>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

1 461

123pro123

Użytkownik
chyba KHL tam undery to prawie codzienność, ale trzeba odpowiednio dobierać drużyny i mecze. Niska linia wchodzi też często w Szwecji, ale nie w SHL a Allsvenskan, Finlandia i to tak Liiga jak i Mestis, zdarza się w DEL choć trzeba uważać bo są i wysokie overy, na zapleczu Czech też czasem można pograć underowo
Ogólnie często padają undery w starciach tych mocniejszych drużyn ze sobą bo wiadomo że jak grają ekipy z dwóch stron tabeli to większe prawdopodobieństwo na over, trzeba też na bieżąco w miarę przeglądać składy czy aby ktoś z lepszych strzelców nie wypadł przez jakąś kontuzję. I na koniec warto wytypować sobie z każdej ligi jakąś ekipę która będzie nam ten under dawać częściej: dla przykładu w KHL będą to choćby Red Star Kunlun, Torpedo Nizny Novogrod, Dynamo Moskwa, Sibir Novosybirsk czy Traktor Celjabinsk - wciąż nie daje to jednak gwarancji underu nawet, a może zwłaszcza w spotkaniach między nimi samymi. W Fińskiej lidze z kolei będą to Lauko Rauma i Tappara Tampere, które w mojej opinii najczęściej zapewniają underowe spotkania. Na zapleczu szwedzkiej najwyższej ligi możemy &quot;w ciemno&quot; stawiać na Timrę i Leksand.
Przede wszystkim trzeba patrzeć na aktualną formę zespołów - te które Ci tutaj podałem nie zagwarantują ci od razu underu - dużo czasu trzeba spędzić na analizie właśnie formy zespołu - dlatego fajnie stawiać KHL tam mecze na bardzo dużej częstotliwości i docierasz do dużo lepszych statystyk w porównaniu np z drugą ligą szwedzką czy drugą fińską. Ponadto KHL gra podobnie jak NHL czyli seriami (u siebie i wyjazdy) warto to analizować, bo zazwyczaj drużyna która gra czwarty mecz z rzędu poza domem jeśli przez 3 strzela w granicach 1-2 bramek to z dużą pewnością można założyć, że nie wbije tych bramek 5-6 w ostatnim meczu.
Lepszą i pewniejszą opcją niż granie underów w meczach jest granie underów na konkretną drużynę i próbowanie z linią -1.5 (-0.5 odradzam bo jeden gol zawsze może się przypałętać nawet najgorszej drużynie w najgorszej formie)
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wynik po trzech tercjach, chyba, że jest zaznaczone, że jest to podwójna szansa na np. tercję, ale takie coś to rzadkość. Jesteś nowy, ale na następny raz nie zakładaj nowego tematu, miejsce na pytania czy dyskusje o hokeju jest w TYM temacie.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Strasznie tu cicho. Hokej mało popularny w Polsce. Ja oglądam NHL kiedy tylko mogę, a moja ulubiona drużyna to Washington Capitals. W tym roku bardzo dobrze sobie radzi. Jak narazie prowadzi z Tampa Bay Lightning w finale konferencji 2-1 w serii i jest coraz bliżej Pucharu Stanleya ????
 
messi777 0

messi777

Użytkownik
Witam Panowie .Widze ze sie znacie wiec mam pytanie :
Czy Avtomobilist Yekaterinburg v Sibir Novosibirsk i
Tyumenskiy Legion v Sibirskie Snaipery Novosibirsk to sa te same zespoly?

z gory dzieki za odpowiedz i pozniej do usuniecia.
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Witam Panowie .Widze ze sie znacie wiec mam pytanie :
Czy Avtomobilist Yekaterinburg v Sibir Novosibirsk i
Tyumenskiy Legion v Sibirskie Snaipery Novosibirsk to sa te same zespoly?
z gory dzieki za odpowiedz i pozniej do usuniecia.
To są zespoły z ligi MHL, czyli młodzieżowej ligi hokejowej, a Tyumenskiy Legion, zdaje się to młodzieżowa drużyna ekipy grającej w VHL Rubina Tiumeń - na razie nieźle radzącej sobie na zapleczu KHL.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Ostatnio wpadłem na pomysł obstawiania graczy na klasyfikację kanadyjską ? Jest jakaś zależność między 1/2/3 piątką ? Posiada ktoś jakąś stronkę ze statystykami dla w/w zakładów ?
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Są gdzie kursy na jutrzejszy Puchar Kontynentalny ? GKS który Wygrywa wszystko w Polsce da sobie radę w Europie ?? Chyba masz szansę coś ugrać jak uważacie ?
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Pany tak mnie dziś naszło. Co się podział z Wojtkiem Wolskim? Jakiś czas temu był w Kunlun i nagle znikł. Ktoś cos bo na liście nieobecnych go nie ma
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Pany tak mnie dziś naszło. Co się podział z Wojtkiem Wolskim? Jakiś czas temu był w Kunlun i nagle znikł. Ktoś cos bo na liście nieobecnych go nie ma
Tez o nim myślałem odnośnie dzisiejszego meczu. Widnieje na liście zawodników Red Star, ale co z nim się stanie to nie mam pojęcia. Trzeba by było doczytać.
Edit// Na szybko poszukałem ale żadnych informacji nie znalazlem. Może niedługo coś sie wyjaśni.
 
R 0

rezydent

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie Ligi KHL.
Na koniec sezonu regularnego przy tej samej ilości punktów co decyduję o wyższej lokacie?
Bezpośrednie pojedynki, bramki, liczba zwycięstw czy może coś innego.
Proszę o konkretną odpowiedź ????
Dziękuję i łączę pozdrowienia.
eJo
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mam pytanie odnośnie Ligi KHL.
Na koniec sezonu regularnego przy tej samej ilości punktów co decyduję o wyższej lokacie?
Bezpośrednie pojedynki, bramki, liczba zwycięstw czy może coś innego.
Proszę o konkretną odpowiedź ????
Dziękuję i łączę pozdrowienia.
eJo
Najpierw bierze się pod uwagę liczbę zwycięstw w regulaminowym czasie. Jeśli w takim przypadku również mamy remis to liczbę zwycięstw w dogrywkach. Następnie liczbę zwycięstw w seriach rzutów karnych, następnie bilans bramek, a jeśli i to nie pomoże to liczba strzelonych bramek rozstrzyga pozycję w tabeli ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

rezydent

Użytkownik
Dziękuję za szybką i rzeczową odpowiedź.
Łączę pozdrowienia
eJo
Najpierw bierze się pod uwagę liczbę zwycięstw w regulaminowym czasie. Jeśli w takim przypadku również mamy remis to liczbę zwycięstw w dogrywkach. Następnie liczbę zwycięstw w seriach rzutów karnych, następnie bilans bramek, a jeśli i to nie pomoże to liczba strzelonych bramek rozstrzyga pozycję w tabeli ????
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Panowie co decyduje o miejscu w tabeli w Alpejskiej Lidze Hokejowej szukam juz pól godziny i nie moge znaleźć moze ktos mnie poratuje
a dokładniej chodzi mi o to czy asiago wystarczy dzisiaj 2 punkty do pewnosci awansu do cwiercfinału
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Złe wieści dla kibiców Omska. Przebudowa hali która miała trwać maksymalnie 2 sezony może niestety potrwac 3-4 lata. Patronat i sponsoring nad halą objął również obecny darczyńca drużyny Jastrzębi firma Gazprom Neft.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Złe wieści dla kibiców Omska. Przebudowa hali która miała trwać maksymalnie 2 sezony może niestety potrwac 3-4 lata. Patronat i sponsoring nad halą objął również obecny darczyńca drużyny Jastrzębi firma Gazprom Neft.
Gdzieś czytałem, że nawet dłużej w najgorszym wypadku bo podobno władze miasta są krytycznie nastawione co do tej inwestycji. Mer (chyba on) Omska dość surowo wypowiadał się na ten temat. Nie mam pewności, bo nie miałem czasu zgłębić tematu, ale obiło mi o uszy.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Gdzieś czytałem, że nawet dłużej w najgorszym wypadku bo podobno władze miasta są krytycznie nastawione co do tej inwestycji. Mer (chyba on) Omska dość surowo wypowiadał się na ten temat. Nie mam pewności, bo nie miałem czasu zgłębić tematu, ale obiło mi o uszy.
Wszystko sie zgadza. Tak jak mowisz. Bo tam sie ścierały dwie koncepcje. Albo remont i przebudowa albo postawienie od nowa i Mer Omska był był za nową halą ktorej czas budowy miał być też krótszy. Suma sumarum i tak kase kładzie Gazorom a skoro sponsoruja wszystko i tez cale to granie w Balaszycha to nie bylo później wyjścia. To co zaśpiewał Gazprom wszyscy musieli brać w ciemno. W samych władzach klubu tez nie było jednomyślności.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Podstawowy obrońca Loko, Aleksander Jelesin nie przedłuzy kontraktu z macierzystym klubem. Będzie wystepował na taflach NHL, najprawdopodobniej w zespole Toronto Maple Leafs. Niestety tak jak sie spodziewałem nie uda sie zatrzymać w zespole całej utalentowanej młodzieży. To duże osłabienie dla dużyny Lokomotivu. Szkoda.
 
Do góry Bottom