>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17 kolejka Serie A [16-17 grudnia 2017]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Inter z Romą w sobotę łatwe przeszkody w dodatku grają u siebie, nie mają prawa stracić punktów.
Napoli czeka o wiele trudniejsze zadanie, bo gra Torino na wyjeździe to nie jest znowu taka łatwa sprawa. Tym bardziej jaki zrobili fajne przełamanie z Lazio w Rzymie. Nie ma co ukrywać Napoli jest w tej chwili w najsłabszej dyspozycji z czołówki.
Niedzielę rozpoczniemy &quot;na spokojnie&quot; starciem beniaminka z mocarnym Milanem. Wczoraj mierzyli się w Coppa Italia i tam Milan nie zawiódł aplikując trójkę do zera Hellasowi. Jak będzie w lidze tym razem tego nie wie nikt. Skoro z Benevento jako jedyni nie potrafili wygrać to nadal wszystko jest możliwe.
Pozostałe spotkania poza Juventusem w miarę wyrównane. Fajny kurs domowy na Sampdorię ze słabiutkim Sassuolo. Fiorentina zdecydowany faworyt i ciekawe czy spokojnie zainkasują 3 punkty czy będą problemy. Remis z Neapolu to dobry wynik na poprawę atmosfery. Wieczorem w Bergamo chyba najciekawsze starcie bo obie ekipy w fajnej formie szkoda tylko, że zabraknie zawieszonego Ciro Immobile.
Osobny akapit dla prawdziwego rodzynka tej kolejki Benevento - Spal ????
Mecz w normalnej transmisji Eleven za co ogromny szacunek bo inna stacja w życiu by takiego meczu nie puściła, ba szkoda im by było czasu antenowego na skrót meczu. Prawdziwa gratka dla fanów Serie A.

Transmisje Eleven: (8 na 10 spotkań na żywo w TV ????)
Inter - Udinese
Torino - Napoli
Roma - Cagliari
Hellas - Milan
Bologna - Juventus
Milan - Torino
Benevento - Spal, niedziela godzina 18!
Atalanta - Lazio
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Ależ Eleven robi robotę! Ich oferta w tej chwili bezkonkurencyjna na rynku ???? Inter mam nadzieję, że gładziutko z trojkę Udinese wsadzi, Toro z Napoli myślę że mecz będzie wyrównany i wreszcie Bello sobie przypomni jak się gra. Tak poza tym to Juve mecz do jednej bramki, Sampa oby bez problemów z Sassuolo, bo kiepsko jakby stracili kontakt z czołówką. No i na deser do poduszki w niedzielę Atalanta-Lazio bez Ciro. Myślę że może być to paradoksalnie najciekawsze spotkanie kolejki. Z tygodnia na tydzień z co raz większym utęsknieniem czekam na następną kolejkę Calcio A! Dobrze że tylko 2 tyg przerwy w styczniu, bo nie wiem czy dłużej bym wytrzymał ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Kilka słów tak wstępnie o spotkaniach, bez jakiś wielkich analiz.
Sampdoria:
Troszkę jestem zdziwiony kursem na Sampdorię, ja dałbym gdzieś 1.50.
Sassuolo naprawdę jest słabiutkie w tym sezonie. Sampa u siebie mocna, ostatnia porażka pechowa z Lazio i remis na wyjeździe. Ale ogółem od 3 spotkań nie potrafią wygrać. Sassuolo jest idealnym rywalem na przełamanie, na wyjazdach wygrywali tylko z ogórkami. Na Lazio dostali szóstkę, na Napoli trójkę, na Fiorentinie też trójkę. Sampa nie zapomniała jak się gra u siebie. Liczę na dobrą ofensywę z ich strony, Sassuolo ma zdecydowanie słabszy środek pola. Prawdopodobnie trójką z tyłu zagrają. Zdominują ich. Można łapać nawet 1.80 na gospodarzy. Ja biorę to na pewno.
Juventus:
Juve nie pozwoli sobie dwa razy na stratę punktów. Z Interem widać było że są mega wkurzeni po remisie. Sądzę, że dwoma golami będzie wygrana ekipy z Turynu.
Fiorentina:
Na Fiorentine bym uważał. Taki kurs na nich to pułapka moim zdaniem. Wiecie, remis wywalczony w Neapolu to każdy pomyśli, że teraz słabą Genoe ogarną na miękko u siebie. Nie, tego nie biorę na pewno. Mało to razy Viola takie kursy zawalała? ????
Inter i Roma:
W obu przypadkach to będzie formalność. Roma już bez zmian, na skrzydłach będzie full a nie tak jak z chievo Gerson, który notabene zagrał słabiutko no i Dzeko w pierwszym wyjdzie.
Inter pod wodzą Spala wydaje mi się, że nie pozwoli sobie na stratę pkt przed własną publicznością z kimś takim jak Udinese.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ja bym Interu nie ruszał, 1,30 kurs nie warty zachodu,w Pucharze Włoch Inter niemiłosiernie sie meczył z jakimis amatorami z serie c, a brakowalo tylko 4,5 graczy z podstawowego składu, ktoś może powiedzieć że sporo bo nie bylo najwiekszych gwiazd z Persisiciem i Icardim na czele, ale nawet rererwowym składym takie Pordenone powinni pyknąć bez problemów, druga sprawa to jest to że Udinese to nie jest zespół pokroju, Spal czy Benevento, także bym uważał...
 
taszi7 35

taszi7

Użytkownik
Sampdoria -Sassuolo zespół z Genoi jest tu kreowany na faworyta tego spotkania chodź ostatnio nie gra porywająco dał sobie wydrzeć zwycięstwo w meczu z Cagliari mimo prowadzenia 2:0 po golach Quagliarelli oraz odpadł z Coppa Iatlia z ACF Fiorentina 3:2. Mimo wszytsko stawiałbym na zwycięstwo Sampdori która wygrała 6 na 7 spotkań u siebie w tym sezonie a Sassuola pod wodzą nowego szkoleniowca nie pokazało na razie nic ciekawego. TYP Sampdoria wygra 1.83(Fortuna).
https://callcio.blogspot.com/
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Roma - Cagliari, wygrana Romy 1,25 1-0
Sampdoria - Sassuolo, Sampdoria z remisem 1,20 ⛔ 0-1
Torino - Napoli, Torino handi +2,5 1,13 1-3
Bologna - Juventus, wygrana Juventusu 1,45 3-0
Totolotek @2,45 (gram grubo = bez podatku)
⛔ Sampdoria jednak dała dupy i to w doliczonym, jednak twarda zasada, że jak nie ma pół rozsądnego powodu na wzrost kursów to dzieje się coś niedobrego.
Tradycyjnie w piątek robię minimalne ako, aby przekroczyć @2 i wjechać bez podatku w mecze w których prawdopodobieństwo utopienia kasy sięga naprawdę niskiemu poziomowi.
Roma po bezbramkowym remisie z Chievo tym razem nie straci 3 punktów.
Roma już bez zmian, na skrzydłach będzie full a nie tak jak z chievo Gerson, który notabene zagrał słabiutko no i Dzeko w pierwszym wyjdzie.
Dokładnie. I na tym analizowanie Romy dobiega końca.
Sampdoria aż odstrasza tym wysokim kursem, czyżby wątpliwy występ Fabio Quagliarelli aż tak podniósł kursy? Raczej nie. A jak nie ma pół racjonalnego powodu, to zawsze obawiam się o co chodzi. Wiem jedno, Sassuolo w Genui nie weźmie 3 punktów, tego kompletnie nie widzę. O ile remis przy ewentualnej zapaści formy Dorii mógłby się trafić tak porażka u siebie po tym jak już z Lazio przegrali raczej się nie zdarzy.
Torino fajne odbicie &quot;od dna&quot; w Rzymie na Lazio. Już pal sześć co odwalił sędzia i jak pomógł Bykom, jedno jest pewne wynik się już nie zmieni a co za tym idzie 3 punkty zostają na zawsze w meczu o którym po nowym roku już nikt nie będzie pamiętał. Napoli bez Milika radziło sobie aż za dobrze, bez Ghoulama było o wiele trudniej ale też nie było tragedii. Ale jak do tej dwójki dołączył Lorenzo to jest już kicha. Sondowany jest jego powrót, ale jak będzie zobaczymy, umówmy się bez niego ten zespół nie funkcjonuje wcale tym bardziej jak Mertens i Callejon przeżywają mocny kryzys formy. Kurs mały, ale handi strasznie wysokie jak weźmiemy to, że Torino gra u siebie. 3-0, 4-1 dla Napoli? Bez jaj. Jeśli już wygrają to minimalnie.
Ostatni typ na Juventus. Mało oryginalny pomysł, ale to jest bardziej przeciwko Bolonii. Oglądałem ją na Milanie i uwierzcie, że to był wstyd że taki poziom może być w meczach Serie A i to nie biednych beniaminków. Jedno wielkie dziadostwo, Bolonia kilka zajebistych akcji z potencjałem spokojnie na bramki a już na pewno na strzał w bramkę to walą wrzutki w trybuny, albo za linie boczą. O strzałach nie chce wspominać bo tam co drugi strzał leciał na 10 piętro San Siro. Wypada im Palacio, ale nie wiem czy to dobrze czy źle bo to jeden z wielu dziadów w tej drużynie. Jedynie szanuje Verdiego, na którego ochotę ma czołówka ligi i życzę mu aby jak najszybciej zmienił klub bo póki ma te 25 lat na karku to jest jeszcze ostatni dzwonek na większą karierę, bo potencjał ma naprawdę spory.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Napoli poniżej 2.5 gola⛔
Roma✅
@1.64⛔
LvBet

Na pewno widać sporą różnicę w grze Napoli porównując początek sezonu, i to co pokazują teraz. Napoli ma za słabą ławkę, a trener Sarri mało rotuje, co w końcu odbije się czkawką. Nie można cały czas grać pierwszym garniturem. Widać po ostatnich meczach, że nie ma w tej drużynie już takiego polotu, jaki był na początku.
Torino drużyna mająca najwięcej remisów, ale na pewno nie skazuję ich na pożarcie. Nawet ciężko jest mi wyobrazić sobie, że Napoli ich rozstrzela po tym jak ostatnio grają.
Roma to raczej formalność. Wyjdzie podstawowy skład i nie ma mowy o kolejnej stracie punktów.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik

Inter-Udinese 1/+1,5
1,47 Fortuna

⛔⛔
Mimo sugerowania przez kolegów wyżej, że granie na Inter po takich kursach nie jest warte ryzyka, ja idę w ten typ z dwóch powodów. Po pierwsze ich występ w środku tygodnia w pucharze na pewno nie miał takiego ciężaru gatunkowego i sukces w Copa Italia nie jest w tym sezonie dla nich priorytetem. Stąd też wyraźny brak zaangażowania i wystawienie przez Spallettiego delikatnie rezerwowego składu. Po drugie Nerazzurri to ekipa niepokonana w tym sezonie na własnym obiekcie. Dwa cenne punkty co ciekawe zdołali im urwać gracze Torino, o których to mowa w kolejnym typie. Moim skromnym zdaniem goście z Udinese nie są ekipą, która może zagrozić w dzisiejszym spotkaniu w jakimkolwiek stopniu drużynie Interu.
Torino-Napoli BTTS/+2,5
2,03 Fortuna

✅✅
Spotkanie Byków z Torino z podopiecznymi Maurizio Sarriego wydaje się jednym z ciekawszych spotkań w rozpoczynającej się lada moment 17 kolejce Serie A. Goście po remisie z Atalantą w 15 kolejce, dosyć niespodziewanie pokonali ostatnio faworyzowane Lazio w stosunku 3-1. Pokłosiem takiego wyniku było na pewno wykluczenie pod koniec pierwszej części spotkania głównej armaty Lazio tj. Ciro Immobile. Dzisiejsze spotkanie to już jednak zupełnie inna bajka, tutaj graczom Mihajlovića zdobycie chociażby jednego punktu będzie nie lada wyzwaniem. Goście z Neapolu po znakomitym początku sezonu, w ostatnich tygodniach zdają się obniżać nieco loty. Jednym z głównym czynników takiego stanu rzeczy, jest na pewno wąski jak na taką klasę zespołu skład. Gra na kilku frontach, bardzo często co 3 dni, odbija się na formie i zdrowiu piłkarzy. Biorąc pod uwagę to, że gra gospodarzy w tym sezonie nie opiera się tylko na Belottim, lecz udział w zdobywaniu goli ma reszta drużyny oraz to, że defensywa Azzurrich nie jest tak szczelna jak jeszcze kilka kolejek temu, typuje tu ciekawe dla oka i obfite w gole spotkanie
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Jednak muszę zwrócić honor kolegom wyżej jeśli chodzi o Inter, gdyby nie &quot; mecz życia &quot; Santona może coś by z tego było, a tak niestety :/
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria A
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Atalanta-Lazio
Typ: 1
Kurs: 2.37
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy ekipami Atalanty Bergamo oraz Rzymskiego Lazio. Moim zdaniem jest to najciekawiej zapowiadające się spotkanie w tej kolejce włoskiej ekstraklasy piłkarskiej. Gospodarze są moim zdaniem faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej rywalizacji. Kurs na nich już spadł o kilka groszy do tego grają na swoim stadionie, gdzie w ostatnich 27 spotkaniach czyli od 22.01.2017 roku poniesli zaledwie 1 porażkę z zespołem Romy, do tego zanotowali 6 podziałów punktów oraz 20 zwycięstw. Nie była w stanie ich na tym stadionie pokonać Juventus dwukrotnie czy chociażby Lyon , Milan oraz Everton. Gospodarze są w bardzo wysokiej dyspozycji szczególnie w tych meczach na swoim boisku gorzej wyglądają ich spotkania wyjazdowe, ale myślę że Lazio, które teraz zagra na wyjeździe może mieć spore problemy z organizowaniem sobie sytuacji podbramkowych bowiem zagrają bez kilka dobrych zawodników takich jak : Di Gennaro, Ciro Immobile, Nani oraz Marchetti, u gospodarzy na chwilę obecną nie ma żadnych osłabień więc myślę że to Atalanta będzie tutaj stwarzała sobie więcej okazji do zdobycia bramki. Dlatego mój ty to wygrana gospodarzy oraz dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie i liczę że bramki w nim obejrzymy.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Próbuje ktoś jutro coś z meczem Benevento? Jakiś śmiałek? ????
Mi po głowie chodzi coś takiego
BTTS 1,75
Over 2,5 2,00
BTTS + over 2,5 2,20
Spal strzela praktycznie w każdym meczu, na ostatnie 10 spotkań tylko dwa razy bez bramki(Puchar Włoch i u siebie z Sassuolo w 9 kolejce) i bez meczu na zero z tyłu, z drugiej strony Benevento najgorsza defensywa ligi 35 bramek straconych, trudny początek w ostatnich meczach już wygląda to lepiej. Potrafili strzelić Juve, Lazio, Inter, Milan ???? to i Spal też powinni strzelić.
 
dommus 0

dommus

Użytkownik
Mam pytanie za 100 pkt...... co z AC Milanem ;-)
POWAŻNIE ....
Kurs na wyjazd dość przyzwoity ... 1.6 / 1.7.....
Naprawdę kusi .... jednak chyba więcej niż 10 razy Milan w tym sezonie. Sprawcę zawodził lub dawał zarobić. A swoją niekorzyść... jednak tyk razem myśle ze chyba w końcu czas zacząć gonić czołówkę ?
Obstawiać czy jeszcze odpuścić ?
;-)
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hmmm o co chodzi z tym kursem na Sampdorie? Od początku tygodnia kurs rośnie z dnia na dzień...
W kadrze meczowej nie ma Alvareza i Karola.
Portieri: Puggioni, Tozzo, Viviano.
Difensori: Andersen, Bereszynski, Ferrari, Murru, Regini, Sala, Silvestre, Strinic.
Centrocampisti: Barreto, Capezzi, Djuricic, Ivan, Praet, Ramírez, Torreira, Verre.
Attaccanti: Caprari, Kownacki, Quagliarella, Zapata.
 
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Mam pytanie za 100 pkt...... co z AC Milanem ;-)
POWAŻNIE ....
Kurs na wyjazd dość przyzwoity ... 1.6 / 1.7.....
Naprawdę kusi .... jednak chyba więcej niż 10 razy Milan w tym sezonie. Sprawcę zawodził lub dawał zarobić. A swoją niekorzyść... jednak tyk razem myśle ze chyba w końcu czas zacząć gonić czołówkę ?
Obstawiać czy jeszcze odpuścić ?
;-)
W przeszłości Milan przegrał bardzo ważne mecze w Weronie. W 1973 dzięki przegranej Milanu dał wygrać scudetto Juventusowi, od tamtej pory mówi się w Mediolanie Fatal Verona później ta sama sytuacja powtórzyła się w 1990 na rzecz Napoli, to tyle z historii.
Od momentu Gattuso Milan zmazał wstyd po remisie z Benevento (wtedy ten bramkarz Brignoli zepsuł mi kupon)
wygraną z Bolognią 2-1 oraz właśnie mecz z Veroną w pucharze Włoch 3-0
Gattuso przede wszystkim wprowadził zmiany taktyczne i zrezygnował z ustawienia grania trzema obrońcami na rzecz ustawienia 4-3-3 gdzie idealnie pasuje duetowi Bonawentury i Suso naprawdę dobrze sobie typki grają.
Na pochwałę zasługuje też Montolivio dobrze przygotowany fizycznie.
W ataku Milanu nowość, Cutrone zamiast Boriniego
ja obstawiam BTS z wygraną Milanu ;)
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Sampdoria - Sassuolo
SAMPDORIA @ 1.93 fortuna ⛔ 0:1

Ja załapałem sie na kurs 2 , kurs juz spadł i wynosi 1.93 .
Jest to spotkanie , które gospodarze są foworytem i maja ku temu narzędzia , aby dzisiaj zdobyc 3 pkt .
Pomimo , że ostatnio zremisowali z Caglari , gdzie zadecydowały 4 minuty przy stracie dwóch bramek w drugiej połowie i tutaj włąsnie padła bramka patologiczna gdzie bramkarz nastrzelił napastnika gospodarzy , pomimo że przegrali z mocnym Lazio , gdzie stracili bramke dająca im 1 pkt w doliczonym czasie i pomimo tego , że dostali baty od Bologny w wyjazdowym meczu ide w zaparcie grając tutaj na Sampdorie .
Sassuolo jest tuz nad strefą spadkową w ostatnich z 5 meczy wygrali jedynie z nizej notowanymi Crotone oraz zamykjącym tabele ostatnim Benevento .
Dla Sampdori jest to idealny przeciwnik na dziś po tak pechowych i burzliwych ostatnimi tygodniami meczach , nie wyobrazam sobie dzis przegranej gospodarzy .
Przewidywane składy:
Sampdoria: Viviano - Strinic, Ferrari, Silvestre, Bereszyński - Praet, Torreira, Barreto - Ramirez - Zapata, Quagliarella
Sassuolo: Consigli - Goldaniga, Cannavaro, Acerbi - Lirola, Mazzitelli, Duncan, Peluso - Berardi, Falcinelli, Politano
Nie zagrają:
Sampdoria: Linetty (kontuzja)
Biondini, Dell&#39;Orco, Frattesi, Letschert (kontuzje)
 
dommus 0

dommus

Użytkownik
W przeszłości Milan przegrał bardzo ważne mecze w Weronie. W 1973 dzięki przegranej Milanu dał wygrać scudetto Juventusowi, od tamtej pory mówi się w Mediolanie Fatal Verona później ta sama sytuacja powtórzyła się w 1990 na rzecz Napoli, to tyle z historii.
Od momentu Gattuso Milan zmazał wstyd po remisie z Benevento (wtedy ten bramkarz Brignoli zepsuł mi kupon)
wygraną z Bolognią 2-1 oraz właśnie mecz z Veroną w pucharze Włoch 3-0
Gattuso przede wszystkim wprowadził zmiany taktyczne i zrezygnował z ustawienia grania trzema obrońcami na rzecz ustawienia 4-3-3 gdzie idealnie pasuje duetowi Bonawentury i Suso naprawdę dobrze sobie typki grają.
Na pochwałę zasługuje też Montolivio dobrze przygotowany fizycznie.
W ataku Milanu nowość, Cutrone zamiast Boriniego
ja obstawiam BTS z wygraną Milanu ;)
Ciężko będzie strzelić 3 bramki od teraz.... Fatal Verona ;-)
 
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Gattuso powinien ich rozj..ć w szatni za taki mecz dramat wściekłem się na ten Milan, mam nadzieje że nie wtopiliście dużo przez tych baranów.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Uwaga, uwaga!
Proszę o nie pisanie żadnych komentarzy dotyczących dzisiejszego meczu Milanu. Uszanujcie prośbę kibiców tego klubu. Z góry dziękuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom