>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka PlusLigi (08-12.12.2017)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Spotkanie: Delecta Bydgoszcz - Cuprum Lubin 0:3
Godzina: 18:00
Typ: powyżej 182,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Przed nami 13 kolejka Plus Ligi, Bydgoszcz podejmuje we własnej hali będące w bardzo dużym kryzysie - w głównej mierze spowodowane jest kontuzjami w zespole ( 2 główni zawodnicy Kaczmarczyk i Taht) no ale niestety wyniki pokazują, że nie jest dobrze już 5 porażek z rzędu a w ciągu ostatnich 8 spotkaniach aż 7 porażek. Oczywiście przeciwnik nie jest z najwyższej półki dlatego idę w tym meczu w over meczowy. Spowodowane jest to słabą formą gości i brakiem Tahta, nie wiadomo czy zagra Kaczmarczyk jeśli tak to i tak nie zagra na 100 % swoich możliwości a gospodarze z Bydgoszczy jeśli wejdą w swój rytm meczowy potrafią napsuć dużo krwi najlepszym. Co prawda zaledwie 3 zwycięstwa na 12 meczy wygląda blado ale ostatnie spotkania z Olsztynem 2:3 i z Resovią 1:3 pokazują, że potrafią zagrać poszczególne sety na dobrym poziomie.
Dziś ich nie skreślam z powodu kłopotów gości i tylko dlatego wchodzę w ten over. Nie wydaje mi się aby Lubin ograło na wyjeździe w 3 setach.
Powodzenia
 
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Dziś godny polecenia wydaje się Gdańsk. Radom ze sporymi problemami kadrowymi. Do niegrającego od początku sezonu Vincicia dołączył rezerwowy przyjmujący Kwasowski i i pierwsza armata zespołu Filip. Na skrzydłach zagrają Fornal, Zaliński i Ziobrowski, jednak w razie problemów w kwadracie zostaje tylko siedemnastoletni junior Rybicki.Jakby tego było mało kontuzji nabawił się także pierwszy rozgrywający Droszyński. Nie trenował cały tydzień, dziś jego występ pod znakiem zapytania, a jeśli zagra to biorąc pod uwagę że nie trenował, oraz to że nie jest też mega dokładnym i ogramy rozgrywającym można liczyć na kilka pomyłek w jego wykonaniu.
Do zespołu Gdańska wraca Mateusz Mika. Nie zagra od początku ale w razie słabszej gry Ferensa który też ma coś do udowodnienia Radomianom jako ich wychowanek, Mateusz ma być gotowy do gry.
Gdańsk bardziej poukładany i mocniejszy od Radomia. Nie widzę szans na nawiązanie równej walki przez mocno osłabionych gospodarzy.
Gdańsk potrzebuje 3 pkt żeby obronić 3 miejsce w lidze i jak dla mnie dziś je zdobędzie
Gdańsk - 1,5 seta @ 1,85 ✅✅✅
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Espadon Szczecin - Zawiercie
over 182,5 pkt✅
1,80
Totolotek
17.00
Mecz bardzo ciekawy, Szczecin grozny u siebie. Zawiercie od kilku kolejek wygrywa swoje spotkania m.in Resovia, Katowice, Bedzin, porazka po tie break z Onico. Wazny pojedynek dla ukladu tabeli. Sadze, ze mecz bedzie wyrownany i zobaczymy w nim minimum 4 sety, ktore pozwola pokryc over.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak samo jak kolega Sokrates idę w stronę gości w meczu Radom - Gdańsk
Czarni Radom - Trefl Gdańsk 1:3
Gdańsk
1,40 STS
Gdańsk -1,5 seta 1,70 STS
0:3 3,45 eFortuna

Radom z bardzo dużymi problemami nie dość, że pierwszy rozgrywający Vincic od początku sezonu nie gra z powodu kontuzji to teraz kontuzji doznał Droszyński który go zastępuje i nie wiadomo czy zagra.
M. Filip w poprzednim meczu skręcił kostkę i także dziś nie zagra, do tego Kwasowski przyjmujący. Z kolei w Gdańsku wzmocnienie, wraca Mika.
Gdańsk jeśli zagra swoją siatkówkę od początku do końca widzę szybkie 3:0. Jednak zwycięstwo gości wydaje się pewne przez pryzmat kontuzji gospodarzy tak samo -1,5 seta powinno wpaść. Ja jednak ryzykuję mocniej i wejdę w 3:0.
Gdańsk w coraz lepszej formie z mocnymi rywalami potrafią wygrywać i można powiedzieć, że mobilizują się dużo bardziej do takich rywali. Ograli już Resovię, Olsztyn, Lubin, Jastrzębie, Warszawę teraz czas na Radom, który należy do tych mocniejszych rywali.
Szczecin - Zawiercie 3:2
powyżej 191,5 2,34 eFortuna

Coś czuję, że możemy w tym spotkaniu obejrzeć nawet 5 setów dlatego na ryzyko bardzo wysoki over meczowy.​
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Nie wiem czy buki chca z nas glupkow zrobic czy co ale tutaj innego wyniku niz 0-3 lub 1-3 nie widze. Gdansk to postrach wyjazdow. Zawsze deptcza po piętach w dodatku wraca mika. Radom ryzykownie z zagrywka i zapewne to im nie pyknie. Promocja jak ni wiem
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nie wiem czy buki chca z nas glupkow zrobic czy co ale tutaj innego wyniku niz 0-3 lub 1-3 nie widze. Gdansk to postrach wyjazdow. Zawsze deptcza po piętach w dodatku wraca mika. Radom ryzykownie z zagrywka i zapewne to im nie pyknie. Promocja jak ni wiem
-1.5 seta myślę spokojnie można grać, ale Gdańsk potrafi zagrać też padakę. Jak Czarnym będzie siedział serwis to mogą tutaj namotać. Filipa może nie być w ogóle, bo kontuzja w ostatnim meczu. Mika wraca? Jesteś tego pewny, bo coś mi się zdaje, że go zabraknie jeszcze.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
-1.5 seta myślę spokojnie można grać, ale Gdańsk potrafi zagrać też padakę. Jak Czarnym będzie siedział serwis to mogą tutaj namotać. Filipa może nie być w ogóle, bo kontuzja w ostatnim meczu. Mika wraca? Jesteś tego pewny, bo coś mi się zdaje, że go zabraknie jeszcze.
powiem Ci tak, bez miki daja rade ???? szalpuk naprawde robi robote z adrianem. Ja sie polakomilem --1.5 seta i do tego -6.5 punktu. Wiem ze tak sie nie gra ale nie moglem sie oprzec
Fortunka -1,5 seta już zdjęła i nie mozna tego zagrać. Widocznie za dużo osób to grało
Wedlug mnie 1.20 na win powinno byc na dzien dorby na gdansk, a tu 1.46 byl...
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
ogarneli bez problemu, zaluje tego -6.5. Przeciez to na zdrowy rozsadek radom nie mial szans zagrac, to bylo tak pewne, ze szukalem jakies podpuchy i nie zagralem za tyle ile chcialem....

zibi jak cos to priv pisz mi z typami bo widze ze podobnie myslimy ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
ogarneli bez problemu, zaluje tego -6.5. Przeciez to na zdrowy rozsadek radom nie mial szans zagrac, to bylo tak pewne, ze szukalem jakies podpuchy i nie zagralem za tyle ile chcialem....

zibi jak cos to priv pisz mi z typami bo widze ze podobnie myslimy ????
Spoko, nie ma problemu ???? Na dziś mam jeszcze tylko ten over co wyżej napisałem ???? Czuje 5 setów albo mocne 4 póki co mamy 1:1 więc jest ok ????
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
GKS Katowice - Cuprum Lubin
over 180,5 pkt ⛔ 177 pkt
1,85
Totolotek
Katowice ostatnio bardzo, bardzo slabo. Ostatnie 5 meczy to same porazki bilans setow 1:15 !!!
Goscie ciagle bez kontuzjowanego Tahta, gre ciagnie Kaczmarek. Cuprum po 5 meczach przegranych wygrali w Bydgoszczy za 3 pkt. Widze w tym meczu minimum 4 sety, oba zespoly sasiaduja w tabeli. Spodziewam sie wyrownanego spotkania i pokrycia overa punktowego.
P.s Katowice wszystko przegrywaja ostatnio, moze specjalnie przeciez trener kadry nie ma prowadzic druzyny klubowej ;) ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Gieksa może porażki , ale pozostawiła dobre wrażenie, grają u siebie i mają mega parcie by ponownie wygrać, ja w nich wchodzę -1,5s
 
M 220

mm25

Użytkownik
dzis wszystkie 3 mecze widzę po 3-0, powinno wejsc lekko głownie to belchatów i olsztyn, gdzie wkoncu muszą super mecz zagrac
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Wlazły dzisiaj nie zagra, nie bedą ryzykować jego zdrowia w takim meczu.
To są tylko twoje spekulacje... jak masz prawdziwe informacje to pisz, a nie przypuszczenia. Bo ja równie dobrze mogę napisać, że dziś Bełchatów wyjdzie drugim składem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom