>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyjazd na Mistrzostwa Świata 2018 do Rosji - informacje dyskusja, pytania, rady.

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wielu z Was pewnie mocno zastanawia się nad wyjazdem na MŚ do Rosji.
W tym temacie możecie wymieniać się poglądami na temat gospodarza mistrzostw, informacjami czy radami na temat wyjazdu do Rosji.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
W tym temacie możecie wymieniać się poglądami na temat gospodarza mistrzostw
Dość kontrowersyjnie zaczynasz dyskusję w temacie :rolleyes:
Rusza ktoś w takie wojaże w tym roku? Ja wybieram się do Kaliningradu, bo mam niedaleko, jestem pewny że nigdy nie będę bliżej MŚ niż teraz. Co prawda u naszych sąsiadów z północy tylko cztery spotkania (i to grupowe), niemniej liczę na atmosferę w mieście podczas imprezy w strefach kibica. Oczywiście będę celował w bilety na jedno z czterech spotkań, chociaż będzie to cholernie trudne. Wszystko powinno się okazać w grudniu, gdy już rozlosują drużyny, a nóż trafi się jakiś mało oblegany przez kibiców mecz i uda się poczuć na własnej skórze atmosferę Mistrzostw? ; ))
Wiecie coś na temat wiz grupowych? Wszędzie widzę tylko 154 PLN za pojedynczą, jadąc większą paczką wychodzi spory koszt. Wiadomo, że mając bilet na mecz wjedziemy bezwizowo, ale co w przypadku gdy w jednym aucie podróżuje czterech posiadaczy wiz i jeden posiadacz biletu?
A propos biletów - jak z tymi kupowanymi od Rosjan? Gdzieś czytałem, że ponad połowa z puli biletów idzie do nich, dla przykładu gdyby mój wujek mieszkający tam zakupił bilety? Raczej to nie przejdzie, bo wielu cwaniaków brałoby takowe na handel, chociaż oficjalnej wypowiedzi nigdzie nie znalazłem.
Sporo niedomówień albo to ja nie potrafię umiejętnie wyszukiwać, jakby ktoś potrafił mi pomóc - zapraszam do kontaktu ????
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
Witam,
mógłby ktoś pomóc? mianowicie chodzi o wytłumaczenie procesu zakupu biletu. Złożyłem aplikację na 3 bilety na mecz Polska - Senegal. Czy losowanie wszystkich biletów odbędzie się tego samego dnia czy rozbite na tury? Czy muszę mieć pieniądze na karcie którą podałem do Fify w momencie wylosowania (jeśli nie będę mięć wystarczającej kwoty czy bilety przepadną) czy będzie jakiś czas na uiszczenie opłaty?
Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam
 
p-z. 123,1K

p-z.

Użytkownik
Ciekawe czy nam Polakom bezpiecznie wgl tam jechać jako kibice po tym co się stało na Euro 2012, czuję, że ruscy będą chcieli z nami zrobić coś podobnego..
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Witam,
mógłby ktoś pomóc? mianowicie chodzi o wytłumaczenie procesu zakupu biletu. Złożyłem aplikację na 3 bilety na mecz Polska - Senegal. Czy losowanie wszystkich biletów odbędzie się tego samego dnia czy rozbite na tury? Czy muszę mieć pieniądze na karcie którą podałem do Fify w momencie wylosowania (jeśli nie będę mięć wystarczającej kwoty czy bilety przepadną) czy będzie jakiś czas na uiszczenie opłaty?
Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam
Z biletami na Euro 2016 było tak, że odpowiednia kasa musiała być na karcie w momencie losowania/przydzielania biletów. Tak samo jak ważność karty używanej do płacenia za bilety musiała być też co najmniej bodajże sierpnia 2016 (może ze względu na jakieś zwroty lub coś podobnego). W każdym razie ja zanim dostałem maila z Uefy że mam bilet na mecz grupowy z Ukrainą, to już dzień czy dwa dni wcześniej widziałem w historii konta bankowego że z karty ściągnęło mi kasę.
Także aplikując na bilety miej na koncie zabezpieczoną odpowiednią gotówkę na bilety + wysyłka, bo kilka-kilkanaście dni po zamknięciu fazy sprzedaży będą rozdzielać bilety a jak nie będą w stanie ściągnąć kasy to dostanie kto inny.
 
N 23

nayare

Użytkownik
Hmm, ja mam kartę ważną do czerwca, a bez problemu przeszedłem proces aplikacji. Mam nadzieję, że nie wynikną z tego powodu utrudnienia.
 
P 20

pc3

Użytkownik
Hej,
Wygrałem w jednym z konkursów 2 bilety 1.Kategorii na Polska-Japonia, a nie dostałem urlopu.
Sprzedam po cenie znacznie zaniżonej. Jakby ktoś był chętny to priv
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Rusza ktoś w takie wojaże w tym roku? Ja wybieram się do Kaliningradu, bo mam niedaleko, jestem pewny że nigdy nie będę bliżej MŚ niż teraz.
Jak napisałem, tak zrobiłem, przedwczoraj wróciłem z tygodniowego pobytu w Kaliningradzie i postanowiłem maznąć parę słów dla potomnych :cool:
Jak wiadomo Putin zniósł wizy, więc wjazd możliwy był na podstawie FAN ID. Teoretycznie można było je wyrobić tylko do zakupionego biletu, w praktyce wystarczyło wcześniej złożyć wniosek, by po jakimś miesiącu mieć owy dokument i móc spokojnie bez żadnych kosztów wjechać na teren Rosji. Kolejek na granicy brak, wszystko bardzo sprawnie i w całkiem dobrej atmosferze.
Strefa kibica fajna, dobrze zorganizowana, nie ma się do czego przyczepić. Na meczu z Kolumbią trochę Polaków było, aczkolwiek spodziewałem się tłumów. Rzecz jasna na meczu Rosji strefa przepełniona;)
Jeśli chodzi o mecze, to było mi dane obejrzeć dwa pojedynki na żywo. Niestety w pierwszych turach nie udało mi się wylosować biletów, ale czekałem na turę &quot;first one - first served&quot; w myśl której każdy zwrócony bilet od razu trafia do puli. U naszych sąsiadów z północy zaplanowane były cztery mecze (Chorwacja - Nigeria, Serbia - Szwajcaria, Hiszpania - Maroko i Belgia - Anglia). Jak subiektywnym bym nie był - największym kąskiem na papierze było niewątpliwie ostatnie starcie. Siłą rzeczy (tygodniowy urlop) trafiłem na dwa ostatnie mecze. Na mecz Hiszpanii udało się trafić bilety stosunkowo łatwo, drugi mecz jednak był bardziej oblegany i teraz mogę stwierdzić - gdyby nie rynek wtórny i grupy na których kupiłem bilety, meczu Belgia - Anglia bym nie obejrzał. Oba mecze były fajnym przeżyciem, chociaż wyżej cenię HIS - MAR, zarówno przez atmosferę wytworzoną przez kibiców z dwóch ekspresyjnych narodów, jak i przez to że mecz BEL - ENG był w pewnym stopniu ustawką, o czym świadczyły z resztą składy, zaangażowanie zawodników i &quot;dzika&quot; euforia Martineza po jedynej bramce w tym meczu :cwl: Niemniej nie żałuję ani grosza na bilety, bo miałem najtańszą kategorię (105 USD/sztuka) i takich pieniędzy zdecydowanie było to warte.
Co do bukmacherów w Rosji to jest znacznie gorzej niż u nas, niewątpliwie najbardziej znanym bukiem jest Fonbet (urzekła mnie reklama w TV tego buka z Messim mówiącym po rosyjsku XD), ale przez cały tydzień znalazłem tylko jeden punkt tego buka na mapie miasta.

To by było na tyle z takich pobieżnych informacji z mojej strony, dodam tylko że alkohol w sklepach wcale nie jest jakoś mocno tańszy niż u nas. Na stadionie piwo kosztowało 300 bądź 350 RUB (odpowiednio 18 i 21 PLN - to droższe na meczu BEL - ENG), co jest ceną sporą, ale dla takich pamiątkowych kubków było warto. Dodam tylko, że obiad na mieście, jakiś kilometr od strefy kibica, kosztował tyle samo (zupa + sałatka + drugie + napój), co mile mnie zaskoczyło.
Jeśli macie jakieś pytania co do tego tripu to śmiało wysyłajcie, w miarę możliwości odpowiem:victory:
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Do góry Bottom