>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BITCOIN

R 125

roger12

Użytkownik
A kto powiedział że będzie spadał? Właśnie dlatego że ludzie myślą w dużej mierze że, zaraz pęknie bańka i wyprzedają to rośnie coraz bardziej oczywiście to nie jest główna przyczyna wzrostu BTC. Wg mnie BTC do 2020r. przekroczy bariere xxx.xxx dolców. Jak zainwestowaliście pieniądze jakieś wolne które wam nie potrzebne na już nie radziłbym sprzedawać . Oczywiście mogę sie mylić. Warto też zainteresowac się na daną chwile innymi kryptowalutami które jeszcze przed nowym rokiem pójdą mocno w górę.
 
K 4

krisak13

Użytkownik
A kto powiedział że będzie spadał? Właśnie dlatego że ludzie myślą w dużej mierze że, zaraz pęknie bańka i wyprzedają to rośnie coraz bardziej oczywiście to nie jest główna przyczyna wzrostu BTC. Wg mnie BTC do 2020r. przekroczy bariere xxx.xxx dolców. Jak zainwestowaliście pieniądze jakieś wolne które wam nie potrzebne na już nie radziłbym sprzedawać . Oczywiście mogę sie mylić. Warto też zainteresowac się na daną chwile innymi kryptowalutami które jeszcze przed nowym rokiem pójdą mocno w górę.
masz jakies na oku? czy ogolnie mowisz o calym rynku?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
A kto powiedział że będzie spadał?
Historia uczy że musi ???? Realnej wartości bitcoin nie ma, jedynie spekulacyjną dlatego bańka w końcu pęknie. W pewnym momencie ludzie dojdą do wniosku, że cena jest zbyt wysoka by inwestować kapitał i bajka się skończy. Pytanie tylko kiedy to będzie, czy przy cenie 25, 50 czy 80 tysięcy dolarów.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Historia uczy że musi ???? Realnej wartości bitcoin nie ma, jedynie spekulacyjną dlatego bańka w końcu pęknie. W pewnym momencie ludzie dojdą do wniosku, że cena jest zbyt wysoka by inwestować kapitał i bajka się skończy. Pytanie tylko kiedy to będzie, czy przy cenie 25, 50 czy 80 tysięcy dolarów.
Historia lubi się powtarzać jak piszesz :]
Już zaobserowaliśmy ostatnie dni spadek ale jeszcze zobaczymy.
W Lisk także mam trochę, jak w większość a wiadomo, że atrakcyjna w tym momencie jest cena :]
 
R 125

roger12

Użytkownik
Może być ta jak mówicie bo ludzie mogą dojść do wniosku że zbt duże ryzyko zbyt dużo do stracenia. Ale tutaj także kierunek może być całkiem odwrotny.
Coraz więcej portali przyjmuje BTC i będzie jeszcze więcej jeśli powstaną strony typu allegro za BTC to Bitcoin wypłynie na szczyt jeszcze mocniej. Problem tu może być w przyszłości iż kraje znajdą sposób na blokowanie płatności BTC choć sami wiedzą że mają marne szanse. Za chwilę wszystko będzie uzależnione od BTC i tak szybko bańka nie pryśnie. Są ludzie którym bardzo zależy by BTC nie padło i to są ludzie bardzo wpływowi.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jak można inwestować swoje pieniądze w takie gówno?
Nie jest to g.... jak piszesz.
Nie warto się z góry źle nastawiać, a raczej popatrzeć z boku. BTC pokazał swoją siłę, a też swoje słabości. Chodzi mi o wydłużający się czas potwierdzeń, przez co trzeba czekać coraz dłużej, aż pieniądze dotrą do adresata.
A wracając do g...., to BTC wcale nie jest gorszy od wielu światowych walut, a niektórzy dopiero przekonają się, jakie one są gówniane.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Byś zainwestował kieszonkowe pół roku temu w BTC to byś teraz w każdym poście jechał jaka to nie była inwestycja. Krótka piłka, ktoś zaryzykował; teraz (czy tam tydzień temu) może sprzedać co kupił i cieszyć się z kasy.
 
Do góry Bottom