>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
robson11 862

robson11

Użytkownik
Tsonga na chwilę obecną wygląda lepiej, Kyrgiosa dawno nie widziałem, ale to cień tego gościa co szalał tu rok temu na AO. Sam mam pogranego Kangura, ale ciężko to widzę.
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
ale hiszpanska pieknosc pieknie wrocila do meczu, a po pierwszym secie dawalem jej moze 15% szans.
Dawaj Nick teraz, musisz !!
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
podawac typy na AO ! ????
Kumkhum vs Martic ,WTA
Martic wygra kurs 2,4
-70% osob na swiecie stawia na Kumkhum ,30 % Martic
- Kumkhum pokonala Bencic i juz stala sie taka faworytką w tym starciu - podobnie jak Bencic po pokonaniu Williams
✅✅ 1-2
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ładnie overki wchodzą u tsongi po mału można ksiegowac. Harrison jak wygra seta to też spokojnie powinno wejść. Szkoda meczu Karlovica bo w każdym z setów był o10.5 a akurat w pierwszym nie
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Ode mnie z biathlonu o 14:15 z Antholz
Hofer vs Rastorgujevs 1 (1.83)
Dzisiaj sprint na 10 km także według mnie w biegu za dużej różnicy nie będzie chociaż Łotysz potrafi pobiec lepiej. Idę w strone Włocha ponieważ jest dosyć solidny i regularny, na strzelnicy powinien sobie spokojnie poradzic, czego nie można powiedzieć o Rasto który ma tylko 78% na strzelnicy. Hofer 83. 1 karna runda więcej i easy typ na plus ;)

Birkeland vs Landertinger 1 (1,98)

Austriak zdecydowanie pod formą, szczególnie biegowo chociaż na strzelnicy też jakoś nie potrafi zachwycić gdy inni pudłują. Norweg w praktycznie każdym biegu lepszy na trasie i to zdecydowanie lepszy. na strzelnicy statystycznie obydwoje po 88% także przy równym strzelaniu na trasie lepszy będzie Birkeland a wydaje mi się, że nawet tą jedną karną rundę nadrobi nad Austriakiem.
Narazie tyle. Płasko po 25e
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom