>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Teatr chodzicie?

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Warto czasem pójść do teatru, moim zdaniem lepsze to niż kino, ale wiadomo obie formy mają swoje plusy i minusy.
Ostatnio byłem na monologu Ryśka z Klanu , nie pamiętam tytułu, coś 2h , szybko i przyjemnie czas minął ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja do teatru nie chodzę, ponieważ nie mam na to czasu, ale polecam ten sposób spędzenia wolnego czasu.
W celu relaksu to raczej wolę spędzić na spa, sauna, basen oraz jacuzzi.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Podobnie jak Ted wyżej stawiam teatr niż kino.
Na poparcie moich słów przytoczę słowa Piotra Fronczewskiego.
&quot;Prawdziwy, żywy teatr z widownią, jest czymś najistotniejszym dla aktora. Dla kogoś teatr może być trudny, a film łatwy i na odwrót. Ale myślę, że teatr pozostaje, co wynika choćby z tradycji, tym miejscem, które aktora weryfikuje. Może określić go, zdefiniować, nadać mu szlify&quot;.
Jeszcze jeden cytat klasyka:
&quot;Ze wszystkich fizjologicznych substancji nieprawdziwa w teatrze jest tylko krew&quot;. - Sławomir Mrożek
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ja też polecam, chociaż mi teatr rozpierniczyli, lekko mówiąc, to Teatr Komedia we Wrocławiu polecam ???? , co do aktorów tam grających, można znaleźć większość z &quot;Pierwszej Miłości&quot;.
Marcin ma rację, czasami się warto odchamić ;).
 
kalevtir 0

kalevtir

Użytkownik
Niestety nie bardzo jest czas... poza tym wydaje mi się, że ostatnio strasznie bilety podrożały. A chętnie bym się wybrał w końcu.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Dobre sztuki na pewno drozsze niz seans w kinie, ale nie ma raczej co porownywac oby form kulturalnych ;) Zdecydowanie teatr!
 
Z 0

zuzialalka

Użytkownik
Ja staram się chodzić jak tylko mam okazje. Często omijają mnie właśnie fajne spektakle i z tego powodu ubolewam, bo niestety jest tysiąc ważniejszych spraw zawsze. Czasem udaje mi się nadrobić uczestnicząc w rożnych festiwalach.
 
Do góry Bottom