>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Rugby

S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Montpellier Hérault Rugby vs Racing 92 (+9,5) 1 1,88 ohmbet
Zaraz meczyk. Montpellier walczy o pierwszą dwójkę (w zasadzie o 2 miejsce) i potrzebuje zwycięstwa. Racing niby walczy o play off ale chyba nie do końca mają motywację, po sezonie łączą się ze Stade Francais i powinni mieć motywację ale z tego co zdążyłem sie zorientować to może być różnie. Kibice gości sieją defetyzm i raczej porażka ich nie zaboli, tak przynajmniej wynika z komentarzy. Jest jeszcze kilka kwestii, których do końca nie ogarniam ale wynika z nich mniej więcej to, iż motywacja po stronie gości może być niższa niż być powinna. Czysto sportowo gospodarze też są w stanie pokryć handicap. Analiza krótka, bo zaraz meczyk.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Montpellier Hérault Rugby vs Racing 92 (+9,5) 1 1,88 ohmbet

Zaraz meczyk. Montpellier walczy o pierwszą dwójkę (w zasadzie o 2 miejsce) i potrzebuje zwycięstwa. Racing niby walczy o play off ale chyba nie do końca mają motywację, po sezonie łączą się ze Stade Francais i powinni mieć motywację ale z tego co zdążyłem sie zorientować to może być różnie. Kibice gości sieją defetyzm i raczej porażka ich nie zaboli, tak przynajmniej wynika z komentarzy. Jest jeszcze kilka kwestii, których do końca nie ogarniam ale wynika z nich mniej więcej to, iż motywacja po stronie gości może być niższa niż być powinna. Czysto sportowo gospodarze też są w stanie pokryć handicap. Analiza krótka, bo zaraz meczyk.
✅✅✅

54:3. Jednak dobre miałem info, że coś nie styka w Racingu. Tutaj nie ma mowy o do końca czysto sportowej przewadze. Montpellier lepsze jednak tutaj była totalna miazga.

Sorry, że tak późno wstawiłem i ogólnie, że często wstawiam typy na krótko przed meczem ale nie mam w zwyczaju analizować oferty z wielkim wyprzedzeniem tylko gram na bieżąco.

Ogólnie zastanawiam się ile osób zagląda do tego tematu. Reputacja ciągle nieco wzrasta, więc domyślam się, że ktoś to czyta, natomiast ciekawi mnie czy są to więcej niż 3 osoby na krzyż. Dajcie jakiś &#39;feedback&#39;;) to będę się starał wrzucać typy wcześniej (choć będzie ich coraz mniej, bo sezon się powoli kończy).


Pozdrawiam.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Jako, że przybyło mi punktów szacunu to domyślam się, iż ktoś to czyta i to jest właśnie ten feedback.

Clermont - Leinster 2 jutro 16:00; kurs: póki co 2,48 w ohmbet ale na razie nie gram, bo moze wzrośnie, a jak nie to biorę co będzie. Jednak wstawiam już analizę, bo a. więcej osób zdąży przeczytać, b. kursy typu 2,67 w óni są z miejsca do gry.
W takim razie lecimy z jedynym typem na jutro. Zagram to, bo wierzę w Leinster. Wierzę ale nie jestem obiektywny, bo to mój ulubiony zespół. Jednak mam podstawy by wierzyć. Leinster w tym roku niepokonane. Ogólnie ostatnie 12 spotkań to bilans 11 zwycięstw i 11 remis. Może na co dzień nie muszą mierzyć się z równie trudnymi rywalami co Clermont ale mimo wszystko w poprzedniej rundzie dość gładko pokonali London Wasps, które jest bardzo mocne. Ogólnie rzec biorąc większość ludzi typowało finał Clermont vs Saracens. Dziś Sarries pokonali 26:10 Munster i są już w finale. I moim zdaniem spotkają się w nim z Leinster. Na papierze Clermont chyba delikatnie mocniejsze. Francuskie gwiazdy: Camilie Lopes, Morgan Parra, Benjamin Kayser, Scott Spedding nadal błyszczą. Do tego przyzwoici zawodnicy zagraniczni jak Yato i Zirakashvili.
Leinster również oparte na rodzimych zawodnikach - prawie sami Irlandczycy, a do tego Triggs i Nacewa, który w sumie jest już miejscowym, bo gra w Lienster od 2008 r. (z krótką przerwą na emeryturę :grin: ). Od lat Leinster opiera się na miejscowych zawodnikach i zawsze jest mocne. Może nie zawsze wygrywa, nie zawsze może dorównać kroku najlepszym ekipom z Anglii czy Francji ale od lat jest w czołowce najmocniejszych drużyn i raczej z niej nie wypadnie. Sprawnie działająca mieszanka rutyny z młodością - filarami drużyny są znakomici doswiadczeni gracze: Sexton, Nacewa oraz Strauss, a do tego w składzie jest pełno młodych i zdolnych reprezentantów kraju: Furlong, McGrath, Carbery, Ringrose. Na ławce kolejny utalentowany gość - Josh van der Flier. Doświadczenie przemawia za Clermont jednak uważam, że to irlandzka młodzież wyjdzie z tej batalii zwycięsko. Jeśli udało by się pokonać Clermont, a potem Sarries to młodzi udowodnili by, ze w niedalekiej przyszłości mogą osiągnać wszystko - nie tylko z klubem ale i z reprezentacją. Bez legend, takich jak Heaslip (kontuzja), Gordon D&#39;Arcy, Brian O&#39;Driscoll (obaj zakończyli kariery) młodzi zawodnicy mogą zacząc sami pisać historię i w przyszłości dorównać wyzej wspomnianym. Do tego 2 &#39;żywe&#39; legendy: Sexton oraz Nacewa - dla nich Champions Cup to moze być ostatni wielki sukces w karierze. Isa 3 razy zdobył Heineken Cup ale skoro w 2015 roku wrócił z emerytury to chyba było mu mało :grin: Dlatego też uważam, ze młode wilki + kilku doświadczonych graczy to idealne połaczenie, które pozamiata potężną ekipą z Francji. Wierzę.
Co do absencji to w Leinster brakuje Seana O&#39;Briena oraz wspomnianego Heaslipa. Mimo to na ławce taki zawodnik jak Van der Flier. Zatem uważam, ze poradzą sobie bez tych graczy. Bardziej może uderzyć w Clermont brak Fofany oraz Nakitaciego. Z nimi w składzie gospodarzy Leinster miało by ciężej.
Podsumowując, szanse oceniam 51 do 49 (już oceniajac bez emocji, na chłodno) dla Leinster i po kursie ok 2,6 gram dosć grubo (to znaczy na razie nie gram, bo w ohmbet jest tylko 2,48 i poczekam, bo moze wzrośnie. A jak nie to dobre i to). Przeczucie mówi mi jednak, że Leinster ogarnie dość gładko. A przeczucie rzadko mnie myli. Szczególnie, ze większosć osób typuje Clermont i na nich kursy spadają, a zazwyczaj gdy typuje pod prąd to wychodzę na tym dobrze :grin:
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
⛔

Po pierwszej połowie myślałem, ze to bardzo kiepski ty i zbytnio się podpaliłem. Jednak w drugiej połowie Irlandczycy udowodnili, ze są w stanie nawiązać walkę i z 3:15 po pierwszej połowie złapali kontakt na 19:21. Jednak na tym poziomie nie jest łatwo odrobić tak wysoką stratę, bo podobnie jak w piłce drużyna prowadząca moze zmienić taktykę i spowalniać mecz, grać bardziej defensywnie. Podsumowując, faworyci nie zawiedli, w większości młodzi zawodnicy Leinster źle weszli w mecz, nie było pełnej koncentracji i szybko musieli dorabiać straty. Ta ekipa ma potencjał, mimo iż u schyłku swojej kariery są kluczowi gracze jak Sexton i Nacewa. Typ nietrafiony ale wnioski wyciągnałem i raczej na pewno coś obstawię na finał :grin:
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
lyon vs Clermont (AH + 5) 1 1,75 ohmbet
Lyon walczy o play off i potrzebuje zwycięstwa. Natomiast mimo, iż Clermont mogło by powalczyć o 2 miejsce w lidze to przyjezdza tutaj rezerwowym składem. Grając w podobnym zestawieniu przegrali nie tak dawno u siebie ze średnim Brive. Lyon natomiast ma bardzo dobrą formę ostatnio i grając u siebie powinni pokryć handicap.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
⛔

Bath vs Gloucester Gloucester + 4,5 1,85 ohmbet

Bath bez kilku podstawowych zawodników. Gloucester w najmocniejszym składzie, nie zamierzają odpuszczać meczu. Ostatnio zaimponowali mi dobrą grą naprzeciwko La Rochelle w Challenge Cup. Myślę, że mogą tu wygrać. Mecz o 16.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Montpellier Hérault Rugby vs Agen (+25,5) 1 1.85 efortuna ✅

Krótko: Montpellier to super mocna ekipa, kandydat do mistrzostwa, a agen kandydat do spadku. Nie mam zbytnio czasu na analizę ale tu nie ma czego analizować. Mecz o 18.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
RC Toulonnais vs Stade Toulousain (+15,5) 1 1,85 efortuna, dość grubo
Nie jestem przekonany co do jakości ekipy z Tuluzy. Zreszta nic dziwnego skoro zajęli w tamtym sezonie 13 miejsce w lidze, a do tego odeszło kilku przyzwoitych zawodników: Yacouba Camara, Luke McAlister, Toby Flood, Census Johnston oraz kapitan Thierry Dusautoir. Przybył Zack Holmes czy Dupont ale Zack siedzi na ławce i w ogóle Ugo Mola trochę rotuje składem szukając poprawy w grze zespołu. Jednak to znów nie będzie ich sezon.
V-ce mistrz z Toulonu stracił ważnych zawodników jak O&#39;Connor czy przede wszystkim Giteau ale dziury jako tako załatano i Toulon będzie nadal celował w mistrzostwo. Forma dobra i przede wszystkim błyszczy 21-letni
Anthony Belleau, który może być absolutnym odkryciem sezonu. Dziś Toulon bez Clerca ale skład Tuluzy wygląfa o wiele biedniej.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
⛔
Agen vs Castres Rugby 2
1,94 ohmbet
Agen zajmuje przedostatnie miejsce w lidze. Motywacja po ich stronie będzie bardzo duża, bo chcą wydostać się ze strefy spadkowej. A o zwycięstwa mogą powalczyć jedynie u siebie (bilans domowy: 4-0-3 ), więc na pewno się zepną. Jednakże nie można powiedzieć, żeby dziś była jakaś wielka okazja do zdobycia punktów, gdyż do Agen przyjeżdża Castres Olympique, jedna z najmocniejszych drużyn w lidze. Goście mają niezłą serię 7 zwycięstw z rzędu i jest całkiem spora szansa na jej podtrzymanie.Swój typ opieram na tym, że gdyby to Castres było gospodarzem to kurs na nich wynosił by ok 1,02 ( jak na La Rochelle czy Clermont w meczach przeciwko Agen), a dodatkowo goście grać będą w bardzo mocnym zestawieniu. Jedynie Radovsljajevic czy Tichit nie wyjdą od początku ale są za to na ławce (w rugby mocna ławka ma duże znaczenie). Nie ma co rozwlekać wpisu - Castres jest 2 klasy lepszym zespołem i po kursie ~ 1,9 z chęcią zaryzykuję postawić na nich trochę grosza.

Pozdrawiam i dodam, że jeśli ktoś to czyta to będę regularnie dawał wpisy (dajcie jakiś feedback).
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Ostatni typ bieda, zupełnie nie wiem dlaczego nagle Agen zagrało najlepszy mecz w sezonie, a Castres jeden z najgorszych.
Nie maiłem czasu zbytnio ostatnio wrzucać typów, wynika to z faktu, że nie sprawdzam meczów z wyprzedzeniem, szczególnie w jakimś śmiesznym Challenge Cup, z którego najczęściej ostatnio coś obstawiałem. Rzadko też bywam w weekendy w domu. Jednak dziś od razu rzuciło mi się w oczy jedno:
Szkocja vs Francja 2 2,76 ohmbet.
Krótka analiza, bo lanie wody w tym przypadku nic nie przyniesie. Francja szersza kadra i po prostu lepsza drużyna. Szkoci poczynili progres w ostatnich latach i potrafią nawiązać rywalizację z Irlandią, Walią czy Francją ale w najlepszym przypadku jest to mecz 50/50. Fakt, Francuzi raczej już nie wygrają 6NC ze względu na nikłą porażkę w dramatycznym meczu u siebie z Irlandią ale wątpię, zeby mieli odpuszczać kolejne, nawet te wyjazdowe, mecze. A tutaj mamy kurs jakby to Anglia podejmowała Francję nie zaś Szkoci, którzy w ostatniej kolejce zostali zdominowani przez Walijczyków.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
⛔ 32:26 dla Szkotów, z czego zdobyli oni 12 ostatnich punktów w meczu.
Szkoda, bo mecz był 50/50, nawet lekko faworyzowalem Francję, a kurs był zacny. Niestety nie mogłem obejrzeć spotkania, choć po statystykach widzę, że musiał być emocjonujący. Strzelam, że Francuzi mogli tradycyjnie, grając na wyjeździe i mając nikłe szanse na wygranie 6NC, nie dać z siebie wszystkiego.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Ireland vs Wales Walia + 7,5 pkt 1,73 ohmbet
Krótko i na temat. Walia porażka po cięzkim i wyrównanym meczu z najmocniejszą w Europie Anglią (6:12) oraz zdeklasowanie przyzwoitych Szkotów. Faworytem jest oczywiście Irlandia ale nie zdziwi mnie wygrana Walijczyków. O składach nie ma co dyskutować, w zasadzie ci sami gracze, którzy stanowią o sile obu zespołów od kilku lat. Wszyscy ostrzą sobie zęby na starcie Sexton vs Biggar.
Irlandczycy nie przegrali od 5 lat u siebie w 6NC, lecz tutaj wystarczy aby byl wyrownany mecz i niska wygrana gospodarzy co jest bardzo prawdopodobne. Spodziewam się raczej niskiego wyniku, choć nie aż tak jak w meczu Anglików z Walijczykami.

EDIT: Dodam, że w żadnym z dwóch poprzednich meczów w składzie Walii nie było Dana Biggara, a z Anglią nie grał też nawet Halfpenny, więc uważam, że Walia powinna grać jeszcze lepiej.
Później wstawię pozostałe typy.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
⛔
80 minuta, Walia ma piłkę na połowie Irlandczyków, wynik 30:27 dla gospodarzy, goście robią ostatnią akcję. Myślę sobie: &#39;tylko nie wrzućcie im piłki prosto w ręce&#39;. I co się dzieje? Wrzucają pilke Irlanddczykom prosto w ręce na kontrę gdzie już nie ma obrony. To było żałosne...
Szkocja vs Anglia HT/FT 2/2 1,69 ohmbet
Anglicy powinni narzucić presję od początku spotkania podobnie jak zrobili to Walijczycy i Francuzi. Wszyscy uważają Anglików za najmocniejszą ekipę w stawce, choć ja uważam, ze poziom szerokiej czołówki jest zbliżony, a Szkoci mimo zwycięstwa z Francją od niej odstają. Francuzi nie dociągnęli przewagi do końca tłumacząc się, że nie są przygotowani do gry przez 80 minut w takim tempie, a tutaj nie może być mowy tym, żeby Anglicy nie wytrzymali tempa meczu.
Gram za podwójną stawkę.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Znowu wtopa.
Dzisiaj gram tak:
Stade Toulousain vs CA Brive Stade Toulousain -12,5 1,80 ohmbet ✅ 45:28

W czasie gdy trwają mecze reprezentacyjne w Europie często w składach wielu drużyn brakuje czołowych zawodników i przez to zdarzają się dziwne wyniki. Tutaj natomiast mamy sytuację gdzie zespół z Tuluzy gra skladem zbliżonym do najmocniejszego. Jest Ramos, Huget czy Zack Holmes. Niepokoi mnie nieco brak Fickou oraz Maestriego lecz dziś Tuluza mierzy się z najgorszą wyjazdową ekipą w lidze. Wyjazdowy bilans Brive wynosi 0-1-7, natomiast Tuluza w domu wygrała 7 meczów i zanotowała jedną porażkę. Ogólnie rzec biorąc Tuluza gra w tym sezonie bardzo przyzwoicie, a Brive jest jedną z 3 najsłabszych ekip i nie powinni nawiązać skutecznej walki na trudnym terenie w Tuluzie. Tam od zawsze ciężko sie grało, bo na Rugby przychodziło często więcej kibiców niż na piłkę i gospodarze byli niesieni dopingiem kibiców.
Liczę, że Tuluza będzie kontynuować dobrą passę i wygra pewnie 3-ci mecz z rzędu z zespołem z końca tabeli.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Bath Rugby vs Northampton Saints 2 2,76
Bath bilans 1-1-1, Saints 1-0-2. W poprzednim sezonie nieco wyżej było Bath ale oba zespoły prezentują zbliżony poziom, są to raczej średniaki z aspiracjami na walką o tą pierwszą czwórkę, która oznacza awans do play-offów. Nazwałem ich średniakami ale są dobre drużyny, jednak liga liczy 12 zespołów i jakoś trzeba określić ekipy z miejsc 5-10, a wspomnianym ekipom łatwo o dostanie się do Top 4 nie będzie. W zeszłym sezonie Bath było 9, a Northampton co było ogromny rozczarowaniem. Teraz Saints prezentuje się przyzwoicie. Porażki po walce z Gloucester (A) i Sarries (H) są raczej dobrym prognostykiem na przyszłość, podobnie jak wygrana z Harlequins (H). Bath zremisowało z Gloucester (H) ale przegrało ze mocno przeciętnym (słabym) Bristolem (A). Potencjał obu zespołów jest podobny, ciężko powiedzieć kto będzie wyżej na koniec sezonu ale jest jedna rzecz, która skłania mnie do tego aby stwierdzić, że Northmapton ma większe szanse wbić się w górne rejony tabeli. To jeden kluczowy transfer jakiego dokonali - pozyskanie Dana Biggara. Dan ma 28 lat, więc jest w świetnym wieku. 3 lata temu wziął na siebie ciężar gry reprezentacji Walii na Pucharze Świata,. między innymi zdobywając 23 punkty w wygranym meczu z Anglią (28-25). Takiego kogoś brakowało Saintsom w zeszłym sezonie i nie wierzę, ze Northampton będzie równie słaby jak w zeszłym sezonie. Dodam, ze wymieniono tutaj trenera (9 miejsce dla Northampton to tragedia). Ogólnie od sezonu 14/15 gdy Saints było mistrzem to co sezon są coraz niżej i wygląda na to, iż miarka się przebrała. Rok temu osiągnęli dno i teraz czas się odbić i mozolnie wspinać się na coraz wyższy poziom. Podsumowując, mecz 55/45 dla Saints wg mnie, wiec pobieram taki kursik (chociaż ciągle spada).
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Newport Gwent Dragons v Zebre Parma 2 2,43
Pro 14. Liga składa się z (tu zaskoczenie) 14 zespołów. 2 z Italii, 2 z RPA, 4 z Irlandii, 4 z Walii oraz 2 ze Szkocji. Nie pytajcie dlaczego tak jest, po prostu tak jest. Kto jest najmocniejszy w lidze? Kiedyś podział sił był dość oczywisty: Włoskie drużyny były najsłabsze, południowoafrykańskich nie było wcale, Walijskie i Irlandzkie walczyły o czołowe lokaty. Teraz się pozmieniało. Jak wspomniałem w temacie typy na żywo w zeszłym tygodniu, najsłabszą ekipą jest Southern Kings z RPA, które wygrało aż jeden mecz w poprzednim sezonie. Zebre Parma i Treviso czynią z roku na rok postępy i teraz nie będzie z nimi już tak łatwo. Jeszcze 2-3 lata temu wygrywali praktycznie tylko mecze domowe (i to rzadko), teraz są w stanie powalczyć gdziekowliek by nie grali. Przykład z tego sezonu: Dragons - Treviso 17:21. Zebre ma już bilans 2-0-1, więc coś tam potrafią zagrać. Co do Newport, nie przekonują mnie. Przegrali u siebie z Treviso (Zebre i Treviso są na podobnym poziomie, raz lepiej gra Zebre, raz Treviso) i wygrali tylko 27-22 U SIEBIE z Kingsami - to o czymś świadczy (a konkretnie, że nie wybijają się ponad przeciętność - coś tam ugrają ale nie ma za co ich pochwalić). Nie ma niczego co by sprawiało, że ktoś by mógł stwierdzić, iż są w stanie zaskoczyć faworytów. Będą wygrywać (a czasem przegrywać) z zespołami na swoim poziomie (do których w zasadzie Zebre też się zalicza, bo o tym nie wspomniałem ale nie jest to jakiś niesamowicie genialny zespół, jednak ich akurat jest za co chwalić i czasem mogą zaskoczyć) i przegrywać z tym lepszymi. No i teraz tak, skoro Newport nie prezentuje niczego oszałamiającego i przegrało u siebie z Treviso to na miejscu graczy zebre podszedł bym do tego meczu z następującym nastawieniem: &quot;Chuja grają, opierdolimy ich&quot;. No bo dlaczego nie? Pewność siebie w zespole gości musi być na wysokim poziomie, bo po 3 kolejkach są na 3 miejscu (nigdy nie byli tak wysoko na tym etapie sezonu - nawet tego nie będę sprawdzał, po prostu to wiem). W zeszłym sezonie byli na ostatnim miejscu w swojej &quot;konferencji&quot; (7 miejsce), a i tak zdobyli o 19 punktów więcej od Newport...
Oba kursy i wszystkie inne ohmbet
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Stade Rochellais vs Lyon (+7,5) 1 1,82
Zacząłem się przyglądać temu meczowi z myślą aby stawiać dodatni handicap na Lyon. Jednak zauważyłem, że kursy na La Rochelle spadają, więc sprawdziłem składy. Porównam teraz skład z meczu z Montpellier (55:13 !) oraz dzisiejszy.
vs Montpellier: Chaume, Maurouard, Gomez Kodela, Lambey, Roodt, Cretin, Sobela, Gill, Couilloud, Wisniewski, Nakaitaci, Ngatai, Regard, Arnold, Buttin.
vs Stade Rochellais: Kaabeche, Maurouard, Ric, Oosthuizen, Carizza, Cretin (cap.), Sobela, Goujon, Pelissie (m), Doussain (o), Palisson, Regard, Barassi, Mignot, Buttin.

Nie podoba mi się ten skład w ogóle. W szczególności brak Chaume, Gilla, Nakaticiego czy Ngataia to jest ogromne osłabienie. A brak Wiśniewskiego to już w ogóle tragedia.
Lyon od 2 lat zaskakuje pozytywnie, La Rochelle w tym roku mnie nie przekonuje ale wobec tego w jakich składach zagrają (La Rochellle w najmocniejszym z Ihaią Wetstem na &#39;10&#39;, który jest sporym wzmocnieniem) stawiam z przekonaniem na gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Newcastle Falcons - Wasps
Krótko, bo nie mam czasu. Kursy spadły mocno na Newcastle z ok 2,5 na ok 1,5. Wynika to z tego, że Wasps nie grają w najmocniejszym zestawieniu, dużo rezerwowych zawodników. Wszyscy stawiają na gospodarzy i trudno się temu dziwić. Ja zagram coś co bardziej &#39;czuję&#39;. Pierwszy typ to wygrana na handi przez gospodarzy pierwszej połowy. Dlaczego? Bez wątpienia goscie są mocniejszą ekipą, czołową w Anglii, a gospodarze będą zapewne okupować dolne rejony tabeli. I choć Wapsp nie grają w najmocniejszym zestawieniu to:
a) ich dzisiejszy skład nie jest jakiś mega słaby
b) mam pewne obawy ze względu na ławki obu zespołów. W rugby rezerwowi są bardzo ważni, sporo wnoszą do gry i często mocniejsza ławka decyduje o końcowym zwycięstwie. A na ławce Wasps siedzą dzisiaj wszysyc najważniejsi zawodnicy, więc nie wykluczam opcji, że jeśli Newcastle nie będzie prowadziło zbyt wysoko to goście będą w stanie odrobić straty. Drugi typ zatem wydaje się dosć logiczny.
1) Newcastle 1 poł - 1,5 (handicap) 1,82 ✅
2) Newcastle/Wasps 1/2 6,50 ✅
Dodam, że drugi typ gram lekko, bo o ile pierwszy zagrałem podwójną stawką to drugi zagrałem 1/10 tej kwoty.
Kursy ohmbet.
poprzednie typy:
Bath - Northampton 17:15⛔ Tutaj mój ewidentny błąd, bo powinienem zagrać handicap + 5,5 na gości o kursie ~ 1,85 ale jak to czasem bywa połaisłem się na wyższy kurs.
Dragons - Zebre 16:5 ⛔ kursy jednak dobrze odzwierciedlały sytuację. Włosi na wyjeździe będą nadal mieli problemy by wygrywać.
La Rochelle - Lyon 30:13 ✅ Tutaj to musiało się tak skończyć. Mimo wszystko, La Rochelle nadal mnie nie przekonuje, a na Lyon nie raz jeszcze postawię (choć buki też ich cenią wysoko)
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Inne spotkania warte uwagi.
Cardiff Blues vs Cheetahs.
Myślałem nad postawieniem Cheetahs + 23,5 zgodnie z tym: https://www.betrush.com/pick,Cardiff___Cheetahs,159953.html ale tak na prawdę względem ostatniego meczu Cardiff brakuje z wymienionych tylko Navidiego i Willimasa. Fakt, to spore osłabienie jak i pozostała wymieniona dwójka (która nie grała tydzień temu) ale wygrana Cardiff w ostatniej kolejce z Munster robi ogromne wrażenie (37:13!). Pewnie będę do samego meczu rozwazął tą opcję, bo jak handicap spory, braki po stronie gospodarzy są i dodatkowo Cheetahs zremisowało u siebie z Ulster (choć Ulster nie grało w najmocniejszym składzie). Wątpliwości pojawiają się ze względu an to, ze Cheetahs w tym sezonie oba wyjazdowe mecze przegrało różnićą powyzej 30 punktów.
Eidnburgh vs Treviso. Tutaj zastanawiałem się and handicapem na gospodarzy ale po długim namysłem zagram over 44,5 po 1,90. Wiem, że gospodarze to nieco underowa ekipa ale grają dzisiaj w bardzo mocnym składzie i są w stanie zdobyć powyżej 30 punktów. Skład chyba najsliniejszy możłiwy:
&quot;Eight international stars return to the starting XV, with nine changes in total to the team that faced Leinster in Dublin last weekend.&quot;

Do składu Treviso powraca Tomasso Allan, Jayden Hayward i kilku innych zawodników i wierzę, ze dzięki temu uzbierają ponad 10 punktów, a może zaskoczą czymś więcej. Dlatego też bardziej mi się podoba tutaj over , choć gra na handicapie na gospodarzy nie jest też złym pomysłem.
Na razie tylko: Edinbourgh vs Treviso over 44,5 1,9 ohmbet ✅

EDIT: No to wszystko na miękko na ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
Do góry Bottom