>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Holandia 2017/2018

baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Holandia
Godz: 16:45
Spotkanie Feyenoord-Roda
Typ: bts
Kurs 2.36
Buk Fortuna
Analiza: 18 seria spotkań w Holenderskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Feyenoordu Rotterdam na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Rody Kerkrade gospodarze oczywiście są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, obecnie zajmują 5 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 29 oczek na swoim koncie, w poprzednich 6 spotkaniach zanotowali 5 wygranych oraz 1 podział punktów , tak więc ich forma jest bardzo wysoka, strzelają również sporo bramek , tylko w dwóch ostatnich meczach zdołali wbić swoim rywalom aż 10 bramek, niestety tutaj najbardziej ucierpiała Sparta Rotterdam , która na swoim stadionie została zdemolowana aż 0:7 , w tym meczu na pewno nie liczą na powtórzenie tego rezultatu bowiem Roda tylu bramek nie traci , ale np, ajax kilka tygodni temu był w stanie im wbić 5 bramek. Myślę że goście , którzy w ofensywie tez radzą sobie nie najgorzej w tym meczu powinni strzelić minimum jednego gola, na co jest bardzo dobry kurs . A Roda na wyjazdach w 9 dotychczasowych spotkaniach strzeliła 8 bramek, więc myślę że w tym meczu również gola zdobędzie, ogólnie stawiam na przedział bramek 4-5 ponieważ sądzę że te dwa zespoły nie będą murowały dostępu do swojej bramki a najbardziej prawdopodobnym jest iż to gospodarze zaatakują od pierwszych minut a goście ograniczą się do gry z kontrataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eerste Divisie
Data: 12.01.2018 20:00
Spotkanie: Fortuna Sittard - Jong Ajax
Typ: Fortuna Sittard
Kurs: 1.71
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Gospodarze to aktualny lider Eerste Divisie. Zespół kontynuuje serię 6 ligowych zwycięstw z rzędu. Na własnym stadionie nie przegrali od 20.10.2017. Bez problemów kadrowych na to spotkanie.
Jong Ajax zajmuje 3 pozycję. W tym spotkaniu zabraknie siedmiu kluczowych zawodników, którzy trenują wraz z pierwszym zespołem na obozie w Portugalii. W sobotę drużyna Ajaxu rozgrywa 2 spotkania towarzyskie przeciwko Lyngby oraz Duisburg, stąd nie ma możliwości, by zawodnicy mogli wystąpić w meczu przeciwko Fortuna Sittard.
W związku z zaistniałą sytuacją gospodarze są zdecydowanym faworytem piątkowej konfrontacji.
Link:
http://www.ajax.nl/streams/actueel/ten-hag-selecteert-28-ajacieden-voor-trainingskamp-in-portugal-.htm
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: RKC Waalwijk - Jong AZ Alkmaar
Typ: 1
Kurs: 1,54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela

Gospodarze u siebie mają na koncie 4 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki, natomiast Jong AZ na wyjazdach zaliczyli 2 zwycięstwa i 8 porażek. W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem dla mnie jest RKC Waalwijk. Goście są kompletnie bez formy i z passą 5 porażek z rzędu. Dzisiaj spodziewam się 6 porażki, tym bardziej, że wielu graczy ze składu przebywa z pierwszą drużyną AZ Almaar na obozie treningowym w hiszpańskiej Esteponie. Z tego względu nie zagrają dziś pierwszy bramkarz Olij (17 występów w tym sezonie), obrońcy Hatzidiakos (5 występów w tym sezonie), Wijndal (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i van Rhijn (6 występów w tym sezonie), pomocnicy Hoedemakers (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Koopmeiners (6 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Bel Hassani (5 występów w tym sezonie) i napastnik Garcia (9 występów w tym sezon). Ponadto nie zagrają jeszcze Helmer i Reijnders. Goście dziś wystąpią mocno osłabieni i w dość eksperymentalnym składzie więc myślę, że RKC wygra to spotkanie bez większych problemów.
✅ 1-0
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eerste Divisie
Data: 12.01.2018 20:00
Spotkanie: Fortuna Sittard - Jong Ajax
Typ: Fortuna Sittard
Kurs: 1.71
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Gospodarze to aktualny lider Eerste Divisie. Zespół kontynuuje serię 6 ligowych zwycięstw z rzędu. Na własnym stadionie nie przegrali od 20.10.2017. Bez problemów kadrowych na to spotkanie.
Jong Ajax zajmuje 3 pozycję. W tym spotkaniu zabraknie siedmiu kluczowych zawodników, którzy trenują wraz z pierwszym zespołem na obozie w Portugalii. W sobotę drużyna Ajaxu rozgrywa 2 spotkania towarzyskie przeciwko Lyngby oraz Duisburg, stąd nie ma możliwości, by zawodnicy mogli wystąpić w meczu przeciwko Fortuna Sittard.
W związku z zaistniałą sytuacją gospodarze są zdecydowanym faworytem piątkowej konfrontacji.
Link:
http://www.ajax.nl/streams/actueel/ten-hag-selecteert-28-ajacieden-voor-trainingskamp-in-portugal-.htm
2:1 FT.
✅✅✅
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eredivisie
Godz: 19:45
Spotkanie: ADO Den Haag - VVV-Venlo
Typ: ADO Den Haag
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Holandii gdzie w tamtejszej Eredivisie na Cars Jeans Stadion w 19 kolejce o ligowe punkty zmierzą się ze sobą miejscowe Alles Door Oefening Den Haag a w gości przyjedzie drużyna Venlose Voetbal Vereniging Venlo.
ADO Den Haag w tym sezonie ligowym w swoich 18 meczach zdobyło 26 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej natomiast VVV-Venlo plasuje się na 10 pozycji w holenderskiej Eredivisie zdobywając 22 oczka w swoich 18 spotkaniach ligowych.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 4 zwycięstwa, 4 remisy oraz 4 przegrane i bilans bramek 17-16 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 4 remisy oraz porażka z bilansem bramkowym 10-9.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie potrafili zremisować z bardzo silnym Feyenoordem i ostatnio ograć lepsze niż VVV Venlo w delegacjach Zwolle i to aż 4:0 zresztą Rodzie też strzelili 3 bramki i wygrali do tego potrafią u siebie grać z VVV Venlo gdzie na 11 spotkań u siebie z tym rywalem pokonali ich aż 7 razy i tylko 4 razy zremisowali a goście na wyjazdach nieźle nawet lecz nie potrafią grać w Hadze z miejscowym zespołem i moim zdaniem ta tendencja nie ulegnie zmianie i to gospodarze będą górą na swoim terenie i dopiszą sobie do holenderskiej Eredevisie kolejne 3 oczka.
⛔1:1
 
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Dzisiaj derby. Ajax - Feyenoord
A więc:
Over 4,5 kartek @1.80
Ajax Over 1,5 gola @1.52
Totolotek
Kartki bo to derby, a sędzia taki co lubi te kartki pokazywać. Najlepsza ofensywna drużyna w lidze - Ajax musi gonić PSV więc over 1,5 gola w ich wykonaniu to tylko formalność.
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vitesse - Groningen
Typ: Vitesse
Kurs: 1,65
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Mecz inaugurujący 21 serię spotkań w holenderskiej Eredivisie to starcie szóstego w tabeli Vitesse z trzynastym Groningen. Bilans piłkarzy z Arnhem u siebie to: 2-5-2 i to dzięki meczom wyjazdowym plasują się w czołówce ligowej tabeli. Gra gości na wyjeździe jest słaba a przedstawia się tak: 1-2-6. W pierwszym meczu dość niespodziewanie zwyciężył zespół Groningen w stosunku 4-2, choć patrząc na statystyki widać, że dzisiejsi gospodarze mieli przewagę w tym spotkaniu. Także w meczach zremisowanych u siebie da się zauważyć to, że dominowali oni swoich rywali i brakowało im szczęścia pod bramką oponentów. Myślę, że dzisiaj piłkarze Vitesse będą chcieli wziąć rewanż za porażkę z pierwszej części sezonu i tym samym polepszyć bilans gry na własnym boisku. Jak wiadomo skończyła się dla nich przygoda z Ligą Europejską i teraz mogą się skupić wyłącznie na lidze. Przewiduję wynik 3-1 dla Vitesse.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Zwolle - Heerenveen
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5 gola ✅
Kurs: 1.94
Bukmacher: fortuna
Analiza: Spotkanie inaugurujące 22 serię spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej w Holandii, oba zespoły walczą o udział w play offach do przyszłorocznej edycji Ligi Europy. Gospodarze po dwóch porażkach i odpadnieciu z pucharu będą chcieli wrócić na zwycięzką ścieżkę i umocnienie się w gronie drużyn, które zagrają o Ligę Europy, natomiast goście po remisie i dwóch wygranych w ostatnich kolejkach doskoczyli już tylko na 2 punkty do drużyn walczących o LE. Obie ekipy potrafią strzelać jak również dość dużo tracą bramek, średnia goli w meczach Zwolle wynosi 2,6, zaś w meczach z udziałem Heerenveen 2,9. Dodatkowo w ich bezpośrenich starciach, na ostatnie 5 meczy typ został pokryty 3 razy, natomiast patrząc tylko na mecze, gdzie gospodarzem był zespół Zwolle typ ten znalazł pokrycie w 4 z 5 ostatnich ich bezpośrednich spotkań, dobrym typem do jakiegoś AKO jest też sam BTS, który we wspomnianych spotkaniach został pokryty w każdym z 5 meczy - kurs 1,54 w fortuna. Powodzenia.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Twente - Alkmaar
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5 gola ⛔
Kurs: 1.76
Bukmacher: fortuna
Analiza: Po wczorajszym udanym typie pozostaję w Holandii i proponuję taki sam bet jak wczoraj, czyli obie strzelą i powyżej 2,5 gola w meczu. Wybrałem mecz pomiędzy drużyną Twente, które walczy o utrzymanie, a ekipą Alkmaar, które walczy o bezpośredni awans do kwalifikacji Ligi Europy oraz o podium, a mianowicie najniższy jego stopień, ponieważ dwa pierwsze miejsca i i udział w kwalifikacjach Ligi Mistrzów są raczej poza ich zasięgiem, o miejsca te walczą dwa największe kluby w Holandii PSV i Ajax. Faworytem co oczywiste jest zespół gości, ale gospodarzy bym nie skreślał, bo wiadomo, że drużyny walczące o utrzymanie nie raz odbierały już punkty faworytom, dlatego nie gram na żadną z drużyn, a na over bramkowy oraz, że obie ekipy strzelą. Zarówno gospodarze są drużyną dość overową, w meczach z ich udziałem w tym sezonie pada średnio 2,95 bramki na mecz, natomiast w spotkaniach z udziałem zespołu Alkmaar pada średnio 2,9 gola na mecz. Patrząc na ich bezpośrednie mecze to na ostatnie 10 takich spotkań typ znalazł pokrycie w 7, a w meczach, gdzie gospodarzem była ekipa Twente to w ostatnich 5 spotkaniach bet został pokryty 3 razy. Powodzenia.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 18:30
Spotkanie: PSV Eindhoven - SBV Excelsior Rotterdam
Typ: handicap 1 (-1,75)
Kurs: 1,43
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela tak dla formalności

PSV w tym spotkaniu jest zdecydowanym faworytem a ja idą krok dalej i stawiam, że oprócz tego, że wygra to przynajmniej różnica dwóch goli pokrywając tego handicapa. Bez wątpienia PSV zasłużył aby być liderem Eredivisie, zespół ten gra w tym momencie najlepiej z całej ligi i takie spotkania jak dzisiaj musi wygrywać a tytuł będzie coraz bliżej. W meczach u siebie zespół z Eindhoven jako jedyny w lidze nie tylko jest niepokonany ale może poszczycić się kompletem 10 zwycięstw. Excelsior z kolei na wyjazdach ma o dziwo nie najgorszy bilans 5 zwycięstw, 1 remisu i 4 porażek. Dzisiaj jednak goście będą mieli arcytrudne zadanie aby przeciwstawić się rozpędzonemu PSV. Historia bezpośrednich starć jest tutaj bezlitosna dla zespołu z Rotterdamu

Do tego gospodarze dzisiaj zagrają prawie w najmocniejszym składzie, wprawdzie zabraknie czołowego gracza w formacji pomocy ale PSV ma go kim zastąpić i ja nie widzę tutaj żadnych szans dla drużyny przyjezdnej i myślę, że PSV różnicą tych przynajmniej dwóch goli wygra
Absencje w PSV:
pomocnik van Ginkel (20 występów w tym sezonie, 10 goli na koncie)
Absencje w Excelsior:
bramkarz Damen (3 występy w tym sezonie), obrońcy de Wijs (14 występów w tym sezonie) i Payne (4 występy w tym sezonie), pomocnik Massop (19 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) i napastnik El Azzouzi (17 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
⛔ 1-0
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Willem II - Venlo
Miałem okazję niedawno oglądać zespół gospodarzy w starciu pucharowym.z Rodą. Stwarzali dużo podbramkowych sytuacji ale czasami zawodziła ich skuteczność. Wygrali tamten mecz 3:2 i przeszli do następnej rundy. To trochę taki zespół , który dużo lepiej gra niż wskazywałyby na to wyniki.Venlo jest mocno przeciętną ekipą i nie można na nich patrzeć tylko przez pryzmat ostatniego spotkania w lidzę. Nadmienię, że wygrali na własnych śmieciach z Feyenoordem. Na kilu forach znalazłem pojawiające się typy na 2 i X2, Moim zdaniem to gospodarze powinni być tu w roli faworyta i w nich upatruję zwycięzców dzisiejszej potyczki.. Kursy na gości rosną a ja lubię takie sytuacje. Typuje zwycięstwo Willem II.

Willem II
kurs 2,50 STS
wynik 3:0 FT


Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Den Haag - Vitesse
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.15
Bukmacher: fortuna
Analiza: Kolejny dzień zostaję w Holandii oraz ponownie wybieram typ obie strzelą i powyżej 2,5 gola w meczu, na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy Den Haag a Vitesse. Gospodarze są w grupie pościgowej walczącej o play offy do kwalifikacji Ligi Europy, aktualnie tracą 6 punktów do dzisiejszych rywali, którzy na tą chwilę zajmują ostatnie miejsce gwarantujące udział w play offach do tych rozgrywek. Faworytem jest zespół gości, który ostatnio ma serię 4 meczy bez porażki, w których zanotował 3 zwycięstwa i remis, natomiast gospodarze mogą sie &quot;pochwalić&quot; serią 3 meczy bez wygranej, w której dwa razy zremisowali i doznali jednej porażki. Tradycyjnie już nie będę tu typował zwycięzcy, bo obie ekipy mają o co grać i żadna nie odpuści, obie ekipy też są overowe Den Haag w swoich meczach ma średnią 2,9 gola na mecz, natomiast Vitesse nie dużo mniej, bo 2,86. W ostatnich 5 pojedynkach pomiędzy nimi typ został pokryty w 3 meczach. Dzisiaj liczę na otwarty mecz z kilkoma bramkami z obu stron, a jak będzie przekonamy się wieczorem. Powodzenia.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eerste Divisie
Godz: 20:00
Spotkanie: MVV Maastricht - Almere City FC
Typ: MVV Maastricht
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Holandii gdzie w tamtejszej Eerste Divisie w 26 kolejce ligowej na De Geusselt zmierzą się o ligowe punkty miejscowe Maastrichtse Voetbal Vereniging Maastricht a w gości przyjedzie drużyna Almere City Football Club.
MVV Maastricht w tym sezonie ligowym w swoich 25 meczach zdobyło 32 punkty co daje obecnie 13 miejsce w tabeli ligowej natomiast Almere City FC plasuje się na 7 pozycji w tabeli holenderskiej Eerste Divisie ze zdobytymi 39 oczkami w swoich 25 ligowych spotkaniach tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 6 zwycięstw, 4 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 22-16 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 3 remisy oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 19-30.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie zdobywają więcej ligowych oczek i ostatnio złapali wiatr w żagle ogrywając na wyjeździe Cambuur oraz u siebie rozbijając NEC Nijmegen do tego mają bardzo ciekawego zawodnika 22-letniego Belga Jonathana Okitę którego ściągneli z St. Gilloise i był to bardzo dobry transfer gdyż młody potrafi strzelać bramki i obecnie ma ich 9 i myślę że jeszcze w tym sezonie parę strzeli chociaż bardzo z niego przyszłościowy zawodnik a goście na wyjazdach grają słabo do tego już obecnie stracili 30 bramek w delegacjach do tego na terenie gospodarzy od zawsze nie za dobrze im idzie i moim zdaniem komplet w tym spotkaniu 3 ligowych oczek postanie na De Geusselt.
✅3:0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Helmond Sport - Jong AZ Alkmaar
Typ: 2
Kurs: 2,78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek jak to mam w zwyczaju tabela ????

Helmond w meczach u siebie ma najgorszy bilans w całej lidze notując 3 zwycięstwa, 2 remisy i 8 porażek, goście z kolei na wyjazdach mają bilans 3 zwycięstw i 10 porażek. Po statystykach wychodzi zatem, że najmniej prawdopodobny jest tutaj remis. Ja w tym spotkaniu idę w stronę zwycięstwa drugiej drużyny AZ Alkmaar z dwóch głównych powodów. Po pierwsze goście są ostatnio w dobrej formie i wygrali swoje 4 ostatnie mecze z rzędu. Po drugie gospodarze będą dzisiaj zdziesiątkowani przez absencje i nie zagrają dziś bardzo ważne ogniwa w zespole Helmond.
Absencje w Helmoind:
bramkarz Watt (bez występu w tym sezonie), obrońcy Facunda (17 występów w tym sezonie), de Braal (16 występów w tym sezonie), Verkoelen (1 występ w tym sezonie) i Ottewill (1 występ w tym sezonie), pomocnicy Braber (24 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Edwards (22 występy wt ym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnicy Vicento (21 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Naudts (18 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Zeldenrust (18 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, trzeci najlepszy strzelec w drużynie)
Aż 4 zawodników z tej listy grało w podstawowym składzie w ostatnim meczu ligowym i Helmond ma powazny problem przed tym spotkaniem. Wątpię, że zmiennicy będą w stanie godnie zmienić nieobecnych. Gospodarze u siebie i tak do tej pory grali najgorzej z całej ligi i teraz wobec tych absencji myślę, że może być jeszcze gorzej. Stawiam tutaj na Jong AZ Alkmaar, bo oni w ostatnim czasie są w formie i myślę, że wywiązą stąd 3 punkty. Więcej o sytuacji gospodarzy pod poniższym linkiem:
https://www.ed.nl/helmond-sport/helmond-sport-gehavend-op-weg-naar-duel-met-jong-az~a1280dde/
⛔ 3-0
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eredivisie
Godz: 20:45
Spotkanie: SC Heerenveen - FC Utrecht
Typ: SC Heerenveen
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Holandii gdzie w tamtejszej Eredivisie w 28 kolejce ligowej na Abe Lenstra Stadion o ligowe punkty zmierzą się ze sobą miejscowe Sportclub Heerenveen a w gości przyjedzie drużyna Football Club Utrecht.
SC Heerenveen w tym sezonie ligowym w swoich 27 meczach zdobyło 35 punktów co daje obecnie 10 miejsce w tabeli ligowej natomiast FC Utrecht plasuje się na 4 pozycji w tabeli holenderskiej Eredivisie zdobywając 47 oczek w swoich 27 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 5 zwycięstw, 3 remisy oraz 5 przegranych i bilans bramek 14-18 zaś goście na wyjazdach 5 wygranych, 3 remisy oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 19-22.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy mają jeszcze szansę na walkę o baraże do Play Off Liga Europejska ale żeby to osiągnąć takie jak ten z słabszym na wyjazdach niż u siebie FC Utrecht muszą wygrywać a goście jak już wspomniałem to u siebie naprawdę są bardzo groźnym zespołem w delegacji tracąc więcej bramek i mniej ich strzelając i przykładem remis 2:2 z Excelsiorem oraz porażka z Rodą 3:1 a są to 2 najsłabsze na swoim terenie zespoły i moim zdaniem gospodarze w tym spotkaniu na swoim Abe Lenstra Stadion wygrają i dopiszą sobie komplet 3 ligowych oczek do tabeli Eredivisie.
⛔2:2
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: MVV Maastricht - FC Eindchoven
Typ: Maastricht
Kurs: 1,77
fortuna
Z dzisiejszej oferty do analizy wybrałem pojedynek Eerste Divisie pomiędzy Maastricht a FC Eindhoven. Gospodarze są obecnie na dziesiątym miejscu w tabeli z dorobkiem 40 punktów. Na swoim obiekcie spisują się dosyć dobrze z 15 rozegranych spotkań przegrali tylko trzy (Graafschap 1-3, Ajax II 0-4, Fortuna Sittard 1-2). Ekipy te plasują się w pierwszej siódemce a Ajax II i Fortuna nawet w pierwszej trójce. Ostatnie ich pięć spotkań ligowych to tylko jedna porażka wyjazdowa z Fortuną Sittard 0-3, po za tym ograli Almere City i FC Utrecht II. Pozostałe dwa pojedynki to remisy z Volendaam oraz RKC Waalwijk. Najlepiej strzelał w tych spotkaniach 22-letnik belgijski napastnik Jonathan Okita (3 gole) który jest najlepszym strzelcem zespołu z dorobkiem 13 bramek. Przejdę teraz do rywali z Eindhoven, na chwilę obecną lokują się na 16 pozycji z dorobkiem zaledwie 34 pkt. Jeśli chodzi o ich mecze wyjazdowe to tylko trzykrotnie udało się im pokonać rywala (FC Utrecht II 2-1, AZ Alkmaar II 2-1, Waalwijk 1-0). Katastrofalna jest ich forma z ostatnich spotkań z siedmiu rozegranych wygrali tylko jedno z outsiderem FC II Utrecht i stracili w nich aż 20 bramek. Jak więc widać liczby przemawiają za gospodarzami i ja zdecydowałem się tym liczbom zaufać.
 
D 46

dawidwk

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Almere vs Emmen ? Zastanawiam się tutaj nad 1/btts. Almere musi w koncu się przelamac i wygrać mecz.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eerste Divisie
Godz: 20:00
Spotkanie: Go Ahead Eagles - Helmond
Typ: Go Ahead Eagles
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Holandii gdzie w tamtejszej Eerste Divisie w 32 kolejce ligowej na De Adelaarshorst zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Go Ahead Eagles Deventer a w gości przyjedzie zespół Helmond Sport.
Go Ahead Eagles w tym sezonie ligowym w swoich 31 meczach zdobyło 34 punkty co daje obecnie 17 miejsce w tabeli ligowej natomiast Helmond plasuje się na 16 pozycji w tabeli holenderskiej Eerste Divisie zdobywając 35 oczek w swoich 31 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 5 zwycięstw, 6 remisów oraz 4 przegrane i bilans bramek 18-20 zaś goście w delegacjach 3 wygrane, 6 remisów oraz 6 porażek z bilansem bramkowym 17-22.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy choć już ten sezon moją spisany na straty to przed własną żywiołową publicznością będą chcieli pokazać wolę walki i charakter a goście na wyjazdach tak średnio i moim zdaniem w tym spotkaniu zaliczą porażkę z zmobilizowanymi gospodarzami przed własną publicznością.
✅3:1
 
Do góry Bottom