>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

skalus 63

skalus

Użytkownik
Skalusiu to którego z buków naziemnych polecasz do grania LIVE?
Najlepiej nigdzie ????... ale jak już grasz to tam gdzie oferta jest najlepsza i nie ma limitów po 50 zł &lt;patrz forbet&gt; czyli zostaje STS i FORTUNA - nie ma wyboru w bukach - jak już gram to chociaż nie mam problemów z graniem za większe kwoty live czy z oferty.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Jeśli nigdzie, to po co cała rozkmina? ;) STS i Fortuna dla mnie odpada. Gram głównie niższe ligi polskie. Fortuna nie przyjmie przez neta więcej niż 110zł na te rozgrywki (nie idzie powtórzyć kuponu). Ponadto wypłaty idą b.długo. Z kolei STS często blokuje możliwość łączenia 2 spotkań z tej samej grupy 4 ligi. Do tego kur***ka marża.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Jeśli nigdzie, to po co cała rozkmina? ;) STS i Fortuna dla mnie odpada. Gram głównie niższe ligi polskie. Fortuna nie przyjmie przez neta więcej niż 110zł na te rozgrywki (nie idzie powtórzyć kuponu). Ponadto wypłaty idą b.długo. Z kolei STS często blokuje możliwość łączenia 2 spotkań z tej samej grupy 4 ligi. Do tego kur***ka marża.
Ja gram dla zabawy traktuje grę aby mieć dreszczyk emocji.Polecam te buki ze względu na limity - nie gram niższych lig dlatego nie wiem o takich sytuacjach.
Marża to już inny temat nic się z tym nie zrobi a czasy np BET 365 juz nie wrócą....
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Coś chyba nie tak z tym bukiem. Powoli znikają punkty stacjonarne które nie tak dawno zostały otwarte. Żeby zaraz się nie okazało, że zwijają interes
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Zabawy z LV ciąg daszy, Po raz kolejny chcieli mnie przekręcić na wysokości bonusu, tym razem w przypadku promocji Multikozak. Uważajcie wiec bo to drugi taki mój przypadek w odstępie miesiąca. Dodam oczywiście, że za każdym razem kwota bonusu jest pomniejszona na NIEKORZYŚĆ GRACZA. Przypadek? Nie sądzę, pewnie liczą na to, że część nie zauważy błędu a oni zaoszczędzą parę groszy na promocji.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
o co chodzi z punktami stacjonarnymi, dlaczego są zamknięte? lvbet już zwija interes?
Nie zwija interesu, tylko po prostu teraz mało kto obstawia stacjonarnie, to bez sensu trzymać na siłę punkty, które świecą pustkami. Nie przez przypadek Fortuna wprowadziła jakieś godziny bez podatku w niektórych punktach, to samo jako &quot;happy hour&quot; ma od jakiegoś czasu Milenium. Przecież tak chwalony przez Ciebie forbet w ogóle nawet punktów nie otwierał, tylko działają w internecie - i dobrze, bo to nieopłacalne zupełnie w chwili obecnej. Dziadki i tak z przyzwyczajenia puszczą taśmy w STSie, a koszty wysokie utrzymania takich punktów.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
no i znów nie masz racji, dopytałem w punkcie (akurat był otwarty jak wracałem, ale nie przyjmowali zakładów) i usłyszałem, że cofnęli im koncesje :eek:
 
G 0

guciomd

Użytkownik
no i znów nie masz racji, dopytałem w punkcie (akurat był otwarty jak wracałem, ale nie przyjmowali zakładów) i usłyszałem, że cofnęli im koncesje :eek:
..dziwne bo wczoraj normalnie można było u nich grać w punktach....A nie mają cofnietej koncesji, tylko zabrane przez SC terminale, podobnie chyba Fortuna (w tym przypadku tylko słyszałem nie wiem czy prawda). Ponoć mimo strasznych wysiłków SC nic nie znalazła i terminale mają powoli wracać do punktów
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
nie wiem być może, wiadomo jacy ludzie pracują w punktach LVBET, mogli coś przekręcić, mimo to na czacie potwierdzono mi że są jakieś &quot;kłopoty&quot; i że bardzo duża część punktów naziemnych jest nieczynna
 
P 53

pablos

Użytkownik
Azjanów pełno, szkoda, że mało w którym spotkaniu można zagrać &quot;Tradcyjny&quot; handicap europejski trzydrogowy...
 
T 9

typowygraczbuka

Użytkownik
Może warto wspomnieć, że Handicapy Europejskie są i to w dużej ilości rynków tylko są one dwudrogowe. Natomiast nawet jeżeli nie masz opcji na X to możesz puścić kupon, że któraś drużyna strzeli bramkę więcej i postawić na jej wygraną. Przykład:
1 x 2 - zakład trzydrogowy
X (0.1)
2:1 - WON
12 - zakład dwudrogowy
2 (0.2)
2:1 - WON
Pomijam kwestię kursów, natomiast efekt końcowy masz ten sam. Zakładam, że kursy będą raczej na mniej więcej podobnym poziomie.
 
P 53

pablos

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem, jak przy dwudrogowych mam postawić, że drużyna strzeli dokładnie jedną bramkę więcej. Zresztą nie wiem czy jak handicapy jest dwudrogowy, to nie jest &quot;z automatu&quot; azjanem? W niektórych meczach da się zagrać, że drużyna X/Y wygra dokładną różnicą bramek (w zakładach specjalnych poszczególnych drużyn), ale takich spotkań jest bardzo mało.
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Też macie problem ze stroną? Kilka razy już się zdarzało,że się zawiesza jak chcę zmienić np z ligi angielskiej na inna. Czy klikam na kurs i nie chce mi zatwierdzic tego zeby weszło do kuponu dane zdarzenie. Tylko ja mam takie problemy?
 
T 9

typowygraczbuka

Użytkownik
Panowie, polecacie tego bukmachera? Jak z zakładami, ile trwa wypłata, czy są cashouty?
Według mnie jest to dobry buk. Ciekawe promocje i to przy każdej większej imprezie. Kursy są przyzwoite. Wypłaty są nawet w kilka minut, tylko tutaj trzeba też mieć konto w odpowiednim banku. CashOut na ten moment brak, ale trzeba pamiętać, że są od niedawna na polskim rynku. Generalnie załóż konto i sam oceń.????
 
Do góry Bottom