>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wartościowy Zakład

D 0

dunlop

Użytkownik
Witam chciałem się was poradzić mianowicie chciałbym postawić pierwszego w życiu tysiąca za wygrane pieniądze ale kompletnie nie wiem co wybrać z oferty na weekend może macie jakieś ciekawe propozycje na sensowny zakład pojedynczy konkretnie na danego zwycięzce najlepiej gospodarza i koniecznie z kursem minimum (2.00) ?
 
M 27

milt

Użytkownik
Nie masz lepszych pomysłów na to jak wydać tego tysiaka? Chcesz postawić tą kasę bo ktoś da Tobie tu jakiś typ? Piszesz że chcesz postawić tysiaka, ale kompletnie nie wiesz na kogo. Jak się na czymś nie znasz to się za to nie zabieraj, bo prędzej stracisz te pieniądze niż coś wygrasz.
Tak na marginesie. Kiedyś szedłem chodnikiem, a na przeciwko mnie szła młoda para z dzieckiem w wózku. Kobieta nieźle ochrzaniała faceta, że nie mają za dużo kasy ledwo wiążą koniec z końcem, mają dziecko na utrzymaniu, a on poszedł do bukmachera i przepuścił stówę w jeden dzień. Tłumaczył się że postawił na pewniaka i miał na 100% wygrać.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No i jeśli się posłuchał co do typu na Valencie to przegrał 1000zł. I tak to jest jak ktoś chce 100% pewniaka. Nie ma pewniaków.
 
Do góry Bottom