
Boca ma do udowodnienia, że mecze z Racingiem i Rosario to tylko wypadek przy pracy i pora teraz na pewną wygraną i pokazanie kto rządzi w lidze.
te dwa pozostałe spotkania postaram się opisać później - ale nie wiem czy się wyrobię z czasem... więc różnie to może się nie udać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Przed nami kolejka numer 12.. Moim skromnym zdaniem, znacznie trudniejsza do typowania niż poprzednia. Z tego co się przyglądałem, czytałem i poszukałem to w oko wpadły mi tylko 2 spotkania (na razie typy delikatne, bo niewiele wiadomo o składach):
-

Rosario - NOB (1:0)

1 - @1,82 ✅
Rosario zaczęło w ostatnich meczach coś grać, i może nie po porywających meczach, ale pokonało i Bocę i Talleres - obie wygrane były sporym zaskoczeniem. NOB - mimo pozytywnych ostatnich wyników - 3:1 z River czy 2:2 z Racingiem, to jednak River jest w sporym dołku, a Racing gra wyjątkowo niestabilnie... mecze naprawdę na najwyższym poziomie potrafi przeplatać wyjątkowo głupimi porażkami. Wróżę tutaj, że własny stadion, plus doświadczenie piłkarzy, plus ostatnio mocno podbudowane nastroje przeważą szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy.

Drugie spotkanie to:
-

Sarandi - Internacional (1:2)

1x - @1,6 ⛔
Tutaj prosta kalkulacja. Independiente gra 4 dni później rewanżowe spotkanie w finale Sudamericany. Zapewne wyjdą na ten mecz rezerwami i dopóki kursy są jeszcze w miarę dobre, pobieram typ w stronę gości (z delikatną podpórką).
Co do pozostałych meczy - myślę jeszcze nad grą w stronę Lanus, a do oglądania na pewno wybiorę spotkania Belgrano - Huracan i Colon - Talleres.

co do streemów to polecam stronę:
http://livetv.sx/pl/
lub
http://www.sportp2p.com/live-stream/
dużo meczy i prawie każda transmisja z kilku źródeł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom