>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Europejska - ważne informacje, wydarzenia, dyskusja o typach długoterminowych

P 2

prof3sor

Użytkownik
Hapoel Beer Shewa - Lugano - Czysta jedyneczka @ 1.95
Arsenal - FC Koln - Czysta jedyneczka @ 1.40

kursy z fortunki.. bet na izraelczykow brac poki gorace
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Nie lubię za bardzo stawiać meczów z takim wyprzedzeniem, ale chyba postawię w dubelku ten Arsenal i Atalantę z Evertonem (1X, kurs: 1,46). Obie angielskie będę miały ciężki terminarz. Arsenal 17 września zagra z Chelsea, jeszcze gorzej będzie miał Everton, bo najpierw 9 września Tottenham, a potem 17 – Manchester Utd na wyjeździe. Tyle że Arsenal nawet przy rotowaniu składem powinien poradzić sobie w meczu u siebie z Koln (kurs nie jest jeszcze zaniżony), natomiast The Toffies będą mieli ciężką przeprawę we Włoszech.
Z innych opcji – myślę trochę o underdogach, Sheriffie (X2, kurs: 1,83), bo Zlin to nie jest jakaś wielka marka (do tego 16 września mecz wyjazdowy w lidze z Pilznem) i Vardar u siebie z Zenitem (2,53), ale z tymi się wstrzymam na razie.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
ciekawe czy ktoś zwrócił uwagę bo ciekawa historia nam się piszę jeżeli chodzi o szwedzkie Ostersund. drużyna która jeszcze w 2011 roku grała w 4 lidze dziś jest uczestnikiem fazy grupowej LE. w najwyższej klasie rozgrywkowej grają dopiero drugi sezon, zaś przed rokiem udało im się wygrać puchar krajowy co dało im możliwość gry w kwalifikacjach ligi europy. drogę mieli nie łatwą mimo to udało im się wyeliminować takie drużyny jak Galatasaray czy PAOK. nie byłoby to nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt że tam wcale wielkich pieniędzy nie ma jak np. w przypadku Lipska. mimo iż nie wróżę im już dalszego sukcesu w rozgrywkach grupowych to na pewno warto śledzić tę ekipę. należy też zwrócić uwagę że od 2011 roku nieprzerwanie trenerem tego klubu jest Anglik Graham Potter.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ostersund ma ogarniętego dyrektora, podjęli sporo dobrych decyzji, także to nie jest tak, że wychowankowie jakiegoś amatorskiego klubu ograli Galatasaray. Nie zmienia to faktu, że to dla nich sukces niesamowity.
Ja chyba na Szerif bym nie zagrał. Dla mnie to nie jest jakaś tam mocna ekipa jak np. Vardar. Remis co najwyżej. Opieram to tylko na własnych obserwacjach.
Z takich NIEfaworytów, to z podpórką poszedłbym w pierwszych meczach na Lokomotiv z Kopenhagą, która już nie jest tą samą kopenhagą jak sezon wstecz.
Ostersund wygląda ciekawie z Zoryą. Ładny dla oka kurs, nawet x2.
Przyjrze się również meczowi Ol. Marsylia z Konyaspor i zastanowie się nad jakąś niespodzianeczką w tym meczu.
Vardar też do przemyślenia. Zenit może stracić punkty.
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Ja chyba na Szerif bym nie zagrał. Dla mnie to nie jest jakaś tam mocna ekipa jak np. Vardar. Remis co najwyżej. Opieram to tylko na własnych obserwacjach.
Zgoda. Później przemyślałem to i jednak nie będę bawił się w stawianie na Sheriffa. Zresztą ten kupon z Arsenalem (już postawiony) też różnie może wypaść – nie wiem, czy Wenger dalej będzie chciał grać trójką obrońców i siedmioma atakującymi zawodnikami, ale mam nadzieję, że na Koln wystarczy.
Natomiast z niezłych kursów może jeszcze BTS w meczu Hoffenheim z Bragą (1,75). Obie obrony dziurawe, Hoffenheim gra u siebie, a Braga jest dość agresywną i kreatywną drużyną. Oglądałem ich mecz z Porto w weekend i drużyna gości może zawdzięczać czyste konto tylko indolencji strzeleckiej piłkarzy z Bragi. Liczę, że do 14 września naprostują celowniki, rywala będą mieli zresztą słabszego.
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Chyba nie można edytować swoich postów z byłego forum, dlatego próbuję dodać jeden pod drugim. Postawiłem BTS Hoffenheim z Bragą, a kursy, jak widzę, rosną. Cóż, pośpieszyłem się (w sensie, że mogłem zagrać teraz), ale myślałem, że tendencja będzie odwrotna. Dla mnie nie jest to do końca zrozumiałe. Potencjał ofensywny Bragi i „potencjał” defensywny Hoffenheim na pewno tego nie tłumaczą. Chyba działa porównanie dwóch przymiotników: niemiecki – portugalski. Po takim kursie to nawet może X2 (2,55 w Fortunie) warto byłoby spróbować, chociaż obiecywałem sobie, że nie będę stawiać różnych (częściowo) zakładów na jedno spotkanie.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polscy sędziowie poprowadzą mecze Ligi Europy

Gil poprowadzi mecz Ligi Europy, który odbędzie się 28 września. Jego asystentami będą Konrad Sapela i Marcin Borkowski. Dodatkowymi sędziami asystentami będą Jarosław Przybył i Piotr Lasyk. Sędzią technicznym będzie Radosław Siejka.
Stefański został wyznaczony na sędziego meczu Ligi Europy, który zostanie rozegrany 28 września. Na linii pomagać mu będą Marcin Boniek i Dawid Golis. Sędziami bramkowymi będą Bartosz Frankowski oraz Zbigniew Dobrynin, a sędzią technicznym wyznaczono Krzysztofa Myrmusa.
Raczkowski poprowadzi mecz Ligi Europy, a na liniach pomagać mu będą Michał Obukowicz oraz Tomasz Listkiewicz. Sędziami bramkowymi będą Tomasz Musiał i Tomasz Kwiatkowski, a funkcję technicznego będzie pełnił Kamil Wójcik.

zródło:
90minut.pl
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Od przyszłego sezonu zmieniają się zasady kwalifikacji do Ligi Europy, drużyny, które zajmą 2 i 3 miejsce w Ekstraklasie będą musiały przebrnąć przez 4 rundy kwalifikacji, a zdobywca Pucharu Polski przez 3, więcej info pod TYM LINKIEM
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
pary 1/32 finału Ligi Europy UEFA.

Borussia Dortmund - Atalanta Bergamo
OGC Nice - Lokomotiw Moskwa
FC Kopenhaga - Atletico Madryt
Spartak Moskwa - Athletic Bilbao
AEK Ateny - Dynamo Kijów
Celtic - Zenit
Napoli - RB Lipsk
Crvena Zvezda - CSKA Moskwa
Lyon - Villarreal
Real Sociedad - FC Salzburg
Partizan Belgrad - Viktoria Pilzno
FCSB - Lazio
Ludogorets Razgrad - AC Milan
FK Astana - Sporting Lizbona
Ostersunds - Arsenal
Marsylia - Braga
Pierwsze mecze rozpoczną się 18. lutego.​
 
Z 0

zawodowy

Użytkownik
pary 1/32 finału Ligi Europy UEFA.

Borussia Dortmund - Atalanta Bergamo
OGC Nice - Lokomotiw Moskwa
FC Kopenhaga - Atletico Madryt
Spartak Moskwa - Athletic Bilbao
AEK Ateny - Dynamo Kijów
Celtic - Zenit
Napoli - RB Lipsk
Crvena Zvezda - CSKA Moskwa
Lyon - Villarreal
Real Sociedad - FC Salzburg
Partizan Belgrad - Viktoria Pilzno
FCSB - Lazio
Ludogorets Razgrad - AC Milan
FK Astana - Sporting Lizbona
Ostersunds - Arsenal
Marsylia - Braga
Pierwsze mecze rozpoczną się 18. lutego.​
Mała dygresja, to jest 1/16 finału. (Round of 32 po angielsku), a mecze rozegrane będą 15.02 i 22.02
 
E 118

edwardxd

Użytkownik
Pary 1/8 finału Ligi Europy:
  • Lazio Rzym - Dynamo Kijów​
  • RB Lipsk - Zenit Petersburg​
  • Atletico Madryt - Lokomotiw Moskwa​
  • CSKA Moskwa - Olympique Lyon​
  • Olympique Marsylia - Athleic Bilbao​
  • Sporting Lizbona - Viktoria Pilzno​
  • Borussia Dortmund - Red Bull Salzburg​
  • Arsenal Londyn - AC Milan​
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pary ćwierćfinałowe Ligi Europy:
RB Lipsk - Olympique Marsylia
Arsenal FC - CSKA Moskwa
Atletico Madryt - Sporting Lizbona
Lazio Rzym - Red Bull Salzburg​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Kolejne zmiany w Lidze Mistrzów i Lidze Europy
  • Od sezonu 2018/19 wprowadzone zostaną zmiany w Lidze Mistrzów i Lidze Europy
  • Dozwolone będzie przeprowadzenie czterech zmian w meczu oraz rejestracja trzech dodatkowych graczy po fazie grupowej
  • Zmianie ulegną godziny rozgrywania spotkań oraz liczba piłkarzy powołanych na finały

Europejskie rozgrywki klubowe wchodzą w nowy trzyletni cykl, w związku z czym UEFA zaplanowała szereg zmian, które zostaną wprowadzone już od sezonu 2018/19.
Dodatkowe zmiany w Lidze Mistrzów i Lidze Europy:
  • Od sezonu 2018/19 w fazie pucharowej będzie można przeprowadzać po cztery zmiany na mecz, przy czym czwarta dozwolona będzie jedynie w czasie dogrywki.
  • W finale Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz w Superpucharze Europy możliwe będzie powołanie na mecz 23 zawodników (zamiast 18). Oznacza to, że na ławce rezerwowych znajdzie się 12 (a nie 7) piłkarzy. Dzięki temu trenerzy będą mieli większy wybór w kwestii zmian, a także będą mogli lepiej zarządzać składem w najważniejszych meczach sezonu.
  • Wprowadzone zostaną nowe godziny rozgrywania spotkań.
    • Mecze Ligi Europy od fazy grupowej do 1/8 finału rozgrywane będą o 18:55 i 21. O godzinie rozegrania danego spotkania zdecyduje drabinka. W ostatniej kolejce mecze w ramach jednej grupy będą odbywać się równocześnie. 1/4, 1/2 i finał rozgrywek odbędą się o 21. Zarząd UEFA może wprowadzić wyjątki od tej reguły.
    • Superpuchar Europy rozegrany zostanie o godzinie 21. Dotyczy to również tegorocznego Superpucharu zaplanowanego na 15 sierpnia w Tallinnie.
  • Po fazie grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy każdy klub będzie mógł zarejestrować trzech nowych zawodników bez żadnych ograniczeń. Jest to zgodne z przepisami wielu krajów, w których nie nakłada się żadnych ograniczeń na piłkarzy pozyskanych w trakcie zimowego okienka transferowego.
  • Tak jak do tej pory w Lidze Mistrzów, drużyny, które trzy razy z rzędu lub pięć razy w historii wygrały Ligę Europy (wcześniej Puchar UEFA), mogą umieścić na rękawie koszulki specjalne oznaczenie. Jedynym klubem uprawnionym do tego w przyszłym sezonie będzie Sevilla. Andaluzyjczycy wygrali te rozgrywki pięć razy (2006-07 i 2014-16).
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Zastanawia mnie zapis o dodatkowej zmianie w dogrywce. Bo gdzieś było napisane, że ona nie koliduje z podstawowymi trzema. No okej, ale co w przypadku jeśli trener drużyny A w regulaminowym czasie gry dokona dajmy na to 2 zmian? Czy wówczas w trakcie dogrywki ma do wykorzystania jeszcze dwie?
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Znalazł ktoś w jakimś buku kursy na awanse? Fortuna ma tylko eLE, a ja chcę też łączyć z eLM. Niech ktoś da znać. Oczywiście bez tych, na których nie da się grać z Polski.
 
Do góry Bottom