>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.01.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 18. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia , A - League
Godzina: 9:50
Spotkanie : Brisbane Roar - Perth Glory
Typ: Brisbane / +2.5
Kurs: 2.54
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :

Spotkanie dwóch drużyn będących wyraźnie &quot;Pod Formą&quot;, z czego mimo wszystko lepsze wrażenie robią na mnie zajmujący przedostatnią lokatę gospodarze ( 9 msc. - 13 pkt.). Po serii trzech porażek pod rząd mają oni szanse na zdobycie kompletu pkt. , podejmują bowiem ekipę Perth ( 7 msc. - 16 pkt.) mającą podobne problemy ( 4 porażki z rzędu). Patrząc jednak na postawę gospodarzy w dwóch ostatnich meczach trzeba przyznać że mieli oni bardzo trudne zadanie gdyż rywalizowali z liderem ( 0:3 Sydney ) , oraz wiceliderem ligi ( 0:1 Newcastle Jets) . Zwłaszcza w tym ostatnim meczu mogą mówić o pechu gdyż stracona bramka padła po wyraźnym spalonym i nie powinna być uznana.
Wielkim problemem drużyny w ostatnich tygodniach były kontuzje czołowych zawodników i w chwili obecnej powoli cześć z nich wraca do gry. Takim przykładem jest Ivan Franjic który w Newcastle pojawił sie na ostatnie 30 min. gry , francuski skrzydłowy Eric Bautheac rozegrał także pierwsze 60 min. od 9-ej kolejki kiedy to doznał kontuzji w meczu przeciw Phoenix , wraca do gry przede wszystkim Brett Holman , pojawi się także w składzie Corey Gameiro. Wesprą ich także kluczowy obrońca Daniel Bowles , Gary Wilkins oraz dwaj inni gracze Corey Brown i były zawodnik Perth - pomocnik Mitchell Oxborrow
Te wszystkie zmiany niewątpliwie wpłynął korzystnie na postawę drużyny i jak powiedział trener piłkarze podchodzą do tego spotkania jak do &quot; Finału&quot; , dadzą z siebie 110% i za wszelką cenę będą dążyć do zwycięstwa. Nie oznacza to oczywiście łatwego pojedynku gdyż w podobny sposób myślą goście dla których to również bardzo prestiżowe starcie, oni także będą chcieli za wszelką cenę przerwać złą passę. Sądzę jednak że wzmocnienia po stronie gospodarzy , atut własnego boiska i lekka poprawa w grze widoczna w ostatnim meczu zaowocują domowym zwycięstwem.
Obydwie ekipy tracą wiele goli tak więc opcja którą zagrałem wydaję się być uzasadniona, potwierdzają to bezpośrednie pojedynki między drużynami. Ewentualnie bezpieczniejszy bet Brisbane win @ 1.98 jak najbardziej realny ja staram się jednak zawsze wybrać opcję bardziej ryzykowną z wybranych ze względu na kurs.

https://www.brisbaneroar.com.au/news/roar-hungry-to-get-back-to-winning-ways
https://www.brisbaneroar.com.au/news/team-news-five-return-glory-clash
✅ 154
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis, Australian Open
Godzina: 01:00
Spotkanie: Thiem, Dominic-Kudla, Denis
Typ: Kudla, Denis
Kurs: 7,50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Denis Kudla to 25 letni Ukrainiec z amerykańskim paszportem. Ma 1,80 m wzrostu. Przeszedł przez eliminacje jak burza tracąc seta. W pierwszej rundzie również stracił seta wygrywając jako under-dog po kursie @4 ze Stevenem Johnsonem. Liczę iż pociągnie mecz równo, wygrywając tie-breki jeśli chce wygrać ten mecz. Statystyki z pierwszych meczy w Australian Open; Kudli: https://ausopen.com/match/Steve-Johnson-vs-Denis-Kudla-MS134?landing-tab=view-3
i Thiema: https://ausopen.com/match/Dominic-Thiem-vs-Guido-Pella-MS133?landing-tab=view-3 . Pozdrawiam
⛔ 100
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia , A - League
Godzina: 9:50
Spotkanie : Brisbane Roar - Perth Glory
Typ: Perth over 1.5 gola
Kurs: 2.60
Bukmacher : Unibet

&quot; Kamasutra &quot; wcześniej opisał dosyć szczegółowo ten pojedynek i trzeba się zgodzić iż obie ekipy sporo bramek tracą i zapewne w tym meczu możemy się spodziewać sporo goli , ja jednak liczę że goście nie będą tutaj chłopcem do bicia ale także coś strzelą , gospodarze w ostatnich 3 meczach nie potrafili zdobyć bramki za to stracili aż 6 , co do drużyny gości to ich ostatni mecz rozegrali także w delegacji z Melbourne Victory co prawda polegli ale wynik 3:2 i jak dla mnie to i dziś nie stoją na straconej pozycji tym bardziej że Brisbane jest najgorzej grającą drużyną u siebie 1-2-6 i br 7:14 , co do gości w delegacji to 2-1-6 i br 12:23 , może wynik gości nie powala na łopatki ale 12 bramek zdobytych a ostatnie 3 mecze pomiędzy nimi to w każdym Perth zdobyło 2 gole tak więc ja próbuję w over 1.5 gości !
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka - POLSKA, Energa Basket Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Legia - Anwil Włocławek
Typ: Anwil (h-14.5)
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza
Wybaczcie, jestem w szpitalu i troche trudno pisać na leżąco, ale mojemu &quot;koniowi&quot; ;) nie mogę odpuścić. Spotyka się ostatnia drużyna w tabeli (1-0-0-16) z liderem (14-0-1-2). Już sam ten fakt powinien wystarczyć za cały komentarz. Dodam jeszcze tylko, że jedyny mecz jaki Legia wygrała, miał miejsce ostatnio tj 15.01, dwoma punktami z Czarnymi Słupsk. Anwil przegrywał tylko z drużynami z czołówki i teraz mocno wierzę, że zmiecie Legię. Powodzenia!
✅88
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:30
Spotkanie Leaganes-Real M
Typ: 2/2
Kurs 2.10
Buk Totlotek
Analiza: Pierwsze spotkanie w ramach pucharu króla, Real Madryt pojedzie na stadion do Leganes, goście są kompletnie bez formy, przegrywają najmniej spodziewanym momencie, nawet w poprzednim meczu z zespołem Villarealu u siebie na stadionie przegrali chociaz byli zespołem znacznie lepszym i stworzyli sobie bardzo dużo sytuacji podbramkowych, teraz na pewno real będzie próbował już w pierwszym spotkaniu z beniaminkiem przybliżyć się do awansu do dalszych gier, ale Leganes nie jest łatwym rywalem, nie przez przypadek gospodarze na swoim stadionie w poprzednich 10 spotkaniach zanotowali zaledwie 2 porażki , jedną na pewno wkalkulowaną przegraną z Barceloną oraz wpadkę z Getafe , poza tym grali dobrze i skutecznie przegrał tutaj dwukrotnie Villareal, raz sociedad, nie wygrała ekipa Madryckiego Atletico. Real na wyjazdach gra różnie, potrafi wygrac wysoko jak z apoelem ale czasem niespodziewanie stracić punkty, na pewno puchar jest teraz bardzo ważny dla Zidana, który zdaje sobie sprawę iż w lidzę nie ma juz na co liczyć, trzeba walczyć na frontach na których jeszcze jest coś do ugrania . Postawię tu na zwycięstwo &quot;Królewskich&quot; do połowy jak i na koniec spotkania.
⛔100
 
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Australian Open
Godzina: 4:30 +
Spotkanie: Jewgienij Donskoj - Fabio Fognini

Typ : Jewgienij Donskoj
Kurs: 3.70
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Już w pierwszej i w połowie drugiej rundy turnieju mogliśmy zobaczyć wiele zwrotów akcji i trafionych wysokich kursów. Myślę, że w tym meczu warto poszukać gry na doga, ponieważ Donskoj prezentuje się dobrze, w tym roku co prawda uznał wyższość przeciwnika już dwukrotnie, natomiast przegrał z Thiemem i Mannarino.
Zarówno jeden jak i drugi zawodnik ma lepsze oraz gorsze mecze, tutaj w znacznej mierze będzie liczył się serwis, bo ten który będzie pewniej serwował doczeka się przełamań przeciwnika ????
Włochowi kiepsko gra się na rusków ostatnio przegrał na młodszego Miedwiediewa i liczę znowu na zwycięstwo zawodnika z Rosji. Kort zweryfikuje.
⛔ 100
 
L 195

Lewus_88

Użytkownik
Godzina: 4:30
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: LA Clippers - Denver Nuggets
Typ: Clippers 2-drogowo
Kurs:1,65
buk: fortuna
Analiza: Idę kolejny raz w NBA, chociaż z moim ostatnim &quot;fartem&quot; to może być ciężko. Clippers są obecnie w lepszej formie niż Denver, mają serię 5 zwycięstw z rzędu a na ostatnich 10 spotkań wygrali 8. Denver grają nieregularnie, raz wygrywają, raz przegrywają. Do tego grają b2b, czyli mogą odczuwać zmęczenie. Atut własnego boiska też jest po stronie Clippers. Myślę, że mogą dziś pokonać Denver.
✅ 65
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Tenis ATPAustralian Open
Godzina. 04:00
(może ulec zmianie)
Spotkanie. Karen Khachanov - Del Porto
Typ. over 3.5 seta w meczu
Kurs. 1.86
Bukmacher. Unibet
Analiza.

Witam wszystkich, jutro wczesnym rankiem
w Moelbourne zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy 47 rakietą świata 21 letnim rosjaninem Karenem Khachanovem który zmierzy się z o 8 lat starszym Juanem Martinem Del Porto 10 poz rankingu ATP. Pomimo nie tak wielkiej różnicy wieku pomiędzy tymi tenistami, doświadczenie oraz ogranie turniejowe po stronie argentyńczyka.
Obydwaj grali ze sobą tylko raz a było to przed tygodniem również u &quot; Kangurów&quot; w 1/4 turnieju w Auckland gdzie góra okazał się wyżej notowany Del Potro wygrywając 2:0. Pierwszy set tamtego spotkania był bardzo zacięty i skończył się tie-breakiem.
Zapewne w oczach większości kibiców
(oraz co widać po kursach ewidentnym faworytem bukmacherów) jest tutaj gracz pochodzący z Ameryki Południowej, ja jutro jednak spróbuję delikatnie pod prąd i ulokuje
swoje dukaty w zawodnika przebijającego się dopiero do czołówki drabinki ATP ...
Jeden jak i drugi posiada dobry pierwszy oraz drugi serwis do tego spore jeb...cie z rakiety tak więc liczę na jakiś TB w setach gdzie o wygranej mogą decydować małe detale lub dosłownie 2-3 piłki.
Podsumowując wszystkie za i przeciw myślę sobie że wygra Del Porto patrząc na ich ostatnie pojedynki to obaj całkiem dobrze na pięć spotkań po 4 wygrane i jednej porażce tylko przeciwnicy argentyńczyka tak jakby
z nieco wyższej półki. Spodziewam się mimo wszystko iż młody,ambitny i silny Rosjanin wywalczy minimum 1 seta i tym razem nie przegra do zera pokrywając ten zakład na ✅.
( do dubla over 9.5 gema 1 set @ 1.66/ 80% )
✅ 86

.

 
Otrzymane punkty reputacji: +28
pinio1111 81,5K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, MŚ w lotach Oberstdorf
Godzina: 14:00
Spotkanie: Zwycięzca kwalifikacji
Typ: Freitag R.
Kurs: 9,00
Bukmacher: forBET
Analiza
Nie byłbym sobą gdybym tego nie zagrał! Rysiek wraca po upadku i jest wielką niewiadomą, ale nie dla mnie. Jestem pewien, że wróci podwójnie zmotywowany i będzie chciał sobie i innym udowodnić, iż nadal jest w wyśmienitej formie. Do momentu upadku był niekwestionowanym liderem Pucharu Świata i najrówniej skaczącym zawodnikiem w tym sezonie. Podobno lotnikiem nie jest, ale jak się jest w życiowej formie, to nie ma takiego stwierdzenia. W ubiegłym sezonie identycznie mówiono o Wellingerze, który później latał wyśmienicie i regularnie stawał na podium na mamutach. Niestety rządził wtedy Kraft, więc Andreasowi pozostawało przeważnie drugie miejsce. Wierzę, że Freitag od samego początku będzie chciał pokazać, iż ten sezon dla niego jeszcze się nie skończył. W przeciwieństwie do Kamila, w kwalifikacjach raczej nie odpuszcza i w tym sezonie wygrał już kilkakrotnie. Zatem zakład wart jest ryzyka i zamierzam z tego skorzystać
ZWROT - odwołane kwalifikacje.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Mecz: Milwaukee Bucks - Miami Heat
Typ: Miami +5,5
Kurs: 1,76
Bukmacher: unibet
Analiza: Miami ostatecznie przegralo z Bulls i zakończylio swój kilkumeczowy maraton zwycięstw. Bucks wygrali w Waszyngtonie i teraz szykują się na rewanż za ostatnią porażkę z Miami ponad 15 punktami. Ja jednak idę w stronę gości. Milwaukee rzadko daje rade wygrywać back to back, a poza tym Heat nie leży im jako rywal. Giannis nie pokazuje najlepszego basketu przeciwko Miami. Dla Heat jest to bardzo wazny mecz, porażka może bardzo skomplikowac ich sytuacje w tabeli. Z drugiej strony po tak dobrej serii gości, wydaje mi się ze jeśli przegraja to różnica okaze dość niewielka. Miami jest lepsza drużyna w mojej opinii, większym monolitem. Bucks bardzo bazują na grze Giannisie i czasami brakuje u nich większego wsparcia
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis/Australian Open
Godzina: 4:00 (Może ulec zmianie)
Spotkanie : Djoković N. - Monfils G.
Typ: Monfils G.
Kurs: 4.30
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Witam Postanowiłem podzielić się z Wami typem na dzisiejszą noc z tenisem w Australii. Cóż, Djoko wraca po długiej kontuzji...(wcześniej problemy depresyjne). Tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać. W tym roku zagrał tylko dwa mecze: pokazowy z Thiemem oraz w pierwszej rundzie z Brownem. Obaj z nich nie prezentują super formy, więc uważam że nie jest to żaden wyznacznik, który wskazywałby że Djoko wrócił i ma się w najlepszej formie. Ba, jestem wręcz takiego zdania, że będziemy dziś świadkami niespodzianki i Monfils pokona swojego przeciwnika. Kurs godny gry, oczywiście ze stawką nie ma co przesadzać. Powodzenia ;)
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chicago B. - Golden S.W.
Typ: over 250,5
Buk: forBet
Kurs: 4,50

Witam,
Jedna z ulubionych moich zagrywek, ale trochę bardziej ryzykowna ze względu na brak opcji trzeciej. Wszystko z powodu niskich kursów, co mnie nie dziwi. Byki generalnie w pełnym składzie, Warriors podobnie, a oni w takim meczu nie będą zwalniać tempa, jak i gospodarze, widzę tu gruby over.
W tamtym roku obie ekipy spotkały się w hali wojowników i tam Warriors rzucili aż 143 pkt, Chicago zaś było mocno osłabione. Dziś sytuacja wygląda trochę inaczej, powinni swoje dorzucić.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/win-by-emdex.149083/page-24#post-6589361
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 13.00
Spotkanie: FC Copenhaga-Vejle
Typ: Powyzej 5.5 Bramek
Kurs: 5.40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzis mialem racje i w meczu Mezirici ponownie padl grad bramek-mi osobiscie jednej zabraklo,jednak rpzebieg meczu jak i bramki ewidentnie wskazywal na mecz ustawiony.
Co mnie podkusilo,zeby i tutaj zaatakowac over? A no bardzo dziwne ruchy kursow. Po pierwsze na over 2.5 goli kursy o dziwo rosna.. Natomiast na over 5.5/6.5 spadaja.. Pulapka? Zagrywka bukmacherow? przekonamy sie po poludniu ;) Jednak mam przeczucie ze tutaj zobaczymy te 4/5/6 bramek. Podobnie jak wczoraj-kursy na over 5.5/6.5 w meczu mezirici utrzymywaly sie do godzin porannych na poziomie 6.00-9.00 by rano drastycznie spac nawet do 1.90/2.00 na wysokie overy. Tutaj takich spadkow nie przwiduje,jednak ten poziom 4.00 ta linia powinna osiagnac.
No mamy tutaj mecz towarzyski jednej z najbardziej overowych druzyn w Danii,a wiec Kopenhagi,Kopenhagi,ktora trzeba przyznac iz ten sezon ma nieco slabszy,ale dzis jej rywalem nie bedzie jakas wielka firma,a raczej przecietna druzyna-Vejle. Spodziewam sie otwartego meczu z duzo iloscia sytuacji i bramek,a ze w towarzyskich spotkaniach dunske druzyny lubia sobie ,,dorobic&#39;&#39; to chyba wszyscy wiemy ;) Chociazby dzisiejszy mecz Brondby. Tutaj nie spodziewam sie juz ,,lamanca&#39;&#39;,jednak bramek jak najbardziej-potencjalne spadki kursow rano na ten typ powiedza Nam czy jest cos na rzeczy czy tez nie. W meczach towarzyskich druzyny ustawiajace mecz na over najczesciej robia to po liniach 4.5/5.5,a wiec te linie nalezy obserwowac z najwieksza uwaga. Spadki czy wzrosty nizszych linii nic nam nie powiedza,bo zazwyczaj jest to pulapka bukmacherow.
Pomoglem? Zostaw prosze reputke ;)
Typujacym i grajacym zycze Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , Australian Open
Godzina: 04:00
Mecz: Chung vs Medwiediew
Typ: Chung -2,5 w setach
Kurs: 3,1
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz miedzy 58 i 53 zawodnikiem rankingu.
Kurs na Chunga 1,4 ? Nikt normalny nie zagra zwyciestwa Koreanczyka po takim kursie . Ugrany set przez Miedwiediewa az 1,45 ? Idealny kurs do dubla , trebla , dlatego mi cos tutaj smierdzi . Takie kursy az zachecaja na granie Rosjanina. Mozna mowic , ze Miedwiediew moze byc zmeczony po wygranej w Sydney , ale nie usprawiedliwia to takiego wystawienia kursow przez bukmacherow.
Granie cos w strone Medwiediewa jest wg. mnie za proste .
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Atlanta Hawks - New Orlean Pelicans
Typ: Włącznie z dogrywką DeMarcus Cousins suma punktów (30) lub więcej i drużyna 2 wygra
Buk: 1xbet
Kurs: 6.0
Analiza:
Pobawię się w kotka i myszka z Pelikanami. Dwa razy z rzędu grałem na ich przegraną, a oni po mega emocjonujących meczach zwyciężali (2 razy wygrana po dogrywce). Pierwotnie miałem grać do 3x sztuka i znowu przeciwko nim, ale gdy zacząłem analizować... nie jestem w stanie podać żadnego argumentu za Atlantą poza tym, że NOP są b2b. Dwie Orleańskie wieże zjadają wszystko i wszystkich kogo napotkają. Davis w ostatnich 2 meczach 45 oraz 48 pkt, DeMarcus 15pkt, 16zbiórek oraz 19pkt i 16 zbiórek. Wrzucić 116 pkt Bostonowi na ich parkiecie to nie lada wyczyn. Atlanta w Martin Luther King Day zwyciężyła z SAS. Oglądałem ten mecz i Spurs zagrali baaardzo słabo. Atlanta w zasadzie wymęczyła to zwycięstwo głównie dzięki dobrej formie rzutowej zza łuku (jak na nich). Dzisiaj pod kosz nie ma wstępu, a wątpię, żeby powtórzyli taką formę strzelecką. Do typu dorzucam nie Davisa, bo gość jest niesamowicie eksploatowany, a poza tym wygrał kolegom już dwa mecze. Dużo gorzej rzutowo wyglądał &quot;Boogie&quot; Cousins, a przecież też jest kozakiem z dużym ego. Wątpię, aby dobrowolnie usunął się w cień.. Myślę, że to on dziś będzie głównym strzelcem, zwłaszcza, że Hawks mają duże problemy na bronionej tablicy, gdzie niezwykle silny Cousins powinien wjeżdżać jak w masło. powodzenia
⛔ 100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Stany Zjednoczone, NBA
Godzina: 04.00
Spotkanie: Sacramento Kings - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz i poniżej 202,5 pkt
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Jest środek nocy, a ja wykorzystując jutrzejszy dzień wolny od pracy postanawiam spędzić go na forumku i napisać dla was analizę, której zapewne nikt nie przeczyta, a przynajmniej nie o tej porze. Czasu mam niewiele, bo za 20 minut (no dobra, za pół godzinki, ale wiadomo - zasady) rozpocznie się spotkanie, w którym to Kings podejmą zespół Utah Jazz. W składzie gospodarzy w s5 zobaczymy taką piątkę: De&#39;Aaron Fox, Buddy Hield, Bogdan Bogdanovic, Zach Randolph i Willie Cauley-Stein. Natomiast w zespole Jazzmanów s5 wygląda następująco: Ricky Rubio, Donovan Mitchell, Joe Ingles, Jonas Jerebko, Derrick Favors. Jak widać, po stronie gospodarzy z coś znaczących nazwisk zabraknie Koufosa oraz Labissiere&#39;a, a po stronie gości Goberta (wróci pod koniec stycznia), Dante Exuma, a także Thabo Sefoloshy, który może zapomnieć o występach w tym sezonie. Gram na gości i under punktowy, ponieważ te drużyny wg mnie dzisiaj nie będą narzucały jakiegoś szybkiego tempa. Kings rzucają średnio 97 pkt/mecz, zaś Jazz niewiele więcej, bo 100,58 PPG. Kings tracą ~106 pkt/mecz, a defensywa Jazz 101,86 PPG. Dlaczego spodziewam się tu niezbyt szybkiego widowiska? Nie trzeba być filozofem, żeby zauważyć, że te drużyny nie robią szybkich akcji rzutowych. Często (szczególnie Jazzmani) korzystają niemal z pełnych 24 sekund na akcję w ataku pozycyjnym. Nie mam na myśli fastbreak&#39;ów, a zwykły atak po wznowieniu gry spod własnego kosza/po dobrej akcji obronnej. W bezpośrednich meczach tych drużyn bywa różnie. Overy są przeplatane z underami, ale mam wrażenie, że dziś zobaczymy under. Brak Goberta to na pewno spore osłabienie pod koszem, więc gra może być jeszcze bardziej rwana, a momentami wręcz chaotyczna. O pozycji zawodników gospodarzy w Konferencji Zachodniej pisać nawet nie wypada, bo wszyscy wiedzą, że Kings są po prostu słabi, a wychodzą im pojedyncze mecze. Jazz powinni wziąć ten mecz, bo mają lepszych zawodników, szczególną furorę robi w tym sezonie pierwszoroczniak Mitchell, na którego barki spływa wiele pochlebnych opinii. Drużyna z Utah wygląda też o wiele lepiej pod względem taktycznym. Mimo, że Jazz fatalnie spisują się na wyjazdach, a bilans Sacto przed własną publicznością nie wygląda najgorzej, to myślę, że Jazz wyjdą z tego pojedynku zwycięsko, a sam mecz będzie underowy.
⛔ 100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis/Australian Open
Godzina: 7:15 (Może ulec zmianie)
Spotkanie : Gasquet R. - Sonego L.
Typ: ilość setów +3,5
Kurs: 2,26
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Sonego w tym turnieju swoje już wygrał. Liczę na to, iż z Gasquetem wygra chociaż jednego seta. wyniki dzisiejsze pokazują, że spotkania są bardzo zacięte. AO powoduje, iż nikt nie odpuszcza. Młody Włoch nie ma nic do stracenia a Francuz nie jest nie do ugryzienia. Gasquet jest zdecydowanym faworytem i pewnie zwycięży. Pierwsze spotkanie miał bardzo łatwe i widać, że jest dobrze przygotowany do turnieju. Sonego nawet nie wiem czy grał wcześniej w turniejach wielkoszlemowych, może w kwalifikacjach. Przez cały 2017 rok grał w turniejach niższej rangi. Nie przepadał w pierwszych rundach, ale aby dalej piąć się w klasyfikacji musiał przeskoczyć na turnieje wyższej rangi. Napewno ten turniej pozwoli mu szybciej piąć się w klasyfikacji, a dziś nie ma nic do stracenia.
⛔ 100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: KHL Hokej
Godzina: 17.30
Spotkanie: Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa
Typ:
remis
Kurs: 4,1
Bukmacher: fortuna
Analiza:
KHL ruszyła po przerwie, spotkań &quot;gwiazd&quot;. Zawsze to różnie po takich krótkich przerwach zespołu reagują, do tego sezon powoli zaczyna kończyć się i dla niektórych zespołów mogą być już decydujące spotkania co do PO.
Gospodarze obudzili się wreszcie i zagrali na swoim poziomie, dwa dni temu z Kunlun wysoka skuteczność ponad 15 % wygrana 5-2. Dziś się to odbija na kursach bo gospodarze wyglądają lepiej , ale mecze z lokalnym rywalem nigdy nie są łatwe. Spartak ma zadyszkę ostatni mecz przegrali w Petersburgu 1-4 .
Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem, myśle że dziś będzie zacięte spotkanie, możliwy remis i raczej w takich spotkaniach lubię delikatnie pograć. Bedzie brakować w Spartaku Maxwella , no i pytanie czy Spartak sie pozbiera, mobilizacji z obu stron nie zabraknie nikomu.
Reasumując ciekawe spotkanie, myśle że spora ilość zwrotów akcji, lekkie wskazanie kursów na gospodarzy , ale dopiero zagrali pierwsze takie lepsze spotkanie od jakiegoś czasu czy to wystarczy ? Może w dogrywce na co liczę ... Typ spore ryzyko.
⛔ 100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 14:00
Spotkanie: Omsk - Traktor Czelabińsk
Typ: Ilya Mikheyev strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 3,00 fortuna
O meczu:
No i wczoraj w końcu przyszła zieleń. Próbujemy dalej. W KHL sporo spotkań. Trzeba wybrać tylko jedno ???? Lider dywizji Chernyshev podejmuje piątą drużynę dywizji Tarasov. Omsk gra ostatnio w kratkę, ale zawsze strzela te 2-3 gole. Mikheyev strzela średnio gola na 2-3 mecze. W poprzednim nie strzelił, już dziś stoi więc przed szansą na poprawienie strzeleckiego dorobku. Powodzenia!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom