>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

baba 134

baba

Użytkownik
Dla wszystkich, którzy narzekają na koniec jednej promocji, informujemy, bo może przegapiliście, że w zamian ruszył Super Tydzień Promocji i od poniedziałku do piątku codziennie coś ciekawego. Jest gra bez podatku, jest bonus od depozytu i jeszcze kilka innych ciekawych akcji
A które to te ciekawe? Albo bonusy? Czterokrotny obrót w ciągu tygodnia i wszystko w tydzień MUSI być rozliczone. To jakieś kpiny. Jeżeli ktoś gra tenis, to pół biedy, co tydzień są turnieje, ale jeżeli ktoś gra np. tylko piłkę nożną i to te najważniejsze ligi europejskie, to jak zrobić obrót? I to jeszcze rozliczony, jeżeli w środku tygodnia akurat nie grają? Support forbet, przestań picować, bo te bonusy, to tylko dla naiwnych co grają hurtem byle by tylko coś zagrać. No i przede wszystkim te Wasze LIMITY. Wolę iść do &quot;ziemniaka&quot; i zagrać anonimowo za ile tylko chcę. I kursy większe, i bez limitu, bo jak trzeba, to nie ma problemu zagrać kilka kuponów zamiast jednego.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
A dla mnie, ci co grają jeszcze w forbet, to szaleńcy, albo ślepcy. No i ci co lubią grać po 2 zł.
Grając wcześniej w forbet dwa, trzy zakłady zawsze miałem wyższe ako niż było w sts. Także nie obrażaj bo ślepcem grającym taśmy po 2 zł jesteś ty!
 
baba 134

baba

Użytkownik
Napisałeś &quot;grając wcześniej&quot; Wcześniej to i ja ich chwaliłem - spróbuj teraz. No ale jak w powiedzeniu &quot;Każda potwora znajdzie amatora&quot;, tak i &quot;Nawet najsłabszy z bukmacherów, ma swoich .....&quot; Każdy gra gdzie chce i mnie nic do tego, ale nie będę chwalił dziadostwa jakim stał się forbet. I o tym jest dyskusja.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Grając wcześniej w forbet dwa, trzy zakłady zawsze miałem wyższe ako niż było w sts. Także nie obrażaj bo ślepcem grającym taśmy po 2 zł jesteś ty!
Nie wiem jak Wy ale ja zauważyłem mocno zaniżone kursy! Jeszcze kilka tygodni było w porządku. Ale coś za coś, robią dużo promocji żeby ściągnąć klientów a potem to się odbija na kursach, zdecydowanie nie polecam forBet!! Przynajmniej jeżeli chodzi o piłkę nożną oraz e-sport (CS: GO)
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
piłki sprawdzał nie będę bo jest tego zdecydowanie za dużo i na dobrą sprawę można wypaczyć w każdą stronę wynik, ale esportu jest mało i się pokusiłem sprawdzić na podstawie kursów na ELEGAUE, oto co mi wyszło (marże im mniejsza tym wyższe kursy)
forBET 109
milenium 110
STS 111
fortuna 111
totolotek 111
e: pokusiłem się o zrobienie screenów bo w przeciwieństwie do kolegi wcześniej nie robie sobie z gęby cholewy
https://i.imgur.com/LOapLfw.jpg
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Przed chwilą zagrałem kupon. Ako z 3 zdarzeń miałem wyższe od tego jak bym zagrał te same zdarzenia w sts.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Przed chwilą zagrałem kupon. Ako z 3 zdarzeń miałem wyższe od tego jak bym zagrał te same zdarzenia w sts.
A ja zagrałem w tym roku 15 kuponów i robiąc porównanie przed zagraniem, 12 miało najmniejszy kurs w forbet. Pozostałe 3 też bardzo nisko. Porównanie z Fortuna, STS, Suprbet, Totolotek i Millenium. To samo z LIMITAMI. Nigdzie tak nie limitują jak w forbet. I dla mnie to wystarczy, żeby w tym dziadostwie nie grać. Oni nie dadzą NIKOMU wygrywać &quot;dobrej&quot; kasy. No chyba, że fart z taśmy za 2 zł ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
piłki sprawdzał nie będę bo jest tego zdecydowanie za dużo i na dobrą sprawę można wypaczyć w każdą stronę wynik, ale esportu jest mało i się pokusiłem sprawdzić na podstawie kursów na ELEGAUE, oto co mi wyszło (marże im mniejsza tym wyższe kursy)
forBET 109
milenium 110
STS 111
fortuna 111
totolotek 111
e: pokusiłem się o zrobienie screenów bo w przeciwieństwie do kolegi wcześniej nie robie sobie z gęby cholewy
https://i.imgur.com/LOapLfw.jpg
Twoje analizy są g***o warte, bo Tyś tak zakochany w forbecie, że zaraz byś nam wykład przeprowadził, że to dobrze, że już nie ma 6% podatku tam, bo walczą z uzależnieniem itp. ???? Każdy widzi, że kursy są marne, a jak się zdarzą ciekawe, to i tak nie opłaca się wpłacać, no chyba żeby zagrać za 50-100zł, to może ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baba 134

baba

Użytkownik
Twoje analizy są g***o warte, bo Tyś tak zakochany w forbecie, że zaraz byś nam wykład przeprowadził, że to dobrze, że już nie ma 6% podatku tam, bo walczą z uzależnieniem itp. ???? Każdy widzi, że kursy są marne, a jak się zdarzą ciekawe, to i tak nie opłaca się wpłacać, no chyba żeby zagrać za 50-100zł, to może ;)
???? ???? ???? Masz rację, ten gostek abcbet jest lepszy w chwaleniu forbet o ich supportu. ???? ???? ???? . forbet powinien go zatrudnić No chyba, że już to zrobili i mają double account. 1 SUPPORT, 2 abcbet , potencjalna trójka - kyja
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
forBET chwalę bo widzę, że jako jedna z niewielu firm się rozwija, nie ma miesiąca żeby się nie poprawili znacznie na jakimś polu, mam może chwalić lvbet gdzie mam limity po 20-30 złotych a na niektórych pozycjach nawet 1-2 złote?? żebym jeszcze ograł ten lvbet na jakaś kase, a ja tam jestem na plusie może 800 złotych na kilkunastu zakładach na zwykłych zakładach (bez żadnych dziwnych lig i sportów), poza tym jęczycie tutaj 10x tyle co ja forBET chwalę, twierdzicie że macie problem z limitami a to jest bardzo ciekawe bo ja od dawna żadnego limitu tam nie widziałem, kupony wpadają po prostu do akceptacji, więc albo tam dawno nie graliście albo walicie ściemę (konkurencja?), uderzcie na livechat, albo na priv do kogoś z forBET, podajcie swoje loginy i czekamy na wyjaśnienia z firmy na temat Waszych rzekomych limitów i innych tragedii jakie Was tam dotknęły ????
 
baba 134

baba

Użytkownik
No dobra. Dyskusja merytoryczna, parę pytań:
forBet chwalę bo widzę, że jako jedna z niewielu firm się rozwija
W którym kierunku?
nie ma miesiąca żeby się nie poprawili znacznie na jakimś polu
Konkrety?
mam może chwalić LVBET
Po co? To dyskusja o forbet.
mam może chwalić LVBET gdzie mam limity po 20-30 złotych a na niektórych pozycjach nawet 1-2 złote?? żebym jeszcze ograł ten LVBET na jakaś kase, a ja tam jestem na plusie może 800 złotych na kilkunastu zakładach na zwykłych zakładach
O lvbet z Tobą nie pogadam, bo jak już gdzieś wcześniej wspomniałem, nie znam ich oferty.
twierdzicie że macie problem z limitami a to jest bardzo ciekawe bo ja od dawna żadnego limitu tam nie widziałem
Zapewne jesteś płatnikiem, a nie beneficjentem.
uderzcie na livechat, albo na priv do kogoś z forBet
Z nimi to rozmawiałem jak u nich grałem. Na początku ok, a potem podejście do klienta, tak jak ich oferta. Non stop równia pochyła. W dół

podajcie swoje loginy
???? ???? ???? Dzieciak.
czekamy na wyjaśnienia z firmy na temat Waszych rzekomych limitów i innych tragedii jakie Was tam dotknęły
No może to nie tragedie jak dramatyzujesz ???? , ale jak widać forbet ma w d...., sorry ???? ...gdzieś..., odnosić się do moich (naszych) MERYTORYCZNYCH uwag odnośnie traktowania klientów, czy LIMITÓW, albo KURSÓW, które z dnia na dzień lecą na pysk, w porównaniu do konkurencji.. A Ty? Bronisz ich bardziej, niż oni sami siebie. Support forbet nie odpowiada na merytoryczne zarzuty, Ty za nich to robisz. Po co? Jaki masz w tym interes Panie/Pani abc(for)bet?
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Druga sprawa to działająca strona sts! Nie wiem jak teraz ale wcześniej ciągle się zawieszała, nie działała w ogóle. Mogłeś pomarzyć aby zagrać coś live. Amatorka totalna. W forbet takie coś nigdy mi się nie przytrafiło.
 
dzvonek 3,9K

dzvonek

Użytkownik
czy każde pochwalenie polskiego bukmachera musi równać się z czymś złym,odrazu jest taka osoba krytykowana, ja tam tez lubie forbeta, najdłużej na polskim rynku mieli ofertę bez podatku a pózniej brali połowę na siebie,to było wiadomo,że to nie bedzie wiecznie i że się kiedyś skończy i odrazu wielka krytyka,co do kursów to takie porównywanie jest bez sensu,wiele razy widziałem jak w forbecie sa wyzsze kursy niz u innych,ale oczywiscie zdarzaja sie i na jakies spotkania niższe, robią wiele różnych promocji,podoba mi sie też oferta w etoto ale nie wiem czy można o tym pisac bo zaraz wyjdzie ze tam pracuję:/
 
baba 134

baba

Użytkownik
czy każde pochwalenie polskiego bukmachera musi równać się z czymś złym
Nie. Po raz kolejny powtórzę - Też ich (forbet) chwaliłem. Przez kilka miesięcy na początku ich działalności. Ale teraz tam jest o wiele gorzej, niż było kiedyś. I to jest moja subiektywna ocena oparta na moich doświadczeniach z tym bukmacherem. Czy wyrażanie negatywnych opinii o polskim bukmacherze musi równać się z czymś złym? Jeżeli kiedyś coś zacznie się u nich zmieniać znowu na +, to może znów ich pochwalę, ale na razie granie u nich za &quot;poważną&quot; kasę jest niemożliwe, a bawić się, to ja lubię w gronie przyjaciół, a nie u bukmachera. Jakiegokolwiek.
 
dzvonek 3,9K

dzvonek

Użytkownik
Nie. Po raz kolejny powtórzę - Też ich (forbet) chwaliłem. Przez kilka miesięcy na początku ich działalności. Ale teraz tam jest o wiele gorzej, niż było kiedyś. I to jest moja subiektywna ocena oparta na moich doświadczeniach z tym bukmacherem. Czy wyrażanie negatywnych opinii o polskim bukmacherze musi równać się z czymś złym? Jeżeli kiedyś coś zacznie się u nich zmieniać znowu na +, to może znów ich pochwalę, ale na razie granie u nich za &quot;poważną&quot; kasę jest niemożliwe, a bawić się, to ja lubię w gronie przyjaciół, a nie u bukmachera. Jakiegokolwiek.
jest gorzej niż było kiedyś,bo wcześniej można było grać bez podatku,ale to było wiadomo,że taki stan rzeczy nie będzie trwał wiecznie,rozwijają swoja ofertę,liczne promocje, oprócz tej kwesti z podatkiem to nie wiem w czym jest gorzej niż było wcześniej?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
czy każde pochwalenie polskiego bukmachera musi równać się z czymś złym,odrazu jest taka osoba krytykowana, ja tam tez lubie forbeta, najdłużej na polskim rynku mieli ofertę bez podatku a pózniej brali połowę na siebie,to było wiadomo,że to nie bedzie wiecznie i że się kiedyś skończy i odrazu wielka krytyka
Nie, nie musi się z tym równać, ale akurat użytkownik abcbet zawsze chwali forbet, a jeśli wychodzi coś nie tak, to znajdzie jakiś argument, że to nawet lepiej, że jest gorzej, bo na lepsze wychodzi ;)
Oczywiście, to było wiadome, że zrezygnują w końcu z gry bez podatku, tak samo, jak wiadome było, że to 6% więcej nie będzie trwało wiecznie, ale dlaczego robić to w taki partyzancki sposób, że nagle z minuty na minuty, bez ostrzeżenia? I jeszcze pisze tu później ich support &quot;nie można już grać codziennie z bonusem 6%, ale za to w środę pograj bez podatku&quot; - no zajebista rekompensata, naprawdę! Już nie wspomnę, że dotyczyła tylko zakładów pre w środę. Głównie forbet nie krytykuje się za to, że kończą jakieś promocje, ale za styl, w jakim to robią. Tu współczynniki z 1.0 na 0,94, a ostatecznie na 0,88 zmieniane były po cichu, że może ktoś zagrał parę kuponów i nawet się nie zorientował, a to zmienia bardzo wiele, bo owszem, forbet ma niskie kursy, ale ten podatek o połowę zmniejszony powodował, że nawet troszkę wyższe kursy w lvbet, czy dużo wyższe w fortunie nie dawały tym bukmacherom nic, bo wyższa wygrana wychodziła w forbet. Jeśli ktoś tak więc grał, mógł się czuć oszukany. Inne promocje też kończyły się podobnie. Kiedyś, jak tam grałem przyciągał mnie choćby bonus 500+, a że była to promocja regularna, to nawet nie patrzyłem tam co tydzień, czy nie ma aktualizacji w zakładce bonusy, bo byłem pewien, że każdą zmianę powinni zgłosić. Najpierw zmienili warunki promocji - teraz trzeba było depozytem obrócić 2x, a nie tylko 1x po kursie 2,0, a za jakiś czas dali info, że promocja zawieszona do odwołania i też dowiedziałem się o tym mailowo, gdy na początku miesiąca wysłałem informację o spełnieniu warunków promocji, a w odpowiedzi dostałem, że promocja nieaktualna. Identyczna sytuacja z promocją cashback. Miało być 5% zwrotu od każdego zakładu. Już po paru dniach/tygodniach (nie pamiętam dokładnie) ni stąd, ni zowąd okazało się, że zmienili zasady, że jeśli jesteś na minus, to od tego minusa dostaniesz 5% cashbacku. Oczywiście tu się ludzie burzyli, że jak wygrywają, to już im nic nie chcą dać. Ten ruch akurat byłem w stanie zrozumieć - jest promocja 500+ dla każdego, więc cashback mógł być jakąś nagrodą pocieszenia, jeśli w danym okresie rozliczeniowym Ci nie szło i byłeś na minus. W ten sposób każdy miał jakąś promocję dla siebie i coś z tej gry w forbet wynikało - czy to wygrywałeś, czy przegrywałeś. Kiedyś wszedłem na początku miesiąca w forbet, gdy akurat byłem tam na minusie, a tu żadnego bonusu nie było, patrzę więc w zakładkę bonusy, a tu informacja, że i tę promocję zawiesili. I to również oczywiście zupełnie bez informacji żadnej. To nie do końca fair.
Nie można powiedzieć, że są do końca źli, bo w końcu jako jedyny bukmacher robili w święta kalendarz adwentowy, gdzie można było wyłapać promocje fajne, jednak ciągle jest to bukmacher, gdzie nie pogra się zbyt wysokimi stawkami. Abcbet pisał, że może dawno tam nie graliśmy i dlatego tak mówimy - częściowo się zgodzę, bo sam nawet w tym temacie bodajże o tym pisałem, że gdy po jakiejś przerwie tam wpłaciłem, to mnie zaskoczyli, że pozwolili mi za 500zł zagrać, ale może była to też kwestia dyscypliny, że grałem popularną ligę piłkarską. Bo inni dalej piszą, że ich limitują. Pod tym względem najlepiej ma lvbet, który ma od razu informację o limicie na dany zakład. Takie coś w forbet by się przydało, by od razu można było zdecydować, czy się jest zadowolonym z takiego limitu i robić depozyt albo wybierać inny kierunek bukmacherski ;)
I odnośnie jeszcze podejrzeń, że skoro krytykuję jednego bukmachera, to jestem z konkurencji, czy coś, zapraszam do tematu, gdzie ktoś zapytał, który bukmacher będzie dla niego najlepszy. Trochę rzeczy jest tam już nieaktualnych, ale pomimo swoich osobistych sympatii, poleciłem mu właśnie forbet jako najlepszy dla niego, więc nie można mi zarzucić, że jestem stronniczy:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/najlepszy-legalny-bukmacher-to.147567/
 
dzvonek 3,9K

dzvonek

Użytkownik
Oczywiście, to było wiadome, że zrezygnują w końcu z gry bez podatku, tak samo, jak wiadome było, że to 6% więcej nie będzie trwało wiecznie, ale dlaczego robić to w taki partyzancki sposób, że nagle z minuty na minuty, bez ostrzeżenia? I jeszcze pisze tu później ich support &quot;nie można już grać codziennie z bonusem 6%, ale za to w środę pograj bez podatku&quot; - no zajebista rekompensata, naprawdę! Już nie wspomnę, że dotyczyła tylko zakładów pre w środę. Głównie forBet nie krytykuje się za to, że kończą jakieś promocje, ale za styl, w jakim to robią. Tu współczynniki z 1.0 na 0,94, a ostatecznie na 0,88 zmieniane były po cichu, że może ktoś zagrał parę kuponów i nawet się nie zorientował, a to zmienia bardzo wiele, bo owszem, forBet ma niskie kursy, ale ten podatek o połowę zmniejszony powodował, że nawet troszkę wyższe kursy w LVBET, czy dużo wyższe w fortunie nie dawały tym bukmacherom nic, bo wyższa wygrana wychodziła w forBet. Jeśli ktoś tak więc grał, mógł się czuć oszukany. Inne promocje też kończyły się podobnie. Kiedyś, jak tam grałem przyciągał mnie choćby bonus 500+, a że była to promocja regularna, to nawet nie patrzyłem tam co tydzień, czy nie ma aktualizacji w zakładce bonusy, bo byłem pewien, że każdą zmianę powinni zgłosić. Najpierw zmienili warunki promocji - teraz trzeba było depozytem obrócić 2x, a nie tylko 1x po kursie 2,0, a za jakiś czas dali info, że promocja zawieszona do odwołania i też dowiedziałem się o tym mailowo, gdy na początku miesiąca wysłałem informację o spełnieniu warunków promocji, a w odpowiedzi dostałem, że promocja nieaktualna. Identyczna sytuacja z promocją cashback. Miało być 5% zwrotu od każdego zakładu. Już po paru dniach/tygodniach (nie pamiętam dokładnie) ni stąd, ni zowąd okazało się, że zmienili zasady, że jeśli jesteś na minus, to od tego minusa dostaniesz 5% cashbacku. Oczywiście tu się ludzie burzyli, że jak wygrywają, to już im nic nie chcą dać. Ten ruch akurat byłem w stanie zrozumieć - jest promocja 500+ dla każdego, więc cashback mógł być jakąś nagrodą pocieszenia, jeśli w danym okresie rozliczeniowym Ci nie szło i byłeś na minus. W ten sposób każdy miał jakąś promocję dla siebie i coś z tej gry w forBet wynikało - czy to wygrywałeś, czy przegrywałeś. Kiedyś wszedłem na początku miesiąca w forBet, gdy akurat byłem tam na minusie, a tu żadnego bonusu nie było, patrzę więc w zakładkę bonusy, a tu informacja, że i tę promocję zawiesili. I to również oczywiście zupełnie bez informacji żadnej. To nie do końca fair.
to prawda,akurat sposób zakończenia rożnych promocji jest u nich jest robiony w dziwny sposób,to na pewno jest minus i powód do krytyki,oby zmienili to w przyszłości, każdy bukmacher ma swoje plusy i minusy
 
baba 134

baba

Użytkownik
Nie tylko kończą promocje mając klientów w d***e, ale i w trakcie trwania potrafią zmienić warunki. Tak było chociażby z ich ŚRODĄ BEZ PODATKU. Promocja JEDEN DZIEŃ, a i tak z samego rana zmienili, że bez podatku minimum 3 spotkania po kursie 1,3. Od razu eliminacja grających LIVE. Jeden dzień promocji, a i tak OSZUKIWALI klientów. Ktoś kto zagrał np. w nocy bez podatku, to już rano, jeżeli nie sprawdził warunków, to został wyru****y. Tak, że dla tych co tam grają i cieszą się z promocji - sprawdzajcie przed każdym kuponem warunki, albo współczynnik AKO. Tak forbet OSZUKUJE. Tak, tak, zaraz może support się odezwie, że mogą zmieniać warunki kiedy tylko chcą...., no pewnie, ale jak to świadczy o Was, jeżeli jednodniowej promocji nie potraficie utrzymać, bez zmiany warunków? Czy to przypadek? NIE! To świadome &quot;oszukiwanie&quot; graczy!
Normalnie jak markety. Inna cena na półce inna w kasie. Tylko tak jakoś dziwnie, że w kasie ZAWSZE wyższa. ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Normalnie jak markety. Inna cena na półce inna w kasie. Tylko tak jakoś dziwnie, że w kasie ZAWSZE wyższa. ????
Wiadomo jak ktoś szuka minusów to znajdzie je wszędzie, ale tutaj nie mogę się z Tobą zgodzić. Z tego co wiem przed postawieniem każdego kuponu i wpisaniu stawki widoczny jest współczynnik oraz możliwa wygrana, więc nikt tutaj nikogo nie oszukuje, wpisujesz stawkę i widzisz czy grasz z podatkiem czy też bez. To że akurat nie załapałeś się na +12% bez 3 zdarzeń, Twoja strata, jednak myślę że to nie powód aby wypłakać się na forum, bądzmy poważni.
Masz tutaj przykład z innego polskiego bukmachera ETOTO. Tutaj rzeczywiście możemy mówić o oszustwie, bo przed postawieniem zakładu widnieje info o możliwej wygranej 220 zł a po rozliczeniu zakładu okazuje się, że jest to w rzeczywistości 193zł 60gr.
https://prnt.sc/i33230
 
baba 134

baba

Użytkownik
Może przeczytaj całą dyskusję, a nie ostatni post i wtedy napisz coś mądrego, a nie jakieś dziwne wnioski o jakimś płaczu, czy o mojej grze w forbet. Czytaj i myśl, to naprawdę nie boli. Z ostatniego postu nic nie zrozumiałeś, a wyciągasz daleko idące wnioski i wyrywasz coś z kontekstu.
Co do współczynnika, też o tym pisałem. Więc sprawdzaj sobie za każdym razem, czy łaskawie forbet nie chce Cię wyru***ć zmieniając zasady w ciągu dnia, w promocji jednodniowej. ????
 
Do góry Bottom