>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niemiecki meldunek, konto bankowe a gra w bet365

K 10

klakier007

Użytkownik
Witam, od paru miesięcy przebywam w Niemczech. Czy można tutaj grac w bet365 na niemieckim meldunku, ktory posiadam? (mam rowniez niemieckie konto bankowe). Posiadam w tym buku Polskie konto na ktore nie da się wejść więc nie wiem czy coś z tego wyjdzie. A jak w przypadku innych bukmacherów czy w tym kraju robią problemy jak wyglada sprawa z ustawą? proszę o rzetelną odpowiedz
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Gdzieś wyczytałem że możesz grać ale tam jest podatek nie jak u Nas 12 a 5 % ;)
Napisz im mejla jak wygląda sprawa, że jesteś w DE i żeby usunęli &quot;Polskie&quot; konto i założysz na Niemieckie dane, zdaje się że tak ludzie robili ;)
Ale może ktoś się tu pojawi z większą wiedzą albo też w dojczach mieszka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam, od paru miesięcy przebywam w Niemczech. Czy można tutaj grac w bet365 na niemieckim meldunku, ktory posiadam? (mam rowniez niemieckie konto bankowe). Posiadam w tym buku Polskie konto na ktore nie da się wejść więc nie wiem czy coś z tego wyjdzie. A jak w przypadku innych bukmacherów czy w tym kraju robią problemy jak wyglada sprawa z ustawą? proszę o rzetelną odpowiedz
Normalnie zakładasz na swoje imię i nazwisko tylko adres podajesz Niemiecki.
Jak na PL koncie nie miałeś limitu to tu także nie będzie, jeśli miałeś to niebawem przyjdzie.
Miłej gry!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
na priv dostałem takie oto coś:
&quot;niemiecki 5% podatek dotyczy tylko gry
w naziemnych kolekturach, choć i tak niektóre firmy biorą go na siebie.
Natomiast w necie nadal nie ma podatku. &quot;
także moja wcześniejsza odpowiedź jest wprowadzająca w błąd, sorry za zamieszanie ;)
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Raczej zamieściłeś dobrą odpowiedź, bo nie raz widziałem niemieckie konto (b365) online gdzie potrącany był podatek 5%
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom