>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2018

Status
Zamknięty.
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Kurde nie dali na dzisiaj punktów dla danej drużyny w Unibecie i czy będzie miała więcej czy mniej...mam nadzieję że to taka jednorazowa zagrywka. Było chwile na Philadelphie 101,5 ale też usunęli, ciekawe dlaczego.
Bo jest duże prawdopodobieństwo iż Celtowie dziś odpuszcza, a 102 pkt będzie formalnością dla 76ers
Dziwi mnie to, że pisaliście o innych spotkaniach szukając sensacji na siłę , a takie coś podane na tacy ;)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Houston vs Minnesota
Typ: Poniżej 226,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs:1,75 (Unibet)

Ja idę pod prąd dzisiaj. Minnesota ostatnio gra dużo lepiej w obronie niż na początku sezonu. Niedawno mieli serie 7 meczy gdzie zatrzymywali rywali poniżej 100 pkt. Ostatni mecz z Orlando im nie wyszedł i teraz jadą do Houston. Tam braki w składzie, zawieszeni na 2 mecze (za zamieszki pod szatnią aż Clippery musiały policję wzywać xD) są Ariza i Green, czyli dwaj energizery. Jeden podstawowy, drugi rezerwowy, ale sporo dawali grze Houston. Do tego z tego co widzę wraca Luc Mba a Moute (tak to się piszę? xD) czyli defensywnie nastawiony zawodnik pierwszej piątki (źródło:https://basketballmonster.com/playernews.aspx#) Wiem, że wraca Harden i będą chcieli poszaleć, no ale nie oszukujmy się Jimmy go strasznie ograniczy, bo lubi grać przeciwko gwiazdom. Capela z Paulem tez nie powinni poszaleć, wiadomo Gordon trafi ileś tam trójek, ale tak za bardzo nie ma komu tam rzucać w tym meczu. Liczę na spokojny i wyważony mecz pod dyktando Minnesoty, spowolnione tempo, mało szybkich fastbreaków, Tom powinien odrobić lekcję i dobrze przygotować Wilki do tego meczu, według mnie są faworytem.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Boston Celtics - Philadelphia 76ers
typ: poniżej 210,5 pkt. ✅✅✅
kurs: 1.80 (fortuna)
W ekipie gości nie zagra J.J. Reddick, który w ostatnim spotkaniu tych drużyn rozgrywanym w Londynie zdołał rzucić 22 pkt. W Bostonie może zabraknąć K.Irvinga oraz M.Smarta, szczególnie gdyby zabrakło Irvinga to Boston powinien jeszcze lepiej zagrać w obronie, bo statystyki jasno pokazują że bez niego w skladzie tracą troszkę mniej punktów. W Londynie mecz zakończył się wynikiem 114-103 dla Bostonu, wcześniej w tym sezonie obie ekipy już grały ze sobą dwa razy i mecze te kończyły się także zwycięstwami Celtics - najpierw na początku sezonu ograli Philadelphie 102-92 a później w grudniu 108-97, więc widać tu że suma oczek nie przekroczyła linii 210 pkt. z wyjątkiem tego meczu który miał miejsce w Londynie, ale tam miało być show i promocja NBA, teraz liczę że wszystko wróci do normy i zobaczymy underowe spotkanie
Alternatywny typ na ten mecz:
J.Embiid poniżej 24,5 pkt. ⛔⛔ 26 pkt.
kurs: 1.82 (fortuna)
Joel rzuca średnio w tym sezonie 23,8 pkt. na mecz - w ostatnich 5 spotkaniach tylko raz przekroczył linię 24 pkt. i było to w jego ostatnim meczu z Toronto gdzie rzucił aż 34 pkt. ale przeciwnikiem dzisiaj będzie Boston Celtics, przeciwko którym Embiid ma problemy, w tym sezonie zagrał już dwa spotkania przeciwko nim i rzucał bardzo słabo - 11 pkt. na początku sezonu (zagrał wtedy 28 min) oraz ostatnio w Londynie tylko 15 pkt. (30 min) Widać więc, że Boston wie jak go zatrzymać i uważam, że dzisiaj także dadzą sobie z nim radę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Od siebie dorzucę jeszcze coś takiego bo mi się spodobało:

Cavs vs Orlando
Typ: Liczba rzutów 3-punktowych trafionych przez gracza — w tym dogrywka
Evan Fournier powyżej 2,5 ⛔ ⛔ ⛔

Kurs: 2,3 (Unibet)
Ciekawy typ mi wpadł w oko. Mecz dwóch najgorszych obron w NBA, no dobra jednych z najgorszych. Zapowiada się wysoki wynik. Ostatnio Fournier trafił 6 trójek na 12 rzutów, generalnie Orlando dużo rzuca za 3 pkt i przy biernej obronie Cavs powinni sporo trafić. Z racji tego, że Fournier to jeden z lepszych strzelców liczę, że będzie kontynuował swoją serię i kilka rzuci. Fajny kurs i warty uwagi.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Ale sie podpalasz chlopie... Gdzie masz obsuwe? z 2.70 na 2.50 w polskim buku to zadna obsuwa. Poza tym mecz 60/40 dla Bostonu jak dla mnie
Taki Unibet z 2.70 na 2.25
A polski buk to nie ma kursów, a dziadostwo dla zakompleksionych Polaczkow.
phila +4.5 ? co myslicie ?
Wchodzić po same kule ...
Philadelphia 76ers po @ 2.70 wygrała lajtowo swój mecz, a Wy dalej zadawajcie 20x to samo pytanie i dłużej czekajcie ... a na koniec i tak zagracie Cavs @ 1.15 albo w handicapie, a oni wygrają 1 pkt, jak to wczoraj zrobili w derbach Florydy ...
 
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
Toronto Raptors - San Antonio Spurs
Toronto Raptors - 5.5 @ 1.84
Toronto Raptors ML @ 1.39
10/10

Toronto Raptors u siebie mają bilans 16-3. Porażki z GSW, Miami i Wizards. Z Golden State walczyli jak równy z równym, mimo że Mistrzowie odjechali im na 20+ to i tak odrobili straty w drugiej połowie i przegrali tylko 127-125. Mecze z Miami i Wizards to były po prostu &#39;bad spoty&#39; dla ekipy z Kanady. Mecz z Wizards poprzedzili 6 meczowym tripem po zachodzie a przed meczem z Miami grali 3 wyjazdy (3-0) w tym ostatni zakończony po dogrywce dzień przed meczem u siebie z drużyną Heat. Dodatkowo w meczach z GSW i Miami nie grał Lowry z powodu kontuzji.
SA Spurs w tym sezonie na wyjazdach grają słabo. 11-14, taki mają bilans na chwilę obecną, rzucają średnio 96.6 punktów na mecz co jest drugim najgorszym wynikiem w NBA. Gdyby nie wyniki z własnego parkietu (19-2) pewnie by się błąkali gdzieś koło 8 miejsca. Meczem w Toronto kończą swój mały trip po wschodniej części kraju. Zaczęli od przegranej z Atlantą 102:99 i wczoraj wygrali z Brooklynem 100:95. Drużynę ciągnie LaMarcus Aldridge który jako jedyny regularnie punktuje (22.6p średnio na mecz). Kontuzja Leonarda jest nadto widoczna, do tego pauzują Rudy Gay i Manu Ginobili.
Obie ekipy już spotkały się w tym sezonie, górą była drużyna Spurs, która wygrała na własnej hali 101:97. Tak więc mamy szansę na rewanż, zwłaszcza że w końcówce tamtego meczu doszło do małego spięcia między LMA a Ibaką. Serge to dobry defensor, biorąc pod uwagę impakt jaki ma na wyniki swojej drużyny LMA, myślę że Iblaka powinien dość dobrze się nim zaopiekować w tym meczu. W tamtym spotkaniu nie grał Litwin Valenciunas, co pozwoliło Spurs wygrać walkę na desce 55-34, w tym 18 off.reb. Jutro Litwin już zagra, i myślę że to on powinien zdominować deskę.
Podsumowując;
Gorący teren w Toronto
Słaba gra na wyjazdach San Antonio
Gospodarze bez kontuzji, Spurs dalej bez Leonarda, Gaya i do tego kontuzja Ginobiliego.
Szansa na rewanż dla Raptors.
Lepszy terminarz dla gospodarzy.

https://www.youtube.com/watch?v=Sow9A2e28BU
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Taki Unibet z 2.70 na 2.25
A polski buk to nie ma kursów, a dziadostwo dla zakompleksionych Polaczkow.
Wchodzić po same kule ...
Philadelphia 76ers po @ 2.70 wygrała lajtowo swój mecz, a Wy dalej zadawajcie 20x to samo pytanie i dłużej czekajcie ... a na koniec i tak zagracie Cavs @ 1.15 albo w handicapie, a oni wygrają 1 pkt, jak to wczoraj zrobili w derbach Florydy ...
Jesli Cleveland jest na Florydzie to Lebron jest bialy xDDD Geografia sie kłania
Edit: dawid sztos analiza, bardzo mi sie podoba i popieram, dzieki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
sztos analiza, bardzo mi sie podoba i popieram, dzieki ;)
Wymienienie absencji, ostatnich wyników to sztos analiza ? Może choć trochę podać tego, co na parkiecie zdecyduję, bo wymienienie pozycji silnego skrzydła to du... nie urywa i te @ 1.40 i handi @ 1.90 Dobrze, że wiesz gdzie Cleveland leży. Sztos !
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
20.01, godz 02:05
Koszykówka, NBA
Detroit Pistons - Washington Wizards
Typ: Washington Wizards -2.00 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 2.12
Pinnacle
Stawka: 10j
Washington Wizards 122-112
Zysk: ✅ 11.20j
Nagle kursy się wyrównują w tym spotkaniu, a wcześniej mieliśmy gwałtowny zjazd na wygraną Wizards do 1.80. Bukmacherzy za bardzo chyba wierzą w wartość Avery Bradleya, czy Stanleya Johnsona występujących w barwach Detroit, choć w trakcie pisania tej analizy ich szansa na występ jest oceniania i tak na 50/50. Nie wierzę w tą drużynę i atut własnej hali. Pistons jak są w kryzysie, to prezentują totalną kaszane i z tym mamy teraz doczynienia. Za to Washington Wizards to drużyna obcych hal. Tak są postrzegani przeciągu ostatnich latach i dziś mają dużą szansę do zrechabilitowania się po dość mocnej przegranej ostatnio z Hornets 130-109, gdzie ofensywnie zalizyczli bardzo zły występ. Wizards mają dużo talentu po atakowanej stronie i dziś to musi funkcjonować na dużo lepszym poziomie. Zryw Walla, zdolności strzeleckie Portera i Beala oraz mocniejsza ławka, to recepta do łatwego zwycięstwa. Tacy gracze Detroit jak Harris i ewentualnie Bradley to zdecydowanie za mały argument, a kurs na Czarodziejów jest godny uwagi i bardzo opłacalny.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Lakers vs Indiana
Typ: Indiana ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,82 (Unibet)

Idę w kierunku Indiany pomimo tego, że grają dzień po dniu. Portland w miarę blisko do Miasta Aniołów, więc problemów z przemęczeniem nie powinno być. Przede wszystkim LAL dalej bez Balla i KCP. Generalnie Lakersi są 0:8 gdy Ball nie gra i to jest mój główny argument tego meczu. Do tego Questionable są Ingram i Randle, chociaż ten drugi pewnie zagra. Lakersi bez Balla grają bardzo statycznie, wolno, nie przechodzą do szybkich kontrataków i gubią się w ataku, nie mając pomysłu na grę. Idę w kierunku Indiany i mam nadzieję, że Pacers to łykną. Tutaj jeszcze można zagrać na Clarksona, który powinien w podstawie wybiec na to spotkanie i dać mu over, chociaż nie mam tego w Unibecie.

Denver vs Phoenix
Typ: Gary Harris ponad 19 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,85 (Unibet)

Tym razem bardziej pewnie idę w kierunku Harrisa, chociaż over 219 pkt w tym meczu też fajna opcja. W ostatnim pojedynku w Denver pomiędzy tymi drużynami było 134:111. Harris zdobył 36 pkt na skuteczności 14/19, generalnie w Suns nie ma komu bronić to wiadomo. Gospodarze nie powinni mieć problemów ze zdobywaniem punktów, a wiadomo że Suns też swoje dołożą. Występ Murraya dalej nie pewny, w Suns wraca TJ Warren, Chriss jest out. Szykuje się kolejny wybuchowy pojedynek, w którym obrona nie będzie przeszkadzała w zdobywaniu punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Szkoda, ze nie ma gdzies zakladu &quot;Cleveland nie wygra Conference Finals&quot; bo postawilbym bardzo duzo pieniedzy na to. Jestem przekonany, ze ten sezon to poczatek konca LeBrona w Cleveland... Drugi raz hehe
Zapewne gdzieś jest taki zakład. Kiedyś w Marathonbet takie były, sprawdź, może jest taki zakład. A jeśli nigdzie nie znajdziesz, to zawsze możesz zagrać np. na Boston, ewentualnie też na Toronto, bo chyba nikt inny nie ma większych szans na wygranie konferencji. Ja w każdym razie nie polecam, bo przecież Cleveland w poprzednich sezonach też sie obijało w regular season, a zobacz co robili w playoff... Oni zwyczajnie nie mają motywacji i tyle. W finale z Warriors i tak przewagi parkietu mieć nie będą, a reszta im po prostu zwisa, bo wszystkie drużyny ze wschodu poskładają nawet jak wejdą z 8 miejsca.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Brooklyn Nets - Miami Heat
typ: zwycięstwo Miami Heat ⛔
kurs: 1.62 (sts)
Obie drużyny mierzyły się ze sobą po raz ostatni 30 grudnia, mecz zakończył się wynikiem 111-87 (zwycięstwo Nets) dla Miami była to żenująca porażka przed własną publicznością, po tej porażce już było tylko lepiej, Heat w kolejnych 9 spotkaniach odnieśli aż 8 zwycięstw, dzisiaj będą mieli dobra okazję do rewanżu za tamto spotkanie, tym bardziej, że Brooklyn nie jest w takiej formie jaką prezentował na przełomie starego i nowego roku, gdzie nie tylko udało im się pokonać Miami ale też zdołali pokonać Minnesote oraz nawiązać walkę z Bostonem i Toronto. W ostatnich 5 spotkaniach zanotowali 4 porażki i nic nie wskazuje na to aby mieli znów ograć Miami. Warto zaznaczyć, że w konferencji wschodniej Brooklyn jest obecnie najgorzej spisującą się drużyną przed własną publicznością natomiast Miami Heat na wyjazdach czują się jeszcze lepiej niż u siebie - ich bilans na obcych parkietach to obecnie drugi wynik na wschodzie z bilansem 14-9 (na ostatnie 10 wyjazdów tylko 2 porażki).
Denver Nuggets - Phoenix Suns
typ: Denver Nuggets handicap -6,5
kurs: 1.55 (sts)
Denver Nuggets na własnym parkiecie notują bilans 16-5 (tylko San Antonio radzą sobie lepiej na zachodzie przed własną publicznością), obie drużyny spotkały się już w tym roku na hali Pepsi Center w Denver 4 stycznia, wynik? 134-111 dla gospodarzy. Niedawno miałem okazję obejrzeć Phoenix w akcji w meczu przeciwko Indianie i po prostu ich gra była dramatyczna, nie sądzę żeby przez te kilka dni się coś w tej drużynie zmieniło. Jedyna szansa dla Phoenix to taka, że D.Booker będzie miał dzień konia i będzie mu siedziało wszystko. Spójrzcie sobie na historię spotkań tych ekip w ostatnim czasie i jakimi wynikami kończyły się te spotkania https://www.flashscore.com/match/YuBBvGlJ/#h2h;overall
Co do osłabień to w zespole Denver niepewny jest występ J.Murray&#39;a chociaż uważam, że bez niego również sobie powinni spokojnie poradzić.
łączny kurs: 2.51 ⛔
 
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Witam, dopiero zaczynam zabawę z koszykówką. Wchodzę tu często żeby sprawdzić co dodajecie i mam do was małą prośbę, czy moglibyście podać mi kilka stron informacyjnych o koszykówce które przeglądacie?
z góry dzięki.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Witam, dopiero zaczynam zabawę z koszykówką. Wchodzę tu często żeby sprawdzić co dodajecie i mam do was małą prośbę, czy moglibyście podać mi kilka stron informacyjnych o koszykówce które przeglądacie?
z góry dzięki.
Nie ma takowych i nigdy nie będzie, jedynie bycie na bieżąco z wydarzeniami w lidze (po prostu oglądanie transmisji meczów ze zrozumieniem), umiejętność gry w zakładach tej konkretnej dyscypliny (nie myl tego z umiejętnością typowania, bo to za mało), duża wiedza o samej koszykówce, bo to nie wygląda tak, że jest jedna piłka i dwa kosze oraz lata doświadczeń w zakładach sportowych. Więc jeżeli chcesz się tego nauczyć, a nawet nie wiesz co znaczy skrót NBA, to życia za mało abyś to pojął.
Są polskie serwisy koszykarsko-plotkarskie, ale to nic Ci nie da. Ktoś zapewne zaraz poda stronę z absencjami graczy, ale to malutki dodatek i bezwartościowy dla takich jak Ty.
Więc zostaje Ci korzystanie z porad innych userow na forum, tyle że tutaj także trzeba mieć umiejętność weryfikacji typera/proponowanych typów. Jedno jest pewne, jeżeli ktoś podaje jakieś @ 1.40, czy akumulatory dzień w dzień i nawet nie ma swego tematu z typami, to nie warto poważnie traktować takich wpisów, nie wspominając na co zasługuje taki &quot;typer&quot; .... Jeżeli improwizujesz w zakładach, to będziesz zadowolony z takich @ 1.40, co jakiś czas, jednak aby na czymś takim zarobić, to trzeba mieć skuteczność ciut nie 100%, więc nawet nie warto na to patrzeć. Nie zostaje mi nic innego, jak zaprosić Cię do moje tematu z działu Kupony ze Statystykami &quot;SuperMarioBros&quot;, link widoczny w mojej sygnaturze.
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
LeBron James zdobył w swojej karierze w NBA 29 975 punktów. Jestem przekonany że dzisiaj w swoim domu (pochodzi z okolic Clevland) bedzię chciał dobić do 30000pkt jednoczeście stanie się najmłodszym graczem w historii który tego dokona. Prosty zakład bez kombinowania:
James +27,5 @1.82 fortuna
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
20.01, godz: 21:35
Koszykówka, NBA
Cleveland Cavaliers - Oklahoma City Thunder
Typ: wygrana Oklahoma City Thunder ✅
Kurs: 2.37
Pinnacle
Stawka: 10j
Oklahoma City Thunder 148-124
Zysk: ✅ 13.70j


Trochę za długo zwlekalem z tym typem i ominęło mnie wyjściowe @ 2.50 na zwycięstwo Thunder. Cleveland Cavaliers w kryzysie, zawodzi ich zwłaszcza podejście mentalne i niska samoocena. Tego się nie da ukryć, iż tam nie ma żadnej sportowej chemii (team spirit zawodzi na całej linii). Zawodnicy nie wierzą w organizację Cavs, jak i zarząd nie traktuje poważnie obecnej rotacji. Wiadome jest jedno, że James opuszcza tą drużynę po tym sezonie i nic już nie będzie jak niegdyś... Era dominacji Kawalerii na wschodzie dobiega końca. Lebron James mimo to chce być przywódcą ciągle i zarządzać drużyną wszędzie, zaczynając od boiska, a kończąc na szatni. Na nikim to już nie robi wrażenia i wszystko straciło swój dawny błysk. Zawodnicy mają problem z obroną, ciągle zmiany krycia, brak odpowiedniego zaangażowanie po tej stronie parkietu oraz brak rasowych graczy od brudnej roboty powoduje, że tej drużynie łatwo jest wrzucać seryjnie punkty. Jak ma dziś bronić na jedynce malutki Thomas, czy Love w strefie pod koszowej ?! Tam brakuje kilogramów i centymetrów. Lebron James coraz mniej się angażuje w defensywe swojej drużyny, ponieważ on jest odpowiedzialny za organizację ataku przez 40 minut i aby nie zabrakło paliwa w baku, poprostu ograniczono go ile się da w grze obronnej. Ponadto James w takich szlagierach gra więcej jak wspomniane 40 minut, ponieważ nikt nie zrobi takiej różnicy. Cavs są dziś skazani na porażkę i żaden super indywidualny występ nic nie zmieni. Oklahoma City Thunder przyjeżdża na to spotkanie w jednym celu, aby podbić swoją markę na tle już upokorzonego Lebrona James&#39;a, który uchodzi aktualnie za najlepszego koszykarza globu. Wysocy Thunder nie mają rywali, Adams, a nawet Grant, czy Paterson są w bardzo komfortowej sytuacji i będą wykorzystywani w różnych ustawieniach (gra dużym i małym składem). To samo Anthony i George mogą robić dosłownie wszystko na parkiecie. Ich wszechstronność będzie zabójcza dla Cavs. Obaj dobrze grają na dystansie, dzielę się piłką, penetrują do środka i świetnie grają na koźle oraz nie można zapomnieć o wysokich umiejętnościach w grze 1-on-1. Na koniec został gwóźdź programu w osobie Westbrook&#39;a. Kto ma upilnować Russ&#39;a ? Rose, Thomas, albo Wade ... To jest nie wykonalne ! Thunder dziś wyjeżdżają zwycięzcy ze stanu Ohaio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Minnesota vs Toronto
Typ: Minnesota -3,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,90 (Unibet)

Hmm Minnesota jest po dwóch porażkach z Orlando i Houston na wyjeździe. Z Houston myślałem, że spokojnie powalczą o zwycięstwo, ale się przeliczyłem. Trochę spowolnili rakiety, ale mieli problemy z zatrzymaniem rywali za 3 pkt. Grają teraz u siebie z Toronto, które jest po ciężkim meczu u siebie z San Antonio wygranym 86:83. Sporo sił musieli włożyć w ten pojedynek. Minnesota u siebie powinna rywala przycisnąć w obronie i nie pozwolić mu na wiele. U siebie Wilki w ostatnich 10 spotkaniach zanotowały 9 zwycięstw, powinni podtrzymać dobrą serię i zatrzymać Toronto. Przewiduje raczej underowy wynik, bez forsowania tempa. Goście muszą trochę odczuć w nogach mecz z SAS i nie wydaje mi się, żeby ich forma strzelecka pozwoliła im na pokonanie silnych Wilków. Można tutaj jeszcze pokusić się o win Minny i under 215,5 po kursie 3,2 (Unibet)
Houston vs GSW
Typ: Warriors -3,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,9 (Unibet)

Idę w stronę pewniaka. Po wczorajszej klęsce Indiany, gdzie w LAL nie grał Lonzo, KCP i Ingram (nie wiem jak oni to zrobili, że przegrali skoro LAL byli nawet 2/14 z rzutów wolnych...), dzisiaj trzeba się odkuć. Warriors nie trzeba opisywać. Jedynym problemem mogą być absencje Iguadali i Greena. Zakładam, że Green zagra bo jest Probable a to mi daje prawie pewność, że w takim meczu wystąpi. Zresztą nawet jak nie zagrają to i tak GSW jest zdecydowanym faworytem. Będą chcieli upokorzyć Houston, spacing mają dobry, wiele pozycji rzutowych powinno być. Houston dalej bez zawieszonych Greena i Arizy, będą mieli problemy w szybkich kontratakach. Harden po kontuzji jeszcze nie jest w pełni gotowy, Durant powinien sobie z nim poradzić. Do tego Curry lubi grać przeciwko CP3 i będzie się popisywał trójkami i kiwkami w tym meczu. Wojownicy lepiej się dzielą piłka, mają lepszą obronę i jak zacieśnią szyki to Houston ma pograne gdy im trójka nie siedzi. Obawiam się tylko pojedynku pod koszem bo Harden i CP3 mogą grać sporo pick and rolli do Capeli a tam nie bardzo jest komu kryć. Z pomalowanego mogą przegrać. Ważne żeby zatrzymali ich trójki i będzie dobrze!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom