>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Klubowe Mistrzostwa Świata 2017

Status
Zamknięty.
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Kazań ma na pewno kompleks Sady, bo przegrywali z nimi wszystkie najważniejsze mecze. Generalnie w Sadzie w porównaniu z zeszłym rokiem to na pewno widać bardzo brak Wiliama. Uriarte to nie ta klasa. Natomiast trzeba mieć na uwadze to że Zenit nie ma kompletnie zmiany. Druga szóstka w tym sezonie o kilka klas niżej od tych z wcześniejszych lat. Jak Butko grał słabo, a zdarzało mu się to wchodził Kobzar i grali lepiej. Teraz takiej zmiany nie ma. Też środkowi Zenita to nie jest jakaś wielka półka, zwłaszcza Gutsaliuk. Sada z meczu na mecz wygląda lepiej, mecz o duża stawkę i nie sądzę żeby Kazań to wygrał łatwo o ile w ogóle wygra.
Ja stawiam Sada +1,5seta @2,00
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ja nie wiem co Wy macie z tym Uriartem, dobry rozgrywający zawsze się obroni. Szybkie przerzuty &quot;robią robotę&quot; druga linia grana na dużej dynamice. Bardziej słabego punktu bym upatrywał w Filipe (na bazie meczu z Zaksą), jak Zenit go wymęczy w przyjęciu to rzeczywiście Brazylijczycy mogą mieć problem, a do tego jeśli zatrzymają kogoś z dwójki Leal/Evandro to nie wiem, czy Filipe będzie w stanie to zrównoważyć. Tak czy inaczej jest value duże i wszystkie typy w stronę Sady warte gry.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Ja myśle iść na Belchatów +1.5 seta 2.65
co myslicie?? A Co do Zenita myśle ze wygrają, ale nie 3-0 , czuje 3-1 lbu 3-2
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Ja rozumiem że patriotycznie każdy chce isć w Skrę i szuka powodów dla którego to Lube ma przegrać, no ale bez przesady. Lube wygrało z najlepsza Polską ekipą i to unas w Polsce. A w tym meczu przecież narobili mnóstwo błedów własnych. Skra gładko popłyneła z Zenitem, powalczyli tylko w 1 secie. Gdyby Skra była w grupie na miejscu Zaksy nie wiem czy by zdobyła chodz 1 punkt, bo Irańczycy tez pokazli, że potrafią grać w siatkę. Sokolov czy Stanković zagrają.. Nagle cała trójka z Sanderem by nie mogła zagrać bo coś tam ? Nie wierze w to..
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Po tym co dzisiaj widziałem..Lube to zlepek gwiazd, który nie gra nic wielkiego. Dziwiłem się, czemu tak meczą się w swojej lidze, wygrywając ledwo sety, jak dzisiaj.. ta drużyna jest nijaka.. maja przewage ..zaraz ją traca. Zagrywka dzisiaj.. 90 % flotów.. oczywiscie asy ze Skry i z tym miały problemy, przegrywając wygranego 1 seta. Naprawdę jesli Lube wygra z Zenitem to tylko dlatego, że beda mieć dzień konia, mnóstwo farta, Zenit mnóstwo błedów własnych... Ja tutaj nie widzę szans na Lube.. dzisiaj grali przeciętnie. Zreszta jak cały sezon.. Zenit -1,5 hc po 1.75 .
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Przypomina mi sie analogiczna sytuacja, kiedy w finale ME idacy jak burza i demolujacy po drodze wszystkich Rosjanie mieli latwo ograc Niemcow, a ledwo uciagneli w taju.
Oczywiscie nic to nie znaczy, ale na tym poziomie Zenit bez straty seta w turnieju wyglada jak wielka mina, ja sam widze tutaj mocny poczatek Wlochow i gralbym plusowe handi wlasnie w pierwszym secie na live i pierwszy set dla LUBE pre
 
Z 16

zapato

Użytkownik
Zenit -1,5 seta @1,86 efortuna
Sada -1,5 seta @1,50 efortuna
bardzo fajne kursy, moim zdaniem Zenit poza zasięgiem, Lube dzisiaj bardzo dużo błędów, Skra na własne życzenie przegrała dzisiaj pierwszego seta, do tego w drugim i trzecim secie łatwo trwonili przewagi, dla bezpieczeństwa -1,5, bo jednak to finał mogą się bardziej spiąć niż na słabiutką Skrę, co do Sady to myślę że powinno być 3:0 jednak -1,5 bezpieczniej, dzisiaj słabym punktem brazylijskiej drużyny był niewątpliwie były gracz Bełchatowa czyli Uriarte, jednak na pewno będzie chciał się pokazać z dobrej strony w meczu ze starymi znajomymi i wraz z doświadczonymi kubańskimi zawodnikami ze swojej drużyny łatwo rozprawią się ze słabo spisującą się ostatnimi czasy Skrą
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Zenit - Lube Banca Marche Macerata
Zenit @1.44
Wchodzę mocno w ten finał w mistrzów Rosji bo kurs jest dla mnie zaskoczeniem (spodziewałem się max 1.2). Tak prawdę mówiąc to Zenit te zawody &quot;wygrał&quot; juz wczoraj z Sade Cruzeiro które mimo ze zagrali bardzo dobry mecz to dostali 0-3.
Żadne zaskoczenie ten kurs. Przecież mamy finał. Skoro z Sadą było ok 1.4 to nic dziwnego że z lepszą drużyną jest wyższy. Chyba gładziutkie 3:0 Lube z Sadą wszystko mówi na ten temat.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Klubowe Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Lube Civitanova - Zenit Kazań
Godzina: 20:30
Typ: 2 i powyżej 183,5
Kurs: 3,20
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Przed nami Wielki finał Klubowych Mistrzostw Świata i mecz pomiędzy chyba najlepszymi drużynami na świecie na tą chwilę. Nie było żadnego przypadku, że któraś z drużyn awansowała do finału.
Faworytem finału jest zespół Rosyjski i właśnie na nich stawiam.
Wczorajszy mecz z Sadą pokazało piekielną moc Zenitu a raczej trójki Leon, Anderson i Mikhajlov. Civitanova jednak nie ma takich armat i to może być jedną z przyczyn porażki Civitanovej. Kolejnym argumentem jest jednak brak Sandersa, który doznał kontuzji.
Zenit póki co nie stracił jeszcze nawet seta, Civitanova straciła 2 sety w meczu z ZAKSą.
Na 3 setach nie powinno się zakończyć z racji tego, że ekipa Włoska jednak także jest piekielnie mocna... Stawiam podwójny zakład na to, że Zenit Kazań wygra spotkanie a mecz zakończy się minimum w 4 setach.
Powodzenia
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Z lube to jest taka sytuacja, ze personalnie moim zdaniem są nawet lepsi od Sady albo conajmniej na poziomie Sady ale oni kompletnie tego potencjalu nie wykorzystuja.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
No dla Ciebie nie robi wrażenia bo nie oglądałeś Lube z Sada Cruzeiro które w tym spotkaniu zagrali na 30-40 swoich możliwości (prawdopodobnie problem z aklimatyzacja). Dla mnie Sada na tym turnieju grała o poziom wyżej niż Lube.
Ale ta różnicę zobaczysz o 20.30 skoro nie oglądałeś ich gry wcześniej.
Nie oglądałem bo wszystkiego nie da się oglądać. Aklimatyzacja? Nie wiem o czym mówisz. Siatka to sport rozgrywany w hali więc różnica w pogodzie nie ma znaczenia. Strefy czasowe tym bardziej gdyż sportowcy są przyzwyczajeni do tego. Sam latałem do USA i jeżeli było czuć jakiekolwiek zmęczenie czy różnicę w czasie to mijało to po jednej, maksymalnie dwóch dobach
Zaznaczam że Twojego typu nie neguje bo sam widzę zwycięstwo Zenita ale odpuszczę ten mecz bo uważam że w tej chwili Lube to jedyna drużyna która może utrzeć im nosa
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Juz kursy leca, a do meczu pewnie zejda do 1.25
Ogladalem oba polfinaly, jak i z reszta wczesniejsze mecze Lube i sam na nich gralem, jak to mam w zwyczaju kiedy przegrywali lapalem handi punktowe i mimo, ze pokrywali, to jednak zdarza im sie zastac. Zenit nie ma tego problemu, a dochodzi jeszcze aspekt Leona, ktory juz niedlugo zadebiutuje w polskiej kadrze, wiec pewnie bedzie bardzo chcial sie pokazac kibicom, a poza tym Perugia chce zaoferowac mu kontrakt zycia po sezonie, wiec jest sie po co pokazywac ;)
Pisze glownie o nim, bo to spory detal na korzysc, a z takim przyjeciem jakie ma Anderson, to nic tylko wbijac gwozdzie
Pogralem po 1.44, ale doloze tez cos na -1,5s
 
snj 61

snj

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Klubowe Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Skra Bełchatów - Sada Cruseiro
Godzina: 17:30
Typ: 1
Kurs: 3,6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu o 3 miejsce klubowych mistrzostw świata idę w stronę Bełchatowa. Myślę, że podstawowym argumentem tego typu jest to, że Sade interesował tylko wielki finał i zwycięstwo w turnieju (jak w poprzednich dwóch latach). Zespół Sady przeszedł spore zmiany personalne w porównaniu z poprzednim rokiem, na lepsze? Nie sądzę. Jak można było zobaczyć w meczu Sady z Zenitem, mocna zagrywka może przechylić szale zwycięstwa, przyjęcie Sady pozostawia sporo do życzenia. Mocna zagrywka nie pozwoli Uriarte rogrywać tak jakby chciał i może wyłączyć z gry najmocniejszą armate Sady, Simona.Co do Bełchatowa, moim zdaniem dobry mecz półfinałowy z Lube gdzie zabrakło naprawdę nie wiele (pomimio wyniku 0;3). Wlazły i Lisinac ofensywnie będą w stanie sporo ugrać przy optymalnej dyspozycji, jedyną przewagą Sady jest mocniejsza siła ataku lewego skrzydła za tu nas lepiej to wygląda w przyjęciu. Myślę, że Skra zupełnie inaczej podejdzie do tego spotkania i właśnie w &quot;głowach&quot; zawodników widzę największy handicap w stronę Bełchatowian i oczywiście nasi kibice.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Leal jest najwieksza armata Sady a nie srodkowy Simon. Simon przede wszystkim odpowiada za blok i ewentualne krotkie i serwis. Leal i evrando maja jechac z bombami ze skrzydel. Takze Sada ma kim strzaszyc a Skra, Wlazly okej mocny jak ma dobry mecz a tak duzo mu juz brakuje do najlepszych Leala Juantoreny Zajceva Leona Mihajlova Andersona czy chocby Grozera. To nie ten kaliber co w 2014. Lisinac potrafi zagrac mega zawody ale potrafi wybuchnac jak wczoraj gdy glupio stracili punkt. Kiepsko widze Skre w tym straciu, moze seta ugraja ale nie liczylbym ze Sada przejdzie obok meczu bo chcieli wina. Oni tu graja o kase przede wszystkim takze gadki typi zwyciestwo w turnieju albo olewka to mozna sobie wrozyc na turnieju gimbazjalnym w ciechocinku. No chyba ze Papke razem z Drzyzga i Swendrowskim cos posmarowali wraz z kasa Solorza to moze bedzie fix. Czysto sportowo Skra nie ma szans, pokazal to juz mecz w LM z Chaumont. No ale przeciez francuzi to liga wyzej niz Sada:)
Polecam grubo z handi -1,5 na Sade a dla odwaznych 3-0.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Na samych ruchach kursow zarobilem juz 30£, a mecz Zenita jeszcze sie nie zaczal :V
Aktualny kurs z Calorocznego to 1.25
Ma ktos dane ile kasy poszlo juz w Zenit?
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Witam. Po tym co obejrzałem do tej pory to kurs na Zenit nie warty uwagi. Lube mam wrażenie że nie zagrali jeszcze na max swoich możliwości. Dzisiaj finał i jak dla mnie może się zdarzyć wszystko. Lube wcale aż tak bardzo nie odbiega od Zenitu i może być nawet piąty set dzisiaj w finale. Finał to finał i w trzy sety tutaj nie wierzę a jak Lube wyjdzie na 1:1 w setach to może się zdarzyć wszystko. Ja osobiście gram +1,5 seta na Lube po, 2,28 w Fortunie.. Według mnie nie grali jeszcze na maxa w tym turnieju.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Zenit dziś 3-2 wygra, myśle ze moze być zacięty mecz, bo to Finał, nikt nie odpuści, a Lube jak wejdzie w mecz to moze być ciezko, na Zenit jeszcze kursy lecą, no nie zdziwie się jak będzie tajbrek, a tam to różnie moze być.. Ja bym nie grał jak ten pan co pochwalil sie screenami po 5tys zl... jeszcze az 4 single te same, dla mnie uczciwie było by min 1.55 -1.6 na Zenit..
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Skra nawet nie powachala 20 pkt. Drzyzga i swendrowski przed meczem tylko sie osmieszalk swoimi szansami dla Skry, a pozniej juz tylko ciszs w trakcie lomotu.
To pokazuje obraz polskiej ligi i siatkowki.
Jak bednorz i janusz graja hehe, przyjdzie Leon za rok i nie bedzie mial z kim grac w kadrze. Swiat nam ucieka i to szybko.
W finale Zenit bierze 3-0,nie oszukujmy sie Juantorena i Sokolov niepewny to za malo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom