>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

16 kolejka Serie A [09-11 grudnia 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj

Nie ma ani chwili wytchnienia od wielkich emocji. Kogoś rozczarował mecz Napoli z Juventusem? No to wynagrodził pojedynek Sampdorii z Lazio. Ponadto większość meczów można było oglądać w poprzedniej kolejce. Do historii przejdzie to co wydarzyło się w meczu Benevento - AC Milan. Tutaj nie ma co komentować, to trzeba sobie przypomnieć.
937752552409616384
INCREDIBILE!!! Ale sporo osób przekornie mówiło, że ten punkt może właśnie być z Milanem... Debiut Gattuso nieudany. Kolejną przeszkodą Rossonerich Bologna na San Siro. Jednak hitem tej serii gier Derby D&#39;Italia! Juventus na J-Stadium podejmie lidera tabeli, Inter. Mecz zapowiada się niesamowicie. Czy Juventus wyrwie zabawki Interowi, podobnie jak to uczynili z Napoli?
Macie już swoje przemyślenia po poprzedniej serii gier? Jakieś pomysły na najbliższy tydzień? Śmiało dzielcie się i dyskutujmy o wszystkim ;)
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Ja jako wieloletni kibic Premier League i klubu z czerwonej części Manchesteru, od obecnego sezonu jak się okazało również fan Serie A, z co raz większą niecierpliwością czekam na kolejną kolejkę włoskiej ekstraklasy. Mam wielką nadzieję, że Inter nie pozwoli zabić widowiska Juventusowi, jak zrobiło to ostatnio Napoli. Liczę też na wygrane obydwu klubów ze stolicy, co jeszcze bardziej zacieśniłoby walkę w TOP5. Jeśli pozwolicie zamieszczę tu bliżej weekendu swoją bukmacherską propozycję na szlagier tej kolejki.Pozdrawiam!
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ale też miejcie na uwadze fakt, że Inter zabił mecz z Napoli grając na wyjeździe ????
Ja myślę, że Inter jest mocny, ale nie zagrają jeszcze na tym etapie w otwarte karty z Juventusem. Juventus mnie nie zachwyca jak na razie, no ale oni zawsze na wiosnę włączali kolejne biegi.
Dlatego też uważam, że będzie to mecz underowy. Jedna, góra dwie bramki i kurs na under 2.5 biorę w Fortunie po 1.94, a na Uni 1.93.

Ze spotkań mniej prestiżowych to kurs warty ryzyka na Sampe. Ciekawe jak zareagują na porażkę w końcówce z Lazio. Cagliari jest spokojnie do ogrania, a widać było po piłkarzach Sampy, że byli w.k.u.r.w.i.e.n.i po ostatnim gwizdku z Rzymianami.
Sampa co prawda gorzej sobie radzi z wyjazdami, ale Cagliari wcale nie lepsze jeśli chodzi o domowe spotkania. Mega fartownie wygrali z Benevento 2:1 i takim samym stosunkiem z Hellasem. Oba spotkania mega fartownie w końcówce. A tak to przegrali ze słabiutkim Sassuolo, z Chievo 0:2, z Genoa 2:3, z Interem 1:3.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Ze spotkań mniej prestiżowych to kurs warty ryzyka na Sampe.
Kurs jak najbardziej adekwatny do ryzyka, ale dla mnie zbyt duże prawodpodobieństo remisu, więc zagram zależnie od nastroju w sobotę:
a/ remis,pre + Sampodria,live (o ile uda się złapać jeszcze fajniejszy) ale taki zestaw stawek, żeby remis dawał zwot, a wygrana Sampy - na zysk
lub
b/ zwykłe , normalne , bez nerwów, 2 DNB
Ku remisowi skłania mnie H2H (ostatnia wygrana wyjazdowa Sampy - 10 lat temu / sporo remisów na rozkładzie) oraz za niska liczba remisów przez te 15 kolejek, obawiam się przełamania tej tenencji
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Niby ostatnia wyjazdowa wygrana na tym terenie 10 lat temu, ale powiedzmy sobie szczerze, czy przez te 10 lat w którymś sezonie grali taką fajną piłkę jak teraz? Napoli-Fiora. Tutaj skłaniam się ku obie strzelą, ewentualnie 1 drużyna nie wygra do zera. Genoa-Atalanta. Goście pewnie dzisiaj wyjdą drugim garniturem na LE, bo awans mają pewny. Niby bez wygranej na wyjeździe jeszcze w tym sezonie, ale chociażby na zakład &quot;2 drużyna wygra dowolną połowę&quot; warto się pokusić jak najbardziej moim skromnym zdaniem.
 
komarinho81 0

komarinho81

Użytkownik
Witam serdecznie ????
W 16 kolejce Serie A mamy hit sezonu,czyli spotkanie Juventus-Inter ,Derby D&#39;Italia po ktorym tak naprawde nic nie zostanie wyjasnione ???? Dla mnie pewniakiem jest remis w tym meczu,obydwaj szkoleniowcy zamkna i zabija to spotkanie,nie beda ryzykowac wiec remis po kursie 3.75 jest niezla opcja.Nie widze tutaj innego wyniku jak 0-0 ???? pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dla mnie pewniakiem jest remis w tym meczu,obydwaj szkoleniowcy zamkna i zabija to spotkanie,nie beda ryzykowac wiec remis po kursie 3.75 jest niezla opcja.Nie widze tutaj innego wyniku jak 0-0 ???? pozdrawiam
Mówienie, że to pewniak w takim meczu to spore nadużycie ;) Tutaj dzisiaj wszystko się może zdarzyć. Mecz zapowiada się niesamowicie. Oby tylko Inter przyjechal grać w piłkę, bo pamiętam jak na San Paolo przyjechali z takim samym nastawieniem jak Juventus w poprzedni piątek...
939427689802420225
Spaletti wygrał tylko 1 z 21 meczów jako trener przeciwko Juvetnusowi! Miało to miejsce w tamtym sezonie, gdy Stara Dama była przed finałem w Cardiff i Allegri dał kombinowany skład...
Inter ma jednak maszynkę, Icardi ma świetny bilans w meczach przeciwko Juve, ale teraz w bramce Szczęsny, a nie Buffon. Czy Polak go zatrzyma?
Oczywiście remis to możliwe rozwiązanie, ale chyba dobrą opcją jest też zakład na Poniżej2,5 gola.
Wreszcie derby d&#39;Italia nie tylko z nazwy będą elektryzować, a także z powodu miejsc w tabeli! Niech to już się zacznie!
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
JUVENTUS - INTER
Allianz Stadium, godz. 20:45
Dzisiaj do Turynu przyjeżdża niepokonany lider Serie A – Inter.Gospodarze będą chcieli ostudzić ich zapędy i pokazać miejsce w szyku , goście powtórzyć wyczyn Lazio i wygrać .Oczywiście nie inaczej wypowiadają się trenerzy obydwu drużyn.
Allegri komplementuję wyczyny gości , aczkolwiek liczy na dobry występ i zatrzymanie 3 punktów , zauważając iż to spotkanie nie zdecyduję o mistrzostwie.
Spaletti stwierdza natomiast iż by osiągnąć cel potrzebują nadal mnóstwo punktów ,dlatego przyjeżdżają po komplet.... aczkolwiek nie zamierzają się podpalać.
Także mamy z obu stron asekurację ,ale sądzę iż jeśli któraś z drużyn zdobędzie prowadzenie to rywal nie pozostanie dłużny i spotkanie nam się otworzy.Kto wygra? , nie podejmuję się tego ,ale liczę na gole. Wyniki top 5 : Roma –Inter (1:3) , Napoli – Inter (0:0) , Juve –Lazio (1:2) , Napoli – Juve (0:1) .Widzę tu bramkowy remis ,lub wygraną 1 bramką..

Nieobecności : Buffon, Howedes, Pjaca, Lichtsteiner (kontuzja) , Dybala (forma) / Vanheusden

Typ:przedział bramek 2-3 za 1.98 @ Fortuna ⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dybala (forma)
Faktycznie Dybala może nie jest w super formie, po fenomenalnym początku przyszedł większy dołek. Nawet wczoraj gdzieś widziałem statystykę, że w pierwszych 8 meczach 12 bramek, a kolejne 10 spotkań to ledwo 2 gole. Dołek widoczny, ale to gracz robiący różnicę.
Wraca Mandzukić, a on na lewym skrzydle to hamulcowy, wiadomo walczy, ale kurcze marnować potencjał Douglasa Costy czy Bernardeschiego na skrzydle kosztem wystawiamia Mandzukica? To mnie zawsze irytowało w Allegrim... Odcina przez to jedno skrzydło od razu, bo Mandzu wiadomo, ze nie lata.
Na taki mecz jak dziś bedę zaskoczony jak Dybala nie wyjdzie. To crack, on takie mecze może i potrafi swoimi zagraniami rozstrzygać.
PS. Świetna okładka La Gazetta dello Sport! ????
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Na taki mecz jak dziś bedę zaskoczony jak Dybala nie wyjdzie. To crack, on takie mecze może i potrafi swoimi zagraniami rozstrzygać.
Też byłem zaskoczony, lecz powielam tylko to co powiedział trener ;) .Osobiście uważam iż absencja to jakieś 30% mniej armat w ataku Juve... ale jak już wspomniałem ,,z obu stron mamy asekurację,,(wypowiedzi) , a skoro to ,,derby Włoch,, to i fake nowiny też muszą się pojawiać.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Cagliari - Sampdoria
Tak jak pisałem wcześniej.
Koło takiego kursu nie można przejść obojętnie.
Sampdoria ostatnie dwa spotkania przegrane. Po ostatnim meczu widać było, że są wkurzeni mega i to podziała motywująco. Zdecydowanie więcej jakości w składzie ma ekipa z Genui. Oprócz Karola w Sampdorii pełny skład. Natomiast u gospodarzy nie zagra: Barella (zawieszenie), Crosta, Melchiorri (kontuzje). Sampa słabiej sobie radzi na wyjazdach, ale na Sardynii gole strzelały tak mocarne ekipy jak Verona, Benevento czy nędzne w tym sezonie Sassuolo. h2h nie zachęca, bo Sampdoria ostatni raz tam wygrała 10 lat temu, ale kiedyś musi przyjść przełamanie. Nawet na dnb można łapać 1.98.
Sampdoria @2.87
Sampdoria DNB @1.98
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Juventus - Inter
Nie ma co się łudzić, dla Interu 1 punkt w obecnej sytuacji to jest bardzo dobry wynik. Główne zadanie dnia to brak 3 punktów Juventusu i to nie ulega wątpliwości. Sytuacja, gdy Juventus ogrywa przed LM Napoli i po LM Inter czyli w międzyczasie meczu z Olympiakosem o wyjście tak naprawdę z grupy to będzie najgorsza z możliwych historii pokazująca dominację kulejącej Starej Damy, ale jednak nadal dominującej.
Ja na szczęście jestem dobrej myśli, bo uważam że Inter po zeszłorocznym meczu w Turynie (1-0 w doliczonym czasie 1 połowy po bombie Cuadrado, cios do szatni. Później czerwona dla Perisicia i po meczu dla Icardiego zawieszenie na 2 albo 3 mecze i chyba dla Candrevy? Tego dokładnie nie wiem, ale całą sytuację jaka była wtedy na boisku dobrze pamiętam). To będzie dobra lekcja przed dzisiejszym meczem.
W składach, po stronie Interu tylko drobne korekty. Wraca Miranda, który specjalnie wy kartkował się na Chievo by dzisiaj grać na 100% co w połączeniu ze Skriniarem daje jedną z najlepszych par stoperów w Serie A. Tak samo Gagliardini pauzował z Chievo. Następna sprawa jak w tym sezonie rozgrywają mecze wyjazdowe. Już nie ma porażek z topem ligi. Najpierw 3-1 w Rzymie z Romą później cenny punkt w Neapolu. I naprawdę nie obchodzi mnie za nic, kto zabił kto zamurował, kto się za przeproszeniem zesrał. To jest taktyka i to trzeba szanować. Ktoś chce widowisko mogę podać streamy do 3-4 ligowych meczów i tam na trzy bramki gospodarzy gość odpowie czterema. ;)
Tak samo nie mam pretensji do postawy Juventusu w Neapolu tydzień temu, prosta sprawa.
Inter ma jednak maszynkę, Icardi ma świetny bilans w meczach przeciwko Juve, ale teraz w bramce Szczęsny, a nie Buffon. Czy Polak go zatrzyma?
Icardi wiadomo, mega strzelec. Ale ja bym jeszcze na równi z nim wymienił kogoś innego a mianowicie &quot;Ivana Groźnego&quot; Perisicia. Jak dla mnie na razie najlepszy zawodnik Interu i ogólnie najlepszy skrzydłowy tej rundy. Niesamowita forma, niesamowity gaz no i niesamowity bilans bramek +asyst, okraszony hattrickiem z Chievo. Nie chce się powtarzać z teorią z poprzedniego tygodnia tym bardziej po nie trafionym typie, ale ponownie po Lorenzo Insinge to Ivan Persić to będzie klucz do wszystkiego. Do kontrataków, do dograń do Icardiego i tak dalej.
Także propozycje od nowego kolegi, bardzo trafne.
Inter over 3.5 kornerów @1.48
Inter over 4.5 kornerów @1.97
Oprócz Persicia do mnożenia rogów jest druga strona w postaci Antonio Candrevy. Przy ewentualnym odrabianiu strat ten typ to bajka.
Dzisiaj u mnie nie kurs a typ decyduje na którą stronę gram. Dla mnie remis ze wskazaniem na Inter. Być może nie wyciągam wniosków z 1 grudnia i meczu w Neapolu, ale wg mnie nie ogarną kolejka w kolejkę 6 punktów z czołem tabeli.
Paradoksalnie może być tak, że Juventusowi było łatwiej na wyjeździe z Napoli jak u siebie dzisiaj z Interem.
Inter +0,5 @2,06 Uni ✅ 0-0
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus - Inter
poniżej 2.5 gola
@1.81
Uni✅✅
W przewidywanych składach brakuje mi Costy. Gra ostatnio bardzo dobrze i szkoda jeśli dziś nie zagra od pierwszej minuty. Juventus gra, Juventus wygrywa, ale ciągle nie może wejść na właściwe tory z formą, to jeszcze nie jest ich szczyt. Mimo to potrafili piłkarze Maxa wywieźć 3 punkty z Neapolu. Od początku sezonu psioczyłem na defensywę Starej Damy, ale w końcu widać poprawę w ich grze.
Jednego możemy być pewni. Oba zespoły nie rzucą się do gardeł, gdy sędzia zagwiżdże po raz pierwszy. Taktyka i jeszcze raz taktyka. Juventus nie może pozwolić sobie na porażkę i musi zagrać bardzo zachowawczo, wydaje mi się, że zobaczymy Juventus podobny do tego, jaki widzieliśmy w Neapolu. Dla Interu remis w tym meczu będzie sukcesem. Przewaga nad rywalem zostanie zachowana. Inter również czujny w defensywie, tylko 10 straconych bramek. Formacje defensywne będą kluczem do zwycięstwa.
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
Juventus - Inter
Typ: (Miranda, João) Otrzyma Kartkę - 3,00
Unibet
Cześć.
To mój pierwszy typ w tym dziale.
Jestem wiernym kibicem Juve od dziecka. ????
Dzisiaj mecz na szczycie w Serie A.
Mecz bardzo trudny do wytypowania wyniku, dlatego wchodzę dzisiaj w kartki.
Juventus z dorobkiem 37 pkt. na 3 miejscu w tabeli podejmie u siebie lidera - Inter z dorobkiem 39 pkt.
Jest to tzw. mecz o 6 pkt, w którym nie ma kalkulacji i odkładania nóg. Będzie tu walka na całego.
Średnia żółtych kartek z ostatnich 5 meczy (w meczach pucharowych nie liczyłem kartek z dogrywek) między tymi drużynami to: 6,2.
Oprócz tego Miranda jest graczem, który często łapie kartki - w obecnym sezonie w 14 meczach złapał już 5 kartek.
Obstawiam, że dzisiaj dorzuci 6stą do kolekcji. ????
Liczę też, że Juve po walce zgarnie dzisiaj 3 pkt.
Powodzenia
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Witam wszystkich. Mam pytanie do znawców śledzących na bieżąco Serie A. Zostało mi na kuponie Napoli 1x. Kupon za dużą stawkę i zastanawiam się czy jest sens kontrować na Fiorentine.. Nie śledzę jakoś regularnie Serie A i będę wdzięczny za jakieś opinie. Napoli nastawione w tym sezonie na scudetto, pełna mobilizacja na ligę i według mnie nie ma opcji by to przegrali. Ale jeśli ktoś ma jakieś newsy czy coś to będę wdzięczny. Kupon w Totolotku więc nie ma opcji cash out
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Kupon w Totolotku więc nie ma opcji cash out
A nie da rady zagrać dzisiaj X2, 02 czy jeszcze inną nomenklaturą na Fiorentinę? Cash out jest od stu lat tylko nie w takiej oficjalnej formie jak wprowadzili teraz ;) Jak to jest faktycznie spora wygrana to wybierasz z pośród 5 ziemniaków (o ile tam grasz) najwyższy możliwy kurs na Violę z podpórką i jesteś u siebie.
Kupon za dużą stawkę
Nie śledzę jakoś regularnie Serie A
????
Ale już odpowiadając na Twoje pytanie. Napoli nie przegra dwóch spotkań pod rząd na San Paulo, to można zakładać w ciemno. Gorzej jakbyś miał wygraną bo dla mnie te 1,3 to jest mina. Napoli po grze w Holandii w tygodniu i bez Lorenzo Insigne + przemęczony Hamsik, wcale sobie tak łatwo nie poradzą jak wskazują kursy.
Fiorentina &quot;ta nowa&quot; od tego sezonu na wyjazdach prezentuje się tragicznie. Przegrana z Crotone, zaledwie remis ze Spalem to są wyniki nie tyle słabe co po prostu wstydliwe. Albo nawet porażka z Chievo w Veronie. To nie jest przypadek, że na tyle wyjazdów jak przykładowo w tych 3 co wymieniłem zdobyli 2 punkty.
Na moje, trochę życzeniowy typ (których nigdy chyba nie zagrałem), ale Napoli wygra różnicą jednej bramki to jest taki najbliższy scenariusz jaki zakładam. Liczą się 3 punkty i nic innego. Granie coś na zasadzie jak z Milanem czy Udine.
No i tak jak się spodziewałem. Napoli niezła mina, podobnie jak Roma. Obie miały okazje i to nie jedną a nic nie chciało wpaść. Żałuje strasznie undera w Neapolu bo linia konkretnie była zawyżona a tu bez pół bramki skończyli.
----------------------------------
Udinese - Benevento

Benevento wszystko fajnie i miło, że po stu kolejkach zdobyli 1 punkt i to bramkarzem w doliczonym, ale to był tylko epizod, miły akcent nic więcej. (Wypada im jeszcze Cataldi za kartki wypożyczony z Lazio, którym mocno interesuje się Fiorentina, grał 15x90 minut w tym sezonie).
Udine pod rządami Masimmo Oddo wygląda ciekawie. Najpierw przegrany mecz z Napoli, ale gra była zadowalająca i w poniedziałek pewne zwycięstwo nad Crotone 3-0. No i nie zapominajmy o hokeju jaki zagrali z Perugią w Coppa. Od dobrego miesiąca boki obrony tworzą Widmer wracający po kontuzji (którym notabene interesowało się Napoli przed sezonem, ale Udine za dużo żądało) i Ali Adnan fajny techniczny zawodnik pierwotnie ustawiany w ofensywie a teraz cofnięty na wahadło w systemie 3-5-2. Z formą ponownie wystrzelił Jakub Jankto w sumie pomijany przez Del Nerego. Samo odstawienie Rodrigo de Paula na ławkę przez Oddo pokazuje, że świętych krów nie będzie w podstawowym składzie. Z 2 kolejki temu wspominałem o samym Oddo i myślę, że jako szkoleniowiec nie patrząc przez pryzmat prowadzonej Pescary to ciekawa kandydatura.
Zdrowa rywalizacja praktycznie na każdej pozycji, od bramkarza po atak, brak znaczących kontuzji. To wszystko wpływa na pozytywny rezultat w dzisiejszym meczu. Dla mnie wygrana różnicą dwóch bramek w tym przypadku. Azjan -1 już w ogóle z mega zabezpieczeniem stawki.
Udinese -1,5 @2,30 Uni ✅ 2-0
Udinese -1 @1,75 Uni ✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Derby d&#39;Italia na remis. Podział punktów. Inter w drugiej połowie bez sztycha. Ręka Benatii była, czy to karny? Hmm mam wątpliwości, ale słusznie Święcicki przyznał w czasie transmisji, że rok temu za takie samo zagranie De Sciglio w polu karnym Juventus dostał rzut karny w meczu z Milanem. Więc brak konsekwencji...
Lepszy był Juventus, a Cuadrado dla mnie mvp. Pokazał się z najlepszej strony w dniu wczorajszym. Typowy Cuadradinho, kiwał aż miło. woził rywali. Mandzukić najbardziej nieskuteczny, miał tych okazji trochę, a to poprzeczka, a to upadek, a to Handanović, lub jak kto woli &quot;Handzukić&quot; jak stwierdzili komentatorzy Eurosportu, którzy przekraczają kolejny poziom nieudacznictwa i beznadziejności.
Dziś jednak niedziela, już za moment zaczynamy meczem Chievo - Roma. Schick od początku, Dzeko odpoczywa. Jest też Gerson, podoba mi się ten skład Romy, fajnie będzie zobaczyć te kilka nazwisk.
Co do Napoli - Fiorentina, o którym wspomniał grac45 to wyjazdowa forma Violi nie nakazuje być optymistą wierząc w brak wygranej Napoli. Lazio mogło mecz z nimi wygrać wyżej, a remis 1;1 po karnym w 93 minucie, Babacar wtedy strzelił gola, ale Lazio same sobie winne za brak skończenia gry wcześniej. Według mnie Napoli dziś po prostu tryumfuje. Zieliński na lewym skrzydle za Insigne. Coś czuję, że dziś Mertens przełamie swoją niemoc strzelcką, bo licznik już kilka meczów ma bez trafienia.

Milan - Bologna, możę jestem naiwny, ale po prostu dziś wychodzi mi wygrana Milanu. Jakoś wierzę, że Gattuso tchnie ducha w ten zespół. Debiut jego na San Siro, bo wcześniej grał na wyjazdach z Benevento i Rijeką. Gorszego upadku Milanu jeszcze nie było. A silną reką i charakterem musi jakoś ten zespół podnieść, niżej upaść na pysk się nie da. Skoro bramkarz Benevento im pakuje bramkę to już świat się kończy. Fanom Rossonerich trudne chwile przyszły. Mecz wieczorem, cała Italia patrzy, presja, ale Suso, Bonaventura to postaci, które powinny dziś przechylić szalę na korzyśc Milanu. No i powrót do 4-3-3 wreszcie. Bo te 3-5-2 to dramat w wykonaniu Milanu. Kessie teraz może więcej w środku pola hasać, Suso na skrzydle, czyli w swoim środowisku naturalnym, a Kalinić sam na szpicy. Dla mnie to idealne rozwiązanie. Ja dziś gram Milan.

Dubel Milan + Napoli @ 2,17 Totolotek
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Lazio-Torino 1/+1,5⛔
1,63 Fortuna

W poniedziałkowy wieczór na Stadio Olimpico w Rzymie będziemy świadkami spotkania zamykającego 16 kolejkę spotkań we włoskiej ekstraklasie. Podopieczni Simone Inzaghiego, a więc młodszego i mniej znanego z braci, zmierzą się z kiepsko spisującym się w tym sezonie Torino. Goście nie przypominają w żadnym stopniu drużyny z poprzedniej kampanii. Zapewne duża w tym &quot;zasługa&quot; słabszej obecnie formy najlepszego napastnika &quot;Byków&quot;, a więc Andrea Belottiego. W poprzednim sezonie jak równy z równym walczył o koronę króla strzelców z Bośniakiem Dżeko, a także swoim rodakiem Ciro Immobile. W obecnej kampanii formę strzelecką udało się utrzymać tylko temu ostatniemu, który jest wiceliderem tejże klasyfikacji.Po udanych pierwszych kilkunastu kolejkach,w listopadzie piłkarzom Lazio zdarzyło się kilka słabszych spotkań. Jeśli Biancocelesti chcą dotrzymać kroku wielkiej czwórce i dalej liczyć się w walce o scudetto w tym roku, takie spotkania jak to wygrywać muszą z zamkniętymi oczami. Osobiście stawiam na wynik 2-1 lub 3-1.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godz: 19:00
Spotkanie: Genoa - Atalanta
Typ: Under 2,5 bramki w meczu
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Szukałem na dzisiaj zdarzenia, w którym mógłbym postawić jakiś over, aż tu nagle wpadłem na ten mecz. Pojedynek w ramach 16. kolejki włoskiej Serie A pomiędzy Genoą, a Atalantą. Gospodarze zajmują 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Nieco lepiej wiedzie się piłkarzom z Bergamo, którzy są na 12 pozycji z bilansem 5-5-5. Słaby bilans, jak na drużynę, która reprezentuje Włochów w tegorocznej Lidze Europy. Piłkarze Gasperiniego pewnie wygrali grupę przed Lyonem i w 1/16 zagrają z, pogrążoną póki co w kryzysie, Borussią Dortmund.
A mój dzisiejszy typ opieram głównie na poczynaniach obydwu drużyn w ostatnich spotkaniach. Otóż, spośród 5 ostatnich ligowych meczy Atalanty, w zaledwie jednym padły więcej, niż 2 bramki. Miało to miejsce jeszcze w październiku, kiedy ulegli na wyjeździe Udineese. Następne 4 konfrontacje, to mecze z 2, bądź 1 bramką. Zresztą drużyna fatalnie spisuje się w lidze na wyjazdach. Nie wygrali jeszcze spotkania i w 7 meczach strzelili zaledwie 6 bramek. Z kolei piłkarze Genoi nie potrafią wygrać na własnym stadionie. 7 rozegranych meczy i tylko 2 punkty, przy 8 strzelonych bramkach. Podobnie jak w przypadku gości, gospodarze na 5 ostatnich ligowych potyczek, rozegrali jedynie 1 mecz, gdzie padły więcej niż 3 bramki. Było do spotkanie z Napoli, które przegrali 2-3.
Statystyki mówią, że powinien to być mecz underowy. Gospodarze dzisiejszego spotkania kompletnie sobie nie radzą w meczach domowych. Goście nie potrafią wygrać meczu ligowego na wyjeździe. To, co łączy te drużyny, to mecze z małą ilością bramek. Historia spotkań pomiędzy tymi zespołami pokazuje, że więcej było meczy, gdzie padło mniej, niż 3 gole (chociaż 3 ostatnie pojedynki, to wyniki overowe). W moim odczuciu nie zobaczymy w dzisiejszym spotkaniu wielu bramek.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Patrząc typowo pod względem czystych statystyk i tabeli może takie wnioski można wyciągnąć, patrząc z perspektywy osoby która coś tam serie a czasem ogląda to Atalanta jest dużo lepszym zespołem, w tym sezonie potracili sporo punktów w meczach w których powinni je zdobyć, Genoa może sprawiać wrażenie drużyny w &quot;formie&quot; - na 3 ostatnie mecze 2 wygrane i 1 remis i to aż z Romą! Ale przypominam że remis był po kuriozalnej sytuacji z De Rossim po której dostał on czerwoną kartkę, a Genoa otrzymała karnego, a 2 wygrane były z Veroną i Crotone - drużynami z dołu tabeli
Atalanta potrafi grać w piłkę co udowadnia w lidze Europy i myślę że sobie Genoe pykną, a kurs 2.45 jak najbardziej zachęcający i w tą stronę pójdę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom