>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

A-League

lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Drukowanie z VAR-em. Nie widzą ostrych fauli na nogi i od tyłu na Rozbitków z Gosford. Nie widzę tutaj sprawiedliwej oceny zagrań obu ekip przez sędziów.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Pany, ostatnie 23 mecze, czyli ponad 4 kolejki ....wydarzył się tylko jeden remis, ale postawię ostrożniej
Perth - Wellington, x2; 1.81 (1xbet); 0.4 j.

Edit:
Jednak po namyśle zagram znowu na gości, ale stawka drobna. Grają dwie latarnie ligi, Perth już nie takie &quot;średnio-mocne&quot; jak w poprzednich sezonach, dziś grają zawodnicy ze &quot;straży tylnej&quot; całej ligi. W listopadzie w Nowej Zelandii, Nix wygrali 5:2 mając kurs 2.75 (faworytem buków byli goście z Perth), spróbujęponownie przy fajnym kursie. Ale remisu się obawiam, przyznaję. MOże live po strzelenieu któregoś gola...raczej 0:0 się nie zapowiada.
Perth - Wellington, 2; kurs: 3.48; 0.2 j.

Edit 2:
No i dupa blada... a nawet kilka takich bladych, bo ani remis, ani overy ani moje 2 i x2 ????
Jutro też jest mecz, co nie?? ????
Koval - Ty nie graj! A ja stawiam na Brisbane. Ale potwierdzę później, albo jutro przed dziewiątą :p
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Gramy dalej. Kursy mnie nie powalają ale mimo wszystko.....
Perth Glory-Wellington Phoenix
1) Karny w meczu
WH kurs 3.4
2) Goście over 3 kartki
WH kurs 3.1
3) Gospodarze over 6 korkow
WH kurs 2.45
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pany, ostatnie 23 mecze, czyli ponad 4 kolejki ....wydarzył się tylko jeden remis, ale postawię ostrożniej
Perth - Wellington, x2; 1.81 (1xbet); 0.4 j.

Edit:
Jednak po namyśle zagram znowu na gości, ale stawka drobna. Grają dwie latarnie ligi, Perth już nie takie &quot;średnio-mocne&quot; jak w poprzednich sezonach, dziś grają zawodnicy ze &quot;straży tylnej&quot; całej ligi. W listopadzie w Nowej Zelandii, Nix wygrali 5:2 mając kurs 2.75 (faworytem buków byli goście z Perth), spróbujęponownie przy fajnym kursie. Ale remisu się obawiam, przyznaję. MOże live po strzelenieu któregoś gola...raczej 0:0 się nie zapowiada.
Perth - Wellington, 2; kurs: 3.48; 0.2 j.
Może dziś padnie ten x ? Pobiorę dla sportu za miedziaka ⛔. Bez napalania ofc ????
edit. Do zapomnienia. 0-0 to byłby najlepszy wynik, ale FT 1-0
 
majekx 730,7K

majekx

Znawca A-League
stan w tej kolejce: -0,05j
Perth - Phoenix live - 45&#39; idę Panowie za Waszym kursem - x - @2,6 - 0,5j ⛔

Stan konta:
-6,52j
Jutrzejszy mecz odpuszczam - za dużo sprzeczności:
Za Roar:
- własne boisko

- Victory jest słabe w tym sezonie
- Roar czasami odpala u siebie - patrz mecz z City
Za Victory
- V gra lepiej na wyjazdach
- ostatni mecz Roar - to kompromitacja
- Berisha w składzie.

Wychodzi remis.. może później coś wymyśle - jak na razie dla mnie mecz - jedna wieka niewiadoma.
A jakie są Wasze pomysły? - może to mi coś pomoże ????
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
stan w tej kolejce: -0,05j
Perth - Phoenix live - 45&#39; idę Panowie za Waszym kursem - x - @2,6 - 0,5j
Oj chyba nie powinieneś ???? Na razie 1-0 i kicha...
edit.
Mecz na 0-0, który skończył się 1-0 i więcej o nim nie ma co pisać. Do zapomnienia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
W przerwie dałem kontrę un 1.5 @ 1,84, więc nie umoczyłem wszystkiego.
Dla grających dzisiaj na CCM mała dykteryjka. Otóż kiedyś kibole olsztyńskiego Stomilu byli skonfliktowani z ochroną i na każdym meczu wznosili przyśpiewkę: &quot;ochroniarze ch... wam w twarze&quot;. Pewnie dzisiaj zebrałby się pokaźny chórek, który by ją nieco sparafrazował, zaczynając od &quot;marynarze itd.&quot; ????
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Gramy dalej. Kursy mnie nie powalają ale mimo wszystko.....
Perth Glory-Wellington Phoenix
1) Karny w meczu
WH kurs 3.4
2) Goście over 3 kartki
WH kurs 3.1
3) Gospodarze over 6 korkow
WH kurs 2.45
Tu niestety wszystko w piach. Plusik jest mimo wszystko. Uciekam spać. Skrobnę moje typy troszkę po 5 rano ale chyba wiecie czego można się spodziewać. Pozdrawiam i gratuluje ewentualnych wygranych
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W przerwie dałem kontrę un 1.5 @ 1,84, więc nie umoczyłem wszystkiego.
Dla grających dzisiaj na CCM mała dykteryjka. Otóż kiedyś kibole olsztyńskiego Stomilu byli skonfliktowani z ochroną i na każdym meczu wznosili przyśpiewkę: &quot;ochroniarze ch... wam w twarze&quot;. Pewnie dzisiaj zebrałby się pokaźny chórek, który by ją nieco sparafrazował, zaczynając od &quot;marynarze itd.&quot; ????
To galernicy, a nie Marynarze. Ja głupi chciałem z nich Piratów zrobić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Brisbane Roar-Melbourne Victory
Znowu gram troszkę na sile i w związku z tym tylko 2 bety.
1) Karniaczek jak zwykle
WH kurs 3.75
2) Karteczki over 3 tym razem gospodarzy
WH kurs 3.75
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dzień dobry
Brisbane Roar-Melbourne Victory
Dziś zagram dwa zakłady:
Brisbane,win; 3.34 (1xbet); 0.5 j.
Brisbane lub remis, 1.68 (1xbet); 0.7 j.
Edit:
no, kurde, jak kulą w płooooot taki typ
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Strasznie słaby ten kurs na Melbourne. Prezrzneli ostatnio z adelaidą u siebie, nie sądzę, żeby kontynuowali tak dobra passę na wyjazdach. Bardziej mi pasuje tu 1X. Pooglądam live i pogram jakieś overy albo tradycyjnie btts. Też mi pasuje.
edit: ledwie włączyłem transmisję i już 0:1 ...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zagaję nieśmiało dzień dobry ????
Powiem tak 0-2 ht to raczej najmniejszy wymiar kary jaki mógł spotkać Brisbane... ???? Aha po tym co widziałem, to nie jestem pewien, czy za tydzień chcę w derbach Melbourne zagrać na x ???? ale... nie uprzedzajmy wydarzeń ????
 
deny93 1

deny93

Użytkownik
Dzień dobry wszystkim ;)
A u mnie tak na dobry początek dnia delikatnie poszło over 2,5. Czas na gole w drugiej polowie ;)
Brisbane - Melbourne +2,5 @1,68
Verona - Milan 2 (handicap 1:0) @2,39
(Fortuna) Ako: 4:02 10j
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzień dobry wszystkim ;)
A u mnie tak na dobry początek dnia delikatnie poszło over 2,5. Czas na gole w drugiej polowie ;)
Brisbane - Melbourne +2,5 @1,68
Verona - Milan 2 (handicap 1:0) @2,39
(Fortuna) Ako: 4:02 10j
live
Długo nie czekałeś ???? A tu zamiast 0-3 mamy 1-2 choć powtórki pokazały, że Makaron był na spalonym ???? Wszystkim się ciężko gra w Brisbane ???? Wiadomix ;) A i Victory trochę się &quot;uśpiło&quot;. O masz jak Besart wychodził na czystą to zagwizdali offside ???? Maccarone jak typowy oszust łapą pomagał w opanowaniu piłki i rżnie niewiniątko. Za to tych Makaronów nie cierpię, udawaczy f...n. Zszedł Leroy więc będą bronić wyniku Big V. Gra się wyrównała. Zostało 15 min. Besart postawił kropkę nad &quot;i&quot; 1-3 Brawooo!!!! Aaa nie nie ma ???? dalej 1-2 uuu. Fajny mecz, dobrze się go ogląda po takim glucie jak wczoraj w Perth ???? Roar już nie dadzą rady... Nie dali FT 1-2 chociaż mogło być np. 2-4 i nikt by się nie zdziwił.
 
Do góry Bottom