>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Bukmacher dostał loginy w tym samym dniu co zwycięzcy wysłali do mnie na PW. Jeśli Wam nie dopisał nagród, dostaniecie czystą gotówkę na skrill. Czekamy na odpowiedź osób decyzyjnych na forum.
 
S 7

scyzoryk73

Użytkownik
Nie ma nic. Rozmawialem z ich przedstawicielem na innym forum , sprawdzal to i napisal ze na waszym forum żadnego konkursu nie organizowali :p
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Witajcie,
Niestety bukmacher nie wykazuje wrecz zadnych checi do rozmow. Wysyla jedna wiadomosc na tydzien, po czym milczy. Nie ma sensu dalej kontynuowac tych donikad zmierzajacych wiadomosci.
Dlatego zdecydowalismy sie wyplacic Wam 1/3 wartosc nagrod na skrill. Robimy to z wlasnej kieszeni w ramach przeprosin. Bedziemy liczyc 1 EUR jako rowne 4 PLN.
Wszystkie osoby, ktore wygraly prosze wyslac do mnie Wasze adresy skrill. Jak ktos nie ma prosze podeslac nr konta bankowego z danymi do wyslania przelewu.
Przepraszamy Was najmocniej za zaistniala sytuacje. Na pewno bedziemy teraz bardziej rozsadnie dobierac sobie firmy wspolpracujace....
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Zdaje się ze nagrody na kontach,tylko warunki zmienione.
Obrót x5 i min 3 zdarzenia z kursem 1.4,ciekawe czy po obrocie w saldo przejdzia tylko kwota bonusu..
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Co znaczy że kwota bonusu przeszła do salda? jak dostałem 41 zł i obróce , wygram na przykład 200 to i tak dostane tylko 41 do salda?
 
Do góry Bottom