>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Widzę że można wchodzić na stronę z Polski.
U mnie blokada, a na VPN też nie chce chodzić. Aktualnego adresu strony nie mam, ale żadna to strata, bo buk zawsze był syfiasty i miał zaniżone kursy w stosunku do najlepszych o jakieś 30-40%. Nie ma już Skrill i Netteler.
Markę budował na programach partnerskich -&gt; mnóstwo naganiaczy do buka.
Jeśli nic się nie zmieniło z kursami, to bardziej opłaca się grać w jakiejś Fortunie, na legalu z podatkiem 12% niż w tym syfiastym buku.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Błąd albo brak depozytu od dawna. To jest chyba dla wszystkich, ale dla tych co wpłacali maximum kilka miesięcy wstecz. Nie jestem pewien czy nie minimum 6 miesięcy wstecz. Jeśli to nie to, to rzeczywiście chyba jakiś błąd.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Hej aktualnie jestem w USA, i nie moge sie zalogowac do moich kont na bukmacherach. Zaden z bukow nie obsluguje IP z usa. Czy jest mi ktos w stanie udzielic rady czy tutaj pomoga jakies dnsy czy vpny? kompletnie sie na tym nie znam. jedyne co to jak zmieniam dns na google to tutaj to nie działa. Dzieki z gory za pomoc
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Panowie pytanko do grajacych w BAH.Czy warto zakladac u nich konto?Interesuje mnie oferta live pilka nozna.Po 2 dniach obserwacji ich oferta live jest dno.Czy to tylko teraz ,czy faktycznie z graniem live taka nedza? Dzieki za ewentualne odpowiedzi i podpowiedzi ????
 
Do góry Bottom