>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
chłopcy, zlecając teraz wypłatę zobaczę sianko natychmiast, czy dopiero jutro rano?
Ciężko stwierdzić, ale bardziej nastawiałbym się na jutro rano. W poprzednie święta w tym temacie bodajże właśnie rozgorzała dyskusja, bo ktoś zlecił wypłatę i nie doszła od razu, ale w opisie szybkich wypłat mają, że na czas realizacji wypłat mogą mieć wpływ specjalne godziny księgowania banków, a że dziś święto, to banki takie godziny specjalne właśnie mają. Jedyna nadzieja, jaką Ci dam, to fakt, że dzisiaj wypłacałem z LVBET i normalnie pieniądze doszły w ok. 25 minut, więc może coś się w tej materii godzin księgowania zmieniło. Chociaż oni mają inny system, bo wypłacają przelewami ekspresowymi dotpay, więc za pomocą pośrednika, a STS chyba po prostu ma konta w kilku bankach założone ;)
 
B 0

baresko

Użytkownik
Ciężko stwierdzić, ale bardziej nastawiałbym się na jutro rano. W poprzednie święta w tym temacie bodajże właśnie rozgorzała dyskusja, bo ktoś zlecił wypłatę i nie doszła od razu, ale w opisie szybkich wypłat mają, że na czas realizacji wypłat mogą mieć wpływ specjalne godziny księgowania banków, a że dziś święto, to banki takie godziny specjalne właśnie mają. Jedyna nadzieja, jaką Ci dam, to fakt, że dzisiaj wypłacałem z LVBET i normalnie pieniądze doszły w ok. 25 minut, więc może coś się w tej materii godzin księgowania zmieniło. Chociaż oni mają inny system, bo wypłacają przelewami ekspresowymi dotpay, więc za pomocą pośrednika, a STS chyba po prostu ma konta w kilku bankach założone ;)
minęły trzy kwadranse, więc nie dziś nie realizują dranie ????
 
K 51

kolo12

Użytkownik
Panowie takie pytanie, obserwuje ostatnio temat i zauważyłem jakby mniej narzekania na działanie strony internetowej sts-a, awarie i wszelakie zamulanie. Czy to znaczy, że coś się poprawiło w tym temacie w ostatnich około 30 dniach czy raczej wszystko zostało po staremu? ????
odrobine sie poprawilo ale nadal zamula (chco rzadko wchodze na strone tego pseudobuka)
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Przetestowałem jak to teraz jest z tymi jeszcze szybszymi wypłatami &lt;nawet 15 minut&gt;.
Dzisiaj wpłaciłem pieniądze wygrałem i wypłaciłem .....i jest tak jak piszą - dokładnie 15 minut szła wypłata... no no ????
EDIT drugi raz już 25 minut.
 
p@blinho 0

p@blinho

Użytkownik
Wykryłem błąd w ofercie live bukmachera. Otóż w dniu dzisiejszym w lidze rosyjskiej KHL odbył się mecz Lada Togliatti - Barys Astana. W ofercie bukmachera dostępny był zakład na spotkanie Lada Togliatti -Kazan. To spore wprowadzenie graczy w błąd. Pisałem do STS, ale milczą. Być może ktoś stawiał ten typ i nie jest świadomy że tu ewidentny zwrot powinien być bo wprowadzili ludzi w błąd wystawiając zakład na spotkanie którego nie było. Dowody w zalaczniku.
Barys Astana a Kazań to dwie różne drużyny!
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Nawet jakby się dało, to i tak tam nie wygrasz
Bo to co oni oferują, to nadaje się jedynie pod grę za 2 złote samych lokomotyw. Z większymi stawkami daj sobie spokój w takich &quot;firmach&quot;, gdzie jestes przegrany już w momencie przekroczenia progu.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Nawet jakby się dało, to i tak tam nie wygrasz
Bo to co oni oferują, to nadaje się jedynie pod grę za 2 złote samych lokomotyw. Z większymi stawkami daj sobie spokój w takich &quot;firmach&quot;, gdzie jestes przegrany już w momencie przekroczenia progu.
Może zamiast pisać że się czegoś nie da... to pisz jedynie tylko za siebie (że Ty nie potrafisz), bo takie tezy są nikomu nie potrzebne.
Czyli jak to w końcu jest?

A odnosząc się do pytania powyżej, na popularne zdarzenia na pewno nie będzie problemu. Choć po czasie, gdybyś osiągał znaczny zysk, mogą pojawić się limity.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
W ramach uzupełnienia
W sts czekają na takich &quot;graczy&quot;, a wyglądać to będzie tak:
Chcesz zagrać @ 2.20 za 10.000 pln
Realnie to jest kurs @ 1.936, przyjmą Ci to z wielkim bólem max do 2-3 tys. Oni wiedzą że i tak za resztę zagrasz u nich skoro zdecydowałes się w tym miejscu na taką grę. Więc 7k pójdzie po realnym @ 1.75
A miało być tak pięknie i @ 2.20 w grze
Zamiast 12.000 pln do wygrania to masz szansę na 7.000-8.000 pln max, czyli prawie 50% mniej
Jaki to ma sens? Dla Ciebie całe 0% sensu i szans na wygraną w dłuższej perspektywie
Taka obsuwa kursu na Twoim kuponie nastąpi nawet przy popularnym rynku, a nawet mogą Ci kazać coś dołożyć, abyś więcej wygrał ????
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
To prawda. STS ostatnio odwala dziwne akcje.
Miałem kuponik na 5 zdarzeń. Jednym z nich był mecz w ręczną Rumunia - Ukraina. Postawiłem 1 bez remisu czyli w przypadku remisu zakład jest rozliczany po kursie 1. I faktycznie był remis (26:26). Pozostałe cztery zdarzenia weszły. Jakież było moje zdziwienie gdy sprawdzając kupon w punkcie okazał się on przegrany. Po mojej interwencji oraz telefonie pani z punktu do centrali STS, ci łaskawie rozliczyli kupon jako trafiony.
Ja akurat mam w zwyczaju sam sprawdzać wyniki wszystkich zdarzeń na które stawiam. Ale ilu jest takich, którzy przychodząc do punktu z kuponem dają do sprawdzenia nie kontrolując wcześniej wyników. Zobaczą coś podświetlone na czerwono i kupon do kosza. STS chyba wyraźnie liczy na takich &quot;roztargnionych&quot;.
 
rojmen 0

rojmen

Użytkownik
Sts ma tzw bonus na start do 500 PLN. Wpłacasz 500, drugie 500 dostajesz. Trzeba przed wypłatą obrócić bonusem 3 razy po kursie powyżej 1,90. Wszystko jak na razie ok. Tylko że, kwoty stawiane aby liczyły się do obrotu muszą być z wygranych kuponów. grałem wcześniej u innych buków i był też wymagany obrót 3 lub 5 razy ale czy kupon był wygrany czy nie wszystkie kwoty postawione się liczyły. Dziwne trochę co oni tam wymyślają ...
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Przy logowaniu na kompie wyskakuje mi błąd 2201 ktoś miał coś takiego ?
Wiecznie są jakieś problemy jak nie na live to z logowanie ja pie....
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
poniewaz STS wspiera finansowo moj ulubiony klub postanowilem ze nie przylacze sie wiecej do krytyki tego bukmachera ???? , to byloby nie w porzadku, zwlaszcza ze osobiscie przestalem korzystac z STS i konto stoi nieuzywane juz ponad 6 miesiecy, na szczescie nie ma tam wielkiej kasy, skoro osobiscie nie korzystam juz z oferty to moge pozostac neutralny
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Wspiera ? Nie ma nic za darmo, wydatki na reklamę mają tylko jeden cel , zwiększenie zysków (koszt promocji się zwraca)
Tu raczej winny jest &quot;Twój klub&quot;, bo z pełną świadomością współpracuje z bukmacherem, który nie daje szans na wygraną, tj uczciwą grę, realną szansę od strony matematycznej. Dla mnie StS to zwykle oszustwo i to pokazuję ich oferta od początku istnienia! Takie coś w Polsce nazywamy legalnym bukiem ?! Takie firmy jak ta, powinny mieć nakaz umieszczania w logo tekstu, cyt: &quot; na naszych kursach, złodziejskiej marży w dłuższej perspektywie nikt nie wygra ! &quot;
Dziękuję i dowodzenia
PS
Oczywiście szalone kupony, tj duży kurs i mała stawka pozwala osiągnąć wygraną, ale to nie ma nic wspólnego z przemyślaną grą, stałą stawką i kontrolowanym obrotem.
W sts można uprawiać jedynie czysty hazard i to przy bardzo małych stawkach (max 10 pln). Gra za większe sumy (bez względu czy gramy singla, czy ako) prowadzi do szybkiego bankructwa, załamania, jak i może doprowadzić do śmierci gracza (takie są konsekwencje hazardu, czyli gry w której gracz jest skazany na porażkę)
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
a z kim ma wspolpracowac? przeciez diabla nie reklamuje, ma uniesc sie jakims glupim honorem i odrzucic pieniadze od sponsora bo ten przerzuca na klientow podatek obrotowy? STS spokojnie znajdzie innego reklamobiorce a moj klub straci tylko pieniadze, oczywiscie ten bezmyslny postepek z pewnoscia nie wymusi na polskich wladzach zmiany obowiazujacego prawa ani na bukmacherze zmiany systemu naliczania stawek, poza tym dlaczego piszesz o ,,winie&#39;&#39; klubu pomijajac klientow bukmachera? korzystanie z jego oferty jest jak najbardziej dobrowolne i ci drudzy takze moga oglosic bojkot, to nie fair żądac od innych zrobienia tego czego sie samemu nie robi, takie sa realia
naturalnie ja moge korzystac do woli z zagranicznych bukmacherow, nie podlegam monopolowi wiec mi jest latwo pisac ale zauwaz ze ja pisze wylacznie za siebie i nie wystepuje w czyims imieniu
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Polską nie rządzą Polacy, ten Nasz rząd po 1989 r to zwykle słupy i agenci obcych grup interesów. Walczą między sobą tylko dla zapełnienia pustych łbów polskich podatników, że jest niby lewa i prawa strona, ciemnogród łapie haczyk jak tempawy karp.
To że się mówi że ten sts jest legalny, to nie znaczy że uczciwy. To że w Polsce uchwala się ustawy w sejmie i teoretycznie to jest prawo, to nie jest żadną tajemnicą że to nie są dobre decyzje dla Polaków. Podobnie wyprzedaż za 1 pln polskiego majątku po układzie. Zawsze jest tak, że muszą coś wyprzedać, bo jest nierentowne. Ale ten co kupuję zbija na tym mlrd (najlepszy przykład to Kulczyk, o którego &quot;biznesach&quot; PIS nie ma odwagi się nawet za jąkać, bo to Ci sami ubecy!). To nie ma nigdy końca... W Polsce było tyle pięknych, rentownych fabryk, ale ubecja jest za chciwa i nie interesuje ich dobro Polaków. Będą Nas okradać puki Polscy podatnicy płacą i tak będą trwać takie interesy jak sts itp
Wracając do tematu. Jeżeli nawet sts-y brały by na siebie ten podatek 12%, to ich marża i tak jest piorunująca, jesteśmy przegrani już przed wejściem do lokalu!
Ty mówisz sts legalny i to nie diabeł.
Ja mówię że legalność przyznała mu nielegalna instytucja, jaką jest Polski sejm, który jest zapełniony agentami i zdrajcami, którzy wykonują jedynie polecenia i służąc obcym grupom wpływów + Ministerstwo Finansów, które nie służy i nigdy nie służyło Polakom. Ich działalność dla narodu Polskiego to fikcja, a za tym przemawiają fakty + liczby!
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
Majstry, sprawa jest. Co zrobic jak w trakcie meczu sts sam zmienil mi wynik zdarzenia na kuponie? przy stanie 1:0 dla Niort postawilem ze 2 druzyna strzeli powyzej 1,5 gola. Patrzylem specjalnie na live zeby zamknac kupon po piw\erwszej polowie ale sie nie dalo, w drugiej polowie Niort strzelilo bramke i zaklad powinien byc rozliczony poprawnie, a tu wchodze na konto i w kuponie mam zdarzenia ze to 1 druzyna ma strzelic 1,5 bramki.... no kMajstry, sprawa jest. Co zrobic jak w trakcie meczu sts sam zmienil mi wynik zdarzenia na kuponie? przy stanie 1:0 dla Niort postawilem ze 2 druzyna strzeli powyzej 1,5 gola. Patrzylem specjalnie na live zeby zamknac kupon po piw\erwszej polowie ale sie nie dalo, w drugiej polowie Niort strzelilo bramke i zaklad powinien byc rozliczony poprawnie, a tu wchodze na konto i w kuponie mam zdarzenia ze to 1 druzyna ma strzelic 1,5 bramki.... no k[ina, na chwile zamknalem strone i zmienili zaklad...
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
Polską nie rządzą Polacy, ten Nasz rząd po 1989 r...
jesli rozpoczynasz polityczny watek to ja odpadam z dalszej dyskusji
Jeżeli nawet sts-y brały by na siebie ten podatek 12%, to ich marża i tak jest piorunująca, jesteśmy przegrani już przed wejściem do lokalu!
wiem o tym, posiadam konta u 3 bukmacherow, zarowno zagranicznych jak i polskiego, mozliwosc porownania oferty sprawia ze jeszcze dobitniej widze roznice w wyplatach
w grudniu 2017 podczas pobytu w Polsce logowalem sie na zagranicznych bukmacherow, dlatego proponuje aby zamiast psioczyc na monopol poszukac sposobow na obejscie blokady, a jak znajdziecie sposob to nie radze dzielic sie nim publicznie i zachowac tylko dla siebie, nie ujawniajcie dziur bo znow je zatkaja ????
 
Do góry Bottom