>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO Farmskins Championship

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzień dobry,
jako iż nie samym Majorem człowiek żyje - w międzyczasie postanowiłem zwrócić uwagę na inny turniej w Counter-Strike&#39;a. Mianowicie mowa tu o Farmskins Chamionship . Drużyny biorące udział w tym turnieju starają się o miejsce w Intel Extreme Master w Katowiach 2018. Tylko pierwsze miejsce ma zapewnionego slota.
Póki co trwają rywalizacje w grupach, które przedstawiają sie następująco: (wczoraj zostały rozegrane 3 mecze)

Co ciekawe, aż trzy polskie drużyny biorą w nich udział tj. Ago, Kinguin i PRIDE
Z niecierpliwością czekam 20:00 na derby pomiędzy AGO Gaming a PRIDE. Poza ciekawym widowiskiem to można również zwrócić uwagę na oferty bukmacherów. Jest wielka przepaść ponieważ 1.20 jest na zwycięstwo AGO, a na PRIDE waha się pomiędzy 3.5 a 4. Zobaczymy jak zaprezentują sie oba zespoły. Wczoraj wygrali swoje mecze po 2:0. Orły grają ze standinem - Papitkiem - który bądź co bądź bardzo fajnie się zaprezentował. Ale czy to wystarczy na AGO?
O 17:00 rozegrany zostanie mecz między Mans not hot a Enyoy. Ten drugi team to nowo powstała szwedzka drużyna dobrze znanego gracza Maikelele. Będzie to ich pierwszy oficjalny mecz. Mans not hot zdecydowanie jest tutaj faworytem, mają już ponad 40 map rozegranych w tym składzie i nie powinni mieć problemów z nową szwedzką formacją. Tymbardziej, że w Enyoy jest pronax i pyth, którzy kompletnie nic nie grają i będą zapewne najsłabszym ogniwem w tym meczu.
 
uzytkownik-24118 2,1K
AGO – Pride
Starcie polskich zespołów nr 2 i 3 w meczu zwycięzców grupy A Farmskins Championship. Turniej którego zwycięzca awansuje do IEMa w Katowicach. Obie formacje wygrały wczoraj swoje pierwsze mecze – Pride ograło 2:0 VALIANCE, AGO w takim samym stosunku wygrało ze Spirit
Dotychczasowe BO3 zawsze kończyły się wygranymi AGO 2:1
mecz o 3. Miejsce w PLE ( 16 – 14 mirage, 8-16 overpass, 16 – 9 train)
Legend Series (14-16 overpass, 22 – 18 mirage, 16 – 2 train)
Skinhub sezon 2 (5-16 mirage, 16-4 overpass, 16-14 train)
kwalifikacje do Sl-i Szanghaj (16-14 train, 12-16 mirage, 16-3 cache)
W ramach ESEA MDL było 16:14 dla Aniołków na trainie, w PLE sezon 2 16:14 na trainie i 16-8 na cache. Wydaje mi się że kursy na AGO są za niskie
Ponad 2,5 mapy 2,15 STS ⛔
Pride +1,5 1,85 STS ⛔
Wynik: 2:0 (16:13 train, 19:16 mirage)

W kontekście całego turnieju warto dodać, że z każdej grupy do dalszej fazy wychodzi jedynie zwycięzca (drabinka podwójnej eliminacji w każdej grupie) gdzie dołączą do nich 4 bezpośrednio zaproszone ekipy.
Faza finałowa w formacie drabinki pojedynczej eliminacji. Początek fazy pucharowej zapowiadany na 7 lutego
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
PRIDE - Spilit
14:00
Trzeci mecz obu drużyn na tym turnieju. Jak dotąd, mają po jednej wygranej z Valiance i jednej porażce z AGO. Niewątpliwie czeka nas wyrównane spotkanie zatem typ na over 2.5 map wydaje się bardzo prawdopodobny. W zależności jaką mapę wyrzucą Rosjanie to PRIDE powinno wybrać mirage lub traina. Wiemy, jak mocna jest nasza drużyna na tych mapach. Ciekaw jestem, która mapę wyrzucą Polacy, jeśli inferno to możemy obejrzeć spotkanie nawet na nuke. Jeśli nie to pick Spilit będzie inferno.
over 2,5 map @1.84 LVBet⛔
Trochę bardziej ryzykownie zwycięstwo PRIDE @1.6 LVBet⛔
Kinguin - Enyoy

17:00
Na pierwszy rzut oka ten mecz to jedna wielka niewiadoma. Mimo wszystko jednak widzę kilka argumentów przemawiających za Kinguinami. Mimo, że pierwszy mecz w nowym składzie im kompletne nie wyszedł, to teraz będą mieli szansę się zrehabilitować gdyż rywal jest dużo słabszy od Windigo. O poziom polskich trzech zawodników nie trzeba się martwić gdyż trzymają dobra formę, teraz czas na to żeby Portugalczycy - Fox i Mutiris udowodnili, że są godnymi zastępcami kap3ra i szpera. Szwedzkie Enyoy jest zagubione, biegają po mapie i nie wiedzą co chcą zrobić. Na dodatek mają pronaxa który ma problemy z zabiciem prostych fragów. Mimo, że jako IGL sprawuje się dobrze to w 4 będzie im ciężko wygrać.
Zwycięstwo Kinguin @1.55 LVBet ✅
Trochę bardziej ryzykownie over 2.5 map @1.84 LVBet ✅
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Ja w te Kinguin bym się nie lądował, szczególnie po tak śmiesznym kursie. Ta drużyna obecnie to dno, co pokazał chociażby wczorajszy mecz. Niby pierwszy oficjalny w nowym składzie, ale przecież mieli już czas na przygotowanie się i jak widać póki co niezbyt im to wychodzi. Najdziwniejszą sprawą dla mnie jest komunikacja w Kinguin - 3 polaków i 2 portugalczyków. Niby spoko, jest angielski, ale problem w tym, ze chyba żaden z nich nie potrafi płynnie rozmawiać po angielsku i zanim coś sobie wytłumaczą tym łamanym angielskim to minie 3/4 rundy. Do tego fox, który jest IGLem w tej drużynie, a jego angielski to same podstawy, jak nie gorzej...
Dzisiaj będą grać tak samo z nową drużyną - można napisać - że nawet ze sklejką, ale ci zawodnicy to nie pierwsze lepsze randomy. Może prócz dwójki bENNY i jayzaR, ale co do szwedzkich młodzików można powiedzieć, że tam każdy małolat potrafi strzelać. Kursy jak dla mnie zbyt mocno zawyżone na mieszankę polaków z portugalczykami.
Enyoy WIN @2.25 bet563 ⛔
/1-2 w plecy, mecz patologia z jednej i drugiej strony.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Wracamy do walki o słota na IEM w Katowicach, na dzisiaj przewidziano dwa mecze.
16:00 AVANGAR vs GODSENT
Kazachstanska drużyna wróciła z Atalanty w nienajlepszych nastrojach. Nie dostali się do kolejnej fazy Elegue Major 2018. Przegrali swój decydujący mecz po ciężkiej walce z Team Liquid. Notabene dogrywka musiała rozstrzygnąć zwycięzcę. Drużyna pokazała, że ma potencjał i pokazała się z dobrej strony. Zdecydowanie najwięcej błyszczał buster - bez wątpienia mvp AVANGAR w tych kwalifikacjach. Dzisiaj natomiast zmierzą się ze szwedzka drużyna GODSENT. Pierwszy mecz w grupie C, na pewno ważny dla obu drużyn. GODSENT nie zachwyca. W tej drużynie często dochodzi do zmian zawodników. Można nawet zaryzykować stwierdzenia, że sami nie wiedzą czego chcą. Dzisiaj powinniśmy zobaczyć wyrównane spotkanie. Uważam, że to nie będzie łatwy mecz dla żadnej drużyny a zwycięzce wyłoni dopiero 3 mapa. Typuje 2:1 dla Avangar.
Zwycięstwo AVANGAR @2.30 LVBet
⛔
 
uzytkownik-24118 2,1K
AVANGAR - GODSENT
Nie jestem przekonany. To oczywiście może być wyrównany mecz. Obie ekipy nie grają nuke. Więc pewnie żadna z nich nie zdecyduje się na wyrzucenie go w pierwszej turze. AVANGAR wyrzuci zapewne traina, Godsent nie wiem? Pewnie mirage lub inferno jako najlepszą mapę rywali. Więc może być grane inferno/cache i ovp/cbble jako decider.
Tak naprawdę to i jedni i drudzy falują formą - do tego Szwedzi mają wieczorem ważny mecz na eXtatus w barażach o Pro Ligę, więc może po prostu długi mecz skoro map pool obu ekip podobny?
1 mapa - over 26,5 @1,89 ⛔⛔
2 mapa - over 26,5 @1,89 ✅✅
3 mapa - over 26,5 @1,87 NIE BYŁO 3. MAPY
W drugim meczu AGO faworytem ale nie po 1,24 zwłaszcza że wczoraj przegrali na Pompa Team 16:14 a i w całych open quali do IEMA trochę się IMHO męczyli
Kursy z LVBet

Edit 17:40
AGO - Spirit
Nie ukrywam że długo się zastanawiałem co wybrać w drugim meczu. Na poziomie drużyn występujących tutaj każda może trochę falować formą - raz pokonają kogoś ze ścisłego topu, innym razem przegrają na jakichś no name. AGO taką wpadkę zaliczyło wczoraj. Powinni więc dziś zagrać na maksymalnej koncentracji zwłaszcza że stawka tego meczu jest wysoka - awans do ćwierćfinału turnieju. Obie ekipy mierzyły się w tym turnieju. Wówczas oglądaliśmy pojedynek na Cobblu i Inferno zakończony zwycięstwem Polaków 2:0. Ale nie takim bezproblemowym 2:0 - na wybranej przez Rosjan mapie oglądaliśmy dwie dogrywki i wynik 22:19 a na wybranym przez Polaków Inferno - 28 rund - Polacy wygrali do 12. Dziś może być podobnie. AGO może wygrać 2:0, powinni sobie bezwzględnie poradzić ale czy kurs 1.23 albo 1.84 na wygraną bez straty mapy jest adekwatny do ryzyka? Raczej nie. Ostatnio były dwie długie mapy, w kwalifikacjach do IEMa też raczej grali dłuższe niż krótsze mecze więc dziś kolejny? Spirit powinno pickować mapę jako pierwsze, ale nawet na wybranej przez Polaków mapie ma to szansę powodzenia
Ponad 26,5 rundy - 1. mapa @2,01 LVBet ✅✅ 15:19
I po AGO. Mają problem z wygrywaniem przy dużym natłoku gier - jak brakuje czasu na trening czy taktyki. Wygrane cobble, przegrane po dogrywkach na inferno i mirage (bez ugranej rundy w obu dogrywkach). Chcieli dostać invite na zamknięte quale do Katowic ale to chyba nie ten poziom jeszcze - w sumie się dopiero okaże czy kiedykolwiek. Teraz zostają IM open quali za tydzień i ewentualnie dopiero zamknięte
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzisiaj przed nami dwa mecze turnieju Farmskins Championship.

Nie wiem dlaczego bukmacherzy faworyzują bułgarskie Windigo. Moim zdaniem ten mecz jest 50/50 i trudno będzie wytypować zwycięzce. Drużyny są na podobnym poziomie. H2H ze stycznia wyrównane - 2:2 w mapach. Najbardziej prawdopodobne jest, że będzie powyżej 2.5 map.
A w drugim meczu uważam, ze QBF wygra. Chłopaki pokazali, że mają coś do powiedzenie na scenie couner-strike. Nowe legendy Majora ???? QB Fire w Bostonie pokonali Virtus.pro, Gambit i mousesports. Natomiast ze Sporut odszedł bardzo skillowy gracz - Zehn. Zamiast niego do drużyny dołączył 21-letni duńczyk Niels-Christian &quot;NaToSaphiX&quot; Sillassen. Obserwowałem go w ostatnich meczach Sporut i musze przyznac, ze nie gra jakoś słabo. Ale to jednak nowy zawodnik i musi sie jeszcze troszeczke zgrać z zespołem
 
uzytkownik-24118 2,1K
Dlaczego faworyzują Windigo? Może dlatego że wygrali poprzedni pojedynek BO3 między tymi drużynami (w Farmskinsie właśnie). Dla mnie 55/45 na Bułgarów, ale myślę że będą 3 mapy. Tak trochę nietypowo spróbuję
3. mapa - Windigo @1,66 LVBet ZWROT
Wydaje mi się że Bułgarzy mają nieco szerszy mappool, mapę mogą zgubić a zabezpieczam się na wypadek gdyby pierwsze dwie padły łupem MANS NOT HOT
W drugim meczu też wydaje mi się, że mecz 50/50. We wszystkich analizach QBF jest podkreślane że są legendami. Tylko nikt jakoś nie pamięta jak dużo szczęścia mieli po drodze. W pierwszej rundzie Flash (które dostało się na majora w ostatniej chwili), EnVy z trenerem i AVANGAR. W kolejnej fazie fatalni Virtusi, Gambit i fartowny comeback na trainie bo myszy pokpiły sprawę.
Ile warte jest to Quantum pokazał choćby ćwierćfinał z przeciętnym obecnie NaVi gdzie ugrali w sumie 11 rund na dwóch mapach (4 w tym 2xpistole na mirage i 7 na swojej najlepszej mapie - inferno). Z LDLC mapę zgubili to ze Sprout spokojnie mogą przegrać. Zwłaszcza, że to Sprout po majorze trochę grało i wyniki mieli nawet OK - wygrane z Kinguin, Pride, Epsilon. W BO1 kursy uzasadnione, w BO3 idę w stronę Sprout po takim kursie
Sprout @1,84 LVBet ✅✅
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Na dzisiaj mamy przewidziane trzy spotkania

A potem o 20:00 Sprout zmierzy się z wygranym w meczu Epsilon - QBF

Zapraszam do analizy i dyskusji na temat dzisiejszych spotkań
 
uzytkownik-24118 2,1K
QBF wczoraj faworytem bukmacherów vs Sprout a dziś są dogiem vs Epsilon. Jak szybko poszło.
Dokończenie fazy grupowej Farmskins Championship. W pierwszym meczu Alternate aTTaX zagra z AVANGAR. Zgadzam się że faworytem są Kazachowie, ale żeby aż tak bardzo? Nie no chyba bez przesady. Kursy gdzieś w granicach 1,50 byłyby OK. A tak to będę próbował w stronę Niemców.
Co prawda podczas Assembly Winter nie zaprezentowali się rewelacyjnie (pożegnanie z rogrywkami już w fazie grupowej). Ale w turnieju Farmskins wygrali z GODSENT i Red Reserve (po 2:1). W otwartych kwalifikacjach do IEMa odpadli po przegranej 1:2 z Singularity, wcześniej eliminując dwie polskie formacje: Pompę i Kinguin.
Ponad 2,5 mapy @2,06 ⛔
Alternate +1,5 @1,81 ⛔
Do gry też ponad 26,5 rundy na każdej mapie (@2,01 - kurs na over 26,5 na pojedynczej mapie)
A w drugim dzisiejszym meczu czeka nas ciekawy mecz. Dla mnie pojedynek 50/50. Epsilon ostatnio nieźle sobie radzi, ale cały czas jestem zdania że na tym poziomie na którym są obie ekipy to falowanie formy jest czym zupełnie naturalnym. Epsilon wczoraj 2:0 z LDLC ale ciężko przykładać dużą wagę do tego wyniku bo Francuzi z trenerem. Z tej grupy powinno wyjść Sprout tak czy inaczej.
Epsilon grało w ten weekend w zamkniętych kwalifikacjach do Katowic ale ostatecznie odpadli (0:2 z NaVi, 2:1 z Singularity, 1:2 z mousesports). Przy tych kursach nie będę szukał wygranego (gdybym musiał to Epsilon). Najciekawiej wygląda tu dla mnie kurs na over 2.5 mapy. Epsilon grało do tej pory niewiele meczów, grają od niedawna, map pool może być niezbyt szeroki więc każda z ekip może wziąć swoją mapę
Ponad 2.5 mapy @1.84 ⛔
Kursy z LVBet
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Mnie to Espilon bardzo zaskoczyło. Organizacje już znam, bo jest kilka lat na scenie ale Ci zawodnicy to pojawili się z nikąd. Jednak widzę, że radzą sobie nawet całkiem nieźle. Szkoda że nie mogłem akurat oglądać ich meczu z LDLC ale widzę że gładko ich ograli. Osobiście nie ruszam teraz tego meczu, może dopiero na live coś pogram.
Co do pierwszego meczu to zgadzam się z postem wyżej, że hunden i spółka mogą urwać mapę z Avangar. będzie to też pierwszy mecz między tymi drużynami więc może być ciekawie gdyż w praktyce się jeszcze nie znają, jedynie w teorii podczas oglądania swoich meczy z różnych demek, turnieji itp
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Bardzo przyjemna informacja dla fanów polskiego AGO Esports ;)
informacja z oficjalnego fanpage tego zespołu:
Wracamy do walki o Intel Extreme Masters w Katowicach!
W związku z wycofaniem się Team Spirit z turnieju FarmSkins Championship , zajmujemy ich miejsce. Oznacza to, że w najbliższych dniach weźmiemy udział w dalszych rozgrywkach.
Trzymajcie kciuki. Tym razem musi się udać!
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Faza grupowa dobiegła końca i z dniem dzisiejszym rozpoczynamy play-offy!
Drabinka prezentuje się następująco:

Wkrótce edytuje post i dodam analizę do drugiego ćwierćfinału mousesports vs Mans not hot
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Faza grupowa dobiegła końca i z dniem dzisiejszym rozpoczynamy play-offy!
Drabinka prezentuje się następująco:

Wkrótce edytuje post i dodam analizę do drugiego ćwierćfinału mousesports vs Mans not hot
Tak jak mówiłem pierwszy ćwierćfinał Space Soldiers vs AVANGAR o godzinie 14:00 odpuszczam. Skupię się natomiast na tym o godzinie 19:00 czyli mousesports vs Mans not hot. Moim Zdaniem bukmacherzy nie doceniają trochę drużyny Mans not hot. Chłopaki zajęli przecież pierwsze miejsce w grupie, w której mieli Windigo, Enyoy oraz Kinguin. Widać, że ta ekipa potrafi grać. Nie powinni się poddać bez walki bo to walka o miejsce na iem Katowice. W Mans not hot trudno wskazać gracza, który się zdecydowanie wyróżnia bo każdy zawodnik trzyma dobry poziom. Co udowodnili w grupie pokazując że są poziom wyżej od każdej drużyny.
A o mousesports nie można powiedzieć, że są słabi lecz ciągle pamiętam tą kompromitująca porażkę z QBF na Majorze. Ostatnio tracili również mape z Gambit czy Epsilon. W międzyczasie również porażka z Hellraisers.
Dzisiaj Mans not hot udowni, że nie wyszli z tej grupy przypadkiem.
Główny zakład to over 2,5 map @2.9 LVBet. Mozna też handicap 1,5+ na Mans @2.6 LVBet.
Osobiście nawet stawiam za drobne na wygrana Mans not hot @6.25 STS bo kurs 1.05 na myszy to śmiech na sali
⛔⛔⛔????
 
uzytkownik-24118 2,1K
A ja nie jestem przekonany wcale. Prędzej grałbym myszy 2-0. Bo popatrz - myszy wyrzucają inferno (bo MANS i tak overpassa nie picknie), MANS powiedzmy że nuke. Co zostaje? MANS bierze traina a myszy mirage/cobble. Na obu mapach może być równo (powiedzmy że na trainie over 26,5 byłby do rozważenia) ale obie powinny paść łupem myszy. Przy takim mappoolu to ciężko się dziwić kursom.
Poza tym to MANS NOT HOT w tym składzie nie grało na nikogo z półki mousesports. W tym składzie 16 map:
Windigo (3)
Kinguin (3)
Heroic (3)
YouCorn (2)
eXtatus, AGO, enyoy, forZe, HD
Dodatkowo stawka turnieju sugeruje że o zlekceważeniu rywala mowy być raczej nie może. Dodatkowo w półfinale myszy czeka ewentualnie niezbyt trudna przeszkoda (SS) więc droga do IEMa naprawdę jest otwarta. To nie żaden online&#39;owy turniejek a poważne kwalifkacje do IEMa. W tych kwalach raz za silne okazało się Heroic (1-2) a raz forZe.
Poza tym - po dwóch meczach drugiej fazy majora to C9 wszyscy wysyłali do domu a oni się ogarnęli i dali radę wygrać turniej. OK, myszy to nie ten poziom, ale wyciąganie wniosków z pojedynczego BO1 to raczej kiepski pomysł.
W drugim meczu też wydaje mi się że faworyt jest łatwy do wytypowania i Turcy spokojnie powinni to wziąć 2-0. Jedni i drudzy nie grają nuke, więc pewnie żadna z ekip nie wyrzuci go w pierwszej fazie banów, co powinno stanowić kolejny minimalny handicap w stronę Turków.
Próbuję w dubelku SS -1,5 + mouz -1,5 (w sumie @3,07 LVBet ⛔⛔) Oczywiście nie za jakieś tam grube stawki, raczej symbolicznie do przyjemniejszego oglądania.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja dziś gram dubel:
Navi - Epsilon 1
BIG - AGO 2
@1.59 uni
Do tego co wyżej, bo coś nie mogę edytować.
Navi ma obowiązek powalczyć jeszcze o Katowice, zapewne o slota powalczą z mousesports lub AVANGAR, którzy spisywali się ciekawie na eliminacjach do Majora. Natomiast drugi mecz to BIG z problemami kadrowymi, zmienili ostatnio formację, ale nadal szukają dwóch graczy na stałe za Keev i Legiję. Dziś zagra dwóch standów, a biorąc pod uwagę ich formę ogólną to nie wierzę, że ugrają AGO. Polacy są w tej fazie przypadkiem, bo Spirit powinien tu grać, ale skoro dostali jeszcze jedną szansę (ostatnią) do wejścia na LAN w Polsce, to muszą udowodnić to nie tylko tutaj, ale potem postarać się pokonać resztę. Ten mecz to trochę jak dla NaVi - obowiązek.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
AGO Esports - BIG
Godzina 19:00

Polacy co prawda odpadli już z turnieju ale szczęśliwie otrzymali druga szansę. Ze względu na wycofanie się z turnieju Team Spirit, to AGO zajmuje ich miejsce (pisałem o tym wcześniej).
Chłopaków czeka ćwierćfinałowe starcie z niemieckim BIG. Jest to bardzo przeciętna drużyna, która ostatnio zanotowała trzy porażki pod rząd po 2:0. Na dodatek zagrają dzisiaj bez dwóch podstawowychgraczy ponieważ miejsce Legiji i keeva zajmie luckeRRR i anyken.
Także ekipa Furlana jest bardzo zmotywowana, żeby pojawić się w Katowicach więc zrobią wszystko bywygrać. Nie ma mowy o żadnych błędach i odpuszczaniu. Polacy biorą ten mecz 2:0 i szykują się na półfinał. Wszytko jest w głowach zawodników AGO Esports, którzy nie raz już udowodnili, że potrafią grać bardzo dobrze. Nie mogą drugi raz zawieść kibiców.
AGO z handi (-1,5) @2.01 LVBet
⛔
 
uzytkownik-24118 2,1K
BiG może i przeciętne ale i AGO do czołówki nie należy. Dodatkowo mają problemy z wygrywaniem pistoletówek przez co często zdarza im się przegrać mapę czy mecz. Zgubili mapę z SEAL, przegrali z Venatores, a na V4 też pula nagród nie mała. W kwalach do IEMA przegrywali 2-1 z HR i North. Wygrali 2-0 z NerdRage ale też po dużym comebacku na pierwszej mapie (było 13-7 dla nR, AGO oczywiście przegrało oba pistole), na SS zgubili mapę, porażka ze Spirit w Farmskinsie, z HR w Starladderze.
Z Pride w Farmskins było 2-0 ale po dwóch równych mapach (13-16, 16-19), na Spirit 2-0 ale comeback z 9-15 na inferno. Tak naprawdę to jedyne pewnie i przekonująco wygrane BO3 to było na tych śmiesznych Amerykanów w półfinale ESEA GC. AGO faworytem ale nie po takich kursach
BiG +1,5 @ 1,66 ✅
BiG @ 3.15 ⛔
LVBET oba kursy
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
BiG może i przeciętne ale i AGO do czołówki nie należy. Dodatkowo mają problemy z wygrywaniem pistoletówek przez co często zdarza im się przegrać mapę czy mecz. Zgubili mapę z SEAL, przegrali z Venatores, a na V4 też pula nagród nie mała. W kwalach do IEMA przegrywali 2-1 z HR i North. Wygrali 2-0 z NerdRage ale też po dużym comebacku na pierwszej mapie (było 13-7 dla nR, AGO oczywiście przegrało oba pistole), na SS zgubili mapę, porażka ze Spirit w Farmskinsie, z HR w Starladderze.
Z Pride w Farmskins było 2-0 ale po dwóch równych mapach (13-16, 16-19), na Spirit 2-0 ale comeback z 9-15 na inferno. Tak naprawdę to jedyne pewnie i przekonująco wygrane BO3 to było na tych śmiesznych Amerykanów w półfinale ESEA GC. AGO faworytem ale nie po takich kursach
BiG +1,5 @ 1,66
BiG @ 3.15
LVBET oba kursy
Po pierwsze Ago jest zdeterminowane do wygrania tego meczu
Po drugie Big nie pokazuje dobrego cs, legija poza skladem, keev odszedł
Po trzecie Ago bierze to 2-0
 
uzytkownik-24118 2,1K
Po pierwsze Ago jest zdeterminowane do wygrania tego meczu
Po drugie Big nie pokazuje dobrego cs, legija poza skladem, keev odszedł
Po trzecie Ago bierze to 2-0
Nie wiem, może wygrają 2-0. Są faworytem ale przy takich kursach to wolę iść w stronę BIG. A argument że są zdeterminowani jest trochę &quot;z dupy&quot; - wczoraj też byli, V4 z pulą 600 k USD i nie dali rady Venatores. Zresztą BiG też się będzie chciało pokazać i dostać do Katowic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom