>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Karta SKRILL PROBLEMY TECHNICZNE

8 0

8c4rds

Użytkownik
Witam, dzisiaj (2.12.2017) około godziny 16:00 skrill prowadził prace modernizacyjne na swojej witrynie, nie można było korzystać z konta, wypłacać pieniędzy z bankomatu oraz dokonywać płatności w sklepach. W tym czasie próbowałem wypłacić pewną kwotę z bankomatu, natomiast nie udało mi się zrealizować tej operacji &quot;z powodów technicznych&quot;. Z konta oczywiście kasa zniknęła i teraz moje pytanie, po jakim czasie otrzymam zwrot pieniędzy i czy powinienem to gdzieś zgłosić. Z innych tematów wywnioskowałem, że termin to do 14 dni, ale bardziej interesowałoby mnie ile to trwa w praktyce.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam, dzisiaj (2.12.2017) około godziny 16:00 skrill prowadził prace modernizacyjne na swojej witrynie, nie można było korzystać z konta, wypłacać pieniędzy z bankomatu oraz dokonywać płatności w sklepach. W tym czasie próbowałem wypłacić pewną kwotę z bankomatu, natomiast nie udało mi się zrealizować tej operacji &quot;z powodów technicznych&quot;. Z konta oczywiście kasa zniknęła i teraz moje pytanie, po jakim czasie otrzymam zwrot pieniędzy i czy powinienem to gdzieś zgłosić. Z innych tematów wywnioskowałem, że termin to do 14 dni, ale bardziej interesowałoby mnie ile to trwa w praktyce.
U mnie dwa razy to trwało dokładnie 10 dni jak mi wcięło po 2k.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ja miałem kiedyś też taką sytuacje, że ściągneło mi z konta skril ,a bankomat nie wypłacił. Zadzowniłem i po 5 minutach kasa była, przy płaceniu i nieautoryzowaniu transakcji przez terminal musiałem czekać 10 albo 14 dni nie szło nic przyspieszyć.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
miałem tak 2razy po 4k, niestety support skrill kazał czekac bodajże 10dni roboczych, kaska wracała za kazdym razem, nie trzeba pisac do nich i tak zwrócą
 
Do góry Bottom