>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2017/18

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Hokej NHL
Godz: 02:00
Spotkanie Minnesota-Toronto
Typ: over 5.5
Kurs 1.91
Buk Fortuna
Analiza: Minnesota, która w tej chwili zajmuje 8 miejsce w konferencji zachodniej podejmowała będzie na swoim lodowisku ekipę Toronto, które jest wiceliderem w konferencji wschodniej . Na chwilę obecną gospodarze są w lepszej formie, wygrywa znacznie więcej spotkań a szczególnie we własnej hali gdzie nie ponieśli porażki już od ponad miesiąca, jeśli nie policzymy spotkań poza regulaminowym czasem gry. Moim zdaniem goście, którzy ostatnio grywali w kartkę i do tego spotkania przystąpią troche osłabieni mają mniejsze szanse na zdobycie w tym meczu kompletu punktów. Minnesota ostatnio grała nieźle , na wyjazdach gorzej , ale tu ma mecz przed własną publicznością, więc zostają faworytem, do tego gospodarze mają bardzo dobry bilans w starciach z zespołem Toronto w poprzednich latach z którym nie ponieśli porażki we własnej hali od roku 2011 roku. Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo gospodarzy oraz over w bramkach bowiem pomimo tego że gospodarze ostatnio grali underowo, to wiecznie to trwać nie może i liczę tu na kilka bramek.
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
- Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres
Typ: Moneyline EX+PEN - 1 - 1,53 ✅
- Arizona Coyotes - Tampa Bay Lightning

Typ: Moneyline EX+PEN - 2 - 1,50 ✅
AKO: 2,29 ✅
Unibet
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
Phila jest lepszym zespołem od Buffalo. Mają 2 bardzo dobrych strzelców Giroux i Couturier&#39;a. Oprócz tego seria 4 zwycięstw ze znacznie lepszymi drużynami niż Buffalo. Buffalo są w tym sezonie chłopcami do bicia. Idealny przeciwnik dla Flyers na przedłużenie swojej serii zwycięstw. Nauczony doświadczeniem (wiele przegranych kuponów :p) nie gram w NHL na &quot;czyste&quot; zwycięstwa, dlatego na wszelki wypadek dokładam ML
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Panowie mysle dzis o zwyciestwie Jets 2,25 60&#39; forbet nie sposob nie zauwazyc tu swietnej seri gospodarzy na wlasnych smieciach 5 kolejnych zwyciestw. Goscie troche w kratke odkad do bramki wskoczyl Forsberg zamiadt Crawforda nie wyglada to dobrze ,wypadl tez jeden z filarow obrony Franson.. moze ktos ma jakies inne przemyslenia co do tego meczu? ????
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Panowie mysle dzis o zwyciestwie Jets 2,25 60&#39; forbet nie sposob nie zauwazyc tu swietnej seri gospodarzy na wlasnych smieciach 5 kolejnych zwyciestw. Goscie troche w kratke odkad do bramki wskoczyl Forsberg zamiadt Crawforda nie wyglada to dobrze ,wypadl tez jeden z filarow obrony Franson.. moze ktos ma jakies inne przemyslenia co do tego meczu? ????
Ale ostatnie trzy mecze to występ Crawforda w bramce i dzisiaj tez prawdopodobnie zagra. Ostatni mecz Forsberg rozegrał 6/7 grudnia. I właśnie te trzy mecze to zwycięstwa Chico ;) A ostatnie 5 meczów Forsberga to też z nie byle kim bo LA, Caps, Stars, Predators i Pitts. Na pewno oprócz Fransona odczuwalny jest brak Mariana Hossy i może też przez jego dłuższą absencję mają takie wyniki. Prawdą jest, że Rakiety są drużyną swojej tafli, ale też są mocno overowi. Ostatnie porażki z marnymi Skrzydłami i Panterami nie napawają optymizmem. Jednak grają u siebie i może być to jedna z zalet. A może over 5,5 bramki? e: Tak jak myślałem, Chicago się zmobilizowali. Kane bramka i asysta i over siedzi ✅
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Dzisiaj mamy kilka ciekawych spotkań. Mi w oko wpadły 3 mocne typy. Jakieś przemyślenia, analizy Panowie?
Rozruszajmy ten temat. Kiedyś był on pełen bardzo trafnych i ciekawych analiz. Nie wierzę, że zniknęli wszyscy z przed &quot;czystki&quot; ;)
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
ja na dzisiaj gram zwycięstwo Błyskawic włączając dogrywkę i karne oraz zastanawiam się nad zwycięstwem Nashville - Calgary ostatnio dużo porażek + w ostatnich 5 meczach Predators wbiło aż 24 bramki
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Nie mam czasu, ale tak na szybko. Tampa + powyżej 5,5 bramki w meczu @2,95. W Bramce Tampy Budaj, po przeciwnej stronie Bernier. Procentowo strzały obronione mają się .881 i 900, a GAA 3,40 i 3,05. Mecz powinien obfitować w bramki i uważam, że sami goście powinni ustrzelić 4-5 bramek. Do tego gospodarze na pewno coś dorzucą. Z braku czasu tylko tyle ode mnie. Gram też zza firany inne mecze, ale nie będę się o nich rozpisywał. Ogromny ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
since1950 92

since1950

Użytkownik
Wspaniała noc dla mnie 5/5 i bardzo duże kursy. Panowie jak piszecie do mnie i pytacie o typy lub co sądzę o waszych wyborach to dajcie uzasadnienie swoich typów, ja chce rozmawiać o danych zdarzeniach, a nie prowadzić monolog. Bo dla siebie analiz pisać nie muszę. Także zachęcam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Vegas-Floryda 1 @2,05
Rycerze u siebie są mocni, ostatnie wygrane z dużo lepszymi rywalami niż dzisiejszy. Pantery grają b2b gdzie przegrały 6 z ostatnich 8 spotkań.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Vegas-Floryda 1 @2,05
Rycerze u siebie są mocni, ostatnie wygrane z dużo lepszymi rywalami niż dzisiejszy. Pantery grają b2b gdzie przegrały 6 z ostatnich 8 spotkań.
Wszystko fajnie, ale Pantery nie grają b2b, ba nawet grali tego samego dnia ostatni mecz co Vegas
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Gramy prawie codziennie, tylko dla samego siebie to szkoda pisać analizy. Wrzucajcie swoje propozycje z argumentami bez suchych typów i temat się rozkręci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom