>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Witam,
wpłaciłem wczoraj za pośrednictwem trustly na Uni, wiem że w przypadku mbanku pieniądze są na drugi dzień ale zwykle były nawet przed południem, a tym razem jak do tej pory ich nie ma. Miał ktoś podobny przypadek (kasa dotarła później, ale dzień po transakcji), czy może już warto podjąć jakieś kroki?
 
B 0

budyniowy

Użytkownik
Witam,
wpłaciłem wczoraj za pośrednictwem trustly na Uni, wiem że w przypadku mbanku pieniądze są na drugi dzień ale zwykle były nawet przed południem, a tym razem jak do tej pory ich nie ma. Miał ktoś podobny przypadek (kasa dotarła później, ale dzień po transakcji), czy może już warto podjąć jakieś kroki?
Dotarły w końcu pieniądze?
 
H 0

harrykotel

Użytkownik
Witam,
Jaki bank, waszym zdaniem, jest najlepszy do wypłacania pieniędzy z Unibetu przez Trustly? Dużo osób w ten sposób wypłaca, bo trochę się obawiam tej metody jednak :/
 
M 4

matprze

Użytkownik
Witam. Czy ktoś się orientuje czy wpłacając przez trustly unibet ma dane osobowe konta, z którego się wpłaca? Wpłaciłem z konta kuzyna, teraz chce wypłacić i obawiam się, że mogą się doczepić, że wpłata nie była z mojego konta. Ktoś miał podobny przypadek?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Witam,
Jaki bank, waszym zdaniem, jest najlepszy do wypłacania pieniędzy z Unibetu przez Trustly? Dużo osób w ten sposób wypłaca, bo trochę się obawiam tej metody jednak :/
Każdy, no może uważaj na Pekao SA

Jaka jest minimalna wypłata przez trustly? ???? I czy przy kwotach do 200-300 zł wypłąty można wypłacać bez obaw na konto bankowe?
Wchodzisz na stronę , wypłaty i masz napisane ile jest min, z tego co pamiętam 50zł. Możesz bez obaw.

Witam. Czy ktoś się orientuje czy wpłacając przez trustly unibet ma dane osobowe konta, z którego się wpłaca? Wpłaciłem z konta kuzyna, teraz chce wypłacić i obawiam się, że mogą się doczepić, że wpłata nie była z mojego konta. Ktoś miał podobny przypadek?
Nie ma, chyba że są jakieś komplikację wtedy mogą wystąpić do trustly o takowe dane.
 
K 73

kolumbo

Użytkownik
Wpłacałem kartą mbanku. Na stronie unibetu jest informacja, że nie pobierają żadnych opłat, a jednak prowizja została pobrana - jakieś 6%. W histori transakcji jest to sprzedawca TRASERINT Macie tak samo?
 
Do góry Bottom