>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

S 833

sebunited16

Użytkownik
Hey
Zawarłem zakład w unibet
Najwięcej punktów Jarek- Lindgren dzisiaj liga Szwedzka zagrane na Fryderyka zakład dwó- drogowy punktacja
Jarosław Hampel (3,3,3,0,3) 12
Fredrik Lindgren (3,1*,2,3,3,2) 14+1
rozliczyli jako przegrany
jak dla mnie nawet liczac 5 pierwszych Szweda to bez opcji remisu powinien byc zwrot, licze na opinie czesciej grajacych w unibecie
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Ten Hampel to klątwa jakaś dziś zagrałem over 8.5 punktu w totolotek.pl zakład wygrany po 3 startach.. rozliczony jako przegrany..
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Hey
Zawarłem zakład w unibet

Najwięcej punktów Jarek- Lindgren dzisiaj liga Szwedzka zagrane na Fryderyka zakład dwó- drogowy punktacja
Jarosław Hampel (3,3,3,0,3) 12
Fredrik Lindgren (3,1*,2,3,3,2) 14+1
rozliczyli jako przegrany
jak dla mnie nawet liczac 5 pierwszych Szweda to bez opcji remisu powinien byc zwrot, licze na opinie czesciej grajacych w unibecie
Nie jestem pewny ale czy oni nie liczą pierwszych 5 startów a jeśli taka sama liczba pkt to liczba wygranych biegów? Pamiętam że gdzieś tak było...
 
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
&quot;Żużel (liga szwedzka, angielska)
KL
Który z wymienionych żużlowców uzyska w meczu więcej punktów w pierwszych czterech startach (bez punktów bonusowych)
UWAGA! Zakład jest ważny,jeśli obaj wymienieni zawodnicy wystartują w co najmniej jednym wyścigu.

PKT
Należy wytypować,ile punktów (bez punktów bonusowych) w czterech pierwszych startach zdobędzie dany żużlowiec,gdzie:
1- oznacza zdobycie mniejszej ilości punktów od określonej liczby
2 - oznacza zdobycie większej ilości punktów od określonej liczby
UWAGA! Zakład jest ważny, jeśli wymieniony zawodnik wystartuje w co najmniej czterech wyścigach (liczą się pierwsze cztery).
UWAGA! Dla rozstrzygnięć zakładów KL i PKT nie będą brane pod uwagę punkty bonusowe.&quot;
Ze strony totolotka
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Nie jestem pewny ale czy oni nie liczą pierwszych 5 startów a jeśli taka sama liczba pkt to liczba wygranych biegów? Pamiętam że gdzieś tak było...
liczą się wszystkie starty ,fredka wygrał w tej parze ,jesli dali na fredke przegrany to sie pomylili i pisz do nich to poprawią
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Ten Hampel to klątwa jakaś dziś zagrałem over 8.5 punktu w totolotek.pl zakład wygrany po 3 startach.. rozliczony jako przegrany..
Miałem to samo w STS (Hampel +8,5)
Liczą 4 biegi
Hampel miał 3,3,3,0 i zakład zaliczyli na ✅
 
M 13

machu

Użytkownik
Jak miałem w stsie Thomsena lepszego od Batchelora ,a duńczyk wycofał się po 2 biegach to będzie porażka czy zwrot? Chodzi o mistrzostwa 1 ligi. Ktoś pewnie stawiał zakłady z Hancockiem w sgp jak się wycofał po 1 biegu. Jak wam to rozliczyli?
 
M 0

maciejros

Użytkownik
Panowie, taka sytuacja. Postawiłem w Polskiej Ekstralidze, że Iversen będzie lepszy od Madsena. W pierwszym biegu Iversen upadł, wykluczyli innego zawodnika, bieg powtórzony. Iversen kontuzjowany, w powtórce zmienił go inny zawodnik. Kupon postawiony w STS. Myślicie, że jest szansa pozytywnej reklamacji? Bieg w którym Iversen upadł nie zakończył się z jego udziałem, ponieważ został przerwany, a Iversen później do końca zawodów nie pojawił się na torze.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Mam pytanko, orientuje się ktoś, czy te zakłady na zwycięzcę 1 ligi żużlowej w Polsce w stsie to liczą za sezon zasadniczy kto wygra tabelę czy z rundą play off kto awansuje?
Z góry dzięki za odpowiedź ????
 
Do góry Bottom