>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Nie przekreślałbym Indiany, ostatnie ich dwa mecze ( z Cavs i Chicago) to potwiedzają, że są mocni w drugiej połowie i stawiałbym na to, że Pacers to jeszcze wygrają ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja tez mam na dzisiejszą noc bardzo ciekawe bety

New Orleans Pelicans - Philadelphia 76-ers
DeMarcus Cousins under 27,5 pkt
@ 1,80 Forbet ✅✅✅
Mam mieszane uczucia co do tego meczu, nie ma sensu grać po takim kursie gospodarzy ponieważ w tym sezonie grają w kratkę, dobre mecze przeplatają słabymi a Philadelphia w tym sezonie gra naprawdę (zaskakująco? ) dobrze.. dla mnie jednak nie do końca ponieważ czekałem aż oni wkoncu odpala i nareszcie się doczekałem, graja naprawdę fajny basket i myślę, że mają szansę powalczyć o play offy, jednak nie będę taki odważny jak kolega wyżej bo goście dziś osłabieni brakiem dwóch ważnych ogniw przynajmniej dla mnie ale moja uwagę zwrócił bet na punkty Cousinsa, owszem jest to bardziej nowoczesny center jakich brakowało jeszcze kilka lat temu w Nba ale dziś naprzeciwko niego będzie grał młody Embiid a to jest naprawdę wielki kozak i w defensywie potrafi niszczyć każdego przeciwnika i wydaje mi się, że po powrocie Davisa więcej będą grali właśnie pod wysokiego skrzydłowego Orleanu bo napewno zdają sobie sprawę, że Embiid zrobi wszystko aby utrudnić życie Cousinsowi i poprostu nie wydaje mi się aby on mógł rzucić te 28pkt bo dziś naprawdę czeka ich trudny mecz bo Phila im się napewno postawi.
Drugi bet też wydaje mi się bardzo prawdopodobny.
Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks
Under 211,5 pkt @ 1,55 Forbet ✅✅✅

Ostatnie spotkanie tych drużyn na terenie Minnesoty miało miejsce w październiku tego roku i punktów było dokładnie 211.
Dzisiaj wydaje mi się, że będzie ich mniej, jeśli goście chcą dziś ugrać korzystny dla nich rezultat to muszą zagrać lepsza obrone a wszyscy dobrze wiemy, że potrafią i sporo ich meczów kończy się underem a zespół Minnesoty po słabszym początku ostatnio wrócił na właściwe tory ale szczerze mówiąc ich gra nie powala mnie na kolana i spodziewałem się po nich więcej w tym sezonie, niby 4 miejsce w swojej konferencji ale tak jak pisałem nie grają tak jak bym się spodziewał i loty obniżył też Towns no ale wiadomo, że póki trwa sezon zasadniczy to nic nie można przesądzac bo NBA nie takie rzeczy już widziało. Gospodarze maja w swoim składzie jednego z lepszych obrońców jakim jest Butler, którym wzmocnili się przed tym sezonem i myślę, że jeśli Dallas się dziś postara to przynajmniej w jednej połowie może być close game i będzie pewny under, który oczywiście może zostać też pokryty jeśli Dallas zagra słabo bo napewno gospodarze forsowac tempa nie będą.
Podsumowując gram dziś te dwa typy i widzę spora szansę na powodzenie, do tego mam jeszcze Pograny dość pewny bet w nhl(wiem, że pewność w nhl to rzadkość ale inaczej tego nie widzę) na St.Louis ale to nie ten dział ;) ładuje to trebelka ale te dwa typy, które opisałem powyżej gram też osobno jako dubel.
Ako 2,46.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Trebel na dzisiejszą noc:
Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks
Typ: Minnesota Timberwolves✅
kurs: 1.34
Krótko i zwięźle - nic nie przemawia za tym, że Dallas może wygrać w tym spotkaniu, na wyjazdach na 11 spotkań tylko 2 zwycięstwa, z Memphis - które gra strasznie słabo, i Washingtonem, który gra w kratkę. Do tego dodam fakt, że Minnesota swój ostatni mecz rozegrała 7 grudnia, więc są bardziej wypoczęci i na pewno głodni gry.
New Orleans Pelicans – Philadelphia 76ers
Typ: Philadelphia 76ers handi +12,5 ✅
Kurs: 1.29
Dlaczego? Prosta sprawa - faworytem Pelicans, natomiast jeśli Philadelphia przegrywa mecze to rzadko kiedy dużą różnicą punktów, co prawda z Phoenix ta różnica wyniosła 14 pkt. ale uważam to za wypadek przy pracy i w tym meczu z formą odpalił Booker który rzucił sam 46 pkt. Oprócz tego spotkania ostatni raz Philadelphia przegrała dużą różnicą z Golden State było to miesiąc temu a jeszcze wcześniej w październiku z silną drużyną z Toronto. Dzisiaj wraca także wypoczęty Embiid i uważam, że przy odrobinie szczęścia Philadelphia może się nawet pokusić o zwycięstwo.
New York Knicks – Atlanta Hawks
Typ: New York Knicks✅
kurs: 1.53
Tutaj bardzo krótko - NY Knicks u siebie na 16 spotkań aż 11 zwycięstw. Atlanta natomiast na wyjazdach gra bardzo słabo, na 13 spotkań aż 10 porażek.
Łączny kurs: 2.64 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Jak widzicie dziś under na Howarda -17.5? Ostatnie 2 spotkania przekroczył 20 ale Szerszenie mierzyli się ze słabymi zespołami. Thunder wydaje się że mają dużo lepszą obronę niż Lakers i Bulls. Wydaję się że to wysoka linia. Jeszcze jedno spotkanie mnie zaciekawiło, mianowicie Byki z Celtami. Linia 103.5 na Celtics powinna zostać pokryta. Jakieś podpowiedzi co do moich typów??
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Jak widzicie dziś under na Howarda -17.5? Ostatnie 2 spotkania przekroczył 20 ale Szerszenie mierzyli się ze słabymi zespołami. Thunder wydaje się że mają dużo lepszą obronę niż Lakers i Bulls. Wydaję się że to wysoka linia. Jeszcze jedno spotkanie mnie zaciekawiło, mianowicie Byki z Celtami. Linia 103.5 na Celtics powinna zostać pokryta. Jakieś podpowiedzi co do moich typów??
No, 104 punkty to nie wydaje się dużo dla Celtics. Podoba mi się to, nie patrzyłem jeszcze oferty na dziś ale to ma szansę wejść. Bulls w obronie słabiutko. Jedyna wątpliwość to taka że Boston nieraz lubi spowolnić grę (zobacz statystyki ilości posiadań/mecz), i zdarzają im się wyniki typu 96-90. Ale z Chicago powinni poszaleć, tak mi się wydaje.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Boston powinien to wycisnac, w koncu do holerki to ostatnia druzyna z pierwsza konferencji.. ale co do stylu to nie bylbym przekonany.. Bullsi zaczeli pogrywac jakby lepiej, wrocil Mirotic (23 pts) i odpoczeli sobie w niedziele.
Za to w Bostonie moze nie zagrac Horford, na pewno wypadl Morris.
Inaczej mowiac do multi to bym tego nie wzial bo jak bym mial kilka takich meczow to polowa by sie sp.. ????
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Pomimo, że jest dość wczesna godzina to ryzykuję i już teraz podaję swoją propozycję na dzisiejszą noc:

Chicago Bulls - Boston Celtics

Typ: Chicago Bulls under 97,5 pkt. ⛔
kurs: 1.66 (Fortuna)
Spójrzmy na statystyki, a dokładniej na to jak Boston gra w obronie, a jak Byki radzą sobie w ataku..
96,9 - średnio na tyle Boston pozwala rywalom zdobywać pkt. swoim rywalom - najlepszy wynik w lidze.
96,9 - ta sama średnia zespołu Chicago - tyle, że jest to średnia pkt. na mecz zdobywanych przez Byki (pod tym względem jest to 29 miejsce w lidze). Nie wiadomo jeszcze, czy do dyspozycji Brada Stevansa będzie A.Horford, ale uważam, że nawet jeśli go zabraknie, Chicago nie zdoła rzucić więcej niż 97 pkt.
W ostatnich 4 bezpośrednich starciach Byki rzuciły Celtom kolejno : 87, 95, 97 i 83 pkt.
Można rzec, że dzisiejszej nocy na parkiecie spotka się najgorszy atak z najlepszą defensywą ligi.
Golden State Warriors - Portland Trail Blazers
Typ: Golden State Warriors under 115,5 pkt.
kurs: 1.61 (Fortuna) ✅
Portland jest ekipą, która na wyjazdach gra solidnie w defensywie co pokazują ich mecze - 10 spotkań rozegranych na wyjazdach i tylko raz pozwolili sobie na stratę większej ilości punktów jak 115. Wiadomo, że GSW to mega mocny zespół, ale spójrzmy na ostatnie dwa spotkania, w których brakowało na parkiecie Curry&#39;ego - 102 pkt zdobyte z Detroit i 101 z Charlotte, w tym spotkaniu Curry również nie wystąpi, na czym niewątpliwie ucierpi ofensywa Golden State, wiadomo jest Durant i Thompson, którzy regularnie rzucają do kosza, ale moim zdaniem to i tak za mało, aby przebić linie 115 punktów z dobrze grającą na wyjazdach drużyną z Portland.
Łączny kurs: 2.67 ⛔⛔⛔

Edit:
Właśnie się dowiedzieliśmy, że w Bostonie spore braki kadrowe.. w poście kolegi niżej informacje kogo nie zobaczymy przeciwko Chicago, więc szanse, że to ako wejdzie maleją.
 
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Uważał bym dziś na ten boston wypadł ich lider Irving niepewny Horford mogą nie mieć tak łatwo jak by się wydawało
940303296866213888
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dzisiaj jakoś ciężko coś złożyć, mam tylko 1 na dziś.
Boston Celtics - Chicago Bulls
Boston ha -4,5 @ 1,88 LVBET
Mimo tak dużych osłabień jak Irving i prawdopodobnie Horford i tak dużym faworytem pozostaje Boston. Chicago jak każdy już wie tankuje, a przecież wygrali 2 ostatnie spotkania. Mimo tych zwycięstw gra i tak jest bardzo słaba, proste środki i gra dużo gry do Miroticia, który po kontuzji nie jest jeszcze w apogeum formy. Natomiast Boston to monolit, nie ważne kto gra, każdy wie jaką ma robotę do wykonania i wydaje mi się, że walcząc o najwyższe cele jakim jest choćby finał konferencji takie mecze po prostu trzeba wygrywać.

Ja gram na LVBET, więc na dziś nie wiedzieć czemu nie wystawił oferty na zawodników. Dla tych co grają na bukach co taką ofertę dali proponuję over punktowy Gasona i over punktowy Browna, bo przecież pod nieobecność Irvinga i Horforda ktoś musi wziać grę na siebie. Przeciwnik idealny pod grę Browna.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Chicago Bulls - Boston Celtics; Jayson Tatum over 21.5 pkt+zb+as @1.83 (pograne w betrally)
Nie zagra Irving, możliwy brak Horforda, nie zagra Morris. Za Irvinga więcej minut powinien dostać Smart który w defensywie mistrz ale w ataku cegli na potęgę. Tatum i Brown będą odpowiedzialni dziś za atak. Także jest nawet możliwość że samych punktów będzie mieć tyle
a tu jeszcze wchodzą asysty i zbiórki. Do tego Chicago mimo że zaczyna lepiej wyglądać to wciąż najgorsza drużyna ligi, okazji do chociażby zbiórek powinny się nadarzyć.
Niestety nie udało mi się nigdzie znaleźć Browna.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Cały dzień się zastanawiam. Dlaczego Memphis jest faworytem w meczu z Miami? Przecież bez Conleya ta drużyna jest niczym
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dzisiaj chyba można próbować coś pod Chicago ale ja raczej pozostanę przy Overze Markkanena, który do tej pory zawiodl mnie tylko raz ale to nie zmieni mojego podejścia do tego chłopaka bo uważam go za spory talent i jestem zdania, że Chicago trafiło w 10 z wyborem draftu. Dzisiaj Boston osłabiony a jeśli Horford nie zagra to tymbardziej ładuje się w to grubiej ale narazie luźna stawka, silny skrzydłowy Chicago gra dobrze pod koszem, potrafi świetnie rzucać z odejścia do tego często siedzą mu trójki, trochę przypomina mi Kevina Love&#39;a ale uważam, że spokojnie może być lepszy od niego, tak jak mowilem narazie luźno ale gdy okaże się, że All nie gra to jeszcze grubiej.
Chicago Bulls - Boston Celtics
Typ: Markkanen Over 14,5 pkt @1,80 Forbet

Do tego mam jeszcze inna propozycje trochę bardziej &quot;luzniejsza&quot; ale tutaj też upatruje spore szanse i dlatego, że nie lubię dublowac kogoś betow to idę jeszcze odważniej w under wojowników niż kolega wyżej.
Jeśli mam być szczery to kibicuje Goldenom jeszcze z czasów kiedy mistrzami nie byli ale jakos ich gra wpadła mi w oko bo robią to naprawdę efektownie ale dziś będzie brakowało ich perełki czyli Currego a to jest spore osłabienie czego może nie do końca odzwierciedlaja ostatnie wyniki ale za to ilość rzuconych punktów już tak i może gdyby nie to, że gospodarze znacznie poprawili się w defensywie to w nawet złotówki bym na ten bet nie postawił ale jednak naprawdę to zrobili w co trudno było mi uwierzyć, a Portland na wyjazdach potrafi bronić i udowadniali to nieraz choć w meczach z wojownikami nie licząc play off zawsze tracili dużo punktów to jednak brak Stephena sporo zmienia w grze Warriors i napewno tempo nie będzie zabójcze i ilość dobrze wykreowanych akcji będzie mniejsza z ich strony, wydaje mi się, że Durant może pokryć linie i też można pójść w Over ale jednak nigdy nie wiadomo kiedy Thompsonowi odbije i rzuci nagle ponad 30 pkt a wtedy Durant już może jej nie pokryć dlatego dziś wydaje mi się, że można ładować się w underek punktowy gospodarzy bo mecz może być na styku i tempo wcale szybkie nie będzie.
Golden State Warrios - Portland Blazers
Typ: Warriors Under 113,5 pkt @ 1,80 Forbet
 
gladiator86 2

gladiator86

Użytkownik
Cały dzień się zastanawiam. Dlaczego Memphis jest faworytem w meczu z Miami? Przecież bez Conleya ta drużyna jest niczym
A Miami w dalszym ciągu bez Hassana Whiteside, więc w znaczących brakach jest 1:1.
Memphis gra u siebie i dlatego pewnie są minimalnym faworytem.
Sam właśnie siedzę i myślę nad tym meczem i zastanawiam w którą stronę pójść bo wyrównane kursy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom