>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jeszcze informacyjnie jakby ktoś nie wiedział to bonusy trzeba wykorzystać w tym miesiącu, ponieważ na koniec roku w fortuna są kasowane punkty. Warunków obrotu oczywiście nie ma, po prostu trzeba zagrać za przyznane punkty i ewentualna wygrana jest już Wasza.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Nagrody zostały dopisane do Waszych kont. Gratuluje wszystkim!
Od dzisiaj zaczely sie rozmowy nad kolejna liga, moge juz zagwarantowac, ze sponsorem dalej bedzie Fortuna, ktora juz potwierdzila zainteresowanie i chec wspolpracy ????
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam wszystkich Typerów po zimowej przerwie, z przyjemnością chcę ogłosić, że już od pierwszej wiosennej kolejki, czyli 9 lutego wracamy z kolejną edycją Typera Ekstraklasy, zabawa potrwa do końca sezonu zasadniczego, czyli do 30 kolejki.
Przypominam, że aby wziąć udział w zabawie trzeba najpierw zapisać się do konkursu w specjalnie na ten cel utworzonym temacie, który znajduje się TUTAJ, a nagrody za obecną edycję można zobaczyć TU.
Sponsorem nagród tak jak w poprzednich edycjach konkusu jest bukmacher fortuna.
Mam dla Was jeszcze jedną świetną informację, otóż na dodatkowe 7 kolejek, które odbędą się po zakończeniu sezonu zasadniczego zorganizujemy wraz z fortuna specjalną edycję Typera Ekstraklasy z osobną pulą nagród.
Temat z typami na piewszą kolejką Typera pojawi się na początku lutego, a do tego czasu zapraszam do zapisów.
Pozdrawiam ????
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pojawił się nowy punkt w regulaminie, proszę się z nim zapoznać:
* Podstawą do wypłacenia nagrody za klasyfikację generalną będzie przedstawienie realnego kuponu postawionego w fortuna (tylko zakłady internetowe) za 10 zł na mecze Ekstraklasy, czyli aby otrzymać nagrodę trzeba zagrać co najmniej jeden kupon ze zdarzeniem z meczu Ekstraklasy w trakcie trwania konkursu. Jeśli ktoś nie pokaże dowodu w postaci kuponu nie dostanie nagrody.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam czytałem regulamin i mam parę pytań bardziej upewniających się. Rejestrację konta robiłem kilka miesięcy temu ,ale grałem u buka Totolotek i w sumie depozytu w fortunie jeszcze nie miałem i muszę wpłacić na konto Fortuny przed zapisem do konkursu czy mogę wpłacić w czasie konkursu?
Chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy przy każdym typie należy podać swój kupon zagrany w Fortunie z Ekstraklasy.Czytając regulamin stwierdzam ,że dostaję się za to dodatkowe punkty ,ale czy to jest konieczne? Pozdrawiam
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
gliwiczanin , wystarczy, że w przeciągu trwania konkursu postawisz kupon.
Nie przedstawisz kuponu, bedziesz mial mniej pkt po prostu. Wiec chyba warto jednak pokazywac i grac ;)
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
W przypadku tych do zdobycia większej ilości pkt nie. W przypadku tego kluczowego do wypłacenia nagrody tak, minimum 10 PLN na kuponie.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W przypadku tych do zdobycia większej ilości pkt nie. W przypadku tego kluczowego do wypłacenia nagrody tak, minimum 10 PLN na kuponie.
Nie do końca, jeśli chodzi o te dobrowolne kupony, które możemy puszczać co kolejkę, aby zdobyć więcej punktów to :
Kupon za 11 zł - &gt; 1 pkt
Kupon za 22 zł - &gt; 2 pkt
Oczywiście musi być na nich zdarzenie z Ekstraklasy.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Żeby Was nie zamęczyć to zapytam myślę ,że po raz ostatni. Do kiedy można się zapisywać na turniej? tak jak już pisałem nie zagrałem jeszcze żadnego kuponu w Fortunie ale konto nie dawno założyłem czy pierwsze należy zagrać coś czy można się wcześniej zapisać na forum?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Żeby Was nie zamęczyć to zapytam myślę ,że po raz ostatni. Do kiedy można się zapisywać na turniej? tak jak już pisałem nie zagrałem jeszcze żadnego kuponu w Fortunie ale konto nie dawno założyłem czy pierwsze należy zagrać coś czy można się wcześniej zapisać na forum?
jeżeli masz ju z konto na fortuna to możesz się zapisać.
 
L 0

lukaszolej

Użytkownik
Witam,
Baku193 w 3 parze pogon - Sandecja obstawił wynik 2:0 dla Pogoni, a poniżej że Sandecja strzeli pierwsza gola. Można tak?

Pewnie, że można ;) a na poważnie będzie miał za to minusowe punkty za &quot;sprzeczny typ&quot; //Waldi1979
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam odnośnie analizy pod typami czy ,aby dostać punkt za poprawną analizę trzeba opisać wszystkie mecze według swojej opinii czy wystarczy np. jeden szczegółowy? Pozdrawiam
Wystarczy jedna merytoryczna analiza z jednego ze spotkań danej kolejki //Waldi1979
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Można usunąć typy na 1 kolejke ,bo trochę namieszałam i wpisac poprawnie.
Usunięte, zostawiłem tylko te ostatnie, które wpisałaś poprawnie //Waldi1979
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom