>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC 220: Miocic vs. Ngannou

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC 220: Miocic vs. Ngannou

Data: sobota, 20 stycznia 2018
Transmisja: Pay Per View (karta główna), BT Sport (karta wstępna), UFC Fight Pass (karta wstępna i przedswstępna)
Organizacja: Ultimate Fighting Championship
Miejsce: TD Garden - Boston, Stany Zjednoczone
Walka wieczoru
265 lbs: Stipe Miocic (17-2) vs. Francis Ngannou (11-1) | walka o pas | 5 rund
Co-main event
205 lbs: Daniel Cormier (19-1-0, 1NC) vs. Volkan Oezdemir (15-1) | walka o pas | 5 rund
Karta główna (od 4:00 naszego czasu)
145 lbs: Calvin Kattar (17-2) vs. Shane Burgos (10-0) | 3 rundy
205 lbs: Gian Villante (15-8) vs. Francimar Barroso (19-5-0, 1NC) | 3 rundy
135 lbs: Thomas Almeida (22-2) vs. Rob Font (14-3) | 3 rundy
Karta wstępna (od 2:00 naszego czasu)
145 lbs: Kyle Bochniak (7-2) vs. Brandon Davis (8-2) | 3 rundy
170 lbs: Sabah Homasi (11-7) vs. Abdul Razak Alhassan (8-1) | 3 rundy
125 lbs: Dustin Ortiz (17-7) vs. Alexandre Pantoja (18-2) | 3 rundy
145 lbs: Dan Ige (8-1) vs. Julio Arce (13-2) | 3 rundy
Karta przedwstępna (od 0:30 naszego czasu)
145 lbs: Matt Bessette (22-7) vs. Enrique Barzola (14-3-1) | 3 rundy
115 lbs: Maryna Moroz (8-2) vs. Jamie Moyle (4-2) | 3 rundy
155 lbs: Islam Makhachev (14-1) vs. Gleison Tibau (41-11) | 3 rundy
źródło: ufc.com, lowking.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Miocic - Ngannou
powyżej 1.5 rundy @2.15✅
LVBet

Jaram się mega tym pojedynkiem. Ngannou ma mega siłę, ale z drugiej strony Miocic to nie Reem czy Arlovski - ci dwaj mają bardzo kruchą szczękę. Należy pamiętać, że Chorwat również potrafi kończyć walki przed czasem. Ciężko jest wskazać faworyta tego pojedynku.
Miocic posiada bardzo dobry boks, jest szybki i jego szybkość powinna być kluczem do przetrwania chociaż pierwszej rundy ???? Warto zwrócić uwagę, że Chorwat był trafiany przez każdego, a co to będzie jeśli Ngannou go trafi? Ma tak piekielną siłę, że to może głowę posłać na orbitę. Gość jest niesamowity! Nawet chciałbym, żeby to on wygrał.
Nie wiemy co się stanie, jeśli walka potrwa dłużej niż 3 rundy? The Predator nigdy tak długo nie walczył. Stipe potrafi przewalczyć cały dystans. Ostatnie cztery walki Stipe kończył w pierwszej rundzie. Taki sam bilans czterech ostatnich pojedynków ma Francis. Nie chce mi się wierzyć, że rzucą się sobie do gardeł.,m bo to może grozić ciężkim KO.
Uważam, że Stipe będzie musiał być bardzo ostrożny przez pierwszą rundę, a też nie wiadomo jak The Predator będzie się zachowywał w pierwszej rundzie. Jest to jego pierwsza walka o pas; walka wieczoru.
///
Cormier - Oezdemir
powyżej 1.5 rundy @1.5⛔
LVBet

To również będzie mega pojedynek! Walka o pas. Cormiera w tym dziale opisywałem już kilka razy. Nie będę wyszukiwał tematów i wklejał tutaj linki. Daniel to znakomity zapaśnik, chyba nawet najlepszy w swojej kategorii wagowej. Powinien zajechać Volkana zapasami, a nawet go poddać. Volkan to typowy Striker; ubił Cirunkova oraz Manuwe.
Cały czas mam w pamięcci pojedynek Daniela z AJ i jak potrafił przyjąć cios od Antka, usiąść na dupę i po chwili wstać i iść dalej, należy się szacunek, bo Johnson to potrafi przyłożyć jak mało kto. Tylko w tamtym pojedynku kluczową rolę odegrały mistrzowskie zapasy Daniela, które były kluczem do zwycięstwa, i w tym starciu przewiduję podobny scenariusz.
Obaj Panowie Ngannou oraz Volkan z tak dobrymi fighterami jeszcze się nie mierzyli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Stipe Miocic (17-2) vs. Francis Ngannou (11-1)
Miocic przez Ko, TKO lub DQ / kurs 3.25 na Unibet / stawka 4/10
Ngannou to fenomen, który przełomem wdarł się do czołówki kategorii ciężkiej. Piekielnie silny, bardzo dobry w stójce- morderczy w kontrach. W walce wykazuje się również inteligencją- dobrze czyta rywali. Z każdą walką pokazuje niesamowity progres. Nie ukrywam, że jestem jego fanem i chciałbym żeby zdobył pas ale obok takiego kursu na mistrza nie mogę przejść obojętnie.
Miocic to lis oktagonu. Walczy rozważnie, dobrze w defensywie. Tak jak napisał Karciarz, Stipe będzie walczył bardzo ostrożnie a z każdą minutą jego szanse będą rosnąć. Sam też potrafi przyp****** a szczęka Kameruńczyka tak na prawdę nie została jeszcze porządnie przetestowana.
Myślę, że Chorwat w 2-3 rundzie będzie w stanie sprowadzić Ngannou do parteru i tam go ubić.
Trzeba pamiętać, że to waga ciężka więc taki kurs na Miocica (który może nawet i ustępuje pretendentowi w paru kwestiach) to dla mnie spore value.
 
kms 0

kms

Użytkownik
Stipe Miocic (17-2) vs. Francis Ngannou (11-1)
Miocic przez Ko, TKO lub DQ / kurs 3.25 na Unibet / stawka 4/10
Ngannou to fenomen, który przełomem wdarł się do czołówki kategorii ciężkiej. Piekielnie silny, bardzo dobry w stójce- morderczy w kontrach. W walce wykazuje się również inteligencją- dobrze czyta rywali. Z każdą walką pokazuje niesamowity progres. Nie ukrywam, że jestem jego fanem i chciałbym żeby zdobył pas ale obok takiego kursu na mistrza nie mogę przejść obojętnie.
Miocic to lis oktagonu. Walczy rozważnie, dobrze w defensywie. Tak jak napisał Karciarz, Stipe będzie walczył bardzo ostrożnie a z każdą minutą jego szanse będą rosnąć. Sam też potrafi przyp****** a szczęka Kameruńczyka tak na prawdę nie została jeszcze porządnie przetestowana.
Myślę, że Chorwat w 2-3 rundzie będzie w stanie sprowadzić Ngannou do parteru i tam go ubić.
Trzeba pamiętać, że to waga ciężka więc taki kurs na Miocica (który może nawet i ustępuje pretendentowi w paru kwestiach) to dla mnie spore value.
a jakby kurs był odwrotny to postawiłbyć na FN? ????
Od dziś będziemy mieć nowego mistrza, a na horyzoncie nie widać zawodnika który byłby wstanie mu zagrozić. Dobrze rozczytał FN Bartłomiej Stachura na Lowking.pl dlatego daruje sobie dalsze analizy, które biorąc pod uwagę progres i możliwość przygotowania się pod konkretnego rywala mogą być w dużej mierze nie trafione. Dodam jedynie iż wydaje mi się że FN jest wiekszy (wyższy, wiekszy zasięg ramion) od Miocica a to sprawia wszystkie ciosy typu lewy na lewy na korzyść FN. Podobnie z szybkością - powinna być na korzyść FN ale to dowiemy się podczas walki bo nie wiemy czy któryś z zawodników nie boryka się z jakimiś problemami zdrowotnymi.
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
a jakby kurs był odwrotny to postawiłbyć na FN? ????
Od dziś będziemy mieć nowego mistrza, a na horyzoncie nie widać zawodnika który byłby wstanie mu zagrozić. Dobrze rozczytał FN Bartłomiej Stachura na Lowking.pl dlatego daruje sobie dalsze analizy, które biorąc pod uwagę progres i możliwość przygotowania się pod konkretnego rywala mogą być w dużej mierze nie trafione. Dodam jedynie iż wydaje mi się że FN jest wiekszy (wyższy, wiekszy zasięg ramion) od Miocica a to sprawia wszystkie ciosy typu lewy na lewy na korzyść FN. Podobnie z szybkością - powinna być na korzyść FN ale to dowiemy się podczas walki bo nie wiemy czy któryś z zawodników nie boryka się z jakimiś problemami zdrowotnymi.
Tak jak pisałem, Kameruńczyk to kozak i może ma przewagę w kilku aspektach nad Miocicem, ale ciągle jest też kilka niewiadomych odnośnie Ngannou a i Chorwat nie został mistrzem przez przypadek. Ok Ngannou ubilł w spektakularny sposób Reema ale nie był pierwszym, który tego dokonał a tak na prawdę prócz Holendra to z nikim znaczącym w ciężkiej nie walczył. Jego szczęka to niewiadoma a kondycja wydaje sie podejrzana. Trochę UFC pompuje ten balonik. Podobna sytuacja była w pierwszej walce Conora z Diazem. Kurs na wygraną Amerykanina przed czasem wynosił chyba około 5. Cytując klasyka &quot;to jest mma i tu wszystko jest możliwe&quot; a Miocic &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot; dlatego gram 3.2 na mistrza przed czasem z czystą świadomością, że Kameruńczyk ma wszystko co potrzebne by to wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
I to jest naprawdę dobra wiadomość!
954703044293246978
Pewnie w takiej formule jak Extreme Sports Channell robili, czyli tylko karta główna, ale dobre i to.
Coś czuję, że w KSW szampanów nie otwierają. Co innego konkurować o widza z FEN, a co innego z UFC ????
akurat nie wiem czemu KSW mialoby ryzwalizowac o widza z UFC skoro gale UFC sa nad ranem, a KSW wiadomo kiedy ???? no ale mniejsza
a co do typu na dzisiejsza gale, widze jedna perelke:
ALMEIDA- FONT 1 1,67 FORTUNA
kurs juz sporo spadl, rano byl w okolicach 1.9. Almeida do momentu porazki z CODYM byl uwazany za przyszlego hegemona tej katgorii, 20 zwyciestw w al19 przez KO robilo wrazenie. Brazylijczyk walczacy mega widoskowo i efektownie kontra amerykaniec ROB FONT - gosc solidny, ale solidnosc to w sumie jedyny pozytywny walor jaki mozna mu przypisac w pojedynku z brazolem. Thomas wchodzi do klatki to przegranej z jednym z wiekszych kozakow tej dywisji - tj Rivierze - wiec nie ma sie czego wstydzic. Gosc byl przewidziany na dominatora tej dywizji, lecz jak czas pokazal przyjzdzie mu sie bic o miejsce 3-5 w tej dywizji, co i tak jest o klase wyzej niz Font. Chlopak wygral co mial wygrac, przegral dosc wyraznie z dwoma lepszymi od siebie zawodnikami. Solidnosc, nic wiecej - brakuje mu tego bylysku ktory ma Almeida. Walka pewnie zacznie sie powolutku, lecz z czasem Brazylijczjyk zyska kontrole na nogach i co przewiduje, znokautuje Fonta w 2 rundzie.
gram to w triplu z:
cormier 1,30
burgos 1.48
ako: 3,32
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
akurat nie wiem czemu KSW mialoby ryzwalizowac o widza z UFC skoro gale UFC sa nad ranem, a KSW wiadomo kiedy ???? no ale mniejsza
Chodziło mi o porównanie. Przykładowo: jak ktoś będzie regularnie oglądał filmy z Tomem Hanksem czy Denzelem Washingtonem, to nie będzie już tak entuzjastycznie nastawiony do aktorstwa braci Mroczków ???? Oczywiście na żywo w nocy będą oglądac tylko korowi fani, ale raz że będą częste powtórki, plus przeciez gale są w róznych zakątkach świata i o róznych porach żeby je obejrzeć w normalnej porze. Oprawa wizualna KSW już nie wystarczy.
Cała gala super, dużo świetnych walk jak Kattar - Burgos i co najważniejsze,na szczęście został przywrócony naturalny porządek rzeczy, bo jak widać nie tylko u nas, ale w Stanach też lubią pompować balonik aż do pęknięcia. Ngannou był właściwie przedstawiany jako nieślubny syn Supermena i Czarnej Pantery, nowy półbóg, a tu go były strażak spacyfikował bardzo łatwo. Jedyne co Kameruńczyk pokazał to że ma mocną szczękę i nie ma kondycji nawet na 1 rundę, przynajmniej w takim tempie, a potem to już sobie może machać, bo poruszał się jak w slow motion. Nie jest dobrą oznaką jeśli komentatorzy w kontekście jego kondycji przywołują podobieństwo do Pudziana. Oezdemir chyba za wcześnie dostał walkę tytuł, trochę to nawet niesprawiedliwe wobec innych zawodników ktorzy latami czekają na szansę, a ten po 3 walkach już ją miał.
 
kms 0

kms

Użytkownik
Tak jak pisałem, Kameruńczyk to kozak i może ma przewagę w kilku aspektach nad Miocicem, ale ciągle jest też kilka niewiadomych odnośnie Ngannou a i Chorwat nie został mistrzem przez przypadek. Ok Ngannou ubilł w spektakularny sposób Reema ale nie był pierwszym, który tego dokonał a tak na prawdę prócz Holendra to z nikim znaczącym w ciężkiej nie walczył. Jego szczęka to niewiadoma a kondycja wydaje sie podejrzana. Trochę UFC pompuje ten balonik. Podobna sytuacja była w pierwszej walce Conora z Diazem. Kurs na wygraną Amerykanina przed czasem wynosił chyba około 5. Cytując klasyka &quot;to jest mma i tu wszystko jest możliwe&quot; a Miocic &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot; dlatego gram 3.2 na mistrza przed czasem z czystą świadomością, że Kameruńczyk ma wszystko co potrzebne by to wygrać.
Gratulacje. ????
Świetna praca na nogach, balans ciała Miocica, game plan też; sprowadzenia aby zmeczyc a potem totalna dominacja i kontrola z góry. Najbardziej zaskoczył mnie brak widocznej przewagi siłowej FN. Miocic jest silniejszy niż do tej pory sadziłem.
Ale czas działa na korzyść Ngannou. Tak jak pisałeś UFC zbyt szybko &quot;pompowała ten balonik&quot;.
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Nie ma czego. Ja i moja skarbonka jesteśmy w szoku, że Miocic tego nie skończył ;)
Tak jak pisałem Chorwat to lis oktagonu. Ngannou ma braki, chociaż rzeczywiście jego szczęka jest jedną z najtwardszych w cieżkiej. Myślę, że na obecną chwilę np. taki Werdum też by go rozmontował.
Gala fajna.
Trzeba zakupić cyfrowy polsat ????
 
kms 0

kms

Użytkownik
Nie ma czego. Ja i moja skarbonka jesteśmy w szoku, że Miocic tego nie skończył ;)
Tak jak pisałem Chorwat to lis oktagonu. Ngannou ma braki, chociaż rzeczywiście jego szczęka jest jedną z najtwardszych w cieżkiej. Myślę, że na obecną chwilę np. taki Werdum też by go rozmontował.
Gala fajna.
Trzeba zakupić cyfrowy polsat ????
Tak jak ja jestem w szoku że FN nie udało się ustrzelić SM w pierwszych 2 minutach, nic czysto nie weszlo (podbródkowy wrzedł pod oko ale widocznie nie był na tyle mocno wyprowadzony aby odciąc Chorwata, albo Chorwat ma łeb ze stali ;)), nawet kolano w klinczu nie dosiegło glowy SM. W przeciwieństwie do SM któremu od 2 minuty wchodziły prawe proste, bez problemu rozczytywał chwilowe przypływy checi do ataku FN i go obalał. Ciekaw jestem co powie FN o sile ciosu SM. Miocic był blisko skonczenia i to nie raz a w 2 rundzie pewnie gong uratował FN.
Z Werdumem ciekawe zestawienie przywołałeś...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom