>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Forbet przeciez to jedeb ze smieszniejszych bukow w Polsce, z tygodnia na tydzien kursy co raz mniejsze a nawet ta smieszna sroda bez podatku wyszlo ze wygrana wieksza w fortunie z podatkiem
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Nie tylko kończą promocje mając klientów w d***e, ale i w trakcie trwania potrafią zmienić warunki. Tak było chociażby z ich ŚRODĄ BEZ PODATKU. Promocja JEDEN DZIEŃ, a i tak z samego rana zmienili, że bez podatku minimum 3 spotkania po kursie 1,3. Od razu eliminacja grających LIVE. Jeden dzień promocji, a i tak OSZUKIWALI klientów. Ktoś kto zagrał np. w nocy bez podatku, to już rano, jeżeli nie sprawdził warunków, to został wyru****y. Tak, że dla tych co tam grają i cieszą się z promocji - sprawdzajcie przed każdym kuponem warunki, albo współczynnik AKO. Tak forbet OSZUKUJE. Tak, tak, zaraz może support się odezwie, że mogą zmieniać warunki kiedy tylko chcą...., no pewnie, ale jak to świadczy o Was, jeżeli jednodniowej promocji nie potraficie utrzymać, bez zmiany warunków? Czy to przypadek? NIE! To świadome &quot;oszukiwanie&quot; graczy!
Normalnie jak markety. Inna cena na półce inna w kasie. Tylko tak jakoś dziwnie, że w kasie ZAWSZE wyższa. ????
ktoś z forBET zabił Ci członka rodziny? czemu kłamiesz, po pierwsze zakłady live był wyłączone z promocji od samego początku a po drugie to warunek minimum 3 spotkań po kursie 1,30 owszem był, ale i tak każdy zakład przedmeczowy był bez podatku, mam Ci wkleić kilka kuponów przykładowych? czyli wychodzi na to, że nie forBET nie trzyma się swoich zasad, ale NA KORZYŚĆ KLIENTA
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Może przeczytaj całą dyskusję, a nie ostatni post i wtedy napisz coś mądrego, a nie jakieś dziwne wnioski o jakimś płaczu, czy o mojej grze w forBet. Czytaj i myśl, to naprawdę nie boli. Z ostatniego postu nic nie zrozumiałeś, a wyciągasz daleko idące wnioski i wyrywasz coś z kontekstu.
Co do współczynnika, też o tym pisałem. Więc sprawdzaj sobie za każdym razem, czy łaskawie forBet nie chce Cię wyru***ć zmieniając zasady w ciągu dnia, w promocji jednodniowej. ????
Z Twoich postów wynika jedno, dawno tam nie grałeś a jesteś najaktywniejszych w ich temacie. Nie wymagaj więc z mojej strony abym czytał wszystkie Twoje posty, bo obaj dobrze wiemy, że część zarzutów jest tak absurdalnych, że aż śmiech. Zamykam temat.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Czyli bez podatku bylo kade spotanie ale nie mozna bylo takiego singla zagrac. Hehe smieszna promocja by naciagnac januszy obstawiaczy z stsu
 
baba 134

baba

Użytkownik
czyli wychodzi na to, że nie forBet nie trzyma się swoich zasad, ale NA KORZYŚĆ KLIENTA
Brawo! forbet i KORZYŚĆ KLIENTA. Dobre! Czytałeś regulamin tej środy kiedy jeszcze nie zaczął się cały tydzień? Tych &quot;promocji&quot;? A potem w środę rano i w środę po południu? Zmieniali jak chcieli i kiedy chcieli. Jeżeli Tobie dawali współczynnik 1 po zmianie regulaminu, gdzie kupony nie spełniały wymogu 3 zdarzeń z kursem min. 1,3, to może dostawałeś to w nagrodę za wyręczanie supportu na tym forum?
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
A ja zagrałem w tym roku 15 kuponów i robiąc porównanie przed zagraniem, 12 miało najmniejszy kurs w forbet. Pozostałe 3 też bardzo nisko. Porównanie z Fortuna, STS, Suprbet, Totolotek i Millenium. To samo z LIMITAMI. Nigdzie tak nie limitują jak w forbet. I dla mnie to wystarczy, żeby w tym dziadostwie nie grać. Oni nie dadzą NIKOMU wygrywać &quot;dobrej&quot; kasy. No chyba, że fart z taśmy za 2 zł ????
Dokładnie kto tam chce założyć konto niech przeczyta to co kolega napisał wyżej - w 100% racja
Nie da się u nich nic wygrać bo po 1000zł na plusie&lt;tak było u mnie&gt; od razu idą limity....
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 53

pablos

Użytkownik
Na zakłady live w piłce nożnej mają bodaj najniższe kursy (a już w bardzo wielu przypadkach najniższe, gdy gramy faworyta). Co do limitów, to nie wiem jak teraz, kiedyś po 2-3 lepszych dniach załapałem się na limit 80 PLN na ligę litewską, ale tu mogło się coś poprawić. Strona działa dobrze, dość bogata oferta zakładów, ale na dzień dzisiejszy nie powiedziałbym, że Forbet wybija się znacznie na tle krajowej konkurencji.
 
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
Najgorsza ale to najgorsza strona na jakiej kiedykolwiek grałem... Na dzień dzisiejszy że stacjonarnych sts a najlepszy unibet! Odradzam zwykli naciagacze a bonus startowy porażka
 
K 0

kimbon

Użytkownik
oferta iforbeta na dzisiejszy mecz LSK ???? tyle zakładów, że nie wiem co zagrać
Ludzieeee dopiero zobaczyłem wymagania obrotu bonusem ????
8 razy po minimalnym kursie 3 ???? WTF Zastanawia mnie co za geniusz im to wymyslił :p
Uważajcie żeby nikt sie na to nie nabrał i nie brał tego bonusa
 
baba 134

baba

Użytkownik
Oj tam, oj tam. Na tym forum są tacy, co zaraz Ci napiszą, &quot;że takie warunki bonusu to dla dobra klienta. I nie narzekaj, bo mogło być 10 razy obrót po kursie 4 w tydzień&quot; ????
A że nie masz co zagrać? To nic, bo jak znajdziesz coś do zagrania, to i tak Cię zlimitują. Tacy są troskliwi. Tak forbet dba o klienta. ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
oferta iforbeta na dzisiejszy mecz LSK ???? tyle zakładów, że nie wiem co zagrać
Ludzieeee dopiero zobaczyłem wymagania obrotu bonusem ????
8 razy po minimalnym kursie 3 ???? WTF Zastanawia mnie co za geniusz im to wymyslił :p
Uważajcie żeby nikt sie na to nie nabrał i nie brał tego bonusa
Zapomniałeś tylko dodać, że najlepszą ofertę powitalną na rynku ma ETOTO. Całe 44 zwrotu przy stawce 50 zł.
 
K 0

kimbon

Użytkownik
Ja bym tego nie nazwał bonusem a wyłudzeniem ???? a swoja drogą to lepsze nawet 2 zł realne niz 600zł wirtualne ... ale zaraz pewnie wyskoczysz z tym drugim szczekaczem forbetowym ze to dla dobra klienta i że kurs 3 to wcale nie tak dużo i ze 8 razy to sie samo obróci haha ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Ja bym tego nie nazwał bonusem a wyłudzeniem ???? a swoja drogą to lepsze nawet 2 zł realne niz 600zł wirtualne ... ale zaraz pewnie wyskoczysz z tym drugim szczekaczem forbetowym ze to dla dobra klienta i że kurs 3 to wcale nie tak dużo i ze 8 razy to sie samo obróci haha ????
Głupi jesteś czy tylko go udajesz? Idź pomóż koledze wystawić poprawnie ofertę, znów zadanie może go przerosnąć bo tylko tracisz czas na forum i zapamiętaj sobie jedno: lepiej siedzieć cicho i udawać głupiego niż się odzywać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
No chyba jestem głupi bo nie uważam że to jest bonus ???? to jest nie do obrócenia o_O jeszcze przy takiej ofercie iforbetu, ale pewjnie kojotek z abcbetem uwazaja to za najlepszy bonus na runku :cool:
Dla takich graczy jak Ty z całą pewnością nie i wez nawet nie podejmuj ryzyka bo polegniesz jak traider ETOTO z wystawianiem polskich sportów. Proponuje najpierw obrócić jałmużnę z ETOTO w wysokości 50zł po kursie 1.8, jeśli Ci się to uda to będziesz mógł odtrąbić na forum swój największy sukces. w krótkiej, sądząc po wpisach przygodzie z zakładami bukmacherskimi,
 
baba 134

baba

Użytkownik
lepiej siedzieć cicho i udawać głupiego niż się odzywać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
???? I tego się trzymaj.
Mocno tutaj atakujesz etoto i jak widzisz, nikt Ci tego nie zarzuca. Piszesz co chcesz. Same negatywy. Dlaczego więc Ty rzucasz się wszystkim do gardła jak kojocik, kiedy piszą negatywnie o forbet?
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
???? I tego się trzymaj.
Mocno tutaj atakujesz etoto i jak widzisz, nikt Ci tego nie zarzuca. Piszesz co chcesz. Same negatywy. Dlaczego więc Ty rzucasz się wszystkim do gardła, jak piszą negatywnie o forbet?
W przeciwieństwie do kolegi kimbon ja jestem aktywnym graczem ETOTO. Zagrałem tam zakład, firma ETOTO nie dość, że wprowadziła mnie w błąd, to jeszcze próbowała oszukać wprowadzając wynik spotkania, które w rzeczywistości się nie odbyło. Myślę, że to wystarczający powód aby ich atakować i myślę że każdy z Was by tak zrobił, gdyby znalazł się na moim miejscu. Ja w przeciwieństwie do kolegi wyżej atakuje tylko te firmy w których faktycznie zostałem oszukany -&gt; Patrz LV BET, bo uważam że od tego właśnie jest forum, a nie od rzucania błotem na lewo i prawo na firmy z którymi najprawdopodobniej kimbon nie miał nigdy do czynienia.
 
baba 134

baba

Użytkownik
No to teraz dziwię Ci się, że nadal jesteś aktywnym graczem etoto, skoro Cię oszukują. Ja od razu bym im podziękował, pomimo małej alternatywy na naszym rynku bukmacherskim. Tak właśnie zrobiłem z forbet, dlatego, że ich oferta jest na coraz gorszym poziomie. LIMITY, kursy, no i te ich NIBY BONUSY. Czterokrotny obrót po kursie 2 W CIĄGU TYGODNIA, albo 8 razy po kursie 3.
MOŻE SUPPORT FORBET SIĘ WYPOWIE, DLA KOGO SĄ TE BONUSY Z TAKIMI WARUNKAMI? I CZYM SIĘ KIERUJĄ WYMAGAJĄC SPEŁNIENIA TAKICH WARUNKÓW?
I Ty też odpowiedz, dlaczego przeszkadzają Ci negatywne opinie o forbecie? Bo jak na razie nie odniosłeś się do tego pytania, tylko dalej o etoto. To nie jest powód, żebyś się - jak napisałem wcześniej - rzucał do gardeł jak kojocik.
Tobie nie pasuje etoto, bo Cię oszukują (tylko po co jesteś tam aktywny?), piszesz negatywnie i nikomu to nie przeszkadza. Mnie (Nam) nie pasują pewne aspekty w forbet i też o tym piszemy.
I jeszcze jedno. To, że tam przestałem grać, nie znaczy, że ich nie obserwuję. Może kiedyś zmienią się na lepsze. Może nasze uwagi dadzą im do myślenia? ????
I chociaż na razie baaardzo pooowoli, ale mimo wszystko konkurencja będzie coraz większa. Czy to się forbetowi podoba czy nie.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
No to teraz dziwię Ci się, że nadal jesteś aktywnym graczem etoto, skoro Cię oszukują. Ja od razu bym im podziękował, pomimo małej alternatywy na naszym rynku bukmacherskim. Tak właśnie zrobiłem z forbet, dlatego, że ich oferta jest na coraz gorszym poziomie. LIMITY, kursy, no i te ich NIBY BONUSY. Czterokrotny obrót po kursie 2 W CIĄGU TYGODNIA, albo 8 razy po kursie 3.
MOŻE SUPPORT FORBET SIĘ WYPOWIE, DLA KOGO SĄ TE BONUSY Z TAKIMI WARUNKAMI? I CZYM SIĘ KIERUJĄ WYMAGAJĄC SPEŁNIENIA TAKICH WARUNKÓW?
I Ty też odpowiedz, dlaczego przeszkadzają Ci negatywne opinie o forbecie? Bo jak na razie nie odniosłeś się do tego pytania, tylko dalej o etoto. To nie jest powód, żebyś się - jak napisałem wcześniej - rzucał do gardeł jak kojocik.
Tobie nie pasuje etoto, bo Cię oszukują (tylko po co jesteś tam aktywny?), piszesz negatywnie i nikomu to nie przeszkadza. Mnie (Nam) nie pasują pewne aspekty w forbet i też o tym piszemy.
Jestem aktywny bo jak wiesz ETOTO z nowym rokiem ruszyło od nowa, więc myśłałem ze wszystko idzie ku lepszemu, jak widać, pomyliłem się. Nam nie przeszkadza? No chyba jak widać przeszkadza - patrz kimbon. Ja nie bronię Forbeta, każdy bukmacher ma swoje +/-. Widzę jednak wyrazna różnicę między rzucaniem się na buka, gdy nie pasuje komuś bonus/promocje, a rzucaniem się gdy bukmacher podejmuje próby perfidnego oszukania klienta.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Widzę jednak wyrazna różnicę między rzucaniem się na buka, gdy nie pasuje komuś bonus/promocje, a rzucaniem się gdy bukmacher podejmuje próby perfidnego oszukania klienta.
Tylko, gdybyś nie zauważył, to JEST TEMAT O FORBET. I piszemy, co nam się podoba, lub NIE PODOBA w forbet, Ty jak na razie nie zauważyłem, żebyś napisał coś pozytywnego, czy negatywnego o forbet. Znowu się powtórzę ???? - rzucasz się do gardeł jak kojocik, na wszystkie negatywne opinie, a nie widzę, ŻADNEJ Twojej opinii o forbet, tylko żale i płacz o etoto. Zmień wątek. Jak nie ma tematu o etoto, to go załóż i przestań robić to co robisz tutaj.
No i przestań tam grać. Po co się torturujesz?
 
Do góry Bottom