>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

skrill kilka pytań

M 0

mad17

Użytkownik
Witam,
niedawno zacząłem się bawić w zakłady i całkiem nieźle mi idzie. Wszystkie pieniądze idą na konto w skrill i mam kilka pytań. Widzę, że skrill bierze 50% za wypłatę, więc się nie opłaca tego robić. Czy jak wezmę kartę skrill za którą się płaci 10euro rocznie i jakieś tam małe oprocentowanie przy wypłacaniu z bankomatu to nie będzie innych opłat?. Typu np pójdę do marketu kupię coś za 100zł i mi weźmie więcej niż 100zł?. Jeszcze jedno pytanie przy weryfikacji zostałem zapytany, co będę robił z pieniędzmi i chyba źle to zrozumiałem bo myślałem że chodzi o tą 1 złotówkę, którą mi pobrało przy weryfikacji i kliknąłem, że nie na hazard. Dodam, że nic przez skrill nie przelewałem. Już miałem na stronie bukmacherskiej pieniądze na gry zanim miałem to konto.
 
M 0

mad17

Użytkownik
Nie. Po prostu chciałem sprawdzić ile skrill potrąca za wpłatę na konto i było napisane, że dostane 18zł z 40zł. Dodam jeszcze jedno pytanie, czemu jak dostaje 10 euro od stronki to na koncie mam około 40zł, a nie powyżej?. Zamówiłem już sobie tą piękną kartę te 10euro co pobrało to również aktywuje karte na rok, czy pobierze kolejne 10 euro jak będę aktywował. Co z tym hazardem?. Jeśli nie będę wypłacał kasy na kartę z mojego banku to nie grozi mi blokada?.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Nie. Po prostu chciałem sprawdzić ile skrill potrąca za wpłatę na konto i było napisane, że dostane 18zł z 40zł. Dodam jeszcze jedno pytanie, czemu jak dostaje 10 euro od stronki to na koncie mam około 40zł, a nie powyżej?. Zamówiłem już sobie tą piękną kartę te 10euro co pobrało to również aktywuje karte na rok, czy pobierze kolejne 10 euro jak będę aktywował. Co z tym hazardem?. Jeśli nie będę wypłacał kasy na kartę z mojego banku to nie grozi mi blokada?.
To zależy jaki jest kurs, zawsze jest napisany w transakcji.
 
M 0

mad17

Użytkownik
Czy, jak będę dziennie dostawał od stronki 200-300zł to ktoś się może doczepić z podatkiem lub nie wiem czym?. Jak na razie idzie świetnie, a podobno urząd skarbowy się czepia, jak ktoś sporo kasy dostaje na konto z innego źródła. Dodam, że te pieniądze będą na skrillu, a jedynie będą wypłacane przez ich kartę prepaid
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
Co z tym hazardem?. Jeśli nie będę wypłacał kasy na kartę z mojego banku to nie grozi mi blokada?.
Jesli wplacasz pieniadze z zaznaczona opcja na cele nie zwiazane z hazardem, to tych srodkow nie bedziesz mogl wplacic do buka. Nie ma tez opcji cofniecia tego, nawet telefonicznie. Najprostsza opcja bedzie wyplata tej kasy i wplata jeszcze raz z zaznaczeniem opcji &quot;na cele zwiazane hazardem&quot;.
 
M 0

mad17

Użytkownik
Jak to jest z tą ich kartą prepaid. Widzę pewne limity na wypłatę i zakupy. Czy to jest limit miesięczny, czy dzienny lub całkowity
 
M 0

mad17

Użytkownik
Konto już mam dawno zweryfikowane. Mi chodzi o karte prepaid skrill na którą mam limit kilkanaście tysięcy w te i we wte i nie wiem, czy to na miesiąc czy dzień lub na rok.
 
M 0

mad17

Użytkownik
To super. Jeszcze jedno pytanie nie mogę nią płacić zbliżeniowo w fast foodach na razie tylko sprawdzałem. Czy źle ja przykładam, czy faktycznie jest jakaś blokada?. Normalnie działa, a karta z banku zbliżeniowo działa.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
To super. Jeszcze jedno pytanie nie mogę nią płacić zbliżeniowo w fast foodach na razie tylko sprawdzałem. Czy źle ja przykładam, czy faktycznie jest jakaś blokada?. Normalnie działa, a karta z banku zbliżeniowo działa.
U mnie wszędzie działa jak należy.
 
Do góry Bottom