>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Scottish Open 2017 (11-17.12.2017)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Scottish Open 2017
11-17 Grudnia 2017
W tym sezonie już druga edycja cyklu Home Nations Series. Scottish Open 2017 to trzeci z kolei turniej z tego cyklu, który składa się z 4 turniejów rankingowych na terenie Wysp Brytyjskich, czyli English Open (16-22 Października), Northern Ireland Open (20-26 Listopada), Scottish Open (11-17 Grudnia) i Welsh Open (26 Lutego-4 Marca 2018). W każdym z tych turniejów reguły takie same: 128 graczy w płaskiej drabince którzy walczyć będą o pulę nagród rzędu 366,000 funtów, w tym 70,000 dla zwycięzcy. Ale największą nowością cyklu i łakomym kąskiem dla zawodników jest bonus finansowy, czyli okrągły milion funtów dla gracza któremu uda się wygrać wszystkie 4 turnieje z cyklu. Na razie nikt nawet się nie zbliżył do tego wyczynu i w tym roku też się to nie stanie, bo zwycięzca English Open Ronnie O&#39;Sullivan niespodziewanie dość szybko odpadł z Northern Ireland Open i tym samym zaprzepaścił szansę na rzeczony milion funtów.
Tegoroczną, drugą już, edycję Scottish Open zaplanowano w dniach 11-17 grudnia 2017, a wszystkie mecze odbędą się w Emirates Arena w Glasgow. Format turnieju identyczny jak w całym cyklu: od 1 do 4 rundy włącznie mecze do 4 frejmów (Best of 7), ćwierćfinały to już gra do 5 frejmów (Best of 9), półfinały - do 6 frejmów (Best of 11) i wreszcie w finale zwycięzcą zostanie ten zawodnik który jak pierwszy wygra 9 frejmów (Best of 17). Tytułu sprzed roku będzie bronił Marco Fu, który w finale ograł faworyta gospodarzy Johna Higginsa (9-4), a puchar wręczył mu patron turnieju i inna legenda szkockiego snookera, 7-krotny mistrz świata, Stephen Hendry (na zdjęciu poniżej).

Format turnieju
Drabinka turnieju
Livescore

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Scottish Open 2017
Winner: Neil Robertson @15.00 Marathon
Stawka - 1/10.
Słabo wygląda ten sezon w wykonaniu Neila Robertsona, Australijczyk wygrał co prawda Hong Kong Masters, ale ambicje ma zdecydowanie większe. W UK Championship pokazał, że jest w bardzo dobrej dyspozycji, 8 &quot;setek&quot; w trzech meczach i trochę pechowe odpadnięcie w decydującej partii z Markiem Joyce&#39;em, przez co stracił szansę na Masters 2018. Początkowa drabinka w Scottish Open wydaje się dosyć łatwa dla Neila, a tutaj największe szanse na niespodzianki (mecze do 4 wygranych frame&#39;ów), forma jest, dobry więc to turniej na pokazanie, że nadal w czołówce. Dla mnie on i Higgins najwięksi faworyci, za niską stawkę można pograć kangura.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Grace - Ursenbacher : 2 @ 1.74
Ursenbacher(-1.5) @ 2.34
Grace 2xsetki i 2xbrejki wygrywające.. Punktowo to chyba jego najlepszy mecz od dawien dawna bardzo dawna

Parę fajnych kursów można na pierwszy dzień wychwycić. Moją uwagę przykuł pojedynek Grace z Ursenbacherem, a dokładniej kurs wystawiony na Szwajcara. Grace gra słabiutki sezon. Ledwie 3 wygrane pojedynki i to ze średnio-słabymi rywalami, oraz wiele porażek z dobrymi lub też słabymi oraz bardzo słabymi rywalami. W UK porażka w pierwszej rundzie z niżej notowanym w rankingu Jakiem Jonesem. Ursenbacher po kapitalnym EO ostatnio 3 razy odpadał w pierwszej rundzie, natomiast z rywalami już dużo bardziej znanymi jak G.Wilson, Maflin oraz Higgins. Grace to idealny rywal na powrót na zwycięzką ścieżkę. Nie jest to gracz, którego podejrzewałbym o robienie wygrywającyh brejków jutro, natomiast zdecydowanie jest to w zasięgu Szwajcara. Ursenbacher bez problemu powinien pokryć handi -1.5, dla ostrożniejszych na czysty win też przyjemny kursi w okolicach 1,7.
Ponadto bez analizy:
Guodon - Li: Guodong(-1.5) @ 1.72
Astley - Highfield: Highfield @ 1.63

Hawkins - Jones: Hawkinsa @ 1.51
O&#39;Brien - Yong: O&#39;Brien @ 1.59
kursy 1xbet
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Typ: McLeod vs Dott 2 ⛔
Kurs: 1,31 Betrally
Data: 11.12.17 (17:30)

Rory przegrywa jak leci z każdym lepszym zawodnikiem, pojedyncze wygrane od czasu do czasu jak już są to i tak po wyrównanych pojedynkach. Jutro przeciwko niemu stanie Dott, który w ostatnim turnieju dotarł do 1/8 gdzie pokonał go Stephen Maguire 6:2. 3 wygrane w tym z Trumpem gdzie od stanu 0:2 do 6:2 zagrał perfekcyjnie. Myślę, że do jakiegoś ako można dołożyć ten bet.
Tak luźniej myślę cze warto pograć w stronie Daniela Wellsa +2,5 ✅jak pojawi się w ofercie. Zagra przeciwko Szonowi który dziś poległ 5-10 z Osą w finale. Zmęczenie, wkurzenie po przegranym finale? Może odbije się to na wyżej rozstawionym zawodniku. H2H: 3:1 dla Murphyego ale w tym roku grali ze sobą dwa razy i za każdym razem +2,5 w stronę Wellsa siadało. Jeden pojedynek wygrał 5:3, ostatni (niecałe 2 miesiące temu) przegrał 2:4.
E: popieram typ na Xiao✅ i Szwajcara⛔. No i może jeszcze Baird⛔?
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
B.Hawkins vs J.Jones
Wygrana z handicapem: Jones, Jamie (+1.5) @ 1.86 ✅ 2-4
Zwycięzca meczu: Jones, Jamie @ 2.79 ✅
W tych 2 meczach widzę szansę dla dogów, którzy w takim krótkim formacie z definicji mają większe szanse niż w dłuższych meczach. Jak gra Hawkins to każdy widzi, duży zjazd formy, a ranking ciągle wysoki i warto z tego korzystać bo buki wciąż widzą w nim faworyta kiedy nie bardzo jest za co. Jones potrafi przyłożyć w podejściu, nie ma problemu żeby zamknąć frejma wygrywającym podejściem, a mam wrażenie że od Hawka szanse na punktowanie będzie dostawał.
F.O&#39;Brien vs Z.Yong
Wygrana z handicapem: Yong, Zhang (+1.5) @ 1.75 ✅ 1-4
Zwycięzca meczu: Yong, Zhang @ 2.57 ✅
Podobna sprawa z O’Brienem, Irlandczyk zrobił się już trochę stetryczały, jego taktyczna biegłość gdzieś uciekła wraz z regularnością i teraz już niewielu martwi się o wynik grając przeciw niemu. Yong to jeden z wielu młodych Chińczyków, którzy szturmują rankingi i myślę, że potencjał ma spory. Na rozkładzie ma ostatnio McManusa i Bairda, zresztą O’Briena również, którego ograł parę miesięcy temu w kwalach do IC (6-5). Na krótszym dystansie powinno być o to jeszcze łatwiej.
R.McLeod vs G.Dott
Zwycięzca meczu: Dott, Graeme @ 1.363 ⛔ 4-2
Wygrana z handicapem: Dott, Graeme (-1.5) @ 1.72 ⛔
Całkiem dobry kurs na Dotta, który ostatnio zasygnalizował powrót do solidnej formy (w tamtym tygodniu ćwierćfinał UKC). Gra u siebie to kolejny argument, a zwłaszcza Szkoci mobilizują się na swój domowy turnieju. Ale najważniejsze, że po prostu ma bardzo wygodnego rywala. McLeod od miesięcy bez formy, już nie straszy swoim swoim powolnym i defensywnym stylem, bo błędów jest tyle, że to tylko odroczenie egzekucji a nie przeszkoda.
Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czas zdarzenia: godz. 20:00
Dyscyplina: snooker, Scottish Open, runda 1 (Last 128)
Zdarzenie: Yuan Sijun - Peter Lines
Typ: Lines
Bukmacher: Unibet
Kurs: 2,20
Obaj w tym sezonie awansowali do grona profesjonalistów, z tym, że Chińczyk po raz pierwszy. Doświadczeniem przeważa Anglik, w rankingach jest wyżej, ma nieco wyższy wskaźnik wygranych frejmów, a w meczach z tym rywalem prowadzi 2:0. Sijun ma wartościowe zwycięstwa na koncie z trudnymi rywalami, a także lepiej buduje brejki. Ostatnie swoje spotkania Sijun jednak wysoko przegrał, gdy Lines awansował do 3 rundy UK Championship, w której mocno postawił się Allenowi. Wydaje mi się, że nieco więcej wskazuje na Anglika i na niego stawiam. Tym chętniej, że rynek bardziej docenia Sijuna. W konsekwencji dostrzegam wartość w typie na Linesa. Stawka umiarkowana - 3/10.

Rezultat: 0:4 WYGRANY Meczu nie oglądałem, Lines skonstruował brejka 51 pkt. w trzeciej partii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
L.Kleckers vs J.Swail
Wygrana z handicapem: Swail, Joe (+1.5) @ 1.46 ✅ 0-4
Zwycięzca meczu: Swail, Joe @ 1.909 ✅
Nie wiem czemu tutaj równe kursy, ok Swail nie bryluje w tym sezonie, tylko 1 wygrana, ale sporo też deciderów. Za to Klekarsowi przydarzyła się na początku sezonu sensacyjna wygrana z Robbo ale potem nie wygrał nawet meczu. Młody Niemiec ma talent, ale jeszcze brakuje mu doświadczenia, a tu akurat Swailowi nic nie brakuje. I to może przeważyć.
C.Wakelin vs T.Leong
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.65 ✅ 4-2
Wygrana z handicapem: Leong, Thor Chuan (+1.5) @ 1.99 ⛔
Zwycięzca meczu: Leong, Thor Chuan @ 3.00 ⛔
Przesadzony kurs na Malezyjczyka, za krótki dystans, żeby widzieć takiego faworyta w Wakelinie, zwłaszcza ze jest świeżo po klęsce 0-6 z Trumpem w UKC, co nigdy nie wpływa dobrze na pewność siebie. Leong grać potrafi, niedawno ogrywał Dotta i Yupenga, a to lepsi gracze niż Wakelin. Moim zdaniem szanse obu graczy dużo bardziej wyrównane niż wskazują kursy i dlatego moim zdaniem jest value w dogu.
D.Junhui vs J.Jones
Wygrana z handicapem: Jones, Jak (+2.5) @ 2.24 ✅ 4-2
Zwycięzca meczu: Jones, Jak @ 8.00 ⛔
Widzę, że wiara buków w Dinga jest niezmierzona, moja już nie, a przynajmniej nie w tej fazie sezonu i nie po spektakularnej wtopie w UKC. Przegrana z Fernandezem i to w okolicznościach kompromitujących z 5-1 na 5-6 musiało wpłynąć na pewność siebie Chińczyka, oczywiście w przeszłości już miewał takie zapaści, ale ten sezon generalnie nie jest dobry w jego wykonaniu. A za rywala ogórka nie ma, Walijczyk ostatnio ograł Grace&#39;a i Walkera, czyli dużo wyżej notowanych rywali i jeśli mu się da grać to swoje szanse podnieść umie. Krótki format tez na jego korzyść, do overa wystarczą tylko 2 frejmy, jeden sam wygra a drugiego dostanie w prezencie.
Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam
Czy w meczu Fernandez - Akbar kursy są wystawione poprawnie i to Akbar jest faworytem? W fortunie na Fernandeza 2.30 a Akbar 1.60
Tak, jest faworytem chyba pierwszy raz w życiu i w sumie słusznie. Ale to nie jest mecz do gry, kązdy wynik możliwy.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
J. White - Akani Songsermsawad
Typ : Over 5,5 Frame @ 1,55 Forbet ⛔
Typ : Akani Songsermsawad - 1,5 @ 1,75 Forbet⛔

Dla mnie Akani to zdecydowany faworyt i powiem szczerze, że cenie sobie tego zawodnika, grałem na niego w UK i nawet w meczu z Rakieta wylapalem kursik +1,5 @3,85.
Tajlandczyk gra odważnie, nie boi się trudnych uderzeń ale co najważniejsze wie kiedy to zrobić bo tak samo świetnie spowalnia gra i potrafi denerwować swoich przeciwników właśnie taką gra myślę, że to kwestia czasu aż wygra jakiś poważny turniej, dziś myślę, że ma bardzo duże szanse na zwycięstwo i wchodzę to najmniejszym możliwym handi bo i tak kursik ładny ale gram też Over frame&#39;ow ponieważ Akani nie jest aż tak doskonały żeby wygrywać bardzo wysoko bo na taki poziom musi poprostu wskoczyć ale na to ma jeszcze czas, wydaje mi się, że wynik 4-2 jest tu najbardziej prawdopodobny i też sproboje to zagrać niska stawka, więc dokładam jeszcze ten bet
White - Akani - DW : 2-4 @4,40 Forbet
⛔
Akani to chyba myślami był gdzieś indziej w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
M 15

maciek9988

Użytkownik
Siemka
Zastanawiam się dziś nad takim AKO na przedpołudniową sesję
Grace. D - A. McManus 2 1.50
A. Carter - A. Hugill 1 1.12
G. Wilson - X. Guodong 2 1.53
M. Fu - F. Xiongman 1 1.17
N. Saengkham - Zhang Yong 1 1.50
Ch. Totten - M. Mann 2 1.38
Fortuna kurs 6.23

Każdy jest faworytem w swojej konfrontacji i każdy wydaje się być w niezłej formie w ostatnich tygodniach.
PS. Zastanawia mnie mecz Yuelong - Delu
Myśle, że bukmacher powinien stawiać ich szanse mniej więcej po równo 1.50 - 2.40 to według mnie przesada na niekorzyść Delu, w ostatnich tygodniach fajne wyrównane mecze z wyżej notowanymi, zresztą podobnie jak Yuelong wiec szanse oceniam 50:50
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Ja bym na Fu po takim kursie nie dawał, Ali Carter taka sama sytuacja, 1.12 serio? Jeśli już AKO to lepiej skleić 2 mecze z kursem 2-2.5 i zagrać grubiej.
 
M 15

maciek9988

Użytkownik
Wiem, wiem też nad tym myślałem ale nawet usuwając Cartera i Fu, zostają cztery mecze, z których nie umiem wybrać tych dwoch pewniaków
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Z tych to Saengkham wydaje się najpewniejszy i bym zostawił, może Fu over 5,5? Marco pewnie wygra ale z 2 frame&#39;y moim zdaniem straci. No i kurs na Milkinsa +2,5 całkiem fajny.
Edit: Aha, Fortuna to pewnie brak oferty? Hmm, no to Noppon i dobierz coś sobie sam, staram się nie podawać typów na zwycięzcę w meczach do 4 wygranych, a dziś nie widzę też jakichś &quot;pewniaków&quot;.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tu macie wczorajszego maksa Cao, pierwszego w karierze Chińczyka:


Scotland Open. 7 Frames Matches
Allan Taylor - Cao Yupeng
Winner: Cao Yupeng @ 1.375 ✅ 3-4
Handicap: Cao Yupeng (-2.5) @ 2.6 ⛔
Correct Score: 0-4 @ 5.5 ⛔
Dla mnie najpewniejszy typ z pierwszych sesji, i nawet nie chodzi o Cao i jego wczorajszego maksa (zresztą resztę frejmów też wygrał jednym podejściem) i demolkę Higginsona (4-0), ale bardziej o to przeciwko komu gra. Taylor to przeciętniak w najlepszym razie, czasem ma przebłyski, ale generalnie ranking około setki dobrze oddaje jego poziom. Wczoraj wymęczył wygraną z Vahedim (4-3) co już można poczytywać za jego sukces. Cao w tej chwili na innym poziomie, bliższym top16 niż top64. Ja tu widzę tylko jednego faworyta i nawet wszystkie handicapy są wg mnie do gry.
Mike Dunn - Gerard Greene
Winner: Mike Dunn @ 1.616 ⛔ 3-4
Dunn trzyma formę która złapał w Belfaście dochodząc do ćwierćfinału, w UKC dobra gra, a wczoraj zdemolował Duffyego (4-0). Greene z kolei odwrócił mecz z Xintongiem, z 0-2 na 4-2, ale młody Chińczyk tak już ma że po huraganowym początku z setką czasem polega jak mu się zapoda brudne frejmy i każe grać taktycznie. Tak był wczoraj, dzisiaj z Dunnem który już jest dekady w tourze takie coś nie przejdzie. Forma po stronie Anglika i stąd typ.
Zhou Yuelong - Yu Delu
Total Frames: Over 5.5 @ 1.59 ✅ 4-2
Nie widzę faworyta, więc narzuca się over. Obaj nieregularni w ostatnim czasie i obaj potrafią punktować. To też dobre przesłanki do overa, bo szanse będą.
Kursy z 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
E 191

el-madridista

Użytkownik
Tego maksa widziałem już wczoraj, bardzo pewnie wszystkie bile wpadły, a przed obejrzeniem spodziewałem się że pewnie coś tam na farcie przez te łatwe kieszenie (dużo łatwiejsze niż na UK), ale jednak nie, super podejście.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Zdarzenie: Liam Highfield - Neil Robertson
Highfield, Unibet, kurs 4,00 ⛔
Highfield (+1,5 frames),Totolotek, kurs 2,40 ⛔
Highfield (+2,5 frames), Unibet, kurs 1,63 ✅
Doświadczenie, rankingi i umiejętność konstruowania brejków wskazują na Robertsona. &quot;Kangur&quot; jednak systematycznie traci ranking. Uważam, że na jego wynikach nadal odbija się uzależnienie od gier komputerowych. Nie da się bezboleśnie wyjść z nałogu, tak się zwykle nie dzieje. W efekcie dotąd w turniejach rankingowych osiągnął tylko raz ćwierćfinał i nic więcej! Nazwiska osób, które go pokonały ostatnio są znane i nie kompromitują. Jednak Robertson ma już przynajmniej dwie kompromitujące porażki za sobą: z z outsiderami Tottenem i Kleckersem. Mecze, które wygrywał ostatnio powinien był wygrać i nic więcej. Budzi nadal uznanie jego umiejętność budowania wysokich podejść. Z kolei Highfield powoli poprawia swój ranking. Ma dobrą formę, którą osiągnął przy zestawie rywali podobnej trudności co przeciwnicy Robertsona.Wygrał w ostatnim czasie mecz więcej niż Neil, ale partię mniej niż Australijczyk, przy tym 4 więcej przegrał. Jego mecze są bardziej wyrównane niż Kangura. Nie przegrywa wysoko. Potrafi budować brejki, ale oczywiście nie na poziomie Robertsona. Przekonujemy się jednak od kilku miesięcy, że nie jest to konieczne by pokonać Australijczyka. Gdy zestawiam informacje o tych 2 graczach z kursami proponowanymi przez rynek: 3,95 (maks. 4,05) - 1,25 (1,29), to dochodzę do wniosku, że nie opisują one rzeczywistości. Uważam, że każdy typ w kierunku Anglika jest przy tych cenach uzasadniony. Wybór typu i stawki zależy od od indywidualnej strategii.
Rezultat: 2:4 Komentarz: Robertson mocno zaczął budując brejka 138, potem 89. Highfield wyrównał stan meczu na 2:2, wbijając raz brejka 50+. Następne dwie partie wygrał Neil, pomimo, że w 6 partii meczu Highfield zgromadził 55 pkt. i miał przewagę. ⛔⛔✅
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
N.Saengkham vs X.Guodong
Wygrana z handicapem: Saengkham, Noppon (+1.5) @ 1.83 ⛔ 1-4
Zwycięzca meczu: Saengkham, Noppon @ 2.72 ⛔
Trudno nie zauważyć świetnej formy Saengkhama. Na rozkładzie Gould i wczoraj Yong i wszystko w efektownym stylu. Taj punktuje jak szalony, wbił już 3 setki i jeszcze trochę (97, 122, 144, 63, 54, 59, 114, 53) i wygląda na gracza około top16. Z kolei wczoraj Guodong dokonał rzeczy niemożliwej, w deciderze z Wilsonem miał stratę 72 i na stole tylko 59, czyli potrzebował 4 snookerów i fauli po nich i jakimś cudem mu się udało! Nie wiem jak to się stało bo nie było kamer, ale pewnie musiała pomóc jakaś głupota ze strony rywala. Nie wiem jak to wpłynie na niego, ale fakt że w ogóle znalazł się w takiej sytuacji nie świadczy dobrze o jego formie. Dlatego stawiam na rozpędzonego Saengkhama, bo kurs na niego przesadzony
X.Si vs C.Steadman
Wygrana z handicapem: Steadman, Craig (+1.5) @ 1.571 ⛔ 4-2
Zwycięzca meczu: Steadman, Craig @ 2.16 ⛔
Małe odrodzenie Steadmana, 2 cenne zwycięstwa z Dohertym i Burdenem, do tego w dobrym stylu zdarzyła się nawet setka i parę innych wysokich brejków. Młody Chińczyk w 1 rundzie miał walkowera, a w drugiej ograł Jimmyego Robertsona. Myślę, że momentum jest przy Angliku i trochę dziwne że jest dogiem w tym zestawieniu.

C.Yupeng vs D.Wells
Zwycięzca meczu: Yupeng, Cao @ 1.74 ✅ 4-3
Cao wczoraj trochę się męczył, nie był tak błyskotliwy jak dzień wcześniej, ale też umówmy się, nie co dzień wbija się maksa.Z Taylorem musiał się trochę nagimnastykować i odwracać mecz z 2-3 ale zrobił to dobrym stylu, to raczej Taylor zagrał zaskakująco dobrze niż Cao gorzej. W Jońcu Chińczyk znowu dobrze punktował, wszystkie swoje frejmy wygrał za jednym zamachem. Wells wprawdzie ograł w 1 rundzie Murphyego, ale Anglik popełniał tyle błędów w każdym frejmie, że aż dziwne by było żeby nie wygrał, a stało się to dopiero w deciderze, bo Wells również pudłował na potęgę. Druga runda to Jimmy White, czyli umówmy się nieregularny weteran. Myślę, że Cao jest terazna wyższym poziomie, bardziej regularny, dobrze punktuje i nie daje łatwych szans.
Kursy z Marathonu
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ważna uwaga, w ćwierćfinałach gramy już do 5 wygranych frejmów z regulaminową przerwą po 4 frejmach.
S.Maguire vs J.Trump
Wygrana z handicapem: Maguire, Stephen (+2.5) @ 1.47 ⛔ 2-5 dał sobie wykraść 2 wygrane frejmy niepotrzebnie ryzykując wbicia... bez tego wynik mógłby być nawet odwrotny
Wygrana z handicapem: Maguire, Stephen (+1.5) @ 1.952 ⛔
Zwycięzca meczu: Maguire, Stephen @ 2.79 ⛔
Przesadzony kurs na Trampka. Jeśli Anglik zagra tak jak wczoraj ze Slessorem (4-3) to nie wyjdzie z 2 frejmów. Nie wiem czy zagrało zmęczenie drugim meczem w ciągu dnia, ale wyglądało to słabo. Masa niedokończonych podejść z najwyższym brejkiem 54, przestrzelone odstawne i generalnie to nawet bym zaryzykował stwierdzenie że to Slessor był lepszym graczem . Z Maguirem happy endu mogłoby nie być, Szkot wygląda na skupionego, a skupiony Mags to gracz z najwyższej półki, zwłaszcza kiedy gra u siebie. Wczoraj ograł 2 chińskich prospektów, ale zwłaszcza wygrana z Bingtao cenna (4-3), do tego większość frejmów wygrana jednym podejściem (77, 78, 78, 91, 81). Podsumowując, Trump z wczorajszą formą nie ma czego szukać, ale nawet jeśli zagra swoje to również kurs wydaje się przesadzony.
Najwyższy brejk (Trump, Judd): Poniżej 108.5 @ 1.90 ✅ 102
Buki liczą że Trump będzie sobą i wbijał setki hurtowo, ja nie jestem tego pewien i zagram że nie wbije wyższego brejka niż109, bo linia wydaje się trochę wysoka.
X.Guodong vs N.Robertson
Najwyższy brejk (Guodong, Xiao): Powyżej 89.5 @ 1.90 ⛔ 73
Xiao trochę perypetii miał w tym turnieju, przedwczoraj w meczu z Wilsonem był właściwie poza turnieje, w deciderze miał stratę 4 snookerów, ale je odrobił i wygrał przegrany mecz. Wczoraj znowu przeboje z Fu i wygrany decider na ostatniej czarnej. Ale oprócz tego Chińczyk dobrze punktuje (101, 80, 66, 123, 89, 90, 106, 73) i w tym kontekście taka linia na brejka Xiao wydaje się trochę zaniżona.
Kursy z Marathonu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom